GameboyNES

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25
    • 24.4.2017  15:15
    13 duchů (2001)

Pan Mank a duchové, digitální bubu výplach, nic víc. A Shannon neukázala ani kozy.... 2. slabší.

• 10.6.2019  17:41
    2012 (2009)

natahovaná nuda... nebejt Woodyho, tak to vyodpaduju.

• 22.8.2019  07:55
    22. míle (2018)

nevím proč ale nudil jsem se u toho :(

• 15.3.2019  07:45

povedený Bergman

• 25.1.2018  11:52
    31 (2016)

Tak to bylo fakt slabé Robe. Vleklo se to jak slimák v důchodu. Absolutně zbytečně tam šaškoval McDowell, fakt nevyužitej. Slabé 2.

• 3.1.2018  18:11

to jsem si zase naběhnul, spolehlivě jsem pokaždé během 20. minut usnul.Nicméně je film stále aktuální a ukazuje jak jsou lidi tupý stádo, ovládané multemédii, jsou líní přemýšlet, nemají vlastní úsudek. Dnešní genereca dětí si neumí ani utřít prdel, bez správné aplikace ve smartfounu....

• 5.6.2018  12:53
    7 životů (2017)

Kerýho masochistu napadlo 7x naklonovat Rapíčovic Ňoumu? Brrr... Nejlepší na celém filmu je 5. a 7. potitulková scéna. 17%

• 21.12.2018  14:08
    Absurdistán (2008)

staženo omylem, párkrát jsem se zasmál, ale žádná sláva. 1. hvězdu za tu mrdnu z rožnova a její pěkný kozy.

• 10.12.2018  17:57
    Absurdistán (2006)

Tenhle film je autentickým dokumentem dnešní doby. Děcka se bez aplikace v mobilu "Jak správně kakat" ani nevyserou. Tupé google a ios ovce, čumících 20. hodin denně do placek, místo aby si přečetli knížku nebo třeba vydlabali lodičku z kůry,

• 2.2.2019  14:57
    Adam Chaplin (2011)

příjemná rodinná komedie, ideální k nedělnímu obědu.

• 20.6.2019  17:44
    Akční park (2018)

taková chujovinka na jedno zkouknutí. Rychle to utekle a párkrát jsem se zasmál i nahlas.

• 23.11.2017  09:38
    Aliance (2016)

Předchozí dva díly jsem nekomentoval, shrnu to vše tady. Uff, tak trilogie je za mnou, mno co dodat? Není to ničím zajímavý, je to uměle rozvleklé, scénář je natahovaný jak šprcka na násadu vod lopaty. Hlavní dvojice je úplná tragédie,ve složení: nesympaticke slizkej jeliman Téo, který může tak pózovat v reklamě na dežodorant. Mno a paní Dřevěná,zrovna tak nemá na to hrát akční hvězdu, jen kulí ty svoje kukadla, jak při tlačení na hajzlu. Jediný kdo za něco stál byli holky, Kate Winslet a Naomi Watts. Jeff Daniels jako hlavní záporák? To vynalezl opravdu velký myslitel, vždyť ten nebudí hrůzu ani u retardovanýho křečka. Paní spičovatelka bude asi taky řádně retardovaná a neví co psát, nechat několik postav dokola, měnit strany, hodnej polda/ zlej polda, 3x za jeden díl, to jako fakt? Je to opravdu jen nezáživná jednohubka bez emocí k žehlení, na kterou se snadno zapomene, nicméně je to o dost lepší než 3x pochcaná vana od paní Lórencový.

• 6.3.2019  17:08

Ty vole Bobe, cos nám to naservíroval!? Další rodinný film plný citečků "ala" žraločák a lávovka? Kurva i ta blbá kreslená pohádka má víc akce, krve, masakrování a erotiky. Tenhle nudný digitální mrdník plný klišovitých zpomalovaček a rodinných hovnot, romantiky ala twajlajt, Se ti moc nepovedl. Navíc digitálisovaná Jelita Koza Salátžer, vypadá a tváří sepřesně jako maďarská pornoherčka Rita Cardinále https://www.csfd.cz/tvurce/185858-rita-cardinale/ po vydařené bukakke párty. To tam mohly do té role rovnou obsadit stejně starýho Gluma https://www.csfd.cz/tvurce/23552-amanda-seyfried/ ušetřili by za gigitální efekty,, navíc Amandiny kozy umí předpovídat počasí. Dej se Bobe dokupy a natoč nám další Mačetu a vyser se na rodinný filmečky pro restartovaný 5.letý fakany.

