filmfanouch

15-letý milovník filmů, Lord Filmfanouch ze Zimohradu

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 17.10.2017  21:30
    Sněhulák (2017)

Takže pro začátek... Nečetl jsem jedinou knihu Jo Nesba (Tudíž ani Sněhuláka) tudíž jsem pořád přesně nevěděl co od filmu čekat i když jsem viděl pár ukázek. Výsledek nakonec není špatný ale ani ne přespříliš dobře. Režíroval 52 let starý švéd Tomas Alfredson od jehož jsem žádnou předchozí práci neviděl. A podle první práce je sice slušný režisér ale ne přespříliš zručný. Alfredson nedokáže zaujmout ani brutálním vražděním vraha ani vyšetřováním. Herci jsou fajn (Michael Fassbender pořád hrozně vede!) ale u některých herců se jednak až o škodu potenciálu. Například jsem vůbec nepochopil postavu J. K. Simmonse jelikož v podstatě neměla k vývoji děje žádný význam (Což je u takhle úžasného herce prostě škoda!) a to nemluvím třeba až o moc směšné postavě Vala Kilmera či zbytečné Chloe Sevigny. Další jasný problém je vedení zápletky kdy se sem tam najednou přeskočí do flashbacků a nevíme co Harry ví či neví. To byl vlastně ani nebyl takový problém kdyby se tu nevyskytlo několik jiných problému například: Už od začátku je totálně jasné kdo je ten slavný vrah nebo, že se řeší jestli se někdo nezabil aby se následně opět díky flashbackům přišlo na to, že se nezabil což znamená žádné vzrušení nebo chutí zjistit jak to vlastně bylo protože ten film se o to ani nepokouší. Pořád to však má nádherné záběry do krajin, herecké obsazení se snaží a stylová atmosféra všechno to vynahrazuje. Mělo to potenciál aby se to stalo další Zmizelou či dalšími Muži kteří nenávidí ženy. Nestalo se. Kdyby se jednalo o televizní film řekl bych si že opravdu dost dobrá práce. Bohužel to je film pro kina. A celkem mě mrzí, že to nerežíroval Martin Scorsese (který zůstal pouze na stoličce producentské) jelikož ten by z toho určitě vytáhl víc.

• 17.10.2017  15:41
    Kontakt (1997)

Nechal jsem si provětrat hlavou.. Ne že by mě to nezajímalo a nebavil bych se u toho ale čekal jsem víc po řečech o kultovním sci-fi.

• 16.10.2017  22:16
    Bídníci (2012)

Vizuální nádhera s geniálním příběhem, krásnými písněmi a nádhernou výpravou.

• 16.10.2017  22:12
    Saw 3D (2010)

Saw (ne) končí a je to oukey. Na úrovni předchozích dílů, nejedná se ani o nejlepší ani o nejhorší díl. Linka Bobbyho je fajn, Hoffman se rozjede a Gordon se vrací a cool. Závěr však nakonec způsobil stejný úšklebek jako jednička. Bohužel jsem na něj musel čekat 80 minut. Ne, že bych se vyloženě nudil ale přece jenom jsem k Sawu nikdy nic necítil (až na ty závěry ty měly vždycky skvělé) a v podstatě jsem u toho nic neprožíval. Pořád však radši maraton Sawu než Pátku třinactého (Ten už nikdy)

• 16.10.2017  22:09
    Saw 6 (2009)

Nejhorší díl série. Hra vůbec nemá žádný drive a je i celkem stupidní (Jako ten kolotoč co to sakra mělo být!, nebo celá úvodní scéna s bankovníky) a i Hoffmanův příběh je celkem omšelý. Závěr však pořád super a sem tam sem se i bavil. Pořád ale nejhorší díl série.

• 16.10.2017  22:07
    Saw 5 (2008)

Třetí nejslabší část série. Hoffman převzal iniciativu, jeho minulost skvěle vypovídá o jeho charakteru ale tentokrát mě vůbec nezajímaly ty hry o přežití. Protože v podstatě nikam neposouvali příběh (Až na šokující závěr samosebou). Místo toho bych radši viděl Hoffman vs Strahm.

• 16.10.2017  22:05
    Saw 4 (2007)

Opět skvěle funguje zásadní zvrat. Funguje příběh hlavního hrdiny, celkem účelně i ty pasti a především minulost samotného Johna Krammera. Pořád je to však především bizardita která se vůbec nedokáže brát vážně.

