TenPravy

TenPravy

okres Brno
Další 160 kilovej single kluk, co chodí do kina sám na 2 sedačky.

• 1.3.2019  12:35
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Ok. Dal jsem tomu šanci. Krev, kecy, koitus, kozy, krev a napínák na konec. Nic extra, vůbec nic extra.

• 21.2.2019  08:06

Americkej komiks ve tvaru filmu. Nevím, jestli to je zrovna 50x nejlepší film, ale je to dobrý.

• 25.1.2019  12:00
    Mucho Dinero (2017)

Od doby, co je Daník u Mountfieldu, tak se ho přestal mít rád.

• 23.1.2019  11:00
    Robin Hood (2018)

Další nesmysl s plakátem jak od Hunger Games.

• 22.1.2019  12:39

Nechápu, jak to může mít tak vysoký hodnocení. Už Vám schází další shlédnutí Zkrocené hory? Nebo je to tady samá bukva? Ten film je sračka o tom, jak si to dvě homoklády rozdávají a u toho jedna z nich zazpívá. Za mě skoro odpad, ale hvězdičku kvůli skupině jako takové.

• 27.12.2018  12:18

Přehlídka smažení všeho druhu a typů. Jo a taky hodně hipíků. Není to špatný, ale už jsem z toho vyrostl.

• 27.12.2018  12:16
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Má smysl to nějak komentovat? Hvězdičku dávám za to, že jsem se na to díval přežranej a miskou cukroví na stolku, ze které jsem co 15 vteřin bral jeden až 2 kousky a dával si je do pusy. Tam probíhal proces pomalejšího žvýkání, kde pak výsledná hmota putovala k salátu, rybě, řízku, chlebíčkům, několika figurkám ukradenejch děckám ze stromku, další rybě a dalším řízkům a protože nejsem prase, tak jsem to zapíjel dietní pepsi. Ooops...pardon, to vlastně není o této pohádce, ale hodnotu obsahu to má stejnou.

• 27.12.2018  12:11
    Aquaman (2018)

DC jede. Furt máte samý Avengers, ale tohle je prostě dobrý

• 16.5.2017  19:41

Uslintaní, bydličovesklepěumatky fňukny. To, že nechápete Promethea a ani tohle, ukazuje jen a jen na to, že většina z Vás chodila do zvláštní školy a cestu jste měli namalovanou na papírku, kterej byl strčenej ve folii, aby se nerozmočil ve Vaší kapse, když jste to zrovna nestihli na záchod nebo z jakýhokoliv dalšího a jinýho důvodu. Tento film je dobrej a přesně splňuje to, co jsem čekal po filmu Prometheus. Hlavně že jste naprosto odvaření z Vetřelce...

• 29.12.2015  20:03

Pln očekávání sem šel v tomto roce do kina a právě na SW. Po prvních 40 minutách sem si říkal proč jsem to udělal. Ti, co píšete, že to je super, že jste fanoušci a spol, tak jste asi úplně mimo a nebo moc fetujete. Byla to jen vykrádačka poctivých prvních dílů, ale přesná. Je fakt originální postavit naprosto stejnou hvězdu smrti, jen větší a ještě originálnější je, že se zase musí někdo trefit do prostřed něčeho. V rámci gender revoluce žádnej Yoda, ale jakási coura, která před pár dny sbírala plechy, o ničem jako Jedi nikdy neslyšela a za pár desítek minut je z ní Jedi jak prase a dává na prdel nejvetšímu záporakovi v dějinách Twilight. Tomu klaunovi scházelo jen pár třpytek v ksichtu. Další věc co sem nepochopil byl jeho retardovanej pseudohomo světelnej meč. Proč?! Pokud je toto věc, co má přiblížit tento film mladšímu publiku, tak ať si mladý publikum nasere a táhne na svoji dementní diskotéku. SW jsou fenomén a tady tím se to jen zprasilo. Doufám, že další SW budou lepší a nebude to jen nějakej remake, kde už bude hrát houf feministek, Impérium se přejmenuje na teroristárium a pokud bude hlavní postava muž, tak nebude černej. 3 *** jen za efekty, Hana Sola a 2 klasický roboty

• 16.9.2014  09:58

Je mi jedno, co kdo o tom říká. Marv je jednoduše malej Hulk a všichni máme rádi Hulka (a tiramisu). Na tento film jsem se těšil od doby, co bylo echo, že bude a nezklamal. Atmosféra mysteriozní a je velká škoda, že takovýchto filmů není víc.

• 11.9.2014  20:04
    Nymfomanka, část I. (2013)

No jo, pár nahejch, hezkej holek a každej se může pos*at a dává tomu 6 hvězdiček z 5. Ten film je odpad.

• 10.9.2014  20:36
    Invaze světů (2005)

Jdu tak s kamarádem do půjčovny DVD a protože jsem minulý týden viděl Válku Světů, tak si s kamarádem řekneme, že to bude asi podobný...celý film je ve sklepě, kde občas vleze chapadlo a nějaký zmatený děda, asi na kodeinu, tam pořád cosi mluví, do toho zas chapadlo a světlo z baterky....dokoukáno do konce, jen proto, že nám nic jinýho nezbylo.

• 10.9.2014  20:33
    Waterloo po česku (2002)

Ble, ble, ble...jediný dobrý na tom je ta kašna na náměstí....

• 10.9.2014  20:28

No nevím jak Vy, ale mě opravdu štval Wolverine s nekovovejma pařátama. Jo a je to můj první komentář tady, tak si ho užívejte:)