Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Pln očekávání sem šel v tomto roce do kina a právě na SW. Po prvních 40 minutách sem si říkal proč jsem to udělal. Ti, co píšete, že to je super, že jste fanoušci a spol, tak jste asi úplně mimo a nebo moc fetujete. Byla to jen vykrádačka poctivých prvních dílů, ale přesná. Je fakt originální postavit naprosto stejnou hvězdu smrti, jen větší a ještě originálnější je, že se zase musí někdo trefit do prostřed něčeho. V rámci gender revoluce žádnej Yoda, ale jakási coura, která před pár dny sbírala plechy, o ničem jako Jedi nikdy neslyšela a za pár desítek minut je z ní Jedi jak prase a dává na prdel nejvetšímu záporakovi v dějinách Twilight. Tomu klaunovi scházelo jen pár třpytek v ksichtu. Další věc co sem nepochopil byl jeho retardovanej pseudohomo světelnej meč. Proč?! Pokud je toto věc, co má přiblížit tento film mladšímu publiku, tak ať si mladý publikum nasere a táhne na svoji dementní diskotéku. SW jsou fenomén a tady tím se to jen zprasilo. Doufám, že další SW budou lepší a nebude to jen nějakej remake, kde už bude hrát houf feministek, Impérium se přejmenuje na teroristárium a pokud bude hlavní postava muž, tak nebude černej. 3 *** jen za efekty, Hana Sola a 2 klasický roboty

Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)

Je mi jedno, co kdo o tom říká. Marv je jednoduše malej Hulk a všichni máme rádi Hulka (a tiramisu). Na tento film jsem se těšil od doby, co bylo echo, že bude a nezklamal. Atmosféra mysteriozní a je velká škoda, že takovýchto filmů není víc.

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

No jo, pár nahejch, hezkej holek a každej se může pos*at a dává tomu 6 hvězdiček z 5. Ten film je odpad.

Invaze světů (2005) odpad!

Jdu tak s kamarádem do půjčovny DVD a protože jsem minulý týden viděl Válku Světů, tak si s kamarádem řekneme, že to bude asi podobný...celý film je ve sklepě, kde občas vleze chapadlo a nějaký zmatený děda, asi na kodeinu, tam pořád cosi mluví, do toho zas chapadlo a světlo z baterky....dokoukáno do konce, jen proto, že nám nic jinýho nezbylo.

Waterloo po česku (2002) odpad!

Ble, ble, ble...jediný dobrý na tom je ta kašna na náměstí....

X-Men: Budoucí minulost (2014)

No nevím jak Vy, ale mě opravdu štval Wolverine s nekovovejma pařátama. Jo a je to můj první komentář tady, tak si ho užívejte:)