Shitonit

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44
    • 10.11.2019  17:40

Divnej nesympatickej film, s divným nesympatickým dějem, točícím se kolem divnýho, nesympatickýho spratka.

• 30.10.2019  20:38

Tak hledám Přísně tajné, a najdu L.A. Přísně tajné.. no jo.... tak to sjedu, vytáhnu to jedním vzdechem, super film, a pak zjistím, že jsem vedle. No tak hledám, pátrám, a mám TO ! Top Secret!!! No ty svatá krávo, to jsem vlastně původně hledal, co to čumění na filmy stojí času, zvášť, když to jeden popisuje těm vostatním nečumělům.... No takže ...kurva ! Něco mě kouslo.. asi blecha....moment. musím to rozdrápat, mám šest koček...Jo. Takž e´´e´´´´ kurva, ať mi ten kocour neťape po písmenkáááách, doprdele, co to kurva má bejt ???? No. TAkže, Top Secret, je super film, páč to je leopší kurva kocour... než připoutejte se prosím, akurát truchu jinej žánr, podopně naotočený, zasraný kočky!!! No a Připoutejte se púrosím jedna i dvě jsioou suoper, ale Top secret je ješztě větší pecka, Jak ""!"!!!!! jak kuirwa mám do píči psát když mi kočkla líže koule !!!???????? No a tak jsem V8m tady jen chtěl sdělit, že ten film jen plnej super ftipu, humor, výtlem, výmaz mnmozgu, hjáseasi radši předtím psaním sám vykouřím a budeto v pohodě, páč todle je fakt vopruz,,,, púíchali jste někdy teplýho kocour a ??? Kurva asi už to nevydržím, já tu kočku prostě naplním, ...tu máš misku ty čubko !!!!! Mňau doprdele !!!!!

• 30.10.2019  18:16

Pohlazení na duši, filmová lahůdka, tipi topo picobello, prostě superparáda, to a ještě mnohem víc je tahle dektektivka, povedeně zasazená do prostředí který mám prostě rád, prošpikovaná hrci, který mám prostě hodně rád. Přidávám do svý top téééén !

• 28.10.2019  18:52

Hezký, funkčním trochu chladný, fajn děj, .takovej ten hodně hezkej film, na kterej se dost rychle zapomene.

• 28.10.2019  18:49

Ty seš ta moje kráva z televize ? Jo, jojo, já jsem ta kráva z televize :-) prosím, potřebuji pomoc... Jo to já teď taky, takhle jsem se nevytlemil už asi deset let. Na první pohled se mi zdálo, že to bude dementní píčovina o blbý blonďatý krávě, a během několika minut mě to sluplo i se šlupkou. Oka mi lezly smíchy ušima, a navíc velmi oceňuji poučný průlet typickým americkým městem. Za mě rozhodně prima taškařice, pro velmi pozdní odpoledne.

• 28.10.2019  18:39

Tisíckrát vohraná a stále funkční super klasika ? Tak to je přesně todleto tady. Kdys v bijografu lidi padali smíchy, a stejně parádní zážitek si z toho táhnu i vobyčejný telky. Leslie byl, je a navždy bude borec. Nakonec.

• 28.10.2019  18:35

Vyhulená, černočerná komedie, která jaxi ladně přeskakuje přes očekávanou typickou niggovost a zapisuje se velkým písmem do mý toptenky. I když vlastně ani nevim proč. Je to lehce koukatelný ? Nebo to srší vostroftipem? Nebo nevim co už do těch podělanejch komentářů psát ?? Však to taky píšu jen pro sebe, abych věděl, co jsem viděl, vo čem to je a neztrácel čas čuměním na něco, co stojí za vyližzadek? Nebo je to správně vyližprdel ? To je fuk. Zkurvenej pátek je plnej černejch vylízanejch zadků. A snad i proto se mi to zapsalo velkým písmem na zadek ? Nehulim už moc .... ??

• 28.10.2019  16:30
    Dovolená (2018)

Zcela zbytečně promrdanej čas.