• 16.10.2017  22:04
    Saw 3 (2006)

Nejlepší díl ze série. To však z něj nedělá dokonalý film. Ta symbolika otce hledajícího pomstu je dostatečně propracovaná kdyby se v závěru nezachoval jako totální vůl. Poprvé se rozjíždí myšlenka Jigsawova nástupce a o tom jaké to je když nástupce začne měnit pravidla. Skládačka je na pokraji sil a přesto vymejšlí další pasti. Pořád oukey ale ne dost dobrý.

• 16.10.2017  22:01
    Saw 2 (2005)

Lepší než jednička. Vážně. Větší prostor pro samotného Skládačku, rychlejší tempo a ještě šokovanější závěr. Postavy však dementní a někdy logika zase chybí.

• 16.10.2017  21:58

Celá pointa, závěrečný zvrat a tak dokonale zpracovaná fyzická nepříjemnost jsou rozhodně plusové body. Avšak já v tom prostě nevidím takovou genialitu ať už logikou několika scén či takovým nepříliš zajímavým tempem. Závěr mi však dodnes dokáže vyčarovat úsměv na tváři a ten závěrečný hudební motiv je úžasný. Avšak jako geniální bych tento film neoznačil.

• 13.10.2017  21:52

Je vidět že u Jurského světa asi opravdu hodně dohlížel Spielberg. Trevorrovůw nový film je totiž celkem solidní katastrofa a v podstatě jediný co ho jakkoliv zachraňuje stále úžasná Naomi Watts a šikovní dětští herci Jaden Lieberher. Scénář, režie a uchopení snímku které se nedokáže úplně uchopit ale geniálně kazí zážitek. Jurský svět je pořád v mé TOP 10 nejlepších filmů všech dob avšak tohle je v prozatimní TOP 10 nejhorších filmů roku. A nakonec jsem rád, že Trevorrow Star Wars 9 dělat nebude.

• 12.10.2017  21:05
    Atlas mraků (2012)

Vizuálně mě to lízlo (Hugo Weaving jako sestra Noakesová dost cool!), avšak jinak bylo neschopné u toho cokoliv cítit.

• 11.10.2017  21:56

Totální žumpa ve které nefunguje nic.... herecké výkony (Bella Thorne fakt ne!), atmosféra, prostě nic PS: Jsem rád, že jsem viděl zadarmo na internetu (http://www.bombuj.eu/online-film-amityville-probuzeni)

• 7.10.2017  20:44

Hned na začátek si nalijme čistého vína. Povedených adaptací bestsellerů je jako šafránu. Ano určitě si vzpomeneme na několik dobrých kousků (Zmizelá!) avšak většinou to co funguje na stránkách nemusí za všech bodů fungovat jako film. Podobný pocit mám z Hory mezi námi. Režie pakistánského Hanyho Abu-Assada je zručná, hlavní dvojice Idris Elba a Kate Winslet jsou fajn, záběry na zimní krajinu jsou nádherné....... Avšak je tu i pár ale. Film začne slibně. Avšak jakmile dvojice spadne místo aby šel film kupředu tak kolísá. V podstatě nenastane žádný zvrat, žádný šok, žádné větší vzrušení. Dvojice prostě pár dní stráví v zřiceném letadle kde se dočkají epizodky s pumou a následně chodí zimní krajinou a nestane se nic jiného, že někdo do něčeho spadne/šlápne. Rozkrývají se duše postav u kterého však v podstatě není nic šokujícího a v podstatě vše je od začátku jisté. Největší vzrušení nastane pravděpodobně u závěrečné scény, u té scény kde nikomu nejde o život. Na Horu mezi námi se dá koukat. Radši bych si ale znova pustil Everest z roku 2015.

