Ai.ma

Česko
spinkám ve velké postýlce

homepage
ICQ: 491000650
Yahoo: hlavně si tam nezakládejte email, z toho by se jed

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 14.2.2009  14:51
    V pasti (2005)

Hustě pěkně !!

• 13.2.2009  18:49
    Líbáš jako Bůh (2009)

Při další návštěve Prahy plánují paní Poledňákové vytrhnout jazyk, vypálit oči a uřezat ruce. Sice nám to nevrátí ty dvě hodiny života (počítám tam i deset minut zvracení po skončení film) ani to nezlevní cigarety, ale budu mít konečně pocit, že jsem pro lidstvo něco udělal.

• 12.2.2009  01:53

Paradoxně jediná otázka, na kterou jsem znal odpověď, byla ta za dvacet mega. Hele, je to krásný, Danny to krásně a chytře natočil, ale vodsaď pocaď. Výkříky typu "pokuď milionáš z chatlče nezíská aspoň pět oscarů tak se zastřelím a zastřelím i svýho psa a kočku a dítě a dědu" vážně nechápu.

• 10.2.2009  05:43
    Juno (2007)

Jo, mám s tím problém. Ellen Page je určitě sympatická holka, Juno je ale na přesdržku. Ty její "hlášky", což byl asi jediný důvod, proč jsem to pustil, jsou naprosto nudný, ale nejhorší je, že ta její sociální vyspělost a ve výsledku morální čistota a dospělost uvažování je vážně oslizlá. V tomhle filmu prostě existuje nějaký paralerní vesmír, ve kterém ani jedna postava ani jednou myšlenkou neudělá něco špatně. Může to působit mile, může to pohladit na duši jo jo jo, strčte si ty komentáře někam. Prostě jsem se nudil a do toho mě sralo, jakou z toho udělali dospěláckou zodpovědnou agitku. 50%

• 10.2.2009  02:31
    Šílenství (1994)

Takováto paranoia mi už dlouho chyběla. Přirovnal bych to k tomu, když jsem nedávno šel k pokladně, a nevěděl jsem, jestli mi budou stačit drobné nebo ne. John Carpenter podojil výborný scénář jako nadrženou krávu a za trochu šíleného doprovodu jej přetavil v krásný schizofrenní film, který se nebojí vás přiměřeně deptat, na druhou stranu pořád postranně pomrkává, že se nebere zase až ak vážně. Samotný konec je pak lahůdka, která se jen tak nevidí. Jako by Carpenter řekl Hele, mám vás všecky u prdele. To, že je ve filmu pár koženejch příšer, který nejsou zrovna nejfotogeničtějš mi rozhodně nevadí. Pořád se budu dívat raději na pořádný old-school horrory, než na ty moderní chcance typu Saw. 9,5/10

• 9.2.2009  22:44

Na sto procent souhlasím s Randalovou předváděčkou Pána Prstenů 1,2,3, což byly tři nejhorší filmy všech dob. Bohužel mi ale 80% všech těch nadnesených a chytře provokujících dialogů přišlo křecovitých a světe div se, kolikrát to byla i nuda a nevtipná. v nedávné Miri a Zack make a porn mi to přišlo svěží, vtipné a pasující. Navíc mi Rosario Dawson přišla s krátkýma vlasama a brýlema jako nějaký těžký omyl. Takže za akci s oslem, pána prstenů a toho skřítka, co žije ve vagíně 60%.

• 9.2.2009  16:28
    CoMyJenVíme!? (2004)

To nejhorší zlo jaké si jde jen představit.

• 9.2.2009  05:22
    Stalo se (2008)

Otázky: Proč mi Deschanel připadala jako sfetovaná dilina? Jak je možné, že do městečka přijede 300 lidí vlakem, ale z hospody všichni naskáčou do svých aut a odjedou? Proč, když je to film o sebevraždách, tak žádný nejsou? Na začátku se zabije pár lidí, ale to je tak všechno. Fakt supr nápad.Proč, ale vážně proč jsem měl při každém dialogu Deschanel-Wahlberg pocit, že si ze mě někdo dělá píču? Viz "Skoro jsem si v lékárně koupil lék jen proto, že lékárnice byla hezká - Lžeš mi? - Ano, lžu. - Děkuji. Koho napadlo, dát tam ten zpomalený záběr na odjíždějícího Leguiziama? To jsem se vážně málem zechcal smíchy. Proč Shamalyan pořád ještě točí filmy? Proč ještě pořád píše scénáře, když není schopnej napsat kloudnou větu? Co to k sakru vůbec bylo? Proč tam všichni nezdechli? Proč jsem se na to díval? Proč to stálo 57 miliónů dolarů? Proč se všichni chovají jak idioti? Proč si stále Shamalyan myslí, že stačí přijít s dobrým námětem a to se rovná dobrý film? Proč lidi utratili za takovou sračku 160 mega na vstupným a dali tak tomu nejimpotentnějšímu tvůrci současnosti možnost natočit další prázdný film podle naprosto stejné šablony? Proč do píče dneska Arsenal jen remízoval?

