Sawk

Sawk

Pavel Strong

okres Praha
Automat na neštěstí, naneštěstí.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 17.2.2016  07:13

O sci-fi se v případě Výchozího bodu skutečně nejedná. Velmi zajímavě promyšlený děj spálen koncem, ve kterém je tolik nejasností, že se člověk skoro bojí dívat dál. ... Dnes to vezmu zkrátka - úplně obyčejné drama, za nějž by režisér zasloužil kopanec do prdele. Snímek podobný mnoho dalším.. obyčejná nedomyšlená blitka. Komu se nelíbila, kupříkladu, Fontána, bude zklamán.

• 1.1.2016  12:53

Stevena Spielberga i Stanleyho Kubricka v tom musí cítit každý nastydlý divák s plným nosem na vzdálenost sta honů! Co se mi tu však jeví jako nedobré, je příliš velká dávka pana Spielberga, jen tak pro sichr dochucená špetkou Kubrickovy geniality. Ta genialita to protříbila velmi hezkou směsicí aromat poskládaných v dramatický příběh, jehož konec je tak dojemný, že i kdejakému vyhazovači z baru změkne. Tedy, chtěl jsem říci, že kdejaký vyhazovač z baru změkne. Ne, že jemu změkne. Pardon! ... To co ale Spielberg nezvládl jsou dialogy a chování robotů, které bych do takového příběhu v životě nevložil. Mluvím o tom, že... "Mami, když budu hodný, budeš mě mít ráda a já budu skoro jako opravdový chlapec?" - zatímco maminka, živá to bytost, nehybně sedí a zírá do blba. Studená jako ryba! A tak jsem si při takovýchto scénách říkal, jestli by to nemělo být naopak. Samozřejmě, že emoce z herců tryskají minutu za minutou, takže je divák stále přítomen ve víru hlavního dění. Což je moc dobře, stále něčím zaujímat. Jen je to tak sladké a dojemné, že si divák nakonec řekne - "Kdyby to točil Kubrick, asi by to mohlo být i o něco lepší!" - Díky čemuž je nucen hodit to do slabšího průměru. Jelikož jsou Spielberg a Kubrick úplně jiné osobnosti, každý by to pravděpodobně natočil jinak. Kdo má raději Spielbergovu "američnost" a kýčovitost (nikdo neříká, že je to pro ono dílo vždy mínus), tak ten z toho bude jistě nadšený. Za to ten, který si potrpí spíše na Kubrickově chladné genialitě a naprosté vymazlenosti všech scén, neuspokojí se, ani kdyby se nadvakrát přetrhal. {55%}

• 31.12.2015  15:47

Film, který je na jednu stranu sice komický a milý, ale na druhou stranu ukazuje smutný fakt o přílišném chlastání ruské společnosti. Sehnat partu chlapů a udělat z nich stále opitá hovada není přeci jen ale nic těžkého, a tak nevidím důvod k výším zdejšího hodnocení. A ač nejsem ohromen tímto jedinečným kouskem, moc se těším na pokračování - Svéráz národního rybolovu. Schválně, jestli se tu budu muset opět ufilozofovat k smrti. Ke všemu ruskou kinematografii nemám moc v lásce. {50%}

• 30.12.2015  08:40
    V hlavě (2015)

Proč nedělat animované filmy pro děti stylem Interstellarů a 2001: vesmírných odysej? Protože to pak dopadá jako dopadlo V hlavě. Pastva pro oči, ale jinak nic. Příběhově dobré, napříč tomu však nehorázně nudné a zoufalé. Krásné obrázky, velmi originální nápad, ale dějově velmi utahané a slabé. A co já vím, to děti zajímá hlavně! Aby byl příběh zajímavý, svižný měl vtip a trochu svéráz. Nějaký odpich a rozjezd tu ale prostě nenajdete! Chyběly mi tam scény, při kterých by se člověk smál. Něžnost se do Hlavy taktéž dostvila velmi zřídka a jestli si Pixaráci míní myslet, že děti pochopí, oč jim tu šlo, nemyslím, že by měli pravdu. Pro dospělé až příliš barevné, pro diváky věku, kterým je V hlavě určeno až moc složité. Zkouknout, pomočit, zmačkat a vyhodit. {45%}