• 6.10.2017  23:35

Začnu vyjasněním jedné věci: Nejsem fanoušek původního Blade Runnera. Originální snímek mě i přes na tu dobu dokonalé efekty nikdy nechytl a na dvojku kterou opět bude režírovat Ridley Scott jsem se netěšil. Poté však Scott odešel a nahradil ho Denis Villeneuve který ve mně sice žádné naděje nevzbudil ale poté co jsem viděl Příchozí a došel jsem k názoru, že jde o povedený film jsem se začal pomalu těšit. Pak začala kampaň, trailery a z Blade Runnera 2049 se rázem stal jeden z nejočekávanějších filmů roku. A nyní je film v kinech: Blade Runner 2049 je lepší než první Blade Runner. A jestli něco pořád nedokážu dostat z hlavy je to jako vždy výborná kamera Rogera Deakinse. Pauzu obou Blade Runnerů dělí 35 let. V popředí jsou především nové postavy při čemž hlavní úlohu plní detektiv K v podání Ryana Goslinga. Aniž bych cokoliv spoileroval K je sociální troska. Loví staré ´´zlé´´ reprikanty, je asociální a tvoří vztah s počítačovým programem Joi připomínající ženu. Čím víc nad tím přemýšlím příběh K mě naplňuje smutnými myšlenkami jelikož jsem za posledních pár let těžko viděl depresivnější filmový charakterní příběh. K v podstatě neví kam patří a čím více se posouvá v příběhu tím více je zmatenější. Rick Deckard Harrisona Forda se objeví až v poslední třetině filmu a klasický na sebe strhává veškerou pozornost. Záporák Jareda Leta je ve filmu málo avšak Leto si padoucha solidně dává (I když zesnulý David Bowie by asi byl jiný kafe). Sylvia Hoeks je správně šílená, Robin Wright solidní drsná šéfová a i Dave Bautista ve své malé roli působí dostatečně. Blade Runner 2049 především trvá 165 minut (!) a nenudí ani chvilku. Nepamatuju si jedinou scénu která by byla navíc, která by nezapadla do celku. Především Blade Runner 2049 dává rozměr postávám což je šok vzhledem k tomu, že jde pořád o blockbuster za nejméně 150 milionů dolarů. Blade Runner 2049 je navíc opravdu depresivní peklo a především při závěru nezůstane jedno oko suché. Zapomeňte na laciný humor tohle je realita! Blade Runner 2049 je prostě jeden z TOP zážitků roku. A od Villeneuva chci vidět Bondovku. PS: Kamera Rogera Deakinse dokázala, z včel udělat nádherný hmyz :)

• 28.9.2017  22:25
    Dobrý časy (2017)

Benny a Josh Safdieovi- bratři a režiséři tohoto filmu natočili akční jízdu se sociální atmosférou a do hlavní role obsadili Roberta Pattisona. A dopadlo to následovně: Film začne a téměř do konce nespustí nohu z pedálu. Režie bratrů je zručná, Salfiedovi dokážou zručně natočit průjezd městem, historku či útěk před policií. Robert Pattison je v hlavní roli skvělý, Benny Safdie perfektně hraje autistického bratra a zbytek osazenstva je dostatečný (Barkhad Abdi je oficiálně nejlepší somálský herec všech dob!) Jisté chování postav je však občas až nepochopitelné, dějových přemetů občas až příliš a konec dostatečně neuspokojí. Je to škoda jelikož Salfiedovým se obzvlášť první polovina povedla.

• 28.9.2017  11:19

PROČ?!

• 23.9.2017  21:43

Režisér Matthew Vaughn natočil svoje první pokračování- Natočil pokračování Kingsmanů: Tajné služby, úžasné komediální akční pecky která před 2 roky byla neuvěřitelným zjevením. Vaughn se proto musel snažit aby pokračování Zlatý kruh nekleslo. A povedlo se mu to. Zlatý kruh je opět nekonečná šňůra vtipného humoru a geniální akce. Film začne výbornou akční honičkou která je předzvěstí velkých věcí. Film také nabídne záporačku Poppy ztvárněnou Juliane Moore. Poppy se zdá jako krotká žena ale opak je pravdou: Hned svou první scénou nažene strach a výborně nahrazuje Samuela L. Jacksona. Navíc je její sídlo architekticky geniální,holt 50 léta. Krásný design má i základna Statesmanů, jejíž členové tvoří důležitou část týmu. Stejně jako jsou Kingsmani pojmenováni po rytířích kulatého stolu, agenti Statesmanů jsou zase pojmenování po americkém alkoholu (Geniální!) A každý agent (ať je to Champagne, Ginger, Tequila či Whiskey) dostačují. I když pravda Champagne a Tequila jsou spíš menší camea a nejvíc prostoru má Whiskey. Hlavním hrdinou příběhu je pořád Eggsy který nyní tvoří partnerský vztah se Švédskou princeznou Tilde (holt se yod análu za odměnu ze závěru prvního dílu posunuli) a je z něj oficiálně nový Galahad. Jeho život však nenaruší pouze zničení základny Kingsmanů ale i návrat jeho údajně zesnulého mentora Harryho Harta. Ze znovu shledání žáka a učitele vytěžil Vaughn nejvíce co mohl. Sice nějakou dobu trvá než si Harry vzpomene ale jakmile si vzpomene co všechno s Eggsym zažil nadejde obejmutí ze kterého jedno oko nezůstane suché. Zlatý kruh je pořád především spíše parodii na špionské filmy než aby se měl brát jako vážný následovník. Ze všeho však dokáže vytěžit (Ať už to je role Eltona Johna hrajícího Eltona Johna, akční scény spojené s hudbou či Mark Merlin Strong zpívající Take me home, Country roads) A to jsem ještě nezmínil výbornou parodii na barovou scénu z jedničky, geniálního prezidenta Bruce Greenwooda či náznak homo erotiky mezi Colinem Firthem a Eltonem Johnem. Jo a ještě nádherný záběr na hory v Itálii. A něco by se ještě asi nešlo. Vaughn nezklamal. Právě, že naopak. Kingsman: Zlatý kruh je to správné pokračování. Zábavné, dravé a perfektní. Nejde chtít víc. Těším se na trojku!

