Poblius

Poblius

student SPŠST Panská

1 bod

• 10.2.2015  23:24

Neodsuzuji ani námět ani režii. Pouze kombinace těchto dvou věcí dává dohromady to za co jsem ztrhl ty dvě hvězdy. Samotná režie by se hodila spíše do hororů nebo do psychologických filmů, ale do romantické komedie bych ji v žádném případě necpal. Celou dobu mi styl režie předkládal falešnou představu o smrti jedné z postav. Možná za to může moje čistě morbidní povaha, ale když za celý děj nechcípla ani myš a z filmu se vyklubala obyčejná romantická komedie, která ještě ke všemu skončila dobře byl jsem o svém hodnocení pevně rozhodnut. Zkráceně řečeno: Takovým způsobem točený film by si alespoň jednu ztrátu na životech zasloužil (zvířata nepočítám).

• 14.1.2015  17:02
    Tajemství projektu Sparticle (TV seriál) (2011)

(Tento komentář není možné zobrazit pro jeho vulgaritu)

• 19.12.2014  00:25

Ani nevím jak tu hrůzu popsat. Je to něco mezi Šifrou mistra Leonarda a Pulp fiction. Dialogy plné nesmyslných kidů ,kterým scénárista rozuměl asi tolik jako zvratky rozumějí jadernému reaktoru. Jedno je ale jisté, moje televize nebyla už dlouho poctěna takovou nehynoucí sračkou a já doufám (ač marně) ,že už se to víckrát nestane

• 30.11.2014  22:04
    Vlk (1994)

Toto byl první film ve kterém jsem Jacka Nicolsona hrát kladnou postavu. Ostatně nebýt jeho dal bych tomu jen dvě hvězdy.

• 13.10.2014  20:47

V celku klasický horor plný takových těch nehorázných zločinů proti pudu sebezáchovy, které může spáchat jedině herec. Já nevím jak vy ale dám vám pár rad: Pokud chcete strávit noc v obrovitém domě, který nějaký kolosální pitomec postavil uprostřed blat několik mil od civilizace NEDĚLEJTE TO. Pokud uslyšíte zvuky a rozhodnete se tam (nejlépe uprostřed noci) jít podívat NEDĚLEJTE TO. Pokud chcete zahnat spánek tím ,že se (nejlépe uprostřed noci) na tento film podíváte ROZHODNĚ TO SCHVALUJI.

• 12.10.2014  14:10

Pravdou je, že už jsem viděl lepší filmy s Benem Stillerem, ale to je snad jediný důvod proč tomuto filmu beru ty dvě hvězdy. Jinak perfektní hlášky dobré obsazení v celku slušný děj. Akorát Čuča je mi trochu líto. Chudák ani nestačil říct poslední slovo.

• 12.10.2014  11:37
    Konečná (2013)

Můj názor? Nikdy nenechám svoje auto zaparkované na místě pro hasiče. Obzvlášť když je někde poblíž Arnold Schwarzenegger.

• 8.10.2014  16:15

Na tu dobu dokonalé efekty, ale neskutečně mě vytáčí jak tem blbec ztrácí věci. Například já bych helmu neviditelnosti nikdy nezahodil. Možná jenom tu sovu bych roztavil a prodal.

• 8.10.2014  16:10

To bylo poprvé a doufám že naposled co byly reklamy před filmem lepší než film samotný.

• 6.10.2014  15:53

Když se obyčejný člověk nudí musí se zabavit tím co vznikne když se nudí slavní herci.

• 3.10.2014  14:49
    Happy Feet (2006)

Tento film byl vytvořen snad jenom proto aby nikdo přes svoje vlastní slzy neviděl kolik hvězdiček dává. V tom případě díky bohu za mou nekonečnou otrlost.

• 30.9.2014  23:12

Film ve kterém je nejlépe vyřešeno cestování časem.

• 30.9.2014  22:56
    Absurdistán (2006)

A takhle děti vypadá Amerika.

• 30.9.2014  22:49
    Jurské komando (2008)

Je to jeden z těch filmů u kterých se nasmějete vlastním vtipům.

• 30.9.2014  22:46
    Herkules 3D (2009)

Přišel jsem, uviděl jsem a díky bohu to přežil.

• 30.9.2014  22:42
    LazyTown (TV seriál) (2004)

Jaká to ironie. Jediný důvod proč jsem to sledoval byl, že jsem byl neskutečně líný VYSKOČIT a vypnout tu PODĚLANOU BEDNU!!!!!!! (Hvězda za jednu písničku)

• 30.9.2014  22:35
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Podle mě dosud nejlepší ztvárnění postavy Sherlocka Holmese. Dosud byl ztvárňován jako ten nám všem známý důstojný stařík s čepicí a dýmkou. Ovšem zde se konečně pracovalo podle skutečného námětu knížky. A tak by ztvárněn naprosto a geniální šílenec, který by se i zabil proto aby mohl řešit svou vlastní vraždu.

• 30.9.2014  22:35
    Dr. House (TV seriál) (2004)

K hereckým výkonům a hláškám plných černého humoru nemám žádné námitky, ale po shlédnutí několika sérií se začne vyjasňovat systém děje ,který se stále opakuje. Například, téměř každého pacienta postihne během pobytu v nemocnici záchvat (neznámo jaký) doprovázený neustálým třesem pacienta a zlověstným pípáním přístrojů na které je napojen. Mimo jiné jsou zde dva jediné možné konce: pacient přežije nebo zemře. A to je opravdu malý výběr.

• 30.9.2014  22:34

Tento snímek je akorát dalším důkazem toho, že filmařům docházejí nápady.Zde již nevidíme nic jiného než pouhé opičení se podle prvního dílu Věc. První díl věci se také mohl chlubit na tu dobu výbornými efekty, které ve Věc : počátek nahradily počítačové animace. A tento fakt celému filmu ubírá na kvalitě.

• 30.9.2014  22:33

Téměř 100 minut nepřetržité akce je zkrátka vyčerpávající. První hvězdu jsem dal těch několik humorných scén a druhou za scénu, která vyjadřuje vztah otce a syna a ve které je alespoň pět minut klid.To je bohužel vše.

• 30.9.2014  22:31

Dle mého soudu je film plnohodnotnou parodií na Scifi. Jediné co mohu vytknout je scéna ve které se zjišťuje že celé město Newton Haven ovládli mimozemšťané. Podle mě je třeba diváka na takový dějový zvrat připravit a nevyhrknout ho v několika sekundách.