• Fantasy

Final Space - Série 2 (2019) (série)

Postava Ash má svoje slabé stránky a dost se projevují. Jinak je to ale dobrý seriál

Pat a Mat (1979) (seriál)

Dobře, na Pata a Mata už nekoukám, ale stále zůstávají vzpomínky na můj nejoblíbenější seriál z dětství

Kill Bill (2003)

Výborný soundtrack a závěrečná bitva. Ale Tarantino mívá mnohem lepší filmy.

Upgrade (2018)

Upgrade je skvělý sci-fi film, který zaujme již na začátku. Škody že Austrálie hoří, když dělají takto dobré filmy.

Osm hrozných (2015)

Já osobně westerny rád nemám. Nudí mě a nezajímají mě. Avšak Quentin... Quentin je borec! Tarantinovy filmy jsou prostě dobré. Opravdu. Užil jsem si to. 5*

Ad Astra (2019)

Jedno z nejlepších Sci-fi co jsem za poslední dobu viděl. Brad Pitt je skvělý a příběh také. 5*

Le Mans '66 (2019)

Čekal jsem že to bude dobrý. Čekal jsem že to bude hodně dobrý, už díky tomu, že se film během čtyř dnů umístil už na sedmým místě nejlepších filmů a nespadl dolů, ale nečekal jsem, že bude na stejné úrovni jako Rush (Rivalové). Tento film sice nemá tolik závodních momentů, ale to kompenzuje opravdu skvěle napsaný příběh. Vlastně je dobře, že tu nemáme další Rivaly, i když nebudu vám lhát, závěrečných 45 minut jsem si užil nejvíce. To však u filmů tak bývá, jak se říká „to nejlepší na konec“. Skvělý film.