Sevin14

okres Brno

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 17.8.2019  01:30

Kdo by tušil, že ten plamenomet ze začátku, bude tak důležitej. Dobrej film, ale na ostatní Tarantinovi pecky to bohužel nemá, každopádně se těším na film č. 10.

• 11.6.2019  21:27

Od konce 5. série, jde tento seriál doslova do sraček. 6. se ještě dala, ale tato 7. série mě už opravdu nebaví. Musel jsem tento díl i proklikávat, abych u něj vydržel, hrůza. Ještě si rozmyslím, jestli budu pokračovat. Konec sice docela zajímavý, ale poslední minuta zbylých 45 nezachrání.

• 23.3.2019  00:22

Jak už tu psali, do půlky se to dalo, ale konec byl takový shiiiiit, že jsem se rozhodoval i nad jednou hvězdou.

• 10.2.2019  00:10
    Vdovy (2018)

Za poslední 30-40 minut 3 hvězdy. Jinak docela špatný.

• 27.12.2018  17:42
    Suburra (2015)

Dobrý film, který na mě ale nepřenesl žádné emoce. Mafiánské filmy nejsou většinou úplně můj šálek kávy, nasevírujte mi radši mysteriózní krimi thriller stylu Zodiac, než mafiánskou vyvražďovačku.

• 21.12.2018  20:45

Kromě odkazů na Harryho Pottera a starých známých postav z něj, docela nuda.

• 13.12.2018  11:27

Myslel jsem si, že se bude jednat o klenot a konečně nějaký film zaútočí na duo snímků z roku 1994 (Shawshank a Forrest), ale nic takové se nekoná ani zdaleka. I současné 4. místo je bohužel až příliš a kukačky zřejmě na něj zanedlouho udělají nálet ze svého hnízda. Ještě nějaký čas si ale zřejmě budeme muset počkat, než se tak stane. Nicméně ať jen nekritizuji, film je povedený a rozhodně stojí za shlédnutí, ale zase taková pecka, jako výše zmíněné filmy, to pro mě nebyla, takže plný počet dát nemůžu. Navíc jsem celý film čekal na "Show must go on" a nedočkal se, i když jsem vlastně ani nemohl, jelikož píseň byla nahrána až několik let po skončení událostí ve filmu (musel jsem samozřejmě zagooglit).

• 11.11.2018  00:08
    Domek z karet - Série 6 (série) (2018)

Po shlédnutí celé série mi opravdu sedí jeden komentář, který jsem četl na zahraniční stránce. Seriál měli radši přejmenovat na "How to Get Away with Murder". Ačkoliv se mi některé díly líbily, musím uznat, že kvalita rapidně klesla a zanechala tak jeden z klenotů Netflixu, na jejich poměry až s podprůměrnou sérií a my si můžeme jen představovat a dohadovat, jak by vypadal scénář s účastí Franka. Mohlo se jednat o jeden z nejlepších seriálů vůbec. Bohužel takto zapadne v historii a bude pouze jeden z mnoha. Ale jak správně řekla Claire "There. No more pain.".

• 9.11.2018  21:41

Velmi zajímavý závěr, ale celkově mě tato epizoda tolik nenadchla.

• 8.11.2018  22:58

Hra na kočku a myš pokračuje. Claire se jen tak nedá. Frank sice chybí, ale i tak je seriál stále zajímavý.

• 6.11.2018  23:19

Ano, je jasné, že Frank bude chybět a chybí, ale zas tak hrozné to není. Taky mi vadí, že ho vyhodili, ale jen kvůli tomu hodnocení snižovat nebudu, jak to někteří dělají. První díl zatím slušný a těším se na další, i když čekám úpadek kvality, snad seriál bude mít důstojné zakončení.

• 14.10.2018  15:21
    Halloween (1978)

Jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších filmů ve svém žánru. To se mu jistě nedá upřít. Pustil jsem si ho po letech, abych se navnadil na nový Halloween, který má přijít za pár dní do kin a musím říct, že mě zklamal. Hudba je vynikající, což je víceméně jediná věc, která ve filmu dělá tu atmosféru, kterou v hororu chcete cítit. Moc mě to nebavilo, čím jsem byl překvapen. Doufám, že novodobé pokračování bude lepší, protože se na něj docela těším.