• 29.12.2015  11:53

Má to atmosféru, má to švih. Má to vůni, má to ráz. Evokuje nudu! Jeden z nejstarších zfilmovaných románů o upírovi, a tak i jeden z nejstarších hororů. Ač nerad sleduji filmy přes YouTube, byla to první stránka, kde jsem Upíra z Nosferatu našel. Kdo hledal a stále se nedohledal, nechť to zkusí tam! Ikdyž se dnes zdá být maska upíra legrační, ne dechberoucí a strašidelná, ve své době, kdy lidé znali v tehdejších snímcích jen šašky kopající druhé šašky do prdelí, musela mít určitý respekt. Vidět skoro 100 let starý horor a neumřít u něj smíchy nebo nudou je snad až nad lidské schopnosti. Nosferatský upír to však dokázal překonat. Jeden se sice nebojí, ale ani nesměje, ani nenudí. Je nucen vnímat. A to je velice dobrý směr zaujetí divákova sledování.

• 28.12.2015  18:29

Specifický snímek, který si u mě dokázal získat určitý obdiv jak strukturou hereckého výkonu výtečného Johnnyho Deppa, tak kostrou celého děje, který se skládá výhradně z lidské hlouposti a zlosti. Matně bych v Burtonově sbírce hledal podobně úžasné herecké výkony. Navíc se to dá považovat za start hereckých výšek Johnnyho Deppa dnešní mezinárodní kinematografie. To vše je úžasné, dokonalé! Ale ta spousta prázdného vzduchu kolem. Porozumí asi málokdo... Zkrátka je to jako kdyby DaVinci namaloval Monu Lisu a za ní nechal papír bílý. Byl by to i tak fascinující výtvor, ale nedokončený. Stejný případ je tento film. Velká škoda, přitom to mělo takový potenciál! Škoda slov, zamrzelo. {65%}

• 28.12.2015  18:16
    Sinister 2 (2015)

Pan Buughul dostal strašně málo prostoru. Dvojka opakuje chybu jedničky. Místo nejlepšího hororového maskota posledních let nám příběh představuje sociálně závislou rodinu, kterou občas navštíví parta mrtvých dětí s kazetami v rukou. Nic víc jsem v tom bohužel nenašel. A navíc, otázka, jenž by měla sloužit jako příklad: Vy, kdyby jste byli ve skupině složené z ženy středního věku, malého kluka věku kolem deseti let a soukromého detektiva, který sloužil u policie jako zástupce šerifa, báli byste se malého parchanta s kosou v ruce? Hlavní hrdinové v tomto příběhově slabém thrilleru, okořeněném duchy ano. {40%}

• 25.12.2015  23:36
    The Visit (2015)

Ani ta do hoven v impotentních plenách překvapující pointa nezachránila jeden z nejslabších Shyamalanových výtvorů. A to jsem od něj rozhodně neviděl všechno. ... V tom domě je hodná křehká babička s hodným křehkým dědečkem. Nevadí, že mají v noci určité zdravotní problémy, hlavně, že jsme je patnáct let neviděli a pošleme k nim své úžasné a milované děti, abychom mohli zdrhnout na Havaj lízat místním fešákům jejich opálené hrudě porostlé tmavým, od potu vlhkým křovím. Dětem neřekneme, jak babička s dědou vypadají, nedáme jim žádnou fotku, to proto, aby byly co nejvíce překvapeny! Děti jsou hrozně otrávné a mají špatný hudební vkus. Nu což, ať si bába s dědkem co nejvíc užijí, že? ... Příjezd vlaku na nádraží, babička a dědeček již stydlivě vyhlížejí svá nikdy neviděnná vnoučata. "Vypadají až jakože pohádkově, viď, bratře s naprosto příšerným hudebním vkusem?" Usmrkne nesympatická vnučka s myšlenkou na interwiev se svou skutečně nějak zvláštní babičkou, proto, aby potěšila své prarodiče a alespoň z části zamaskovala své pocity, že to bude prostě "voprus"! ... Dům, nějak zvláštní, klasický hororový dům, daleko od civilizace. Žádná zvířata, přitom statek jako hovado. Děcka začínají poznávat nudu nadcházejícího týdne. Den končí, začíná noc a první zajímavé momenty filmu. Další dny je to stejné. A stejné. A stejné. A stejné. Jo... a stejné! Až poslední den... prarodičům hrábne, trhají se ze řetězů a nemají hranic. To ale taky nestačí k zatření vší té hrozné nudy okolo těch z řídka možno viditelných scén. Celkem: sračka, nuda, zklamání. Nehorázně nedotažené. Dobrý, dokonce originální námět. A originalita je v dnešních hororech skoro neuvěřitelná. {45%}

