Johannka

Student

3 body

<< předchozí 1 2 3
    • 18.8.2016  00:24

Vnímám to jako návrat k původnímu Star treku. Spolu s lens flares zmizela ta vycizelovaná úpěnlivá minimalistická futurističnost a místo toho máme zamotanou nepřehlednou akci plnou divočin a divných, ale geniálních nápadů. Scénář je tentokrát odlehčený a místy velmi vtipný, využívající narážky a pravou star trekovou něžnou kousavost. Kirk je v průběhu jaksi upozaděn, vlastně těžko říct, na koho se tentokrát v příběhu soustředíme nejvíce. Což je dle mého názoru skvělé. Každý má svou roli. S třetím filmem přichází velká spokojenost. For Leonard Nimoy and Anton. <3 Btw hudba pořád stejně dobrá. :)

• 14.8.2016  21:15

Čekala jsem všelicos, ale film, stejně jako všichni vybraní herci překonal všechna očekávání. Milovanou dětskou knihu, příběh vytvořený ve fantazii jde v reálu zmastit hodně (viz. Hobit :D) ale tohle ze mě vymáčklo i slzu. :)

• 12.6.2016  22:22
    Noční recepční (TV seriál) (2016)

Nebylo to špatné, ale nějak jsem pořád čekala, kdy se něco stane, a ono se pořád nic nedělo. Na to, jak to bylo v celku dlouhé (myslím všechny díly první řady dohromady), vydalo to děje na jeden nedokončený 120 min, film. Tak nějak zbytečně natažené a rozkahńané. Ne špatné, ale ne okouzlující...

• 24.3.2016  21:52
    Hamlet (divadelní záznam) (2015)

Jakkoli se mi jinak Cumberbatch jakožto do hlavní role zasazený a celý snímek, film, seriál, hru táhnoucí herec začíná trochu přejídat, nedá se upřít, že do hry vkládá všechno a i přes to, že Frankenstein byl imo lepší, stálo to za to. A naživo to muselo být teprve skvělé.

• 24.2.2016  20:23
    London (2005)

Ani nevím, co se mi na tom tak líbilo. Ale něco jo, docela dost. Hm.

• 26.12.2015  22:00

Pokud se budu fakt snažit a nebudu myslet na předchozí filmy, myslím, že ty čtyři hvězdičky to dostat i může. Je tam vesmír, jsou tam lodě, jsou tam bitky a je tam Han Solo s Chewbaccou. Hudbu jsem bohuž v průběhu filmu nějak ani nezaregistrovala, hlavní záporak je mi dost nesympatický, což je vlastně dobře, a nesrovnalosti a chyby ve filmu nemám moc potřebu řešit. Ve chvíli, kdybych se snažila myšlenkově nějak navázat na původní Star Wars, hodnocení by šlo značně dolů.

• 12.12.2015  21:00
    Jowamuši Pedal (TV seriál) (2013)

Nad očekávání zábavné, už jsem u 30. dílu, uvidíme, co bude dál! Hime hime!!! :D

• 15.11.2015  21:41

"...Space taxi...to the sky..." :D Takhle ujetá kravina...a přesto od toho nelze otrhnout zrak. Slovenský dabing tomu dodává grády. A zajímal by mě rozpočet a jak to, že něco takového dostalo možnost takových vizuálních efektů...

• 11.11.2015  20:24
    Push (2009)

To je jeden z těch filmů, které se mi fakt, fakt líbí vizuálně. A pak už většinou nic moc.

• 9.11.2015  15:20
    Ant-Man (2015)

Všechny ty typicky americké supersarkastické poznámky které mi v Avengerech a spol vadí (hlavně když je říká třeba Thor) tady stoprocentně fungovaly a dodaly filmu na té středoškolsky zábavné vlně. Fakt mě to bavilo. Vypustit ovšem všechny ty prostoduché vtípky, asi bych v průběhu filmu kmitala jedním obočím a nakonec dala dvě hvězdičky. Jo a nepamatuju si hudbu. Jakožto vůbec. Což je divné. A++ za Rothka :D

• 8.11.2015  17:24
    Daredevil (TV seriál) (2015)

Překvapilo. A to fakt dobře. Nad očekávání. Místy hluché (moc keců, jak řekli ti předemnou), na druhou... nevadilo, fakt ne. Taky žádná otravná úchylácká superromance, což přidává na úspěchu (neztrácíme čas :D). A++ za úvodní znělku, ta je fakt boží.

• 28.3.2015  11:01
    Bobovy burgery (TV seriál) (2011)

Odpočinek od nekonečných Simpsonů. Černý humor a jednoduché vtípky, ideální seriálek po obědě. :D

• 1.1.2015  20:50

Je až zvláštní, jak poklidný a zdánlivě bez děje tento díl byl, přesto byl uklidňující a bylo příjemné se na něj dívat - čišela z něj Sherlockovská atmosféra.

