DeathclawCZ

DeathclawCZ

okres Zlín

• 1.12.2014  04:14

Už ze začátku to ve mě vyvolávalo pocit, že se tu někdo snaží o těžkou kopírovačku klasické americké produkce kde je hromada sprostých slov doprovázených nějakým tím ublížením na zdraví. A taky se mě to potvrdilo. Bylo to i v pár momentech celkem vtipné. Jak se kriminálník a jeho tupá kurva co touží po tom aby ji koupil více mletých PET lahví na vylepšení koz dozví, že ji místo bujných nalejváku měl koupit nejdřív mozek jelikož mu lup zakope na staveništi na kterém vyroste tělocvična. A jak se k tomu dostat co? Hmm jsem debil co má 8 tříd základky a tak můžu vlastně jít učit bandu vybělených cikánů co mají respekt jen s tvrdých drog a chlastu a autorita u nich je sprosté slovo. Hmm tak jim dám pokouřit stejným metrem a udělám z nich spořádané německé občánky co nepůjdou bojovat za IS, dílovat fet, nebo si nenechají byt vybavit od sociálky a na život si nebudou vydělávat jen šukem s Hanzem co rád dojčefekál. Jak jsem psal ze začátku celkem prdel. No jenže pak to jde krutě do mínusu :( začne se tam moralizovat a objevovat hodnoty a skončí to jako nějaká posraná Cčková romantická sračka. Blééé. jak se tu už psalo potenciál to mělo a totálně ho to prosralo. Škoda

• 8.11.2014  04:26
    Annabelle (2014)

Myslím, že kdybych oblékl jorkšíra do utěrky zaliskané od krve hodil mu býčí penis k oskusu, zavřel ho do bedny a umístil do staré nádražní budovy a před dveře dal starou orvanou panenku barbie bez ručičky a vydloubnutým očíčkem tak bych s toho byl zalepený daleko víc jak tady s tohodle výplodu pana Leonettiho. Proboda Johne co jsi začal brát za drogy ?! Nebo spíš proč jsi přestal a natočil jsi tohle ?! Doufám, že jediným cílem tohodle díla bylo udělat si ze všech prdel!!!

• 8.10.2014  09:49
    Klasik (amatérský film) (2010)

Seru na to vezmu teploměr strčím si ho do anusu sednu si za bagrem na plot a dáme 2:0, křeček mi uplete svetr a jitrnice skočí do bazénu, a jaké je počasí? Jdu si dát další dávku Xanaxu !!!

• 8.10.2014  09:42
    Automobilová rychlovka první modrá (amatérský film) (2009)

Neee Neee to nemyslíte vážně, že ne pane Veselý. Já byt vašim otcem raději vás při vašem eventuálním vzniku utřu do peřin a nebo hodím raději do kopřiv. S tohodle by spáchala sebevraždu a žiráfí placenta!!! Nic extra proti vaši osobě p. Veselý a nechal bych vás i napokoji v případě, že tohle se vždy obloukem vyhne CSFD.

• 8.10.2014  09:33
    Dělej, máme výjezd! (amatérský film) (2008)

Znásilnění jednotky SDH Honzíkem Veselým, musel vykoupat svého džentelmena v kožené vaně a jít šoustat staré ženy do špinavých peřin. Tolik drog na světě není!

• 8.10.2014  09:22
    B*A*T*M*A*N (amatérský film) (2011)

No jo Honzík Veselý opět nezklamal. Asi si řekl jsem totální neumětel a plodím jen samé exkrementy. Tak nechám něco natočit i svého retardovaného kamaráda Peťu C. No a ten na magnetické tabulce splodí příběh nechá ho ozvučit protékajícím hovnem ve stupačkách panelového domu a nadabovat igráčkem s petardou v prdeli. A šup s tím na CSFD. Opravdu pánové bál bych se to pustit i v té největší retard léčebně v zemi s tím, že by mě po shlédnutí všichni pacienti dostali těžký epilepťák a následnou smrt. P.s. Komu tady provádíte řitní alpinismus? že se to tu vždycky dokáže dostat?

• 8.10.2014  09:10
    Musíš to uhasit! (amatérský film) (2008)

Pochcat hromadu listí a dát to k hodnocení na CSFD? Hmm to chce odvahu a mentálně zaostalý mozek!

