Tylos

Tylos


0 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
  • 26.12.2016  16:07
  Slíbená princezna (TV film) (2016)
  odpad!

  Tohle má být pro děti? :D Tragická nezodpovědnost zodpovědných.....Bez hlavy a paty, kostýmy šlapek, výraz herců nulový, hlavně že jsme koprodukční.....Snad z toho někdy vyvodí důsledky, když už to bylo v prime time....

  • 15.8.2016  10:53

  Po dlouhé době film, který ve mně po odchodu z kina zanechal pocity...

  • 15.8.2016  10:52

  vesmír už se nám trošku vyčerpává a opakuje..... prima Ant man a Spiderman, tragický Panter...

  • 15.8.2016  10:50

  prvoplánové, ale přesto zábavné :D

  • 10.10.2014  10:56

  Smíchanina Počátku, Stokrát a stále znovu, Hvězdné pěchoty...nevím čeho všeho ještě. Vše už to bylo, někdy možná lépe, někdy možná hůře. Nerozumím tak skvělému hodnocení které zde film dostává. Cruis je ve formě, ale to je tak asi vše. Zničený Londýn??? Tak to už tu bylo milionkrát a jednou a to i v Harry Potterovi a o mnoho efektněji! A závěr v Paříži??? Proč si vybrala OMEGA takovéto podzemní sídlo? :D Komedie a ještě slabá!!!!

  • 1.10.2014  08:48
  Čas hrdinů (2011)
  **

  Po všech stránkách plochý film...vše už tu někdy bylo, vše už se někdy odehrálo, vše už bylo lépe vyprávěno, ani mi nevadil nízký rozpočet, o to hezčí záběry na těch pár míst mohlo být nalezeno....Nicméně za shlédnutí tento film nestojí...Konec film má....jen to rozloučení se Seanem Beanem mohlo být důstojnější....a to že se mu narodila dcera?????

  • 12.9.2014  10:12
  Gallipoli (1981)
  ****

  Dobrý film, kvalitně zpracovaný...jen už je nám od začátku jasné co se vlastně stane...prostě mne tak neoslovil, jak bych si nadšený po všech těch množstvích recenzí přál....za podívání ale rozhodně stojí!!!!

  • 12.9.2014  09:49

  Lepší z naší české tvorby....romantická komedie mající vše, co romantické komedie mít mají...opravdu krásná Eva Josefíková, dobře hrající Mádl (ač ho rád nemám). Chyběly mi pouze ,,vypjatější,, režimové věci...myslím, že tam se ještě dalo zabrat, ale má to být romantika a romantika to je :D jestli se chcete krapet uvolnit a naladit se na happy end - pak je to dobrá volba.

  • 8.9.2014  13:04
  Vinaři (TV seriál) (2014)
  **

  První díl tragedie - přesně jako předešlé komentáře i já postrádám jakoukoli pravou Moravskost v podání pražáků...Maximálně pan Junák vypadá autenticky. Zakopali dokonce i přesvědčivost p. Navrátila, kdy z jeho doktora udělali jen ,,držte hubu pane doktore,, kreaturu. Moravština všech Čechů vypadá i po nadabování stejně hrozně. Místo toho měli přijet k nám na jih....ale ono i v Hošticích by měli oproti Slunce seno co do nářečí dohánět, aby je Doudlebané nevyhodili... Zkrátka místo známých tváří měli zapojit Brněnskou ekipu a místo laciného humoru dvou idiotských policistů třeba i trochu vážna... Druhý díl i když žádná pecka lepší než předchozí seznamovací, mladí ,,novoherci,, přesvědčivější než Postránecký a spol. Pakliže se bude seriál podobně zlepšovat s každou epizodou, dotáhne to u mne i na 3 hvězdy...ale nechvalme dne před večerem...

  • 5.9.2014  13:28
  Naruto: Šippúden (TV seriál) (2007)
  *****

  Výborný seriál pro nás všechny, co už Naruto svět známe, všichni jsou dospělejší - dívky vyvinutější :) že Hinato :D a chlapci mají stále hustější techniky! Jen kdyby nebylo těch strašlivých zdlouhavých retrospektiv a nekonečných zdržovacích fillerů! Zde vidím největší rezervoár zásob - dát dohromady pořádné příběhy i do fillerů je obrovská výzva všem scenaristům! Hlavní příběh je silný, domakaný, jen mně osobně úplně nesedí propojovací 3 generační část - 1.Hokage - Madara, Kakashi - Obito, Naruto - Sasuke...vždyť je tam ještě Itachi...všichni to přece chápeme, že souboj klanu se táhne generace :D Ale má to tak být tak to tak je :) I tak je to dokonalé. A souboje mezi ,,Konoháky,, a Peinem či ostatními členy AKATSUKI se staly legendárními. výborné je, že se daleko více setkáme i s ninji z jiných vesnic a některým dílům i vévodí... Zkoukněte!

