Malá smrt (2014)

Jedinej romkom, kterej jsem v životě někomu doporučil.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Rozpočet, že by nakrmil menší africkou zemi a co s tim udělaj? Plácnou sexsymbolu mý generace odpornou zrzavou paruku, na což jsem si nebyl dvě a půl (!!!) hodiny schopnej zvyknout. Kdyby ty prachy co to stálo narvali jenom jí, mohli jsme mít mnohem zábavnou pětiminutovku, která by byla ve všech ohledech uspokojivější. Mám rád drahý béčka, ale Marvel už to frká moc sériově, nuda...

Šéfík internetu (2016) (pořad) odpad!

Tak uz jsem raky dospel do toho veku, kdy mam pocit ze mlada generace je parta dementu co adorujou sracky. Ale... dyt je o tak neuveritelne stupidni :(

Mission: Impossible III (2006)

Jeden z nejlepších záporáků jaký jsem kdy viděl... žádný debilní kecy, prostě jde k věci!

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Po Watchmenech jsem myslel že je Snyder genius, je to jeden z vizuálně nejzábavnějších komerčních filmů. Poslední superman jsem bral jako přešlap ale ted už je jasný že talent je v prdeli a jede tu klasickou komixáckou nudu, hlavně nikoho neurazit. Zklamání... navíc je to strašně dlouhý, uplně zbytečně

Láska na kari (2014)

Ble... jako chick flick aby si člověk šplhnul u manželky jakž takž koukatelný, viděl jsem i horší věci, ale ke konci už těch barviček a lidskýho teplíčka bylo vskutku až moc... Že to přišlo v čase největší imigrační krize je doufam náhoda, nebudu paranoidní. :-)

Děkujeme, že jste hráli s námi (2015)

JitkaCardova: ona není tlustá ale většinu filmu těhotná a i kdyby tak co... asi už jsi viděla těch filmů z Jednoho světa příliš a nějak ztrácíš schopnost empatie. Bílý tlustý američani pro tebe prostě nejsou dostatečně zajímavý, aby jejich utrpení bylo relevantní, nebo co? Pokud máš potřebu soudit "jak vypadají, mluví, co říkají, jedí, jak a o čem uvažují, jak se chovají – jak oni žijí" asi ti nějak unikla samotná podstata podobných dokumentů. Neříkám, že se jedná o nějak výjimečný film, ale z úplně jiných důvodů, než že jsou hlavní hrdinové moc obyčejný...

Osm hrozných (2015)

Málokdo si může dovolit natočit tří hodinovej film odehrávající se jen ve dvou interiérech. Vlastně až na Tarantina nikdo... tentokrát prakticky bez akce a téměř bez humoru, nicméně stejně lahůdka. Za mě lepší než Django

Kosti a skalp (2015)

Jako dobrý, ale přehnaná stopáž to zabijí. Konec je takovej nemastnej neslanej, zbytečně rychlej a vůbec, až na přepůlení jednoho týpka je to docela slabota co se týče krve. Navíc to už pak hodně kopíruje daleko krvavější Ketchumovo Po sezónně. Ty ženy šlo využít lépe