• Thriller

Dobrá matka (2021) odpad!

Po padesáté minutě nepřetržitého kdákání hejna slepic o hovně doporučuji vypnout zvuk i titulky,protože ani tak o nic nepřijdete.

Pohřešovaná (2011)

Nečekaně dobrý thriller .Sice se honička 30 minut odehrává kolem jediného šutru, ale to bych vzhledem ke konci odpustila. Těch nelogičností je tam ovšem dost.

Uprostřed ničeho (2023) odpad!

Vzdávám to ve chvíli, kdy má topící se žena v ruce funkční mobil včetně signálu na širém moři a napadne ji pouze hystericky řvát "Nicoooo" mezitím, co si opravila kontejner čtyšmi kusy lepenky. Po té následují další kiksy a absurdity. Na to fakt nemám. SPOILER: Na koci si telefonuje tatínek s miminkem, ale zavolat ženě pro pomoc ho nenapadá. To je fakt moc.

Milé dítě (2023) (seriál)

Dá se to, nicméně seriál je zde velmi nadhodnocen. Vadil mi střih, místy nepřehledné, rozlišení různých období lze jen podle byrvy vlasů. Jo, myslím, že to kazil především stři a hysterický děda, který úporně přehrával.

61* (2001) (TV film)

Strašná nuda,

Stillwater (2021)

Krom toho, že se dvě hodiny nudíte u něčeho, co postrádá napětí nebo sebemenší překvapení a to ještě s ohyzdnými hercemi. perličkou pak je, že v mírumilovné Francii je mezi zlatými, hodnými muslimy jeden jako na potvoru bílý a ten je zlý. To si Netflix zase nasral do bot.

Nekonečná bouře (2022)

Už rovnou v úvodu vidět plácat se členku horské služby na turistické pěšince jako hroch stojí za zkouknutí. Hned tak bylo jasné, že s ní bude sranda.

AKA (2023)

Nelze než plně souhlasit s Verbalem o výběru hlavního hrdiny. Tak odpudivý zjev se hledá jen těžko.

Zahradní ulice (2018)

Hodně působivý film, který kupodivu přehnaně nehraje na city, který pouze dokumentuje. Jediné, co mi vadilo, byly umaštěné ksichty plné beďarů a to nejen u dvou feťáků, kde bych to pochopila, ale i u dospělé Elin a Erika. Fakt mi ti vadilo.

Poslušná (2020)

Mně se film velmi zamlouval a komorní pojetí bylo ku prospěchu celého příběhu. Konec byl snadno předvídatelný, ale to ničemu nevadilo. Snad jen dodám: Fujtajbl, to byl takový hnusák, že se nedivím, že měla žena problém s udusem.