• 25.12.2015  22:54

Já jsem tuto pohádku, po včerejším repete uznávám, že naprosto unikátní pohádku neviděl už ani nepamatuji. Tápavým způsobem jsem očekával diamant Československovýchodoněmecké kinematografie, netušil jsem však, do jakého zlatavého hnoje se položím. Začátek trpký, nudný, ovšem výjimečný. V jednom okamžiku to ale nabere jakési otáčky a pytlíky s kořením a člověku se začne Šafránková hnedle líbit ještě více než kdekoliv jinde. Hodnocení se pohybuje někde mezi třemi, čtyřmi hvězdami. Ale jelikož je tato pohádka stoprocentní klasika a to děsně roztomilá klasika, s odřenýma ušima a prdelí se došoupala až do maximálně hodnocené síně slávy. {80%}

• 2.11.2015  06:02
    V temnotě (2008)

Dělat strašidlo z malé holčičky mi přijde nepatřičné. Ale budiž. Bylo to perfektní strašidýlko. Spoustu ostatního je ale na hvězdu jednu, ne-li na odpad!

• 31.10.2015  22:15
    Marťan (2015)

Obvykle bych si své dojmy, tentokrát se možná budou jevit velice hystericky a esteticky, nechával až na ráno druhého dne po zkouknutí. Dnes mám však tolik energie a tolik co říct, co pochválit, ale i zkritizovat, mám několik výtek. Viděl jsem několik, ne velkých, ale viditelných děr v příběhu, herectví i scénáři. Vezmu-li ale tuto kupu a dám si ji dohromady, odešel jsem z kina s výtečným zážitkem a nemohu si vůbec stěžovat na výsledek celého filmu, nýbrž jen na malé chybky. Na malé chybky, kvůli kterým jsem usoudil, že Marťana neohodnotím slabší čtyřkou, ale silnější a podsaditější trojkou. ...... Bylo mi Matta Damona líto, zažíval jsem vztek, i neuvěřitelné dobrodružství. Marťanem projíždějí, a to v celém průběhu, naprosto geniální hlášky. Skutečně jsem nečekal, že se dnes setkám s takto inteligentním a kulantním humorem. Scottova tvorba je prostě Scottova tvorba. Jediná svého druhu a ničím nenahraditelná. A ta negativa. Nudili jste se u Interstellaru? Já ano. Ale, ikdyž jsem se nudil, bylo se na co dívat. Bylo toho kurva hodně, na co se dalo dívat. Tento film nabízí pouze záběry vesmírné oblohy, a to nějak extra zajímavé. Když kouknu z okna, vidím noc co noc to samé. Více vám dají ukázky z pěkného, moderního interiéru vesmírné lodi, vesmírných vozidel i vesmírné stanice umístěné, samozřejmě, na Marsu. A, když už se sem tam na té rudé planetě plné skalnatých pahorků rozhodne Damon, alias hrdina Zeměkoule, alias druhý Neil Armstrong někam popojet, stále vidíte zarudlé, skalnaté pahorky a nic jiného. Co také od planety, kde nic jiného není, já vím. Pokud se kamera přesune na Zemi, opět nic zajímavého neuvidíte. Je to dost ukecané, chudák ten, který psal scénář, tedy... Ten chudák to ovšem vyžehlil těmi hláškami, o nichž jsem se výše již zmínil. Vášeň tam páchne až, až. Proč se mi chce říci, že je to nejúžasnější, žůžo kino zážitek letošního roku, ale zároveň tomu nedat nejvyšší hodnocení, které je povoleno? Jsem zmatený, nevím, co si o tom myslet. Jako, kdybych měl steak, výborný steak, ale stále by mi připadal málo opepřený. Tady se mi to zdá velice podobné. Kvalitní maso, ale málo koření, či koření nekvalitní, které ono dobré maso nedochutí k dokonalosti dostatečným způsobem. {75%}

• 28.10.2015  18:51
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Festival intelektu českých, kulinářsky založených občanů, vždy chytrých, příjemných a naprosto vyrovnaných lidí. Nehorázně trapný pořád, při němž mi není trapně za lidi, kteří jej vymysleli, či kteří ho, rádoby vtipně, komentují, ale za ty chudáky, co si naivně myslí, že se před celým národem totálně neznemožní. Podvečer co podvečer všedních dnů přichází Prima s novými lidmi, jejich byty, příběhy a skvělými vlastnostmi! Po x tisících x stech x dílech to začne nudit a přestane to jakkoliv bavit. Po x miliónech dílech to jednoho velice nasere a po pár stech dalších epizodách bych Primu nejradši vyřadil ze seznamu nekabelových kanálů! Doufám, že brzy už žádné Prostřena nebudou v existenci obrácená. K vaření to má těžce daleko. {5%}