• 1.10.2014  23:19
    Arrow (TV seriál) (2012)

Takový další Smallville. Kdyby mi bylo dvanáct, byla bych nadšená. Je mi o deset víc a jsem... eh... A tak dále. Ani svalnatý Oliver mě za srdce nechytil, když už něco, celkem se mi líbí postava Felicity, ale taky mě to nijak nenadchlo. Ve srovnání s The Flash, do kterého jsem nevkládala žádné naděje, se mi The Flash líbil více.

• 15.9.2014  22:55

Ve srovnání s jinými filmy s gay tématikou si tohle zaslouží čtyři hvězdičky. (Možná bych dala i pět, ale třeba si vůbec nevybavuju žádnou hudbu. Což je mi líto.)

• 29.3.2014  16:22
    Avatar (2009)

Tak já nevim, podle hodnocení kamarádů jsem čekala, že budu nadšená, ale nakonec nic moc... strašně umělé, místy zbytečně zdlouhavé... Zoe byla super.

• 23.2.2014  00:02

Čtyři hvězdičky dávám za vizuální stránku (je to prostě čisté, líbí se mi to) a za hudbu u titulků. Celkově jsem se na to musela podívat třikrát než mi to sakra došlo, protože jsem se nemohla na děj nějak soustředit - nebo jsem v něm spíše zbytečně hledala něco hlubšího. Bet to nezachránil. No ale co, film samotný měl stejně jen nějakých 15 minut.

• 18.1.2014  22:53

Ani talentovaný hošík v hlavní roli už to nezachránil. A ten konec mě dostal. Cože?? :D

• 31.10.2013  22:08

Cornetto! :D

• 6.6.2013  11:54

Co to udělali s mým milovaným Star Trekem?! Ne. Prostě ne. Taky mám ráda Cumberbatch(e). Ale v tomhle NE. Je to tříhvězdičková komedie s usmívající se Enterprise.

• 14.8.2011  17:26

Roztomilé a milé. Být dítě, pláču pro malého Kukyho a chci ho domů. Takže film vzbuzoval drobný úsměv a vyvolával vzpomínky na dětství...je kouzelný a miloučký, s typickým svěrákovským humorem. ...Na chlapci v hlavní roli je taaak zjevné, že je to mladý Svěrák! Pochytil tolik tatínkových gest, vyjadřování a podobně...a nemyslím, že je to na škodu. :) ...Kukyho by ovšem mohl dabovat někdo jiný...nebo možná nikdo.

• 8.8.2011  21:13
    Sherlock (TV seriál) (2010)

Po dlouhé době jsem opět nadšená a natěšená na další každou epizodu (třebaže si BBC s fanoušky nepěkně zahrává. :( ) ...I když je mým oblíbeným Sherlockem Jeremy Brett, B. Cumberbatch byl opravdu skvělá volba. Spojení moderní technologie a klasiky v tomto případě vyšlo dokonale, hudba podtrhující atmosféru, drobné popisky, které se objevují v průběhu dílu jsou výborné (když už se nechystáme sami od sebe...:D) a volba herců je výborná. (Chudák Watson. :D) Zasloužených pět hvězdiček. nemám co vytknout. (!!!)

• 9.11.2010  18:02
    Narušení (1999)

Úžasný film. Úžasný herecký výkon angeliny jolie. A Wiona je prostě sympaťačka. :)

• 7.11.2009  22:46

Vzpomínka na Michaela...V tomto filmu jde vidět jak milý člověk to vlastně byl, jeho neustálé ,,God bless you" bylo taaak roztomilé tím jeho jemným hlasem...vypadalo to, že na pódiu stáli dva lidé, jeden Michael, který zpíval naprosto stejně jak to známe z jeho desek a druhý, ten milý, který by se pro ostatní rád rozkrájel...

• 10.8.2009  20:19

Sara Paxton byla dobrá. Jinak to nemělo s hororem co dočinění, jen čistý hnus a krev. To jsem se rovnou mohla jít podívat na patologii, fakt že jo. Fuj.

• 3.5.2009  22:33

Mangu sice neznám, ale tohle se mi líbilo...A faninky, hraje tam HYDE!!!! :D lepší *** :)

• 15.4.2009  17:02
    Moon Child (2003)

Přeskočíme chabé herecké projevy hlavních protagonistů (ano, Gackt je dobrý model a Hyde dobrý zpěvák, ale hraní moc nejde ani jednomu z nich...>.< ) a přejděme k tomu lepšímu. Hudba: **** Dobrá, místy melancholická a doplňující atmosféru. Příběh: *** Zajímavý, místy poutavý, ale někdy trochu klišovitý (kašovitý :D). Celkový dojem z filmu: Hmm. Dobrý pro fanynky a fanoušky upírů. takový typ letní oddechovky. :) ***

• 14.4.2009  18:47
    Gokusen (TV seriál) (2002)

...O mladé učitelce, která dostane nejhorší třídu na škole a má se ji pokusit zkrotit...:/ nic moc...

• 10.4.2009  17:32
    Nacume júdžinčó (TV seriál) (2008)

Taková jemná, roztomiloučká a měkká letní napodobeninka Bleachu. Celou dobu jsem fakt čekala až se ozve to ,,miluji tě"...:D ale bylo to vcelku dobrý. :)

• 7.4.2009  16:41

:'( :D