• 28.10.2019  16:11

Ve svý době.. opět..nelze srovnávat techniku a umění a možnosti, za dobu třiceti let. Pominuuli tento aspekt, jedná se o film vcelku zdařilý, páč: Námět a scénář ( ač ho nenapsal Kotěnočkyn ani pan Rusakov) je velmi dramaticky komediální, není to úplně stokrát vomílaná sračka, Ajsmen je vyvedenej, přiměřeně přiblblej, celá ta vědecká parta je prima sehraná, celý to dává smysl, a i když to je laciný béčko, spadající do kategorie totálních píčovin, tak je to docela dobře koukatelný. Proto klíďo 4 stars.

• 28.10.2019  16:05

Maďaři.. divně rozvláčná patetická slátanina, která přes veškerou snahu mne nasrat, nějakou záhadou dokázala udržet mou pozornos. Děj má několik rovin,. Za a) ta přiblbá policajtka se rejpe v hovnech, a zároveň se potácí ve svým vnitřním depre světě. Za b) vánek, co z minulosti přináší taje tajemné, vo kterejch se asi nemá co vědět, a za c) vztahy mezi lidmi, např ten polda kolega, co hned jak to jde a dostane metál, pošle vše do hajzlu a vidí jen sám sebe, nebo výbornej ten .. hlavní sráč.. to ale nechci prozrazovat... To vše podbarveno vcelku dobrou muzikou, zajímací kamerovostí, a proloženo těma demoškama. Stejně mě nejvíc bavil ten anarchistickej pan X, páč poslouchal eXploited, a to ve svý době byla fakt pecka=nářez, kterej dokázal natřít prdel kdejakýmu metalopankrokovýmu snažistovi. Vrátíme-li se ovšem zpět k filmu, nutno konstatovat, že na pět koulí to nemá, ale za koule mě to chytlo.

• 28.10.2019  09:20

Superpovedená klasická Sandlerovka, kdy stačí jen vypnout mozgovnu, a nechat se unášet na vlnách katastrofálně zničujícího humoru Donny Bergra :-) FIlm bez hlušiny.

• 28.10.2019  09:18
    Amadeus (1984)

Jako film, samozřejmě jedná o klenot. Víc než Amadeus, mě bavil sviňák Salieri, páč takovýho hajzla aby člověk pohledal :-) Jednoznačně super film.

• 21.10.2019  08:36
    Vejška (2014)

Slabší Gympl, ale stejně to stojí za to :-) Jedna z povedených českých novodobých povedeností.Tady se Mádl už pěkně mádluje, a svým superkukučem lehce táhne celej film.

• 21.10.2019  08:34
    Sever - Jenom vítr (E06) (epizoda) (2019)

Sever ani na závěr nepřekvapil, potřeba to všechno vystřílet a začít znova. Mádl to vítězně dotáhl do konce, sic to jako Svoboda prosral, ale jako Mádl to vymádloval ke spokojenosti. Mojí.A vo to de.

• 21.10.2019  08:28

Akčně akční střílečka, vokopírovaná z povedený akční game střílečky. Prostředí dálné minulosti mě nahodilo vcelku do nálady, celý je to podmalovaný takovou tou napínací šedí, a nečekám-li nějakej zázrak ve stylu 007, tak musím uznati, že Muž ze strýce?? To jsem moc nepochopil, asi chlap, co šukal strejcovu prdel a pak vypadl za strýce ? Nebo ho strejc prostě vysral ? Nebo? To fakt nevim, tím chci jen poukázat na skutečnost, že su pako, a neberte mě úplně vážně, nebo Vám natrhnu prdel ? No.. jsem někam vodjel, takže, nečekám-li nějakýho Bonda, tak tato bondáž je zcela funkční, zajímací, strhávací, má to koule a strejda má pěknýho chlapa.

• 21.10.2019  08:23

Čekal jsem Al Pacina, dostal jsem ho. Asi jeinak než jsem čekal, ale vlastně ani nevím, co jsem čekal. Od opuštění věznice, se to táhne, a mělaliby má tele generátor smradu, tak by to i smrdělo. Smrdělo takovou divnou zastaralou laciností. Všici dělaj ty svý ultrtamegadrsný xifty, pindaj vo hovně, moc se to nehejbe, a pořád je to cítit tím divným smradem, jako z výprodeje, nebo snad.. něco jako když si z vás někdo dělá prdel tak dlouho, že se z toho vzteky poserete.

