robfi

okres Příbram

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 20.6.2017  22:46

spise bych to nazval mindrak z Vietnamu versus cesta do zvetseneho praveku, ale budiz.

• 20.6.2017  20:49
    Wonder Woman (2017)

Chcete videt trapnou holku, co neumi hrat, nekonecne nudne dialogy, ubohou akci a radobyamazonky (mirumilovne, genderove korektni a rasove vyvazene) proti zlym nasilnickym chlapum ? Ok posluzte si..... ja jdu blejt.

• 18.6.2017  07:40

Kretensky mix na sebe nenavazujicich ptakovin podlezajici nevkusu nactiletych vypatlanych smradu. To je novy dil Piratu, kde necekane ukecany mrtvy muz, ktery nema vypravet pribehy, zkousi nahradit charismaticke zaporaky z minulych dilu. Takze si to shrnme, pribeh nula, napeti nula, akce hnus, triky nevkusne a kupodivu i technicky nezvladnute a herci odpad. Zato nekonecna rada WTF momentu, kuprikladu Sparrow zradi kompas tim, ze ho chce vymenit za chlast, tim vypusti prokleteho typka z bermudskeho trojuhelniku, ale kompas si necha? Barbossa a "necekane" nalezena dcera (stejne jako ve ctverce) resi nejakou neexistujici mapu k nejakemu neobjevitelnemu ostrovu, pritom maji "nahodou" rubin, ktery je klicem k Poseidonovu hrobu WTF ? Kdyz jsem u postavy dcery, tak po podprumerne Keire Knightley a odpadni Penelope Cruz tu mame dotretice nesympatickou a prechytrelou nehereckou cuchtu Kayu s otravnym scenarem (mas ten dalekohled zamereny spatne, celou mapu budes muset predelat atd.) s charismatem Hillary Clintonove (jsem ZENA, ZENA, ZENA a jeste jednou, ZENA). K tomu nezvladnutou akci, piratske lode, ktere vybuchuji jako granaty pri prvnim narazu, nemrtvaci tentokrat nechodi po dne, ale behaji po hladine rychlosti svetla, ovsem samozrejme nechaji hlavni hrdiny uprchnout na suchou zem (vazne?), opet tu mame herce obalene v prasecich hovnech (pokolikate?) opet zde mame lod balancujici na pokraji diry v mori (tentokrat to neni vodni vir Maelstrom, ale laserove rovna ulicka, ze ktere jen tak mimochodem trci napric skaliska, aby se mohla na neco zamotat kotva, dalsi WTF. Uvazoval jsem o pul hvezdicce za scenu s lodi "zdechly racek", za vykradani banky a za scvrklou Cernou Perlu, sumasumarum 3x zabavny moment ve 130 minut trvajici sracce. Ne. pul hvezdy si to nezaslouzi. ODPAD !

• 31.5.2017  21:07
    Příchozí (2016)

priserna hudba, slusny vizual, nepresvedcivi herci a zase ta nablbla US army coby ztelesneni dobra a Rusko, Cina a Venezuela, coby ztelesneni zla. Tak jiste.

• 28.5.2017  23:38
    Ochránci (2017)

parodie na xmeny, bohuzel myslena vazne pod sloganem dohnat a predehnat. kokotina nejvetsi.

• 28.5.2017  22:57
    Dueljant (2016)

No, co bychom za to dali, kdybychom umeli natocit neco takoveho. At to vezmu od hercu, pres kostymy, vypravu, hudbu a samotny scenar a reziserskou praci. Sorry, ale Cesko jako filmova velmoc definitivne skoncila spolu se skrehotajici Bohdalovou a trapnou Hrubesovou. Takhle se ma tocit historicke drama, tohle Rusum slo vzdy na vybornou a tentokrate se to potvrdilo na cele care.

• 28.5.2017  20:24

Prijemne obsazeny romanticky film s prokreslenym pribehem a lehkym presahem do sveta fantasy..Kus dobre filmariny a inteligentni humor navrch.

