jefff

okres Praha
referent státní správy

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59
    • 26.5.2020  23:17

Řemeslně takřka dokonalý film. Herecky, režijně i scénáristicky, nemluvě o oslnivé hudbě a ještě působivějších hereckých výkonech. Nedoceněný klenot.

• 26.5.2020  14:05

Hodně slabé a hlavně trapné. Atkinson tu je jen karikaturou sebe sama.

• 25.5.2020  07:19

Druhý díl méně vtipný a zápletka cílená hlavně na děti. Farmageddon dospělé minul.

• 19.5.2020  08:05
    Velká ryba (2003)

Jeden z těch krásných filmů s osobitou atmosférou. Herecky skvěle obsazené a příběhově poutavé.

• 16.5.2020  10:37

Překrásná animace v jednom z nejmagičtějších a nejkrásnějším snímků, které jsem kdy viděl.

• 15.5.2020  14:45

Slabé. Atmosféra i přes pěkné kulisy chybí a trestuhodně se nevyužívá materiálu jedné z nejlepších knih Edgara Wallaceho Černý opat. Pozitivum je Klaus Kinski, který dodává filmu alespoň trocha tajemna.

• 11.5.2020  13:02

Milý, úsměvný, zábavný film se skvělým Gleesonem. Režie mohla být zručnější, ale kvalita scénáře film drží vysoko nad vodou.

• 11.5.2020  13:00
    Fakulta (1998)

Líbí se mi volba hereckého obsazení která skvěle zachytila budoucí generaci velkých herců. Příběh dobrý, odkazující se na klasiku scifi Lupiči těl. Efekty na tu dobu jistě slušné a celkově to funguje.

• 2.5.2020  21:58

Moc příjemný film bez větších dějových kotrmelců. Poklidně plyne a divák se těší přerodu debila v pohodáře. Crowe výborný.

• 29.4.2020  21:07

Slušný archivní kousek s charismatickým mladým Leem a skvělým Cushingem. Film má staroanglickou atmosféru a z příběhu příjemně mrazí.

• 27.4.2020  23:41
    Haunt (2019)

Oproti tématicky podobnému Hellfestu, který šel i do našich kin je Haunt podstatně děsivější a celkově lepší. Začátek působí hodně omšele, ale od poloviny je to slušná jízda se skvělými záporáky. Kladní hrdinové nic moc, ale to u hororů není až tak potřeba.

• 27.4.2020  23:38
    Malé ženy (2019)

Nebavilo. A to jako že vůbec.

• 27.4.2020  23:35

Na filmu se mi líbil starosvětský styl vypravování a zajímavý casting. Příběh spíš průměr a ač mám Nortona tuze rád, tuhle převelice těžkou roli zvládl jen zčásti. Ale jo. Líbilo se mi to.

• 20.4.2020  11:57
    Yesterday (2019)

Nesympatický hlavní hrdina, divná režie a pitomý scénář.

• 20.4.2020  11:54

Slušný animák, ale nic víc.

• 8.4.2020  08:37

Zajímavě natočený film, který mě nezasáhl. Postavy veskrze nesympatické a příběh neeskaluje takovým tempem, který bych čekal. Spacey ale výborný.

• 6.4.2020  14:10

Jeden z těch opravdu dobrých filmů, kde je cítit kvalitní práce celého štábu.

• 6.4.2020  12:59

Strašlivě zpackaný film, který začíná lákavě, ale brzy se z něho stane podivná směska nefunkčních scén. A Thewlis má na krku jednu z nejhůře zahraných postav, kterou jsem kdy viděl.

• 31.3.2020  14:19

Zatím veskrze průměrná detektivka, která nevyužila neokoukané exteriéry Ostravy.

• 30.3.2020  14:39
    Maják (2019)

Vizuálně precizní a působivé, herecky velmi silné, ale chyběl tomu silnější scénář. Škoda, že celek autoři nedotáhli do výraznějšího finále, takto je posledních dvacet minut spíš otravných než zdrcujících. Film do karantény to ale není, momenty fakt psycho.

• 25.3.2020  10:55

Zoufale nevyužitý potenciál. Nudné plácání v krásných exteriérech s nevýraznou hlavní hrdinkou. Nevím co film měl vlastně říct, ačkoliv se pár zajímavých myšlenek našlo.

• 25.3.2020  10:52
    V karavanu po Slovensku (TV seriál) (2020)

Nepříliš povedené putování po Slovensku. Gondík mi neseděl, výběr témat také ne a celkové pojetí mi přišlo odfláknuté. Některé díly byly i přes krátkou stopáž vyloženě útrpné.

• 25.3.2020  07:36

Povedené ztvárnění literární klasiky. Film má dobrou atmosféru, dobové masky a v čele dobré herce. Neprávem opomíjená klasika sci-fi se solidními hororovými momenty.

• 24.3.2020  07:32

Aniston výborná, Sandler své role čím dál tím častěji pouze odchodí. Evans víceméně v pár záběrech. Celkově lehce zábavné, jinak veskrze průměrné.

• 6.3.2020  09:29

Filosofující bomba? Surfování ve vesmíru? Nafukovací míčový vetřelec? Inu, v Dark Star je všechno možné. Předchůdce Červeného trpaslíka má vtip, patřičnou dávku absurdnosti, nadhledu a ironie. Trochu to chtělo větší kadenci humoru, ale jinak perfektní začátek mistra sci-fi a hororu.

• 6.3.2020  09:26

Geniální. Geniálně debilní céčko, které je debilní záměrně. TROMA vyprodukovala další ze svých skvostů, kdy záměrně nedávají scény moc smysl, herci jsou toporní a střih brutální. Finále je pak vrcholem, zvlášť souboj háčků nemá chybu.

• 24.2.2020  15:00

Škoda té nedotaženosti v charakteru postav a lepší práce s chemií mezi postavami, na které je celý film založen. Takto z filmu vyčnívá Rockwell v roli amerického důstojníka, který indiány nemá zrovna v lásce.

• 24.2.2020  14:55

Tento očistec nacionalistického egocentrického floutka mě bavil. Politické pozadí zaujme paralelou s druhou světovou válkou a zajímavým způsobem vkládá historické události kolem Tibetu do souvislostí. A mladý Pitt skvělý.

• 24.2.2020  14:52

Pitomoučký film, kde hlavním průserem je Kristin Davis, která by si za svůj výkon zasloužila Malinu. Naštěstí výsledek zachraňují pěkné exteriéry a slušná kamera.

• 17.2.2020  23:43

Bylo by to milé béčko, kdyby nebyl konec tak moc debilní a kdyby scénář nekulhal. Paňa ale bavil a myšlenka převzatá s letitého seriálu zajímavá. Na jedno zhlédnutí dobré, ale nic víc.

<< předchozí 1 2 3 4 16 30 45 59