• 9.2.2009  02:38
    Sonic Youth: Do You Believe in Rapture? (hudební videoklip) (2006)

Ať sem někdo švihne videoklip Bull in Heather ať si ho můžu dát do svých top 10 filmů ever.

• 8.2.2009  03:04
    5 proti 5 (TV pořad) (2007)

Hustá televizní show pro inteligentní diváky. Složité otázky podporuje výborný nápad postavit úspěšnost na pouhém tipování, takže vítězem se může stát kdokoliv!!! Třešničkou na dortu je pak neuvěřitelně dramatické a efektivní finále! Moderátor je navíc ostřílený matador a dokáže po celý čas chytrými a pohotovými, originálními bonmoty držet diváky v dobré náladě. Co víc napsat, prostě klasika a revoluce v televizních soutěžích!

• 7.2.2009  04:32
    Sledování (1998)

Nolan je génius. Beze srandy. Jestli je někdo schopný ve svém volném čase natočit podle vlastního scénáře takovouhle neo-noirovou skoro až surrealistickou thrillerovou krimi, musí mít hlavu velkou jak deset tukanů a v ní minimálně pět mozků.

• 6.2.2009  04:53
    96 hodin (2008)

Průměr. Liam Neeson sice vypadá jako zombie a nosí tu nejprofláklejší koženou bundu z počátku devadesátek, takže to mohl bejt solidně bizarní surrealistickej biják, bohužel scénář je asi tak dobrej jako chcánky naší kočky.

• 6.2.2009  01:54

Craig je drsnej kapr, o tom žádná. A přece nebudu strhávat takovýhle akční sci-fi body jenom proto, že se hlavní hrdina nepředstavil..přece nejsem na hlavu.

• 5.2.2009  19:56

Mám rád romantické komedie, ve kterých všichni mluví sprostě a pornohvězdy serou lidem na obličej.

• 5.2.2009  16:33
    Mlha (2007)

Já jsem asi sledoval úplně jinej film!!! Vy tomu filmu dáváte vysoký známky jen proto, že to natočil ten dědek co má na svědomí ty vaše oblíbený přeceněný limonádový sračky!! Takhle protivnej a nudnej film už jsem dlouho neviděl! největší podíl na protivnosti má snad jedna z nejhorších postav všech dob, ta náboženská píča! Už když si blekotala na hajzlu s bohem jsem jí měl plný zuby, ale pak jí ten dědek Darabont přisoudí i desetiminutové monology v obchodě a to už jsem z toho tekl!!! Kdo to má poslouchat!!§ Proč tomu věnuje takovou pozornost? Celá ta linka s překonvertováním všech lidí na její stranu je směšná"!!!! totálně směšná!! Já se asi poseru když tu čtu ty komentáře o té neuvěřitelné psychologii a studii toho, jak se ti lidi chovají za takových podmínek. to vám to vážně přišlo reálné? že tam nějaká kráva mele sračky a ty lidi ji začnou milovat? Že se bojí jít ven, ale pak si jdou do lékárny? Kvůli klukovi, co má takové popáleniny, že je do rána mrtvej? To vám všechny ty postavy přišly fajn? Vždyť to byl hnus! takové imbecilní šablony jsem už dlouho neviděl. A co je na tom všem nejhorší? Ano, konec. No to mě teda poserte, kde berete ty kecy o tom jak vás to odvařilo. Copak jste slepí? Copak vám vůbec nevadila ta idiocie schováná v tom činu? Takže jako několik dní bojuju za záchranu mého synka, za přežití atd, abych se pak odstřelil v autě??? A to jenom proto, že mi dojde benzín? Nikde okolo není žádné bezprostřední ohrožení života? Kdyby se tam dovnitř něco dobývalo, pochopím to..ale oni tam jen tak dojedou, po tom všem, a všichni si řeknou: tak co, zastřelíme se ne... Kriste Pane!!!! Jeden z nejhorších filmů roku!! A to jsem ještě pominul tu neskutečně kýčovitou hudbu na konci...Ale přeci jenom je na tomto filmu jedno plus - díky tomu že vznikl mohl napsat POMO ten nejvtipnější komentář k filmu, jaký jsem kdy četl. Jestli ty svoje myšlenky myslel vážně, tak musí být stoprocentně chorý na mysli, jinak si to nedokážu vysvětlit.

