viperblade

viperblade


Filmový a seriálový maniak...

140 bodů

Moje oblíbené herečky

 • foto

  Cameron Diaz

  Cameron... sladká Cameron. Jedna z nejkontroverznějších celebrit Hollywoodu, která mě zcela uchvátila už ve svém prvním filmu Maska. I v jejich dalších filmech se mi nehorázně líbila (Charlieho Andílci 1 a 2, Gangy New Yorku, Vítězové a poražení...) Pokaždé, když ji vidím, tak mi nálada stoupne z 0 na 10... prostě Cameron, buď jen MOU! :-)

 • foto

  Milla Jovovich

  Milla je jen jedna... ne, teď vážně... :-) Už v poté, co jsem prvně viděl Resident Evil jsem věděl, že si s ní musím sehnat více filmů. A ve filmech jako Dokonalý únik, Ráže .45 a Čtvrtý druh mě přesvědčila, že je to nejen pěkná tvářička, ale že umí i hrát.

 • foto

  Julia Roberts

  Další kontroverzní celebrita Hollywoodu a je opět v mé TOP 10... :-) U Julie je to podobné, jako u Cameron, buď ji milujete, nebo nenávidíte. Já se řadím k té první kategorii. Ať už to je klasika jako Pretty Woman, či její oscarová Erin Brockovich... já ji miluji v každé její roli...

 • foto

  Scarlett Johansson

  Scarlett pro mě bude navždy ta, která byla Ztracena v překladu. Je to výborná, krásná, inteligentní mladá dáma, které se prorokuje velká budoucnost... a na tu se já moc těším... hodně se těším, v čem nás ještě potěšíš, překvapíš, nebo nadchneš, Scarlett.

 • foto

  Halle Berry

  Jedna z nejhezčích bond-girl a překrásná herečka, která má narozeniny přesně ve stejný den, jako je mám já. Možná i to je jeden z důvodu, proč ji mám v TOP 10. Anebo je to kvůli těm rolím (X-Men 1, 2, 3 nebo Dnes neumírej, Gothika)? Každopádně, když ji vidím ve filmu, tak se vždy připravím na to, s čím mě ještě překvapí... :-)

 • foto

  Keira Knightley

  Ze začátku jsem zde měl Keiru hlavně kvůli Pirátům z Karibiku (I, II, III), ale později jsem pochopil, že není jen krásnou a něžnou pirátkou, že má v sobě něco víc. Ve filmech jako Domino, Last Night, Pokání či Londýnský gangster jsem pochopil, že ona opravdu umí a proto ji zde mám.

 • foto

  Nicole Kidman

  Zlatíčko, které mě zatím nezklamalo v žádném filmu. Svou životní roli už našla a to ve filmu Moulin Rouge. Jako Satine byla nepřekonatelná... a doufám, že natočí ještě hodně dobrých filmů...

 • foto

  Natalie Portman

  Už v Leonovi dokázala, že z ní něco bude. Pak přišly všechny nové díly Star Wars (I, II, III) a přesvědčila mě, že patří do mé osobní TOPky hereček... A po výkonech v jejích dalších filmech (Černá labuť, Bratři, V jako Vendeta) mě jen utvrdila, že patří mezi nejlepší světové herečky.

 • foto

  Naomi Watts

  Moje "poslední" přeobsazená herečka. Nejdřív jsem s ní viděl 21 gramů, tam byla skvělá, ale zatím mě nepřesvědčila o TOPce. Poté, jsem viděl King Konga a řekl jsem si, že jsem se nemýlil. Ale pak přišel "přelomový" film, Mulholland Drive. Přelomový pro Naomi a mou TOPku. Protože to, co tam předvedla, to se nedá popsat. To se musí zažít. Více snad ani nemá cenu psát.

 • foto

  Jessica Biel

  Jessica je jako růže, která je postupně zušlechťována. Když byla jenom semínko, (Sedmé nebe), tak o ni téměř nikdo nejevil zájem. Později se ale začala rozvíjet a dostávala větší příležitosti (Texaský masakr motorovou pilou, Iluzionista). A nyní je téměř u konce, protože ve filmu Powder Blue nám předvedla, že se vyplatilo ji šlechtit. Pokud dostane ještě větší příležitost, tak pevně věřím, že rozkvete na 100 %!