• 28.5.2017  18:25

tak copak to tu mame ? Podprumerny pribeh, blbou kameru a prostrihy, trapne finale a ultimativne hnusnou ctyricitku Marion Cotillard , ktera vypada na padesat a jak hnusne vypada, tak jeste hnusneji hraje. Tohle ze je dcera a sexy vyzkumnice ? At ji radej daji roli svickove baby ve vesnicce strediskove.

• 28.5.2017  15:07
    Chatrč (2017)

Tak si rikam, kolik hvezd by dostal propagandisticky filmecek velebici Pol Pota, Stalina nebo Hitlera. Jakoze v jejich jmenu bylo spachano zlocinu neporovnatelne mene. Jestli chcete fajn film s krestanskou tematikou, pustte si Spotlight

• 28.5.2017  14:39

Nase mila Hermiona stale neumi hrat , obavam se, ze krasku z ni taky zadny stylista a sebenadhernejsi saty neudelaji a na naivni, poprve zamilovanou nactku, je uz beznadejne prestarla. Naopak zaporak Luke Evans se povedl velmi. Kazdopadne to splnilo, co se od Disneyho dalo cekat, drzeli se stare sablonky a prohnali to kvalitnim CGI. Skoro mi bylo lito, kdyz zamek obzivl, zivi herci to tem digitalnim ve finale docela kazili. Zduraznil bych tedy triky, vytvarny navrh zamku, postavicek a kostymu . Slabe naopak vysly sceny s komparsem a princ po premene taky nic moc a mohlo to trochu vic odsejpat :).

• 28.5.2017  11:18

Jedna hvezda za Katherine Waterston

• 27.5.2017  18:42
    Logan: Wolverine (2017)

Vysvetlete mi vy petihvezdicvkovi vymatlanci jednu vec... proc ultimativne nesympaticka, politicky korektni tlusta hnusna a ruznobarevna decka budou v bezpeci, kdyz utecou pres ty zkurvene hranice a dam tomu jednu hvezdu.

• 27.5.2017  15:58

Nojo, at zije monarchie s hrdinnym kralem, ktery se sice jako nepodvolil Hitlerovi, na druhou stranu vubec nevim, v cem jako spocivala jeho stylizace do role Mirka Dusina. V podstate to celou dobu jen rakvil .... Slaby film, i pokud to beru jako pokus o propagandu

• 10.2.2017  00:28

zhovadena dvojka po prumerne jednicce

• 6.2.2017  22:03
    Hyena Road (2015)

jako plus hodnotim, ze to neni jako nabor do US army, protoze odstrelena hlava a urvane nohy asi moc noveho masa neprilakaji. Jako minus hodnotim, ze to je cele o tom, ze "hrdinna" velitelka picha s hlavnim "kladakem", pricemz predvedou dvoji veleni a ... domyslete si sami, jak to dopadne. Navic by si o tu zenskou jeden ani bickykl neoprel a hraje jeste hure, nez vypada....

• 1.2.2017  21:24
    Veterán (2015)

dalo by se to v klidu sestrihat na 4min 30 sekund cisteho casu. S titulkama na 10 minunt .... No ale na obranu toho musim rict, ze vydrzet se to dalo.

• 25.1.2017  19:36
    Leon (1994)

Sveho casu provokativni snimek, dneska .. si clovek jen tak rika, jak jsme se od te doby zmenili. Co se tyce kvality filmu, tak spise k horsimu. Dneska by Natalii Portman hral priteplaly buzik nebo aspon cernousek, ktery by vubec neumel hrat a hlavni zapletka by nebyl zivot najemneho zabijaka, ale pobirani socialnich davek, nebo utiskovani nebohych muslimu.....

• 25.1.2017  19:27

2 slovy - Natalie Portman... zbytek taky neni spatny, ale v tomto filmu se zrodila nejlepsi herecka sveta.

• 25.1.2017  15:35

hovadina jak mraky, proste korejci, tim je receno uplne vse. Davam 4 hvezdy, protoze sci-fi o srani je hodne originalni namet.

