Krissst

Krissst

• 4.10.2016  20:23

Rozepsala bych se víc, ale po shlédnutí nemám slov. Neuvěřitelné, že jim k tomuhle Riggs dal svolení.

• 2.1.2016  23:56

Jedna hvězda za hru na hádej do koho sis střelil v poslední části filmu, tedy té nejzajímavější scéně, druhá hvězda za nesmrtelného Lea a třetí hvězda za zábery lesa.

• 17.12.2015  03:06

Nostalie, mrazení v šíji, úsměv na tváři a spíše kladný názor na celkové hodnocení filmu převládá nad rozporuplnými pocity z předvídatelnosti děje a zbytečnými dialogy pro osvětlení situací nově narukujícím do mezigalaktických válek. Neeeskutečne. Já děkuji.

• 28.9.2015  21:38
    Everest (2015)

Nelítostný, neskutečný a ohromující kinematografický zážitek. Mrazení v zádech mě doprovázelo celým snímkem, jen se třídalo příjemné s nepříjemným.

• 23.9.2015  23:21

Tento film se nejspíš stal mým nejoblíbenějším, nechápu jak je možné, že jsem ho viděla až teď. Místy mi přišel špatně zahraný společně se špatnými dialogy, ale převládalo to dobré a potrhlé.

• 3.5.2015  00:30

Film má skvělý námět, ale zpracování už trošku pokulhává. I když musím dát plusko za neskutečný chvat s dítětem, díky němuž odvrátil katastrofu a zbořil nepříteli celý plán jako domeček z karet.

• 17.3.2015  01:17
    Lady XXL (2006)

Zajímavý oddechový snímek z opačného úhlu pohledu. Myšlenka skvělá, ale zpracování naprosto otřesné.

• 24.2.2015  22:55
    Víkend (TV pořad) (2005)

Mezi zvuky vesmíru zakomponovat zvuk splachujícího záchodu vesmírné jednotky dokáže opravdu jen tv nova.

• 15.2.2015  23:36

Z dokumentu mám rozporuplné pocity. Očividné důkazy, stejně jako ryčení yetiho, mě neohromily, ale téma více než zajímavé.

• 14.2.2015  09:29

Mám dojem, že tak negativní hodnocení si film vysloužil již předem od zaujatých kritiků, kteří ještě před shlédnutím očekávali to nejhorší a pak jen hledali potvrzující chyby. Jak se říká, kdo chce psa bít, hůl si vždy najde. Co se týče hereckého obsazení mé představy neukojilo ani v nejmenším. Jamie není typ muže, ze kterého bych byla hotová již na první pohled a Dakota působila vzhledem spíš jako jeho starší sestra, než ta nevinná, stydlivá a hloupoučká husička z předlohy, ale při prokousávání se scénami mě příjemně překvapili. Kniha byla průměrná, tudíž jsem neočekávala nějaký kinematografický skvost, ale špatné to také rozhodně nebylo a film se mi líbil.

• 5.2.2015  15:02
    Prolhané krásky (TV seriál) (2010)

Myslím, že prolhané krásky by se vlezly do pouhých tří sérií. Celkem zajímavá zápletka roztahaná do 937372628483 sezón ztrácí na atraktivitě a mění se v ultra nudnou záležitost.

• 28.1.2015  10:36
    Byl jednou jeden... život (TV seriál) (1987)

Nejlepší seriál pro děti i dospělé. Hravě a do detailu vás naučí poznat celé tělo. Ráda jsem se na něj dívala jako malá a přišel vhod dokonce i při skládání maturitní zkoušky z biologie, kdy mi seriál opravdu pomohl pochopit složité učivo.

• 28.1.2015  10:33

Vzdala jsem to po půl hodině sledování, neboť mě iritovala ubrečená Nina a její přecitlivělá povaha. Její fňukání, ať se jí něco dařilo či kazilo, mě odradilo tak moc, že jsem neměla chuť čekat až načerpá sílu černé labutě.

• 28.1.2015  10:29

Zřejmě nejupovídanější film, jaký jsem kdy viděla. Herci mi byli od pohledu nesympatičtí, ale dala jsem jim šanci a nelitovala jsem. Film si mě získal smysluplnými dialogy a myšlenkovými pochody.

• 15.1.2015  22:02

Příbeh zajímavý tím, že se s jeho osnovou ztotožní téměř každý. Zabalený do občas nesmyslných záběrů, nicméně McConaughey pozvedl můj zájem a nebýt jeho, film by ztěží dostal čtyři hvězdy.