• 25.9.2014  19:51

Tak jsem se konečně dočkal a dostal se na tuhle technologicky vyšperkovanou věcičku a musím říct, že mě ani trošku nezklamala. Stručně aneb jak poslat generála do prdele a ocitnout se v poutech v přijmači nechat se navléct do exoskeletu a hůrá do pořádné rubačky s tím, že ani za hovno nevím jak se odjištuje pojistka a mačká spoušť :D abych po haluzi rovnou sundal superškaredého ludráka a získal možnost hrát si s časem a to tak, že si vždycky jen tak chcípnu a probudím se na začátku. No proč ne? že? Začinám zjišťovat, že si můžu vlastně dělat co chci tak se necham sundat jéépem nebo přejet naklaďákem je to přece prdel a o nic nejde. Vlastně zaryl jsem si třísku fňuk fňuk a zlomil nehet při mytí nádobí, kurva honem mě někdo pošlete šňupat hlínu ať to tak nebolí stejně se vzbudím a pojedu repete ;) A proč jsem sakra nešvihnul tu metal lady? Jsem kretén nechám si od ni radši střelit do květáku abych mohl na 150té vyzkoušet jak se jí dostat do pltěk :D A zopakuju si to tolikrát dokud ze mě nebude Segal a všecky budu zabíjet jen pohledem do doby než se banálně vysekám v autě a nějaká kráva mě čenžně krev abych byl v hajzlu fňuk fňuk :( No nic tak 1000x jsem si jen hrál a dělal si prdel tak teď vážně jde tu o koule musím sundat ten posraný svítící rododendrón a opět si hltnout jeho boží krve abych si pak do konce života mohl dělat co se mě zachce. Hmm dneska ten šuk nestál za nic počkej zlato fiknu si žíly příborákem a až chcípnu dáme si to znova a líp ;-P

• 24.9.2014  22:50

Mezi řečí se dozvídám o něčem co se jmenuje Serbuan maunt tak si říkám " Co to kurva zas je?" V hospodě slyším jaky je to megapřísný krvosračkonářez a hromadu keců o tom jak je to brutální, že i pacifistům křehnou semenné váčky. A přitom název připomíná nějakou rubačku z balkánu. Tak sednu a zeptám se mocného strejdy googla co mě na to řekne? Co? Indonesie? No tak co už mrknu na to. Tak pěkně se uvelebit načnout lahváčka a hurá do víru děje. 8-O WFT?! Tak to je masakrální nářez!!!! Lahváč letí pod stůl, rozšiřují se mi zorničky začíná mě to kompletně vtahovat, ty naprosto brutální bojové scény, přestřelky, leveling... tlama mě padá pod stůl a napětím se potah ze sedačky vkrádá do mého řitního otvoru... Po nervydrásajícím finále mám oči jak angorák a tep na max. Prostě naprosto geniální supermegaultragiga nářez jako svině.

• 24.9.2014  22:12
    Zátah 2 (2014)

Musím za sebe říct, že naprostý luxus přesně co jsem očekával... (U dvojek to vždycky začne sračkovatět skrz přidanou omáčku) V jedničce to člověka hned vtáhlo a jen nevěřícně hleděl a slintal si na paty a občas při některých detailních záběrech tak tak zadržoval obsah žaludku. Dvojka to odstartovala až kriminálem (jako taková mini ochutnávka) aby to následně dostala do obrátek bitvou na bahnitém dvorečku kde banda fetek, vrahů a jiných zmrdů vezme žiletky a ostré kartáčky na zuby a začne se to tam řezat v bahně a dozorci to mlátit vumlama po hlavách (VUML= Vulkanizovaný učitel marxismu leninismu). V tu chvíli mě přestalo srát, že se do toho míchá spousta kyd scének s mafiánskýma bosama a tešil jsem se jak babka na důchod na další výživnou scénu kdy se budou řezat achilovky, krkavice, lámat kosti, rozbíjet hlavy o pangejty a zdi. Postupně ubývá keců a krásně to graduje a přibývají chuťovky ala Kladiva, Baseballová pálka, Karambity. hmmmm prostě božííííí. Čekal jsem ze začátku, že mě to tak nenadchne ovšem omyl se naneštěstí dostavil a svou dávku krve a brutality jsem obdržel. Takže 5 jak vyšitých.

• 18.9.2014  10:30

Tohle mělo být vtipné? Kde je ten humor typický pro Kal Penna? Film plný anglánských snobů kde se laté můžík snaží prosadit své metody vzdělávání a všichni mu pěkně po britsku hážou klacky pod nohy (ala plesk bílou rukavičkou přes tvář a ehm ehm dáme souboj pane gentelmane?) Sem tam do toho kapka americké klasiky: Ukaž kozy, Opíchám tě... atd. Ale jako celek propadák jako prase!!!