• 31.12.2018  15:08

jsem fanda amatérských chirurgů, tak 2. dám, jinak málo krve a trošku se to vleče.

• 19.5.2019  10:36
    Američtí bohové (TV seriál) (2017)

Velké zklamání, zbytečně natahovaný děj, okrajových postav, přidávání zbytečných linek V podstatě je z toho Ulice v růžové zahradě z bukvicema a digi bordelem. Od knížky se to odklání čím dál tím víc. Kdo nemá nervy čekat až to ti paraziti natáhnou na 20. sérií, tak ať si přečte knížku, ta je na jedno odpoledne. Já už třetí sérii nehodlám sledovat, je to pro mě ztráta času, Těžkej podprůměr 37%

• 9.5.2019  17:14

malinko lepší díl

• 9.5.2019  17:15

tohle se relativně drželo předlohy bez zbytečného natahování.

• 9.5.2019  17:17

paradoxně nejlepší díl z první série. Kdyby se tvůrci vysrali na ty zkurvený zpomalovačky a neustále se opakující záběry, stačilo by na 1. sérii 6. hodinových dílů a mělo by to príma svižný tempo.

• 16.5.2019  17:47

????? WTF???? Tak tohle už je fakt mimo mísu, nepatří to k jinýmu seriálu? Jediný co se mi líbilo, tak sexy kovbojská striptérka, jinak zase nuda, nuda, šeď, šeď... Na kolik sériií to ty hovada nenažraný chtějí natáhnout?! Kniha má rychlej spád, člověk ji v klidu přečte za 5-6. hodin. Tak proč furt přidávají zbytečný nezajímavý postavy.

• 14.4.2019  14:02

zatím se u toho nechutně nudím, ty zpomalovačky mě serou čím dál tím víc. BabyDoll fajn, ale je fakt uměle natahováný a nebaví mě to. digitální krev a gore je pro mě peklo :( Další díl až zase naberu sílu...

• 10.5.2019  21:22

a utahanost je zpět.....

• 9.5.2019  17:12

vleče se to a vleče, chjóó´... aspoň že BybyDoll ukázala kozičky :)

• 19.5.2019  10:30

Na kolik zbytečných sérií to ti kreténi chtějí natáhnout?! Ta knížka fakt není tak obsáhlá aby to muselo trvat 57. hodin. Hlavě že se tam v každým díle musejí ocumlávat teplý talibanci, to je pro děj strašně důležitý.... Třetí sérii už sledovat nebudu, je to pro mě velké zklamání a ztráta času!

• 15.5.2019  19:09
    Američtí bohové - Muninn (S02E03) (epizoda) (2019)

natahovaný sopel, zůstane soplem

• 13.5.2019  17:36

absolutně zbytečnej díl, proč vedlejší nezajímavý postavy dostávají tolik prostoru? Jako fakt je nutný se dívat skoro v každým díle na teplího talibance jak se mlátí hlavou o zem a huláká alách ákbáár?!!! Jsem ze seriálu čím dál tím víc zklamaj a nebejt BabyDoll, tak už to ani nedokoukám....

• 22.2.2019  12:32

Knížku jsem četl už hodně dávno, tak jsem si dal před seriálem repete. Na seriál jsem byl hodně zvědavej a natěšenej. Pilot mě ale moc nezaujal, už mě nudí ty neustálé zpomalovačky a digitální sterilnost. Tak mi všechny ty seriály splívají v jednu digitální nudu. Postavy jako Stín, Středa, či Loki, jsou kástingově vybraní dobře, s tím problém nemám. Snad budou další díly lepší, než jen průměr.

• 15.5.2019  19:08

další zbytečná nuda, která děj nikam neposouvá, jen nám představují další zbytečné postavy, které v knize nebyly, tudíš nejsou absolutně pro děj potřebné. Ale přidali tam pro korektnost japonce a Skálijovou vyměnili za japonku. Jednu symbolickou za cameo Gameboye, jinak bych dal odpad.

• 31.3.2019  00:05

je to strašně vleklé a ty zpomalovačky to natahují ještě víc....

• 16.5.2019  17:41

mlácení prázdné slámy.... aspoň že BabyDoll zase ukázala kozičky, jinak je to odpad!

• 18.5.2019  10:11

40. sekund digitální akce a krve na 59. minut nudy, je žalostně málo :( Mno slabší dvě.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 19 25