• 23.9.2017  14:53
    Wind River (2017)

Taylor Sheridan je herec který se stal scénáristou a napsal filmy jako Sicario a Za každou cenu.A po svém debutu Odporné hře podruhé zkusil dráhu režie. A nevede se mu špatně. S Wind River mám stejný problém jak se Sicariem nebo Za každou cenu- Nepřijde mi tak dokonalé jak všichni tvrdí. Naštěstí má i spoustu pozitivních stránek. Wind River je především One Man Show Jeremyho Rennera. Ten dokáže působit jako akční hrdina avšak dokáže i dojmout a především jeho postava musí bojovat se ztrátou dcery kterou trpí. Elizabeth Olsen mu zdatně sekunduje a každý vedlejší charakter je perfektně obsazen. Wind River má pomalý příběh kterému záleží na postavách a nehustiné atmosféře která ve filmu je. Wyoming je nebezpečné místo kde se může stát cokoliv. Bohužel však moc o detektivku nejde. Případ je v podstatě banální a snadno se vyřeší. A kromě jediné přestřelky si ve filmu není nic co bych si zapamatoval. Celkem účelově to ale vynahradí záběry na přírodu, sem tam záběry na zvěř a tripová hudba. Wind River tak u mně sice tak vysoce nestoupá pořád však dokážu říct, že má nějaké kvality. 3 z 5 pravděpodobně proto, že mi tam něco chybí. Což by se při druhé projekci mohlo (či nemuselo) změnit. PS: Musím se přiznat, že jsem nějak nepochopil význam dvou scén: Scéna kdy Cory najde pumy a Elizabeth Olsen jejíž význam spočívá v tom, že jí indiánská babička říká, aby si dávala pozor aby si při navlíkání kalhot nezařízla tanga- problém je ten, že už je zaříznuté má. Moneyshot. PS 2: Děkuju redakci Moviezone, že jsem film mohl vidět v předstihu.

• 21.9.2017  21:07

Jsou to již tři roky co dorazil LEGO Příběh. Obrovské překvapení které dokázalo dokonale skloubit dětskou fantazii s dospělým humorem. Letos dorazil již jeden spin-off LEGO Batman film který sice fungoval o poznání méně ale pořád dokázal fungovat tak jak se na ochránce Gothamu sluší patří. A překvapivě funguje i druhý letošní spin-off Lego Ninjago film. Takže předně- Hrdinové filmu Ninjago mi nebyli před filmem známí takže jsem téměř nevěděl do čeho jdu. Bavil jsem se fakt od začátku do konce. LEGO® Ninjago® film dokáže zabit děti i dospělé- Dospělý humor ve filmu je a je ho opravdu hodně (Zkuste mi najít 8 leté děcko které pochopí odkaz na Whistlerovu matku či kung-fu filmy) a i když je český dabing slušný, originální verze s Jackie Chanem, Davem Francem či Michaelem Peňou by mě asi potěšila víc. Hlavní myšlenka filmu je vztah Llyoda a jeho podlého otce a o to jak se tito dva dávají dohromady- A závěr jejich příběhové linie dojme tak jak po předchozích 90 minutách má. Sice žijeme v roce 2017 kdy se otcovské otázky řeší ve filmech často ale LEGO Ninjago rozhodně nezaostává. Pohyblivá animace je pořád nádherná, stejně jako u předchozích LEGO filmů. Ninjago sice nemá takovou sevřenost jako původní LEGO příběh avšak s LEGO Batmanem se jedná o další fajn spin-off. A kostičkové univerzum mě nepřestává bavit. Takže se těším na LEGO příběh 2!