• 23.1.2017  20:49
    Švýcarák (2016)

chtel jsem dat jednu hvezdu. protoze po tomhle filmu uz snad svet pochopi, ze Radcliffe je ubozacka troska a nikdo s nim uz nic nenatoci. Bohuzel, par posukum se to libilo, takze smula, hvezda nebude.

• 23.1.2017  20:39

Po 14ti ( o muj boze) letech se na to jde divat znova a znova a rikat si, jaky evolucni skok LOTR pro kinematografii znamenal a jake O*D*P*A*D*Y se toci namisto kvalitnich filmu dnes.... Skoda preskoda Elijaha Wooda v hlavni roli, protoze s odstupem casu mi tenhle typek pripomina cima dla vice Radcliffa ... hrat neumi a porad ho cpou do jinak slusnych filmu , pritom do jedineho filmu, kde by se hodil, by bylo leda s Radclifem do te prdici kraviny ... Swiss Army Man , tam by se chlapecci nadherne doplnovali. Treti vysoce hodnoceny herec, ktereho nesnasim, je Cruise, akorat ten se aspon necpe , kam nema, a tim padem takhle neskodi.....

• 22.1.2017  18:11

Dal jsem tomu ctyri hvezdy, protoze jednak mi carodejnice byly sympatictejsi, nez ti kyseli sourozenci, vyhrabani odnekud z patologie a jednak je to po strance triku a akcnich scen kvalitne remeslne zmaknute , teda az na trolla v latexu. Kazdopadne spoustu veci jsme tu v teto podobe videli poprve, treba treba propasirovani carodejnic pres natazene struny. Na pet hvezd tomu chybely presvedcivejsi herecke vykony v hlavnich rolich a lepsi vyprava, ktera je cela natocena jen v jednom malickem mestecku, v nicnerikajicim lese a par studiovych interierech. Je videt, ze se setrilo na hercich i na natacecich dnech.

• 22.1.2017  09:46

Rodinná komedie, kde si přijdou na své milovníci černého humoru a inteligentní zábavy, od nejmenších až po dospělé. Českému dabingu není co vytknout, děj hezky odsejpá, záporák v podobě Debbie je famózní, stejně jako nápad s dětským táborem . P.S: Úsměv Wednesday Adamsové (Christina Ricci) může rovnou do zlatého fondu kinematografie. https://www.youtube.com/watch?v=buZZyUBwymA

• 22.1.2017  09:30

Pro kazdeho neco. A dalsi dil je jeste lepsi .

• 21.1.2017  22:03

zacatek dobry a pak se to hloupe zaseklo a zacalo moc kecani a moc vrazdeni a zbytecne nechutnosti, pritom bylo uplne jasne, jak to bude pokracovat.. Finale nebylo hodne petihvezdickoveho filmu ani omylem. Jako plus hodnotím, že si Johny Depp zahrál po boku Christiny Ricci, kterou vsichni známe jako fenomenální a dosud nepřekonanou Wednesdey Adams ze slavné Adams Family.

• 21.1.2017  17:15

slusny film, CGI na urovni.

• 21.1.2017  16:46

Takovy trochu mene povedeny TinTin, nicmene pro mensi deti v pohode film. Hlavne to neberte nikdo moc vazne, na coz jsou tu na CSFD nekorunovani experti.

• 21.1.2017  16:20
    Vlasy (1979)

sveho casu bomba, s odstupem let clovek spise krouti hlavou.

• 21.1.2017  15:58
    Mlčení (2016)

Svetova kinematografie ma novou nemesis - Andrew Garfielda. Pote, co si vystrihl ultimativne nesympatickeho neknubu v Silence ho zrecyklovali v uplne stejne roli v Hackshaw Ridge. Doufam, ze tahle moda neomisionarstvi ve filmu skonci co nejdrive.... , film na CSFD nadhodnocen o peknych 50 procent.

• 21.1.2017  14:37
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Moc kecu, ktere plavou na povrchu, aby to pochopil i nejvetsi imbecil na svete. tim padem se to nekonecne vleklo, skoda

<< předchozí 1 2 3 4 6 7