Clansman1970

Clansman1970

Branislav Siska

okres Kežmarok

• 18.9.2017  14:55

Film, z ktorého mohlo byť vyťažené oveľa viac.. Exit humanity je priemerná jednorázovka, čo je ale škoda, pretože potenciál ako taký má, len keby za režisérskym stolom sedel niekto iný. Film udáva dosť pomalé tempo a pri dĺžke 110 minút začne aj trochu nudiť. Pár dobrých nápadov a scén to však nenahradí. 55%

• 29.4.2019  20:34

Počas sledovania som bol dosť vtiahnutý do deja, emócie pracovali a tým som nevnímal tie chyby a nelogickosti, ktoré sa tu ukázali. Sťažovať na tmavý obraz sa tu nebudem, efekty boli famózne, no sklamalo ma že scenáristi nevyužili plný potenciál Night Kinga, ktorý ho mal podstatne veľký. Theonova smrť bola trochu zbytočná a čo sa týka Sama, ten mal zomrieť, kedže bola totálna hlúposť aby sám prežil taký nával mŕtvych. A ten "stealth" kill na záver čo Arya predviedla, čo dodať.. Každopádne som zvedavý ako budú vyzerať posledné 3 časti. Dávam 4*, ale len slabé.

• 7.2.2017  16:45

Muži v Čiernom sú späť. Po skvelej jednotke a priemernej dvojke prišla trojka ktorá prekvapila. Veľmi sa mi nechcelo do toho ísť po tom čo ma dvojka trochu sklamala, ale ono to stálo za to. Nemá to kvalitu jednotky a niekedy to nieje až také zaujímavé ale tá atmosféra ameriky 60tých rokov je super. Za mňa trošku slabšie 4*.

• 29.9.2018  13:11
    Soudní síň (TV pořad) (2008)

Istým časom som to pozerával a musím priznať, že to nie je až taka hlúposť. Samozrejme, herci sú amatéri a pod., ale tie prípady vedia byť aj zaujímavé a lákalo ma, že ako to celé dopadne. 2-3* by som tomu dal. Na zabíjanie času pri TV je to akurát.

• 13.11.2017  18:51

Asi najslabší diel celého doterajšieho priebehu seriálu. Nuda, nesympatické postavy (až na Kaia a El), nezaujímavý príbeh. Sčasti ma to aj urazilo, tvorcovia asi chceli nejakú oddychovku od hlavnej pointy, možno 8 bude mať nejakú neskoršiu úlohu, to neviem, ale toto mi tu nepasuje vôbec. 40%.

• 20.10.2017  21:53

Konečne sa začína niečo diať.. The Deuce je dosť neobvyklý seriál, ale má svoje kvality a zameranie je preň veľké plus oproti ostatným tv shows. Niekoho to môže uraziť, niekomu to prísť vtipné a niekoho to baví a pozerá na to seriozne, pretože či chceme alebo nie, pornopriemysel má v dnešnej dobe veľké slovo aj keď si to málokto prizná, a tak nám HBO dalo možnosť sa pozrieť na to, ako to začínalo u amíkov. Po šiestich častiach stále nechávam hodnotenie na solídnych 4*/80%.

• 15.2.2017  15:52
    Tvoja tvár znie povedome (TV pořad) (2016)

Nechal som sa presvedčiť a pozrel som si niekoľko dielov a nebolo to až také zlé. Až na jednotvárnu porotu, preafektovanú fialovú a niekoľko nepodarených resp. nesympatických premien je to pozerateľné. 1* za reláciu, druhá za Phantom of the Opera.