LOUNAS

okres Karviná
Filmový závislák

<< předchozí 1 2
    • 9.6.2019  16:58
    Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)

videl jsem par ukazek na Youtube a moc se mi to libilo na krasne 3 hvezdy to dosahlo.

• 30.3.2019  17:54
    Na vlastní Čočík (TV pořad) (2018)

Jsem rad ze mohu zazit diky Cocikovi Cinu skrz displej, osobne bych v ni nevydrzel, nicmene jedenkrat jsem v ni byl a obdivuju lidi co maj koule na to zit v tak prelidneem miste, kde se clovek musi chovat jak dobytek aby se alespon dostal do vlaku.

• 29.3.2019  22:36
    DVTV (TV pořad) (2014)

Dříve moje velmi oblíbená internetová televize s výborným výběrem hostů. Nyní je velmi nevyvážená a propaguje neomarxistickou ideologii. Držím palce a doufám, že se znovu vzchopí.

• 28.3.2019  10:07
    Nezkreslená věda (TV seriál) (2014)

Skvele vysvetleni temat z vedy, pochopitelne i pro neodbornou verejnost a skolaky. Rozhodne stoji za zhlednuti.Porad nalznete na oficialnim Youtube kanalu: https://www.youtube.com/channel/UCiLdXDvBI6bcd6QCBM4s2Mw

• 10.1.2019  16:34
    Česká soda (1998)

Mam rad nekorektni humor o oplitice, rase, hygiene,... supr porad ale nekdy uz trochu neaktualni, protoze se objevuje rada politiku, ktere uz si ma generace nepamatuje.

• 30.12.2018  01:40
    Gebrian: Překvapivé stavby (TV pořad) (2018)

Skele zpracovani, rozhodne doporucuju zhlednout na mall.tv, zejmena tem, kteri meli radi Gebrian VS na streamu.

• 28.9.2018  16:09

Tentofilm me nenadchnul, prilis neuveritelne a zdlouhave.

• 30.8.2018  14:54
    Farmlands (2018)

Rozhodně stojí za shlédnutí, dokument je na youtubu se slovenskymi titulky: https://youtu.be/a_bDc7FfItk

• 27.8.2018  23:23

Nejaky myslenkovy presah to ma, napeti tam je i dobra kamera. Jenze polovinu filmu jen sledujeme milostne pletky a celkove z toho mohli vydojit mnohem lepsi film. Mozna trochu lepsi 3*

• 14.10.2017  23:05

Prumerny, nicim vyjmecny dokument. Jako vzdy od CT pomale zabery tak, aby s minimem scen zaplnili vysilaci cas, chtelo by to zrychlit. Chybelo mi zde i zastoupeni dospele generace autistu, aby toto postizeni priblizili vice divakum. Ocekaval jsem vice geniu typu klavirista a nakonec to zustalo jen u neho, asi v cesku nemame rainmany. Stalo za to navstivit i organizaci MENSA i zde by se urcite nasel zajimavy autak.

• 29.8.2017  23:27

Dobra kamera jako vzdy, ale zadne inovace. Spatne sehrane. Stejny motiv jako jiz tradicne v ceskem dokumentu, clovek na pokraji chudoby s mirnou mentalni retardaci zasazen do prostredi s nabytkem prinemensim 30 let starym a osuntelym, nudne a pomale pusobici dokument. Ja osobne k neonacismu take lehce priklanim a nemyslim si, ze jsem na tom tak spatne. To same jako ne vsichni bolsvici jsou senilni seniori, ale i vzdelani lide s dobrou zivotni urovni. S nasi DSSS, ale nesouhlasim, ti lide se opravdu jdou jen porvat a ani nevi za co a s nacky nemaji vubec nic spolecne ho ani s jejich ideologii. Sposta lidi i z jinych uskupeni v tom jasno nema.

• 28.5.2017  20:25
    Globální logistika (TV seriál) (2015)

Pekny dokument, ale o logistice se toho clovek moc nedovi.

• 30.4.2017  20:36

Skvela kamera a u toho to konci.

• 27.1.2016  16:17
    Bizarní Japonsko (TV pořad) (2015)

Skvely porad, jen nepochopim proc do toho Japonska jezdili, kdyz je tak 90% pouzitych zaberu z netu a nevytvoril je Stream.

• 22.1.2016  16:00

Výborný začátek až do doby než začali sbirat baseballovy team, každý z nich měl stejně nudný osud,který nakonec skončil v posteli. Konec se mě taky libil. Skoda ze cast filmu byla nudna, ale za skvelýneotrelý napad davam slabsi 4*

• 15.12.2015  07:46
    Stalin (TV film) (2013)

Skvely dokument. O mentalite Rusu, ktera prevlada dodnes. Otevrelo mi to oci. A obavam se dalsich kroku Zemana priblizit Ceskou republiku na vychod.

• 11.11.2015  22:27

Skvely netradicne zpracovany dokument o me uchylce z mladi. Prekvapilo me kolikrat blafnula tovarna lega pri zrodu, ze se delaji neskutecne vytvory z lega u nas v Kladne, spoustu dalsich.

• 22.4.2015  10:59
    Jídlo, s.r.o. (TV pořad) (2014)

V prve rade musim rict ze Vanek je pro me osobobnost, ktera je nekdy slovne ostrejsi, ale neni to primitiv jako hulvat Polraich, porad ma diky nemu stavu a ma prehled v tomto odvetvi. Vzdy mi kazdy dil perfektne priblizi vyrobni postupy zabery a neodbytnym moderatorem, ktery jim hrabe do vyrobni linky (ikdyz casto vypadaji ze by mu po te ruce necim prastili), aby si o dane fazi vyroby pohovoril a rekl jak je na tom chutove. Je pravda ze "Peklo na taliri" byl lepsi porad.