• 20.9.2017  22:29
    Feud (TV seriál) (2017)

Geniální, prostě geniální

• 17.9.2017  11:54

Nejlepší videoherní adaptace!

• 15.9.2017  23:56

Lepší než 2036. Bautista za těch 6 minut na jedničku.

• 15.9.2017  23:55
    Polednice (2016)

Skvělý nápad (Ono zmodernizování), o to větší zklamání co z toho vypadlo. Energie herců nulová, horrová atmosféra průměrná, zvuk totálně dokonalý. Není to ale přece jenom málo?

• 15.9.2017  17:12

Jestli takhle bude fungovat celý film nemám problém. Ze záporáka Jareda Leta jde již teď mráz po zádech.

• 14.9.2017  22:13

Americký zabiják by hrozně moc chtěl začít novou sérii ve stylu Jasona Bournea. Bohužel se mu to však daří velmi těžko. Začnu tím, že kdo viděl trailery může je brát jako sestřih best of. Kdo chce něco víc šeredně se spálí. Akčních scén se najde několik které jsou fajn- většinou jde o pěstní souboje na blízko které funguji dostatečně. Jakákoliv revoluční přestřelka ve filmu chybí. Nejlepší je závěrečný fight mezi Mitchem a Ghostem který v podstatě všechno vyvrcholí. Jakákoliv revoluce však chybí. Dylan O´Brien je fajn ale v podstatě mu chybí nějaké vyšší charizma a mnohem lepší je Taylor Kitsch jako záporák který se taky může více vyhrát. A nejlepší z obsazení je jasně mentor Michael Keaton který každý film zvedá výš. Občas je ten film až hrozně moc hloupý- Ať už tím jak funguje výcvik, jak se záporák dozvídá z ničeho nic věci jen tak vědět nemůže a závěrečná akční scéna s výbuchem je jedním jasným škubáním za vlasy. Hlavním problém, však vidím v tom, že mě vůbec nezajímalo co se na plátně děje. Ať už kohokoliv mučili či vraždili bylo by to prostě jedno. A když mi nesejde na tom co se ve filmu děje... něco je špatně. Není to špatný film ale vyloženě dokonalý není a to velmi. Což je škoda, protože potenciál byl.

• 8.9.2017  22:38
    To (2017)

Knihy Stephena Kinga jsou super ale jaksi jim chybí důstojná předělávka. Jediné Kingovské adaptace které mám v lásce byli film Zelená míle a seriál 11.22.63. S adaptací TO z roku 1990 mám několik problémů. Za některé může až levný televizní rozpočet kdy tato adaptace občas vypadá až směšně, nevyvolává žádné mysteriozní pocity a Tim Curry je sice v roli Pennywise úctihodný ale nejde z něj úplně ten správný respekt. Trvalo několik let než se k nám dostala tato nová verze- A dopadla totálně úžasně TO prozatím řadím k nejlepším filmům tohoto roku a mezi nejlepších horrory všech dob. Byl to pro mně opravdu silný zážitek včetně toho, že jsem snad poprvé viděl slyšel hlasitý potlesk v kině po začátku titulků. A pořád se z toho nemůžu vzpamatovat. TO má všechno co by měl správný horror mít- Geniální atmosféru. Pennywise Billa Skarsgarda je úžasný a občas máte opravdu chuť rozmlátit mu ciferník kdyby nebyl tak roztomilý. Bill Skarsgard si se svým klaunem geniálně vyhrál a dokázal zastínit Tima Curryho. Dětští herci jsou totálně úžasní a dokonce jsem díky nim měl radši části kdy spolu děti prostě tráví čas, prožívají veselé prázdniny a dokazují si pravou sílu přátelství. TO celkově hraje na emoce. Například Bill (Jaeden Lieberher) se v podstatě celý film vyrovnává se zmizením a pravděpodobnou smrtí svého bratra Georgieho (Jackson Robert Scott) a jeho kamarádi to nemají o moct lehčí. Výraz parta ztroskotanců je všeříkající avšak právě celé dětské obsazení dodává filmu to správné tempo. Nepamatuji si jedinou scénu kterou bych vystřihnul, nepamatuji si kdybych se přestal děsivě usmívat a stále si pamatuju scénu která mě dohnala k slzám- protože něco tak emočně silného jsem dlouho neviděl. Bavil jsem se, brečel jsem, byl jsem napjat a po začátku titulků (kdy jsem měl chuť vykonat standing ovation kdybych nebyl tak psychicky rozemletý) jsem si říkal, že čekání na TO 2 bude hodně těžké. Andy Muschietti který před TO natočil průměrnou Mamu mě odrovnal. Vyklubal se z něj talent s řemeslnou práci na jedničku. Horror roku 2017 je zatím rozhodně TO. A lepší už se bude hledat velmi těžko. Stephen King může být rád, že se konečně zase jednou dočkal geniální adaptace (a navíc jeho nejlepší!). Přeju TO obrovské peníze. A po druhém shlédnutí můžu říct, že do sebe vše ještě lépe dokonale zapadlo. Začal jsem číst knihu a z čekání na TO 2 mi asi hrábne.

