Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Animovaný
  • Krimi

Lakomec (1980)

Pf-pf. Byla jsem donucena se na tenhle film podívat (protože Moliéra zrovna nehltám a číst se mi to nechtělo :D) a tahle verze mi náhodou padla do rukou....bohužel. Funése mi bylo chvílemi až líto, kam se to dostal. Zezačátku jsem myslela že vyklidili jeviště, dali na něj jako pozadí desky s nápisem ,,Moliére" a okno s květinou...doprostřd posadili sličnou slečnu a jejího bratra...a kameru. (Až když bratr seběhl za schodů, prošel kuchyní a vyšel na zahradě mi došlo, že to asi divadlo nebude, nicméně dojem zůstal stejný i když byl Funés v kláštěře....btw ta scéna s chrastící jeptiškou byla dobrá :)) Žádný extrémní dojem to ve mně nezanechalo, krom hlavní moliérovy vize mi zbytekový smysl tak nějak uniká a znovu už na to koukat asi nebudu. :) 2** P.S. jaká by byla vaše reakce dámy, kdyby se vám někdo dvořil stejným způsobem jako funés v tomhle filmu? :D

plakát

Haló, haló! (1982) (seriál)

Jo, je to dobré, Je to..pěkné. A je to...kravina. :D ale aspoň tam je takový neobtěžující humor, který se dá snést. A některé postavy jsou fakt....:D:D:D:D:D a poručíka Grubera miluju ze všech nejvíc xD jeho a jeho TANČÍÍÍK ^^ :D.

Detonator (2006)

Tento film nám byl puštěn při cestě z Vídně naším pánem řidičem v autobuse...Pánem postarším, nicméně asi vitálním když kouká na takové filmy. Ovšem Wesleyho Snipese (je to ten černý? :D) nemám ráda a ta ženská byla děsně nechutně podviživená, nepřirozená a nepříjemná. Navíc vypadala jako by jí bylo 40 a hrála si na dvacítku. Už znovu ne, leda bych potkala stejného řidiče.

Biggles (1986)

To byla teda kruci blbina....(hlavně tem konec v tom kotli xD) ale tak co, i snaha se cení. je to přece Biggles! :D

plakát

Záhada hlavolamu (1969) (seriál)

Milované Rychlé šípy. Lituji toho, kdo neprošel obdobím lásky ke svým kamarádům a snahou založit podobný klub...V této verzi byl sice Mirek Dušín, který si (a podporoval tím tvrzení většiny,) vybíral do dvojce vždy nebohého maličkého Červenáčka, označován jako ,,Pedofil jedné tváře", Jindra Hojer jako ,,Nějaké zvířátko, alenevímjaké", Rychlonožka jako týrané dítě a Jarka Metelka jež se svým vzhledem minul dobou a nezapomnutelný červenáček-nebohý otrok Mirka Dušína....Miluji Rychlé šípy a pana Foglara....Mají 5*, ale to jen díky tomu kouzlu již zapomenutého a padlého přátelství a lásky chlapci k chlapci, přičemž to nehraničí s pornem....;o)

Hvězdná brána (1994)

No tak....zaměřme se na to dobré. HUDBA. Krásná hudba, od stejného umělce(:))jako v seriálu(který mám podstatně raději už jen díky hlavním charakterně vymakanějším postavám)-David Arnold. eh, co se týče těch postav....ehm ehm. Daniel Jackson....beru...i když mi pocukávají koutky. Plukovník O´Nelle(neskrývám, že je to má oblíbená postava a po Richardu Deanu Andersonovi pálím od dob MacGyvera) mi byl tak nějak....no nevadil mi. Ale něco mi u něj chybělo, něčeho bylo moc a nakonec si z něj pamatuju jen modré oči a vtipný sestřih....O dalších se zmiňovat nebudu, protože moje averze vůči nim byla prostě moc velká na to abych je hodnotila. Jinak třeba Skaara byl myslím i v seriálu, taktéž ten týpek co vedl ty lidi tam....ehm, nedůležité.(chápejte, viděla jsem to už před nějakou dobou....:D) Jakožto další postavu uvedu s dovolením Hvězdnou bránu. Je tak nějak jinak udělaná než ta v seriálu, tak nějak placatější, zdá se mi větší, užší, méně robustní.....neříkají ,,symbol", ale ,,KROKEV" což mi straaašně připomíná koroptev, takže mi to tak nějak...vadí :D i když kdo ví co se to ke mně dostala za verze.......nene, stačí. Prostě se mi to nelíbilo, ale na odpad to bylo sakra dobré, jedničku si nezaslouží ani ti pochybní herci a dvojkou bych urazila tu krásnou hudbu. tak 3. :o) P.S. A TY ZVÍŘATA!!!! TO JSTE JAKO MYSLELI VÁŽNĚ?!?!?!!?! :D:D:D:D:D

Ovládací panel
3 body