• 17.9.2014  09:37
    Vinaři (TV seriál) (2014)

Klasická (jak už bylo mnohokrát řečeno) sračka ala TVHovna nacpaná top ksichtama a asi i řádně zaplacená. Banda Pražáků si tam hraje na Moraváky (jejich představa o vidlácích a pár vtipných hláškách a navíc s pražáckým přízvukem) Jako moraváka (a ještě k tomu valacha) mě to tak akorát nasralo. V podstatě jsou to rozštípané Bobule do seriálu okořeněné o pár TOP kundoksichtů co si ještě dovolí poučovat o víně. (hláška Tramín červený je vlastně bílý od Čermáka dal no coment) Prostě opět kvalitní výtvor naší "nejlepší" komerční televize TVHovna

• 15.9.2014  17:10
    Dead Life, The (amatérský film) (2014)

Hmmm musím říct že to vypadá dost zajímavě tématika DayZ s toho čiší a herci (až na tu holku) do toho pasují. Na některých efektech by chtělo trošku zapracovat (i když na amatéry luxus). prostě zatím se mě ten nápad líbí ovšem hodnocení budu dávat až jak se to vyvine jestli se myšlenka rozvine tím správným směrem nebo to půjde do kytek... Každopádně teď bych klidně dal 4 hvězdy ;) a budu se těšit na pokračování, protože amatérských filmů na, které se dá dívat a dodívat do konce je zoufale málo.

• 12.9.2014  13:24
    Hitman (2007)

Hru jsem hrál (ehm tedy všechny) a užil jsem si různorodých možností likvidací protivníků a vychytralých plánů jak je co nejelegantněji vyprovodit ze světa a zůstat přitom pěkně inkognito. Tohle je ale proboha co? Co tam dělá nějaký interpol? ruská kurva? Skip Woods když psal scénář tak se podíval na dva herní trajlery a vyhulil přitom pytel bílé vdovy, dostal epilepťák a v křečích a smrtelné agonii mlátil květákem do klávesnice a vzniklo tohle! Jinak si to neumím vysvětlit a proč do psích pochev Xaviér Gens? vždyť ten posraný neumětel ještě nenatočil nic s čeho by si člověk neměl nutkání fiknout žíly a vykrvácet ještě předtím než jeho film začne. Totálně zpackaná a posraná zfilmovaná blujánek

• 12.9.2014  13:03
    Max Payne (2008)

Pamatuju si jak jsem si sedl před nově "natuněné" PC v roce 2001 pustil Maxe Payna a hltal do zbláznění tu atmosféru a pekelně si užíval hraní. Pak narazím na tuhle slátanou sračku snažící se vydolovat maximum takovým debilním způsobem až to bije do očí!!! To je to samé jako kdyby při porodu někdo zahodil dítě a vychoval místo něj placentu!!! Přitom kdyby to natočil někdo normální dalo by se s toho vytežit.... s tohodle výplodu Johna Moora (který si asi šlehl při natáčení nadrcený paralén) se mi chce jen brečet

• 12.9.2014  09:42
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Popisek by měl vypadat trošku jinak: V této kulinářské soutěži se každý týden mezi sebou utkává 5 sviní. Každý den jedna svině vaří u sebe doma nepoživatelnou sračku pro ostatní a na konci večera hosté vždy bokem do kamery ohodnotí slovy "nedalo se to žrát ani prdelí" a ten kdo se s toho nejmíň zasere a poblije vyhraje vatu a poukázku na litr gastrogelu. Pořad o vaření u, kterého se vám občas nebude chtít blít jen z jídla ale i lidí co jej vaří. (Dívám se na to vždy když můžu). Proč? No naseru se u toho občas se i pobavím viz. extrémně tupá bloncka a její kachní prsa. Dozvím se, že tam o žrádlo ani tak moc nejde spíš o to kdo kde bydlí, jak má doma hadry naskládané do komínků, jak má uklizeno, jestli má naskládáné příbory ala "Bonton píčo" no a pak všichni mlaskají u toho jak jsou pohoštění a pobavení navlékáním korálků. Pak si to posedá do auta a začne to blít jak se to nedalo žrát jak to bylo kyselé, sladké, hořké, neslané a čistě z taktických důvodů dá co nejnižší známku. No kurva dráááát jak na tohle může mít někdo žaludek!? jednu hvězdu dám pouze za to, že sem tam se tam objeví někdo a něco co vypadá slibně a dalo by se i pozřít bez čípků či rovné amputace anusu.