• 21.10.2019  08:09
    Lazarat (2019)

Albánci do EU. To je ještě lepší než Rumuni a Bulhaři. Afričani se sem serou sami, tak snad aby jsme se pomalu spakovali, a vodfrčeli na Mars. Albánci. .. No k filmu raději: Je to akčně akční. To jistě. Vcelku to má spád. To jo. Postavy - fakt dost nesympatický. Prostředí hnusný. Závěr: Je to akční jízda, v hnusným balení, nepřinášející nic než ztrátu času a chuti do života.

• 20.10.2019  19:42

To jsem neviděl. Jako tohleto. Ale je to vo Gremlinech který miluju, tak je to asi dobrý :-)

• 20.10.2019  19:42
    Gremlins 2 (1990)

Dost slabší než jednička, jasně, to tak bejvá, ale furt to jsou ty nádherný úžasný kouzelný hajzlové, se kterejma bych se chtěl mazlit před spaním :-)

• 20.10.2019  19:40
    Gremlins (1984)

Gremlins!!! Gremlins! Co víc si v životě přát, než mít za kámoše, tak nádherný, hebký, přítulný zvířátko ! Miluju Gremliny, miluju ten film, a chci mít Gremlina každý večer v posteli před usnutím. . Proč ?? Protože je prostě boží ! Neskutečně fantastickej film, kterej si s lehkostí vytře prdel (pardon.. zadek) i stěma (stěmi?) nejdražšíma (-mi???) dnešníma/mi ... kokotinama. Kokotinami ? Kokotinamami ??? Do hajzlu ! Seru na to.

• 20.10.2019  18:52

Jebat tučňáka do ucha. By bylo užitečnější. Snad i jebat žirafu do zadku by bylo zábavnější. Než todleto. Ten magor ! Téén magor! Snad vidím tu ďouru jak do prdele, tak asi nechám holku běhat samotnou, kór dyž vim, že je přiblblá. A ta krajina! Taky hnus. Amerika, asi. Bych je radši nechal pochcat v autě, než zastavovat v takovým nebezpečným vodpornu. Takže holka spadne do Ďoury, zláme si pac, magor hupne za ní, a natluče si kokot. Kokos, pardon. No tak se vodkejklaj do hospitálu, kde to stojí za vyližprdel, a pák, se nám konečně ten malej smetáček, ztrácí i s mutr. No a pak jim patrně šlohnou vorgány, což se tomu podělanýmu taťkovi moc nezamlouvá, takže začne dělat zmatky, prudit, až má klepeta na packách, páč pobourá půl nemocnice. No a nakonec, že prej se to asi ani nestalo ? Co to je za blbost ?? Vy jste to neviděli? Nó, tak jste teda jako fáááákt vo nic nepřišli.

• 19.10.2019  22:37

OOOuu! Ve své době, nebylo -li jiné zábavy, vzali jsem s díky útokem a ztrčí kamarádovu poličku s VHS (véháes - pro ty nechápavý retardy) a jedne z těch vymatlanejch vomatlanejch titulů, hnedle po Hard to Kill a Airwolf.. byl právě Síáej Alex. No píčovina je to bohu do nebe třískající, ale tenkrát jsme fakt neměli smártfouny, ufouny ani eksotický přivandrovalce, natož net, internet a netflix. Měli jsme tak nějak hovno, a přes to jsme byly veri hepy. Vzpomínáte si na to vy buzny ? To se ještě žilo. A bylo fuk, jestli C.I.A. stojí za hovno nebo ne. bylo to vymrdaně polobarevný, nadabovaná jedním sjetým multihlasem, a nám stačilo k blaženosti, že máme někoho, kdo má videopřehrávač a nechá nás sdílet ten videoshit. No SHIT ON IT! Srát na to. Není to fuk? Za pár let nás stejně čeká multihepyjend, tak hurá na další film !

• 19.10.2019  22:27

Jak je kurwa možný, že komentář k Zohanovi píšu až teď? Jsem to viděl asi stopadesátkrtát jak se kurwa píše 150x? Divný slovo, no já mám taky rád kozy, a koza je svatá, že jo,a Zohan je borec, to snad ani není film, to by asi měl bejt kult, páč to je taková prdel, že si to jdu sjet po stopándesrátkrátýajedný, kurwa, jak se píše po151xtý ?