• 5.2.2009  02:22
    Knight Rider - legenda se vrací (TV film) (2008)

Velmi inteligentní pilot. Opravdu jsem se skvěle bavil. Neuvěřitelně brilantní scénář, triky, výkony, prostě všechno na jedničku.

• 5.2.2009  02:17
    Plný dům (TV seriál) (1987)

Tak tohle byla hustá jízda!!

• 5.2.2009  02:13
    Prison Break: The Road to Freedom (TV film) (2007)

Rekapitulace sračky musí být sračka na entou.

• 5.2.2009  01:54

Neprostříhaný - odpad. Prostříhaný a zkrácený - tři hvězdy.

• 5.2.2009  01:53

Jednu hvězdičku za to, že se u toho dá onanovat. Což se třebu u Take That nedá..

• 5.2.2009  01:50

Hudba vobyč, koncert vobyč..v podstatě chytlavá nuda. Pustit si to dvakrát? Ani hovno.

• 5.2.2009  01:48
    Kabát - Suma Sumárum (koncert) (2002)

Možná kdyby se ostříhali a zemřeli, dal bych i jednu hvězdičku.

• 3.2.2009  15:14
    REC (2007)

Tak já vám nevím, ale už mám asi poslední dobu nějakou averzi na filmy. Už i ty, který by se mi měly líbit mi přijdou blbý. Rec je na jednu stranu chytlavá věc, na druhou tak neskutečně otravná, že by se z toho jeden posral. Já vím, že by ti obyvatelé domu měli být hysteričtí, ale přiměřeně. Dívat se na devět debilů co řvou jeden přes druhého v podstatě celou dobu ty stejný debilní věty, to je fakt otřes. Když jim snad fízl řekne, že opravdu netuší nic víc než oni, každého bych po patnáctém zopakování věty: o co tu jde, proč nám to dělají rovnou zastřelil. Byl jsem rád, že nakonec odpadávali jako mouchy. blbci. vrcholem pak byla maminka té holky, kterou bych odvedl do pátého patra a zkopl ze schodů. No a rodina ping pongů, co mají nemocného otce na lůžku (ale absolutně jim to nevadí, dokuď se jich někdo nezeptá, jestli jsou všichni dole) to je vrchol. O neuvěřitelném smyslu být vždy tam kde je třeba a natáčet to co je třeba nemluvím. Víte, mě ty handycame vážně serou. On si každej myslí, jak je to cool a jak přijde s nějakým novým motivem, kterej dá handycamu další smysl, ale měli by si uvědomit, že pokud se mi v ruce třese kamera jako bych byl muhamad ali, je mi jedno vo co tam jde. Tři body za to, že tam všichni chcípli.

• 3.2.2009  02:47
    True (2004)

Jediný film, který skončil dřív, než jsem dojedl pomeranč. A to jsem si já blbec k tomu filmu koupil pomeranče dva.

• 2.2.2009  02:43

Kdyby mi bylo třicetpět, měl dvě děti, manželku, dělal skladníka v hypernově a uviděl tento film, ještě ten večer bych vymaloval koupelnu svým mozkem.

• 2.2.2009  00:35
    Jak nežít svůj život (TV seriál) (2007)

Prozatím..

• 1.2.2009  02:21
    Funny Games (1997)

ČSFD je vtipné. Vlezete na profil Pána Prstenů, je tam 5 000 odborníků přes fantasy. Vlezete na profil Armaggedonu, je tam 5 000 odborníků na fyziku. A pak vlezete na Funny Games, kde je 1 000 psychiatrů a psychologů, co do jednoho přesně ví, kam tím režisér myslí a kteří, ve své originalitě a všemocné prozíravosti de facto 500 krát přepíšou ten naprosto stejný text. Na tom by nebylo nic špatného, ovšem kdybych byl slepý.

• 30.1.2009  01:21
    Ong-bak (2003)

FateKEEPER: Technicky prvotřídní film, o tom asi žádná. Kameraman se střihačem odvedli perfektní práci, překvapivě moc hezká je i hudba .... to si děláš prdel? Otřes. To že tam nějakej malej žalud kope nohou do vzduchu, z toho si vážně neucáknu.

• 28.1.2009  16:04
    Mighty Boosh (TV seriál) (2003)

Vtipné, ale taky kurevsky trapné.

• 28.1.2009  04:06
    Ils (2006)

Napětí dobrý, atmosféra dobrá, ale něco tomu chybělo. Strangers a Eden Lake se mi líbilo víc.

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9