Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Emocionálna bomba.Kate je famózna. Seriál roku!

Příliš osobní známost (2020)

Žánrové obrázky. Občas vtip. Príjemná Eliška Balzerová. Taký zlepenec úsmevného a nezáživného príbehu. O predabovaní radšej ani nehovorím, o hroznej kvalite zvuku filmu už dupľom.

Trhlina (2019)

S prvej hodiny si už nepamätám nič....slabučké. A keď vypneš logiku, tak si to od momentu vstup do lesa neskutočne užiješ. Zimomriavky, strach.... A tie SVETLÁ!!!!! BEST MOMENT!

Cuky Luky Film (2017)

CUKY A LUKY (2017) Úprimne....čakal som,že to bude väčšia sračka. Niektoré časti trápne,hlášky fajn,scény s diviakom BAMBI a bezdomovcom naj.Ťažší rozbeh zachraňuje stredná časť filmu,škoda prepálenej stopáže.Ako hláškujúca oddychovka môže byť,ale ako celovečerný film slabota. 6/10

Dánská dívka (2015)

Skutočný príbeh je spracovaný neskutočne nezaujímavo. Stvárnenie premeny muža na ženu je tak skratkovité a povrchné,že by si režisér zaslúžil prefackať. Eddie Redmayne v "dvojrole" môže za svoju nomináciu vďačiť najmä maskám a kostýmom.Jeho herecký výkon je taký...upätý-používa silené gestá a mimiku,jeho vnútorný boj vyznie neúprimne.Nepáčilo sa mi jeho herectvo.Iná káva je Alicia Vikander,ktorá je za rolu manželky nominovana na Oscara.Ona je ťahúňom emócií celého filmu.Jej prejav je úžasný! Klavírový doprovod pôsobí nútene,hrá až príliš na city.Problémom sú aj povrchné symboly,ako napríklad záver so šatkou je totálne odfláknutý. Scenár si odškrtváva povinné scény ( bitka na ulici,nacvičovanie ženskej gestikulácie...),v podstate celý film na mňa urobil dojem oscarovej vypočítavosti. Vizuál má šmrnc po celú stopáž,najmä kostýmy a kamera tvoria obrovské plus snímky. 5/10

Svět podle Evelyn (2015) (seriál)

Jeden z najlepších komediálných seriálov na Slovensku za posledné roky. Seriál,ktorého cielovka nieje "celá rodina" a chvalabohu ani ženy 40+.Humor je svieži,postavy sú zahrané na jednotku. Evelyn mi sadla,pobavila,prekvapila.ĎAKUJEM!

Telenovela (2015) (seriál)

Velmi svieži počin.Prvé tri časti sú skvelé,natrieskané gagmi a situačným humorom,Eva Longoria má výboný komediálny šmrnc a nemálo seriálu pridáva aj jej brutálny sexepíl! Ako paródia na mydlové opery funguje Telenovela na sto percent,ako sitcom prekvapí trefnými hláškami.