• 10.10.2018  22:58
    Frekvence (2000)

Jaká je pravděpodobnost, že si pustíte random film 10. října, a počáteční děj se odehrává v tom stejném datu? 1 ku 365? Mně se to podařilo. Svoje štěstí jsem si vybral, takže tu sportku už asi přestanu sázet.

• 9.10.2018  22:54

S'all good, man.

• 28.7.2018  18:19
    Dunkerk (2017)

Bohužel nejslabší Nolan. Nastavil moc vysokou laťku již nesčetněkrát, ale tentokrát ji nepřeskočil.

• 15.6.2018  23:58
    La casa de papel (TV seriál) (2017)

Po shlédnutí 4-5 dílů (Netflix verze, kde 1. série má 13. dílů) mě to neskutečně chytlo a hltal jsem jeden díl za druhým. Druhá série je také velice kvalitní, i když mi přišlo, že tam již nejsou tak napínavé a nepředvídatelné momenty. Každopádně jako celek si seriál zaslouží 5 hvězd a už se těším na 3. sérii.

• 11.6.2018  20:06
    Rodina Sopránů (TV seriál) (1999)

Po 1. sérii: Kvalitní seriál, ke kterému se možná jednou vrátím, ale děj je pomalý a necítím tam to pravé napětí, které u takových seriálů vyhledávám. V dalších sériích se to jistě rozjede, ale momentálně hodlám věnovat svůj čas raději jiným serošům. The Wire mě oslovil mnohem víc.

• 29.1.2018  16:31

Na druhé zhlédnutí po asi 4-5 letech mnohem lepší zážitek, než na poprvé. Člověk musí být ve střehu a pozorně sledovat děj, jelikož zde proplouvá mnoho důležitých postav. Velmi dobrá krimi s excelentním obsazením, která nezklame, pokud neusnete na vavřínech, což by vám ostatně děj filmu neměl umožnit. 5 hvězd zcela zaslouženo, i když toto dílo nezařadím do svých top filmů, jelikož v tomto žánru stále najdu pro mne oblíbenější filmy.

• 27.1.2018  11:01

Úžasný film, kde žádná dějová linka není zbytečná a nudná. Joker je jedinečný a Nolan dělá to, co je u něj běžné, výborný zážitek se skvělými postavami, příběhem a efekty. Zkrátka nejlepší Batman ever.

• 20.1.2018  11:23

Jeden z nejemotivnějších filmů pod sluncem. Krásný příběh se skvělými herci, který většinu lidí chytne za srdce. Pro mě osobně méně zajímavý než Shawshank, ale stále natolik kvalitní, že si zaslouží to nejvyšší hodnocení.

• 14.12.2017  18:04

OBROVSKÉ ZKLAMÁNÍ! Tím by se dal vystihnout můj pocit z tohoto filmu. Do kina jsem šel natěšen, že to bude pecka, jeden z nejlepších filmů celé ságy, jak psala některá média. Bohužel se tak nestalo. SPOILERY: Chápu, že Leia má propojení se silou, ale aby přežila ve vesmíru, to jsem si říkal WTF? To jak zabili Snoka byl docela trapas, takovej potenciál, kterou ta postava měla a z toho trůnu odpadla doslova jak kus hovna. A kdo ho zabil? Kylo, kterej si nechá nakopat prdel od Rey, která drží meč poprvé v životě, od té, jejíž rodiče jsou údajně nějakej odpad z Jakku a ne nějaké významné postavy, po kterých by mohla zdědit svoje schopnosti. Yoda se mi taky moc nelíbil, a to jak zničí prastaré knihy Jediů a řekně, že vše co v nich je už Rey stejně umí? Další WTF, vždyť Rey ani neměla pořádnej trénink sakra! A to jak Rey a Kylovi málem nakopali prdel Snokovi stráže už ani nemá cenu asi zmiňovat. Ne, že by film byl pro mě totální odpad, dalo se na to dívat, ale obrovsky mě zklamal. Johnson pokazil co mohl. Možná na podruhé se mi to bude líbit víc. Další zajímavé komentáře: blow1k, Jillen, Alien220. Vás s 5 hvězdami nechápu.