• 12.9.2014  07:27

No musím říct, že jsem od toho ani nic víc nečekal. Na začátku pohřeb Vlastičky a hned pietní chlastačka a Bolek jako vždy na šrot s plnou hubou keců jaký je abstinent. Pobavila mě scéna u bazénu (Paranormál Sračkovity) bublájící bazén a zdivočelý elektrický kůň. A pak už jenom furt dokola ptákoviny a sem tam nějaká sprostá hláška, která to má zachránit. Všecky původní postavy jsou tam buď mrtvé a nebo se objeví ve 3 minutách filmu a šmitec. Takže šmrnc totálně v toaletě až se na to skoro nedá dívat. Shrnuto: Chlast - Kurvy - Chlebíčky - Odmašťovna a sem tam K*rva P*ča. (jo a málem bych zapomněl na vrtulník) P.s. ta kamera mě tam pěkně srala

• 11.9.2014  15:34

Ale, jo proč ne? Furt tu čumíme na samé ludry co si vyhodí květák z pantu a chodí s pokročilou skoliózou, běhá kolem nich strejda s krucifixem a ječí latinské hovna o tom jak by ten hrozný ošklivák měl opustit toto nevinné tělíčko a duši. Tak to dáme z jiného soudku vezmem děcko na výprodej (nejlépe dívenku s dlouhou kšticí roztomilou jak spící koťátko) tam si vybere starou krabicu a od té doby je všecko špatně. Naše koťátko se mění v pěknou kurvu ve, které navíc začal vegetit glum a my lítáme po všech obřezaných po městě a snažíme se glumovi najít jiného miláška. Sem tam do toho BUBUBUBU.... nějaký nechutný záběr na to jak ten, kretén glum cpe ruky ze chřtánu malé, ale už ne tak nevinné dívenky. Jo líbilo se lekl jsem se bylo to něco jiného na co je člověk zvyklý s té hromady exorcistických lepidel...

• 11.9.2014  15:05
    Orphan (2009)

Jéééé tohle mě baví. Miláčku umřelo nám při porodu miminko tak půjdem do nejbližšího kláštera a vyberem si tam tu největší svini, která se tváří jak mílijusek, mluví jak intelektuální žumpa, všecko se zvládá naučit rychlostí Trinity v Matrixu (mám tu vrtulník, ale ještě ho neumím řídit co teď? hmmm... počkej nahraju ti to do květáku a leť). Přivezete si onu svini domů kde máte 2 děti (s toho jedno sluchově postižené) a svině je s nima hned největší kámoš a už to jede. Svině začne deptat mamiku a pouští se do tatínka v tužbě po jeho údu . (Co kurva vždyť svině má jen devět ne?) Maminka pojme podezření a tak si pozve tetu jeptišku na kafíčko. Malá svině tuší, že ji hoří koudel a tak za pomocí hluché nevlastní ségry, paní jeptišku co veze faráři karamelky z návštěvy (jinak si nevrzne) ujebe pár mířených kladivem do květáku... a už se rozjíždímě maminka je v hajzlu a ztrácí důvěru tatínka, bráška je ze svině pochcaný, a sestřička spolupachatel. No a ve velkém finále taťka odmítně nabídku kvalitního pedofilního sexu tak ho milá svině ubodá, bráška na hadry ve špitále a mamce nezbyde nic jiného než svini utopit v rybníce, protože zjistí od Káji Rodena, že je to nějaká třicítka co má genetickou poruchu a vypadá furt jako FAKAN. No do perdele....Luxus

• 11.9.2014  13:56
    Insidious (2010)