  • 5.9.2014  13:12

  Oproti jedničce méně zajímavý díl, možná proto, že všecko už tak nějak známe. tím ale nelze říct, že to není pecka! Pecka to totiž je! Harry, Ron i Hermiona jsou opět výteční, nemůžu si pomoci, ale měli by být na dvojku stále ještě krapet menší a vyjukanější (působí dost dospěle), nicméně výteční. Zjednodušování příběhu je zde daleko patrnější než v jedničce, i proto možná nedosahuje kvalit předchozího dílu. Graficky opět úžasné, exteriéry bohaté! rozhodně si nenechte ujít!

  • 4.9.2014  13:55

  Po sté a stále kvalitní - první potterovský díl je oproti předloze svižnější, nicméně co do kvality si s ní nezadá - poprvé nás zavede do graficky úžasných Bradavic a poprvé nám poodhalí příběhy hlavních charakterů. Herci byli přepečlivě vybíráni a je to poznat, do svých postav prostě pasují! za výčitku snad stojí některé slabší dekorace ,,studiovky,, a v některých pasážích zrychlený děj oproti předloze - ale to by bylo na dlouhé debaty. První díl ságy je výborný!

  • 4.9.2014  09:52
  O poklad Anežky české (TV pořad) (1993)
  ****

  O poklad Anežky České - soutěžní série s Markem Ebenem ukazující nám hrady a zámky naší vlasti mne celkem zaujala - nejen zajímavými místy, ale i osobitým projevem pana Ebena. Tento inteligentní pán se ukázal jako velice vtipný průvodce a jako doplněk má u sebe krásnou Kláru Doležalovou. Ani scénky sehrané v přepychových interiérech a exteriérech po letech nepůsobí hloupě. Technika a oblečení soutěžících po letech působí velice úsměvně. Pro tohle vše doporučuji před návštěvou nějakého z našich klenotů daný díl shlédnout.

  • 4.9.2014  09:51
  Signál (2012)
  odpad!

  Signál: Provar - takhle bych zhodnotil film jako celek. Hádek s Dykem se sice snaží, ale nesnahu bych nevyčítal ani Rodenovi či Polívkovi. Kde chybí příběh pomůže buď kouzlo nechtěného nebo nic. Jako v tomto případě. Film by stačilo zapnout na posledních 20 minut a o nic bychom nepřišli. Tento film by bohatě pojala stopáž traileru.

  • 4.9.2014  09:49
  Tyran (TV seriál) (2014)
  ****

  Tyrant: Tento seriál, který je poměrně zdařilou ukázkou uměle nalinkovaného arabsko - muslimského diktátu mne minimálně zaujal. Scény, které sice očekáváte, zde působí přesvědčivě. Postavy vykresleny sugestivně: Hlavní hrdina - lékař a zároveň jeden ze synů předešlého diktátora ukrývá v sobě mnoho vnitřních démonů, nový diktátor - bratr hlavního hrdiny, psychopat, který doplatil na krutost režimu, hrdinův strýc - velitel armády a hlavní zloduch...a takto můžeme pokračovat dlouho... Seriál sklouzává místy k selance, ale to u mnoha dílových padesátiminutových šotů musíme očekávat. Výhodou je, že od začátku zůstáváme v napětí, zda skončíme občanskou válkou nebo happyendem.

  • 4.9.2014  09:48

  Expendables 3: Nejhorší z trojice Expendables - akční scény liché, hlášky které byly stokrát převyprávěny a v minulých dílech fungují jsou zde absolutně mimo. Milé znovuobjevení Snipese. Celkově si pojďme počkat na čtyřku - výhodou Expendables je, že staví na tom, co se může opakovat stále a nezevšední...Jen jako v případě trojky to může být zkrátka horší díl než ostatní :)

  • 4.9.2014  09:47
  Tři bratři (2014)
  ****

  Tři bratři: Tato nová pohádka tria - Uhlíř a otec a syn Svěrákové za podívání stojí.. Ale nevím zda je nutné jít na ni do kina. Myslím, že tak akorát jí bude slušet televizní obrazovka o svátečních večerech. Nápad tří spojených pohádek dohromady se mi líbí, provedení také, ale např. kvalita textů v písničkových částech občas pokulhává. Může se stát, že to pro Vás bude pohádka typu jednou a dost... Herecko - pěvecké obsazení na české poměry velmi dobré. Loutky pohádku neruší, naopak jí vyhovují

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace