Akce Bororo (1972)

Svého času velmi podařené sci-fi, české produkce.

Akční park (2018)

taková chujovinka na jedno zkouknutí. Rychle to utekle a párkrát jsem se zasmál i nahlas.

Akira (1988)

Zuhle kreslenou pohádku jsem si včil pustil ve verzi s francouským dabingem a cz titulkama. Vřele doporučuji pouštět ve vězení v rámci zpřísnění trestu. Bo horší varianta už je snad jen turecký porno se slovenským dabingem.

Aladin (2019)

standartní buzikálová nuda pro multikulturní rodinky.... 1. hvězda za tu ústřední cigošku, bo je to fajn mrdna,

Aladin (1992)

standartní buzikálová nuda pro multikulturní rodinky....

Alfa (2018)

Onehdá jsem taky chytil vlka a nemohl jsem se ho za peruna zbavit. Film je nudný, nezajímavý dokument o tom jak vznikl první kynolog. Nudil jsem se až tak, že jsem vyndal šití a během filmu jsem si spíchnul príma pouzdro na nůž. 18%

Aliance (2016)

Předchozí dva díly jsem nekomentoval, shrnu to vše tady. Uff, tak trilogie je za mnou, mno co dodat? Není to ničím zajímavý, je to uměle rozvleklé, scénář je natahovaný jak šprcka na násadu vod lopaty. Hlavní dvojice je úplná tragédie,ve složení: nesympaticke slizkej jeliman Téo, který může tak pózovat v reklamě na dežodorant. Mno a paní Dřevěná,zrovna tak nemá na to hrát akční hvězdu, jen kulí ty svoje kukadla, jak při tlačení na hajzlu. Jediný kdo za něco stál byli holky, Kate Winslet a Naomi Watts. Jeff Daniels jako hlavní záporák? To vynalezl opravdu velký myslitel, vždyť ten nebudí hrůzu ani u retardovanýho křečka. Paní spičovatelka bude asi taky řádně retardovaná a neví co psát, nechat několik postav dokola, měnit strany, hodnej polda/ zlej polda, 3x za jeden díl, to jako fakt? Je to opravdu jen nezáživná jednohubka bez emocí k žehlení, na kterou se snadno zapomene, nicméně je to o dost lepší než 3x pochcaná vana od paní Lórencový.

Alien Vs Ninja! (2010)

parta ninjů se v lese kočkuje s vesmírným pokémonem dračího typu. Je to čistá amatéřina  ale pár vtípků ušlo.

Alita: Bojový Anděl (2019)

Ty vole Bobe, cos nám to naservíroval!? Další rodinný film plný citečků "ala" žraločák a lávovka? Kurva i ta blbá kreslená pohádka má víc akce, krve, masakrování a erotiky. Tenhle nudný digitální mrdník plný klišovitých zpomalovaček a rodinných hovnot, romantiky ala twajlajt, Se ti moc nepovedl. Navíc digitálisovaná Jelita Koza Salátžer, vypadá a tváří sepřesně jako maďarská pornoherčka Rita Cardinále https://www.csfd.cz/tvurce/185858-rita-cardinale/ po vydařené bukakke párty. To tam mohly do té role rovnou obsadit stejně starýho Gluma https://www.csfd.cz/tvurce/23552-amanda-seyfried/ ušetřili by za gigitální efekty,, navíc Amandiny kozy umí předpovídat počasí. Dej se Bobe dokupy a natoč nám další Mačetu a vyser se na rodinný filmečky pro restartovaný 5.letý fakany.

Alpha Code (2020) odpad!

boha to byla kokotina