• 25.11.2017  00:57

"Fantastický film, ktorý však nemá záver a tak silné pocity z predchádzajúceho deja vyšumia do stratena." - Cervenak. Absolutně souhlasím a proto musím dát "pouhé" 4 hvězdy.

• 16.11.2017  17:54
    23 (2007)

Rozmýšlel jsem jaké dám hodnocení a pravděpodobně film samotný po mě chce, abych uvažoval pouze nad čísly 2 a 3, jelikož jeho kvalita bohužel vyšší hodnocení nedovoluje. Myšlenka dobrá a trailer mě zaujal, bohužel skutečný film byl již horší. V jeho průběhu jsem si několikrát říkal, ať už to sakra skončí. Nakonec to nebylo tak extrémně hrozné a dalo se na to koukat, ale pouze jednou, víckrát asi ne. Nakonec jsem zvolil 2 hvězdy, jelikož filmy, kterým jsem dal 3 byli lepší než tento a nezaslouží si stejné srovnání.

• 26.10.2017  14:53

Obvykle dávám Fincherovi za 5, jelikož nic jiného se mu pomalu ani dát nedá. Tentokrát to bude za 4, film je o několik tříd horší, než skvosty jako je Sedm, Zodiac nebo Hra. Tím nechci říct, že je špatný, ale buďme upřímní, s takovými filmy se těžko drží tempo.

• 25.10.2017  21:38

Film s pěkným příběhem podle skutečné události. Člověk se dokáže vžít do postav, mně se to podařilo až natolik, že jsem měl na místě sto chutí rozbít hubu všem těm policajtům, kteří je do toho vězení dostali. A to jsem viděl jen film, jak strašně se musel cítit Gerry ve skutečnosti, hrůza. Druhý nával přišel, když v závěrečných titulcích říkali, že nikdo z těch zasranejch agentů nedostal žádnej trest. Hrůza vebnosti, jdu blejt, bohužel ne z filmu, ale z toho, jak může být někdo tak krutý a bezohledný.

• 13.8.2017  23:54
    Wentworth (TV seriál) (2013)

Skvělý seriál, který sice většinou neobsahuje moje oblíbené cliffhangery, ale má jiné přednosti. Velice silný příběh. První série je asi nejslabší, taková rozjezdová, ovšem každá další nastavila laťku velice vysoko. Závěr každé řady má pořádné grády! Nejvíce mě osobně asi zaujmulo zakončení 2. a 5. série. I když jsem si všiml, že na 5. sérii nejsou tak kladné názory, mně osobně se celkově velice líbila, možná i nejvíc ze všech. Ale jako téměř každý seriál má i tento svoje zápory a to jsou pro mě dvě postavy - Dors a Vera, které mě v některých situacích až neskutečně vytáčí. Naopak postava Fergusonové je naprosto geniální, potajnu řídí celou show! Celkově seriál pro mě nemá takový náboj, jako například jeho americký konkurent co se týká příběhů z vězení Prison Break (kde obzvláště první série je naprosto nepřekonatelná), ale i přes to je to velice povedené drama, které vás vtáhne do kvalitního děje a na konci každé série posadí na prdel! Come on Season 6.

• 13.8.2017  23:34

Tak tohle byla naprostá paráda! Ten závěr, wtf?

• 21.6.2017  22:39

Závěr již nebyl tak našlapaný jako některé předchozí epizody, ale stále vysoká kvalita. Jsem zvědavý jak příběh bude pokračovat.

• 21.6.2017  22:33

3. série se velice povedla, oproti dvěma předchozím zase o stupínek lepší.

• 15.6.2017  22:58
    Hannibal - Kaiseki (S02E01) (epizoda) (2014)

Velice krásná úvodní scéna, která udrží diváka na pozoru pravděpodobně po celou druhou řadu.

<< předchozí 1 2