• 28.10.2015  18:05
    Cyberbully (TV film) (2015)

Přesně takhle měl vypadat Odebrat z přátel. Výtečný kousek! Na ukecaný příběh, dvě herečky, jeden pokoj a jeden hacknutý počítač to má ideálně dlouhou stopáž, při níž se člověk opravdu nenudí. Ani jednou! Opět, z nízkeho rozpočtu dokázal nějaký génius vypotit hodinové videjko, které kope zadky všelijakým, samozvaným, rádoby velkofilmům. {85%}

• 28.10.2015  08:11

Úžasný dokument o tom, co dělá naprosto normální, průměrná, americká rodina v případě, že se u nich v domě občas prožene nějaký ten poltergeist. Je to opravdu šeredně nudné a mně to do mého, úplně normálního a průměrně nudného života celkem nic nového nepřineslo. Zážitek byl velmi slabý a i teď pociťuji slabší zklamání. Dobře, je to Paranormal activity. Je to o pěti kamerách rozmístěných po domě, tak asi nemohu chtít, abych zažíval pocit strachu po celou dobu trvání filmu. Devadesátijedna minutová stopáž je na ten děj nepřekonatelně dlouhá a věřím, že pro někoho i uspávací, až smrtelná. Jednička měla celkem strhující děj a jakžtakž se v ní něco dělo. Toto už je slabší, nudnější a hloupější snímek, jemuž dávám 2☆☆ s velkým slitováním. {40%}

• 20.10.2015  19:25
    The Canal (2014)

Jednoho pobaví, když zjistí, že mu titulky k hororu překládal uživatel LIVINGDEAD. Ne proto, že patří mezi sto nejobodovanějších uživatelů na těchto stránkách (mám dojem, že se jedná o jednu a tutéž osobu), ale kvůli tomu jménu-pro hloupé, co nechápou podstatu mého pobavení. Co se v Irských kanálech pohybuje za monstra je docela šokující. Ne však tolik jako vzhled pouličního wc! Irsko, země zeleně, skřítků, trpaslíků a roztomilých zrzavých dětí! A záchody vypadající jak na stanici Skalka v pražském metru trasy A! Inu, na světě je to všude stejné, asi. Každopádně mi to docela zkazilo ty snové a sentimentální iluze. Začátek mě docela rozesmutnil, když jsem (malý spoiler, přeskočte jej!!) zjistil, že manželka manžela, kteří si spolu udělali takového, roztomilého syna podvádí s nějakým, už od mala šlechtěným, kreténem. (Můžete číst dál, spoiler končí.) Z toho jsem se ale nakonec nějak dostal. Jako horor to dává bomby dobré, má to svůj předem daný směr, skvělé, možná dokonce fantastické scény! Nicméně přehlednost příběhu není nic moc a chvílemi jsem (kromě iluzí o Irské zemi) úplně ztrácel přehled, kam kdo jde, kde kdo je, anebo kdo je kdo. Jinak ale ano, doporučuji. Hororovým milovníkům i ne. Nicméně platí, o čem jsem se zmínil výše. Ty holé chvíle byly moc viditelné, do očí bijící a mnou celkem silně pocítěny. {70%}

• 18.10.2015  16:32
    Potápěč (2009)

Škoda, že vše, dokonce i kvalitu, mění peníze. Tady by to totiž chtělo peněz daleko víc. Být většího rozpočtu a lepších herců, běhá nám po připlácených kanálech od Upc velice příjemné drama z krásného, přímořského prostředí. Ačkoliv tyto kanály (Film +, FilmBox, HBO, Axn a podobné) dávají povětšinou roku naprosté hovno, a tak se člověk přidrží Novácké Růžové zahrady, či trapných, Primáckých Cest domů, i zde je občas potřeba zabrousit. Výjimečně se tu dá najít i něco nového a svým způsobem celkem originálního. Zajímavý kousek. {65%}

• 18.10.2015  08:51
    Dracula (1992)