• 7.9.2017  22:16

Psal se rok 1991 kdy James Cameron změnil (a ne naposled) dějiny filmu. Vznikl totiž Terminátor 2, jeden z nejlepších akčních filmů všech dob který však nabízí i geniální charaktery, na tu dobu úchvatné efekty a hlavně..... nejlepší vztah robota a dítěte. Teď budu trošku kontroverzní: Terminátora 1 jsem nikdy moc nemusel. Terminátora 2 ovšem miluju. Arnold je tentokrát ten hodný a překvapivě jeho dobrá verze Terminátora funguje ještě víc než jeho zlá. Úplně nejlepší je jeho vztah s Johnem Connorem (Jehož Edward Furlong byl neuvěřitelný dětský objev) který se postupně vyvíjí, John ho začíná vnímat jako otce a když se ti dva na konci musí rozejít nezůstane oko suché. Sarah Connorová má mnohem propracovanější vývoj než v jedničce. Film začíná když je ještě na dně avšak Sarah je moc silná aby se vzdala a pro svého syna udělá cokoliv (I když by cenu za nejlepší matku asi nedostala) A Arnolda nahradil Robert Patrick jehož T-1000 prostě musí být vypsán v zlatých stránkách nejlepších filmových zabijáků všech dob. Film nenudí ani sekundu, přichází několik slavných scén a hlášek (Hasta la vista baby forever!) a Cameron dokázal, že dokáže být sequel lepší než první díl. Terminátor 2: Den zúčtování jsem obdaroval několika tituly: Neuvěřitelná pecka. Neuvěřitelný akční film. Nejlepší film Arnolda Schwarzeneggera. Nejlepší film z Terminátoří série nebo třeba Nejlepší film roku 1991. Nezbývá dodat nic jiného, že by se měla nějaká kopie někde zajistit protože i za 5000 let by mohla mít svoje kouzlo. Pokud po nás po vyvraždění Terminátory něco zbude. Vidět Terminátora 2 v kině byla pocta. A i to 3D bylo stravitelné. A teď jenom doufat, že nám Cameron pod producentským dohledem opravdu nabídne novou skvělou trilogii Terminátorů. Potenciálu tam není málo. Překonat Terminátora 2 však bude velmi těžké.

• 6.9.2017  21:23

Rok s rokem sešel a American Horror Story je znova tady. Seriál který je společně s Hrou o trůny prozatím nejlepší stále běžící seriál je zpět a opět se jde do jiného těsta. Začínáme zhurta kdy se nejhorší noční můra Američanů stále skutečnosti: Donald Trump je prezidentem USA. To ale teprve rozehrává seriál. Začínají úvodní titulky (který jsou strašně skvělý- https://www.youtube.com/watch?v=6yNRjCIlmgE) a po nich se ihned vrháme do akce. Twisty v podání Johna Carolla Lynche je zpátky a už jenom těch pár minut zaručuje, že je to pořád ten správný šílený klaun. Skvělé se rozehrávají postavy kde vedou stálice seriálu Sarah Paulson a Evan Peters- Ally Sarah Paulson se totiž musí potýkat s několika fobiemi a Kai Evana Peterse... je stejný magor jako většina předchozích Petersových postav v American Horror Story. Seriál pořád dokáže nalákat, pořád se nebojí nového stylu vyprávění a snad tedy bude radost těch dalších 10 dílů vidět. Už po jednom díle totiž cítím vzrušení a těším se jak se celá řada vyvine. Předchozí série my totiž vždy do sebe skvěle zapadly.

• 3.9.2017  12:03

Tohohle vraha bych nečekal řekne poručík Sedláček. Já taky ne kdyby to nebylo od začátku jasné. Policie Modrava se vrací a je v podstatě sama jako předtím. Masy to potěší a mně to je nějak jedno.

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14