• 12.4.2015  21:18
    Na kole z Berlína do Šanghaje (TV seriál) (2013)

Smekam pred nima ja bych do Shanghaje nedojel. Jedou s minimalnimi naklady po ceste a to dokaze motivovat dalsi lidi k naplanovani takove cesty. Davam pet hvezd za autenticnost.

• 13.3.2015  16:00
    U6 - Úžasný svět vědy (TV pořad) (2014)

Moderatory to opravdu nebavi, tymy jsou hloupe nic poradne nevi (v epizode co jsem videl), ruzna kola jsou strasne rychla a bez napeti. Ti co dali teto soutezi 3 a vice hvezd.

• 10.3.2015  14:06
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Kdyz bezmyslenkovite okopirujete pulku Simpsonovych a pulku Southparku a do toho zamichate spetku nevtipu a kapinku trapnosti vzniknou z toho Griffinovi. Dle meho gusta nejslabsi ze vsech animaku tohoto typu.

• 7.3.2015  08:51
    Pokémon (TV seriál) (1997)

Davam plusove body za nekonecnou fantazii tvorit vytvarne ruzne pokemony. Minus tohoto je ze je to nekonecne a za dil se toho moc neodehraje, proto je potreba videt epizod mnohem vic.

• 7.3.2015  08:41
    DobroDRUH (TV pořad) (2015)

Cele to pusobi ze to je zinscenovane a to zejmena pruvodce. Jedna hvezdicka pouze za zabery prirody a "domorodych" lidi. V epizode kde si "dobroDRUH" zlomil zebro a tvaril se vpohode a vysmaty jako by mu nic nebylo jsem se smal jeho simulovani i po rentgenu od zacatku az do konce.

• 8.2.2015  15:37

Jedine za co stoji film videt je pocitacove efekty (sceny, vybuchy,..) a masky hercu. A za to jsou moje dve hvezdicky. Za dej bych dal odpad.

• 29.11.2014  21:01
    Český Slavík Mattoni 2014 (TV pořad) (2014)

:-( Fuuj pisnicky, vtipy a osoby Hruska s trapnym pokrmem, ktery dokaze udelat i clovek ktery umi ohrat jen polotovar, pani co je asistentka hubnuti a sama je tlusta,... Nedokoukal jsem opet se to nedalo. Jako vse od Novy ohodnoceno odpadem. Ja osobne tyto porady nepreferuju a radsi se podivam na vysledky na web. Mezi ceskymi filmovymi cenami vede Cesky lev. PS: je to fraska docetl jsem se z netu ze opet vyhral kaja gott a lucie cerno-bila.

• 29.11.2014  16:42

Nemyslim ze vsichni lidi se chovaji ke zviratum jako psychopati, ktere dokument zachycuje. Take jatka, ketra jsou i tak smutne misto se deli na nejake, kde zvirata mene trpi a na pracovniky v takovych, kterym nejde o to maso z nich ale spis o poteseni z tyrani, hodne na to ma vliv i jestli jsou v rozvojove zemi nebo ve vyspele kde berou zretel i na zvirata v zakonech. Na celem dokumentu mi vadilo i to, ze zaznam neni kvalitni a mnohkdy mnohem starsi nez rok vydani.

• 19.10.2014  09:49
    Neobjasněné případy (TV seriál) (2013)

Velice povedený dokument, dokonce bych řek, že to je jeden z nejlepších co jsem kdy viděl. V dokumentu se objevují zpovědi očitých svědků, kteří hovoří o setkání s "Motýlím mužem" přízrak který si nikdo nedokáže vysvětlit a podle svědků se objevuje na místech kde se odehraje katastrofa, nikdo neví jestli před ní varuje či ji způsobuje. Dále buňky pocházející z meteoru na Sri Lance, které nemají jádro a uhlíkový základ a přesto se množí a jsou mimozemského původu a červené. Únosy mimozemšťany a pitvání krav, záhadná kožní nemoc (buňky z ran se formují do modrých vláken) a mnoho dalších {hodnocení: 10/10} ⓛ➲ⓤⓝⓐⓢ™

• 10.10.2014  19:20
    Odhalení: Mimozemské spisy (TV seriál) (2012)

Nejlepší ufo dokument. Velké rozdíly v kvalitě zpracování jednotlivých dílů. Důkazum lze uvěřit, autentické fotografie a videa jsou verohodné, viděl jsem i v jiných únos dřevorubce, mimozemské bunky a jiné

• 10.10.2014  19:02
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Pořad dokola se informace opakuji. Na mimozemšťany veřím, řeknou několik zajímavých důkazů a pote si to pokazi tim například řeknou jak vidí podobnost ufo ve tvaru misky a jestli misku nahodou nevytvořili mimozemšťané misto lidí. Ja osobně považuju za nejlepsi ufo dokumenty Odhalení: Mimozemské spisy, Kruhy v obilí a Neobjasněné případy {hodnocení: 2/10} ⓛ➲ⓤⓝⓐⓢ™

• 20.9.2014  21:06
    Svět zázraků (TV pořad) (2012)

Vcelku zajimave reportaze prevzate ze zahranicniho poradu, ale doprovazenou takovou slabsi ceskou moderatorkou. {hodnocení: 6/10} ⓛ➲ⓤⓝⓐⓢ™

<< předchozí 1 2