Drákulova nejlepší tvář. Jiné horory o upírech, ostatně všechny romantické snímky, které by měly fungovat jako strašidelné, dost ponudí. Ikdyž to je možná jen má zkušenost. Tento Drákula moc příležitostí usnout nenabízí, ale servíruje rovnou velice rozverné scény, kde Gary Oldman zuby trhá záda od lopatek až po prdel Winoně Ryderové, která do své role moc hezky zapadla. Dle mého názoru udělala více, spíše, než skvěle zmáknuté scény, ve kterých se Drákula opravdu jeví jako Drákula, ta psychologická stránka, která je sama za sebe za velikou jedničku. Dvakrát podtrženou a k tomu s hvězdičkou. Upřímně jsem celkem ohromen! Režisér Francis Ford Coppola s dopomocí perfektního Hartova scénáře a mrazivou hudbou Wojciecha Kilara dokázal, že se z románu dá vyždímat jeden z nejlepších upířích filmů všech dob. {80%}

• 14.10.2015  07:05

I přes ten zmatek a spousta úplně, nebezpečně dementních chvil to byl hororový ráj, jak se patří. Perfektně zmáknuté lekačky. Herci byli dobří, na scénáři je vidět pár černých skvrn, ale i tak si myslím, že, kdo má plné zuby novodobé hororové tvorby, pro toho by mělo být toto velice zaujímavé dílo příjemným osvěžením. Jen na tom, prosímvás, nehledejte logiku a nepřemýšlejte o tom, jak by která scéna byla ve skutečnosti. Smrti napospas je totiž tak pitomé, že se holt nějakému přemýšlení musíte vyhnout. Bez použití mozku-{75%}!

• 10.10.2015  06:26

A opět se mi na mého nejoblíbenějšího herce skvěle koukalo. Dobré herecké výkony, režie i vše dalšího, co je potřeba k dopuntičkaření něčeho takového. Roztomilý filmeček. {85%}

• 8.10.2015  06:14
    Coherence (2013)

I docela zajímavý nápad. Jenže mi ten zážitek tak trochu zkurvila ta nehorázně amatérská kamera, která vše, rádoby artisticky, zachycuje ze vzdálenosti chlupu ostříhané ovce. O tom však jasně hovoří křestní jméno kameramana-Nic. Protože kamera, zkrátka "nic"! Filmy, kde se mluví můžu. Musí se v nich ale mluvit o něčem, což Coherence docela nenásilně a správně splňuje. Režijně je to možná i veledílo. O rozpočtu se nedá mluvit, jelikož i každý krtek na první pohled pozná, že se na tomhle pracovalo jen s jednou, ani ne plnou, peněženkou. Mít možná ty peněženky tři, čtyři a nestrkat objektiv kamery hercům až do xichtu, nemluvil bych tolik a nandám sem pětihvězdí. Co se ale v dnešní době, trochu více originálního, podaří, že?

• 5.10.2015  20:11
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Teď asi pomočím všem, co milují Teorii velkého zoufalství jejich oblíbený seriál. Ale já tuto pičovinu zkrátka nepochopil a asi nikdy nepochopím! A je to můj názor... tudíž mě nemějte za idiota! {25%} ...30.10.2015... zatnul jsem zuby a koukal i nadále. V zázrak sice nedošlo, ale hvězdu přidávám. Našel jsem si v tom, ikdyž docela málo, své.

• 1.10.2015  06:40
    Řezník: Soudní proces (hudební videoklip) (2013)

Řezník je hrozné hovado! Dokonce takové, že mi jeho tvorba nepůsobí dobrý pocit. Rap a lidi pohybující se kolem něj nemusím, je mi libo jiný druh hudby. Ale, když to vezmu kolem a kolem, je to přecijen jen tvorba. Není to tak doopravdy, to, co Řezník provádí v klipech. V reálu je třeba úplně jiný. A, pokud se vyhnu tomu šíleně tupému textu, hudba výborná (dokonce až rocková), klip trefný. {80%}

• 25.9.2015  07:07
    G-FORCE (2009)

Tyhle voloviny by už nemuseli nadále produkovat. Do hlubin odpadních sraček se to odkázat nedá, ale i tak je to jedna z největších, nejnaivnějších a nejhloupoučtějších blbostí, co jsem kdy viděl. Ta morčata...... chudinky/a (?? jak to vlastně skloňovat?) morčata. Záhadné jsou tyto výtvory... {45%}

