Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Krimi

Recenze (85)

plakát

Bridgertonovi (2020) (TV seriál) 

Byla by to příjemná oddechovka, nebýt té nepřehlédnutelné snahy o diverzitu, která prostě ruší, nedává smysl a kdo se jen trochu vyzná v historii, úšklebku se neubrání...

plakát

Riverdale (2017) (TV seriál) 

To je tak úžasně...hloupé, přitom chytré a nečekané, a hlavě neuvěřitelně chytlavé. Fascinuje mě jak se děj přelévá z problému do problému, jak se postavy otřepou a řeší zase něco nového, většinou bez ohledu na předešlé trauma. Také jak se pokaždé propojí osudy jiných postav než v předchozí pasáži. Super!

plakát

Star Trek: Do neznáma (2016) 

Vnímám to jako návrat k původnímu Star treku. Spolu s lens flares zmizela ta vycizelovaná úpěnlivá minimalistická futurističnost a místo toho máme zamotanou nepřehlednou akci plnou divočin a divných, ale geniálních nápadů. Scénář je tentokrát odlehčený a místy velmi vtipný, využívající narážky a pravou star trekovou něžnou kousavost. Kirk je v průběhu jaksi upozaděn, vlastně těžko říct, na koho se tentokrát v příběhu soustředíme nejvíce. Což je dle mého názoru skvělé. Každý má svou roli. S třetím filmem přichází velká spokojenost. For Leonard Nimoy and Anton. <3 Btw hudba pořád stejně dobrá. :)

plakát

Heidi, děvčátko z hor (2015) 

Čekala jsem všelicos, ale film, stejně jako všichni vybraní herci překonal všechna očekávání. Milovanou dětskou knihu, příběh vytvořený ve fantazii jde v reálu zmastit hodně (viz. Hobit :D) ale tohle ze mě vymáčklo i slzu. :)

plakát

Noční recepční (2016) (TV seriál) 

Nebylo to špatné, ale nějak jsem pořád čekala, kdy se něco stane, a ono se pořád nic nedělo. Na to, jak to bylo v celku dlouhé (myslím všechny díly první řady dohromady), vydalo to děje na jeden nedokončený 120 min, film. Tak nějak zbytečně natažené a rozkahńané. Ne špatné, ale ne okouzlující...

plakát

Hamlet (2015) (divadelní záznam) 

Jakkoli se mi jinak Cumberbatch jakožto do hlavní role zasazený a celý snímek, film, seriál, hru táhnoucí herec začíná trochu přejídat, nedá se upřít, že do hry vkládá všechno a i přes to, že Frankenstein byl imo lepší, stálo to za to. A naživo to muselo být teprve skvělé.

plakát

London (2005) 

Ani nevím, co se mi na tom tak líbilo. Ale něco jo, docela dost. Hm.

plakát

Star Wars: Síla se probouzí (2015) 

Pokud se budu fakt snažit a nebudu myslet na předchozí filmy, myslím, že ty čtyři hvězdičky to dostat i může. Je tam vesmír, jsou tam lodě, jsou tam bitky a je tam Han Solo s Chewbaccou. Hudbu jsem bohuž v průběhu filmu nějak ani nezaregistrovala, hlavní záporak je mi dost nesympatický, což je vlastně dobře, a nesrovnalosti a chyby ve filmu nemám moc potřebu řešit. Ve chvíli, kdybych se snažila myšlenkově nějak navázat na původní Star Wars, hodnocení by šlo značně dolů.

plakát

Jowamuši pedal - Season 1 (2013) (série) 

Nad očekávání zábavné, už jsem u 30. dílu, uvidíme, co bude dál! Hime hime!!! :D

plakát

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004) 

"...Space taxi...to the sky..." :D Takhle ujetá kravina...a přesto od toho nelze otrhnout zrak. Slovenský dabing tomu dodává grády. A zajímal by mě rozpočet a jak to, že něco takového dostalo možnost takových vizuálních efektů...

Ovládací panel
3 body

Reklama

Reklama