David Attenborough: Život na naší planetě (2020)

Povinně pustit všem vládnoucím populistům, lidem popírajícím globální oteplování a to že je země kulatá. Když máme být moudří, musíme být všichni...

Contratiempo (2016)

Jedna z nejlepších zápletek a zvratů ve filmu, co jsem kdy viděl. Děj je naprosto strhující, s gradací na konci, muchas gracias Španělé za tenhle film!

Azurová (2017)

Rozhodně zajímavý a varovný film, který by měli vidět manažeři velkých korporací a představitelé všech států, protože ti můžou ve velkém pomoci planetě... i když nemáme oceán, nemůže nám být jedno, co se v něm děje, má smysl třídit odpad a nepoužívat tolik plastů. Film, který se mě nejvice dotkl na festivalu Jeden svět.

Já, padouch 3 (2017)

Vydržel jsem asi půl hodiny, dýl mě to už nebavilo..

Pustina (2016) (seriál)

Pustinu jsem nestihl pozorovat na HBO ale až zpětně všech 8 dílů. Všem, co to tak taky mají doporučuji pouštět 1,5x zrychlené, pak to aspoň nějak odsejpá...

Vaříme s Mírou (2016) (pořad)

Recepty k ničemu, ale vtipný každopádně :) navazující Paříme s Mírou taky dobrý, Kuba z Libně 😂😂😂

Honest Guide (2016) (pořad)

Janek je borec, škoda, že asi tolik lidi z ciziny si tento seriál nepouští, sám jsem si nikdy žádný seriál o mé budoucí destinaci nepustil, ale díky Jankovi možná začnu!! Pokračuj v práci dál :)

Škola paměti Jakuba Poka (2015) (pořad)

Krátké díly, které mě opravdu přesvědčili, že se dá zapamatovat vše a veškeré tipy byly velice užitečné :)