• 25.9.2015  06:57

A tak už začínám chápat, co to znamená platit dětem, milujícím Pokémon kartičky, deset kusů za sto korun. Není to příjemné a ten, kdo si je nadělá, tak toho takovéto nepříjemnosti neminou. Je to hra, chápu-li dobře, jenže anglicky a s tím mám i já problém, natož, aby tomu rozuměly sedmileté děti. Na prachy si asi výrobci přijdou pěkné, jen nerozumím té ceně. Vždyť je to z papíru! Má to hodnotu dvacky a ne peněz, na které makám tři hodiny! A film? To je čistokrevná nuda. {30%}

• 22.9.2015  20:11

Výborný námět v rukou příšerného amatéra a břídila holt květiny nenese. Spíše pouze spálené obličeje pánů, kteří by se dali mnohem lépe využít. Geoghegan z toho vycucal přeci tak málo! A někteří tu i přes to nadšeně polemizují, jak se to povedlo! Rozhodně jsem čekal lepší horor i kvalitu filmu, co se z hlediska kamery, herců, nebo počtu strašidelných scén týče. Ambice jsem si udělal obrovské, proto jsem tak zklamaný a "rozbitý" z výsledku. Trochu jsem nepochopil ty účesy, hadry a styl sedmdesátých let na to, že je to snímek stvořen v nejmodernější době. Co se dá dělat? Rozpočet je rozpočet. A, co je pro pana režiséra "IN", to je pro něj "IN", no:)... {50%}

• 20.9.2015  07:33

Druhá epizoda Labyrintu je jedním z nejlepších postapokalyptických filmů, co jsem měl to štěstí zhlédnout. Začátek se tváří hrozně nerealisticky a debilně, co se chránění majetku týče. V jednom okamžiku je však Labyrint nakopnut a nastartován a rozjíždí tu pravou zábavu. Určité chvíle nemají daleko k hororu, některé jsou zas až moc ukecané a nějaké perfektně akční! Zejména ta konečná fáze se povedla, hledíme-li směrem k akční stránce... Rýsuje se tu nový, "schopný" režisér. Nový tým herců. A nová, perfektní trilogie, pokud bude Labyrint třetím dílem ukončen. Na úrovni jedničky, jednoznačně... {85%}

• 17.9.2015  06:31
    Partička (TV pořad) (2009)

O něco slabší, než česká verze, ač je to vlastně o pár let starší. Přijde mi to takové, nějaké neuvolněné a škrobené. Suchánkova parta je celkově talentovanější a nebojí se do toho pořádně vložit. Ale jako oddychová zábava to funguje i tak dokonale. {60%}

• 13.9.2015  08:58

Ale prosímvás! V čem je tato epizoda, zatím nepříjemného propadáku, Harryho Pottera lepší, než první dvě? Já jsem na tom opět nenašel nic zajímavého, okouzlujícího a fantastického! Zase jen trapná, k smrti ukecaná schránka, omílaná kecy o tom, jak je úžasná a něčím nová. Stále to má výborný námět, ale vedou to špatní lidé. Méně dialogů a budu spokojen. {50%}

• 7.9.2015  06:36

Při sledovní tohoto filmu vaše důstojnost dosti utrpí. Hugh Jackman je sice výborným trenérem tunových robotů, ale měl by vědět, že vztekle a povzbudivě ječet na robota je zcela zbytečné. "Do toho! Dej mu! Kovový dělo!" a tak dále, a tak dále... Celkově málo zábavná, infantilní a velmi hloupoučká podívaná. Nic moc, čekal jsem víc. {40%}

• 6.9.2015  17:03

Jakýsi smysl to má, ale bohužel je to tuctové, nudné, nepřináší to nic nového a celý snímek stojí za hovno. Měl jsem problém hlavně s prvním příběhem, kde jsem na konci otevřel hubu! Ten totiž končí tak, jak tyto otrávené voloviny obvykle končí. Jedna scéna, konec. A z toho si má nešťastný a nechápající divák vyvodit, co se asi tak dělo dál. Já to nikdy nedokázal. Vždy jsem na to nadával, nemám to rád, nejsem toho osvícení tyto konce pochopit! A navíc, celý příběh je o agresivních, nepříjemných lidech jedoucích v ilegálních sračkách. A ta druhá polovina je oplácaná, neoriginální, tisíckrát viděná, neskutečně propletená sůl na dně moře. Vy víte, co tím mám na mysli. A jestli ne, nechte to být. Hlavní strašidlo... Krvavá Mary. Ta měla nepříjemný xicht, ale nic extra neprovedla. Spíše byla použita jako záchrana před úplným propadem do kanálních otvorů. Být vámi, co jste to neviděli, vyhnu se podobným tfujtajblům obloukem. {25%}

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8