• 19.10.2019  22:23

Poláci mají v poslední době dobrý koule, a uměj točit. Nejen film. Ale i pivo. A tenhle film, je natočenej jako dost dobrý pivo. Ne že by mě vyloženě bavil. Ale je prostě dobrej. Jako jsou dobrý polky. Asi. Nebo cikánky. Jako černý. Ne že by polky byly černý. Černý jsou vzrušující. Uměj zahřát. A tenhle film zahřál. Vy jste neměli cikánku ? Ani jinou Černou ? No doprdele..Tak to asi nevíte co mám na mysli..

• 14.10.2019  10:01

Super hezký film v super těžkým podání. Al Pacino je výbornej. Ty taky. A já taky ! :-) Všichni jsem výborní. Kdysi se říkalo, kdo si hraje nezlobí. Poupravil bych to. Kdo čumí furt na filmy, nemá čas na píčoviny. Každej člověk mezi 10- 30 rokem by měl sjet cca 3000 filmů. Zhodnotit, zkomentovat. No a byl by svět bez válek, násilí a bez všeho. Páč by nikdo už neměl na nic sílu. Ty vole ! Já jsem nějakej chytrej. Asi toho vím, příliš mnoho..

• 14.10.2019  09:56

Hodně dobře natočená mafiánská pohádka, přesně tak, jak to mám rád. Kecy v kleci, šíleně nebezpečný drsňáci, starej, dobrej, poctivej organizovanej zločin, pohledem sympatického agenta pracujícího přímo in utero.Ten konec je kouzelnej. Kontrast.. Lefty by dal Donniemu cokoli. Úřad spravedlnosti mu dal metál a šek na pětikilo. Ten ať si strčej pětikilem do prdele. Odvrácená strana měsíce, mě zřejmě oslovila víc. Donnie je ve filmu fajn. Ve skutečnosti to asi tak úplně v poho nebylo. Ale co, já jsem se u toho dost pěkně nacpal, napil, dolary mi z filmu žádný nevypadly, tak asi po nás potopa. Jeden z posledních hezky natočenejch mafijánskech příběhů.

• 13.10.2019  17:40
    Simone (2002)

Tak já jsem si jistý, že tuhle splácanici víc už nemusím. Je to hrozně hezký a zajímavý film, kterej při bližší konzumaci rychle ztrácí to Pačínovský kouzlo. Asi bych to přirovnal.. K čerstvýmu, hodně vypečenýmu voňavýmu krajíci chleba, který jest dokonale namazanej..hovnem.

• 13.10.2019  17:37
    Spolujízda (2019)

STU !!! tak to je megakoumes. Dvojka komiků Stumrd a Vicechlap v hodně svižný roadmovie :-) ty vole, já se poprskával smíchy, ta přestřelka v psí nemocnici byla fakt jedinečná, těžko více popisovat, je to přesně na hranici sračky vo hovně s příšerně divnejma týpkama v hl.roli, a zároveň to je super komedie, která neurazí ani největšího pornohomointelektuálníhokomika jako jsem já. ..P.S. No a nejlepší na tom je, že.......... Druhý den vim prd, vo čem to bylo !!

• 13.10.2019  17:31
    Domino (2019)

Jednoduchý, přímočarý, nekecající, pořád se něco děje, asi od pátý minuty to má děj kterej bezva drží pozornost, dále logickej konec a průběžně dost napínavý momenty. To a ještě více, Vás čeká při sledování tohoto na první pohled nenápadného snímku. Doporučuji pro každou příležitost.

• 13.10.2019  15:54

Brad Pitt ne úplně ve svý životní roli, ani bych si nevšiml, že by to nějak přehrával, prostě to hraje tak nějak na pohodu a moc to neprožívá. Tak nějak mi to přišlo. Jinak je to dost guláš, ve kterým jsem se místy ztrácel, snad to bylo jen tím, že jsem někde od půlky začal usínat,..,a jak to skončilo, vlastně nevim, snad to není špatnej film, pamatuju si, že se na to hezky koukalo, a proč mě to uspalo,...snad za to mohlo těch pět dvanáctek rozložených kolem mne,..

<< předchozí 1 2 3 4 12 23 33 44