No ze začátku to bylo jako podělané "Paranormál aktivity" a objevovala se tam taková ta sračkovitost, kdy se divák (kurva nevím proč) musí chtíc nechtíc seznámit s celou rodinkou a tím jaké mají či nemají komplexy či rodinné problémy (bych se podíval na nějakou romantickou sračku kdyby mě to zajímalo). Jenže pak úplný obrat, který mě uchvátil, začne se dít spousta podivných věcí, lekaček je tam taky slušná řádka (a né takových že 5.1 bedny od domácího kina nejdřív vymlátí okna a pak se ukáže bubák) prakticky od chvíle kdy si tam pozvou hašišbábu (ta stará ludra klade dojem tak brutálně vyjeté smažky, že drogtest by se v její přítomnosti rozpustil) a do toho její pomocné síly (mám vysokou a koupil jsem si výbavu krotitelů duchů) V baráku se začně objevovat červenoksicht (Darth Maul žijé jupíííí) a táta si jde zahrát na astrálního dobrodruha a vstupuje do světa pěkných uchyláren (z voskové rodinky jsem rožínal na hajzlu smetákem a trenky už jsem nevypral) aby zachránil synáčka a v konečném důsledku nechal do svého těla vstoupit nějakou ludru. Já osobně jsem spíš na bubáky a strašící horory a proto mě to pěkně sedlo, kdyby tam teklo tisíc kýblů krve a nějaký úchyl by tam pižlal příborákem přirození novorozeněte tak by mě to nebralo. Ale tohle je super a pobál jsem se u toho!!!

• 11.9.2014  13:22
    Kill Bill (2003)

Ach jo proč? Quentine co mě to děláš? Moc nechápu proč jsou s toho všichni tak totálně odvaření? Vždyť je to tisíckrát omýlané klišé. Hrdinka skoro zemře, ale nezemře a ať je elitní jak chce tak všecko luská katanou pěkně po Tarantínovsku což vypadá pěkně, ale je to kýč jako prase. Uma je tam drsná jak 100ka šmigrl a korunu tomu dává David Carradine. Přirovnal bych to asi k tomuhle: Sedí karkulka v lese pláče a po stehně ji teče pramínek krve, jde kolem vlk a povídá: "Copak se ti stalo děvenko, že tu pláčeš?" "Ale bolí mě strašně bříško a teče mi krev" povídá dívenka. Vlk se ji opatrně chytne sukně a povídá: "odborník sice nejsem, ale podívám se ti na to." Dívenka souhlasí a vlk ji vpluje pod sukni a po cca 15 vteřinách vykoukne zděšený a dívence povídá " Holka moc s toho moudrý nejsem, ale řekl bych, že ti asi někdo urval péro."

• 11.9.2014  12:58
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Ze začátku docela pomalý rozjezd, ale pak to stoupá... podle mě celkem slušně obsazené a vymyšlené postavy: Sheldon antisociální intelektuál s neměřitelným IQ, Leonard hypochondrický zamilovaný strašpytel, Howard uchylný obřezaný žijící ve 30 se svou máti, Rajesh latémužík neschopný bez kapičky alkoholu konverzovat se ženou a do toho kočička Penny. Já myslím, že to funguje a když se do toho člověk dostane tak se pak slušně pobaví. Mě osobně to chytlo a styl humoru mě sedí. Za mě za 5 hvězd P.S. Je mě naprosto úplně u análního otvoru jestli dabing nebo ne. (sleduju oboje)

• 1.9.2014  01:32
    Zaříkávač lží (amatérský film) (2014)

Ehm může mí někdo říct co tady na CSFD dělá tahleta sračka? Milý nejfejku (či jak ti tvé zfanatizované děti říkají) nikdo z nás nechápeme proč tyhle tvoje výplody choré fantazie kde kážeš o něčem co by snad každý mladý člověk měl dávno vedět a ty to cpeš sem? Máš youtube kde tě bude obdivovat tvá fanoušskovská základna plná dětí co paří minecraft a je vystříkaná s toho jak jim životní hodnoty vtlouká do hlavy mamrd co vypadá jak "Alahovec" (ještě kalach a řezat panenkám hlavy příborákem). Tam si dělěj klidně suché vrby, ale proč to sereš sem? Musí ti být jasné, že tady tvrdě narazíš. Mluvíš tam jak nějaký sektář "vystihl Kordus" Prezentuješ se tam jako mega spasitel "Ježíš by byl ve srovnání s tebou sračka" Natahal jsi všecky děti na CSFD aby odklikali 200 pohádek a dali ti 5 hvězd a ty už jsi se viděl s "Oskarem" v prackách. Přitom to je tak na "Zlatou Malinu" Je mě naprosto u análního otvoru kdo je Nejfake, co dokázal, jak se prezentuje a jak mu to celá YT komunita žere. Hodnotím dílo a to je dle mě sračka, protože s těch alibistických keců se mě chtělo zvracet takovým způsobem, že jsem si neužil ani tu animaci či hudbu. Blééééé