Shitonit

Shitonit

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 25.9.2018  17:32

Komedie, u který jsem se moc nesmál, páč není čemu. Zápletka vcelku předvídatelná, dialogy o ničem (o hovně) a jediný co mě zaujalo, byl ten starej Poršák bez stěračů.. Ale co bych chtěl, je to prostě jednohubka, zbaštil jsem to, trochu u toho pospal, a je to :-)

• 24.9.2018  23:09

Se mi asi roztrch pytel?! ..Se asi někde roztrhl pytel dobrejch filmů, páč mi to v poslední době padá na palici jak vánoční balíčky. Tohle ?? Nula je nekonečný labůžo, a snad i díky tomu, že jsem totálně nevyhraněnej požírač čehokoli, mě to posadilo na prdel od první vteřiny. Very guud.

• 24.9.2018  23:05

Prostředí, děj, postavy, a nekonečný koncentrát toho nejlepšího, co jsem si jen mohl přát. Rozomile genitální. Pardon.. Genijální.

• 24.9.2018  23:01

Co dodat !!! Rychle si pustím nějakou depku, nebo se z týhle šlamastiky udusím smííííchy :-)

• 24.9.2018  22:55

Geniální taškařice, dokonale promyšlená pohádka, která jak Amorův šíp, zabodla se mi přímo do Zadku :-)

• 24.9.2018  22:51
    Terminal (2018)

Velmi nečekaně nečekaný zvrácené rozuzlení, nabízí nám tento na první pohled zmateně přebarvený, nekonečně ukecaný snímek. Leč, nutno podotknouti, že jest velmi důležité, neskákati, nepřeskakovati, ani jinak odvraceti pozornost od děje, bo i malá chvilka nepozornosti, snadno způsobí fatální nepochopení příběhu. Rozehráno s minimálním množstvím postaviček, do absurdně promyšlených zvratů, svůdných dialogů a s minimem ohraných klišáků, brilantně vybočuje ze standardní záplavy bezbřehé a bohapusté nesmyslnosti dnešní kinematografie.

• 24.9.2018  20:12
    Hot Dog (2018)

Nalákal mě Til.. kterej za celej film mluví jak přiteplenej dement. Ve filmu se nachází několik málo rádoby ftipných scén, špetka přetrapnělý akce, a přes skutečnost, že jsem rozvinul veškerou svou snahu se tou sračkou nějak zabavit, vydržet až do konce a najít nějakej smysl v totálně promrdaných 106-ti minutách, z těžkým srdcem konstatuji, že se jedná o bohapustý hovno.

• 24.9.2018  10:57

No to mě poser svatou prostatu !!! Bluntový je doslova plnej film, první záchvat smíchu na mě přišel během několika okamžiků po skončení úvodních titulečků, a doslova se smíchem natrženou pusinou jsem to dohleděl do úplný spokojenosti. Děj je vo tom: ... to se nedá popsat !! to je taková paráda, že mi to totálně rozjebalo pořadí oblíbenosti. Házim to někam na třetí místo ve svým denníčku. Těsně za:... jo, to určitě vám budu svý topky prozrazovat :-)

• 23.9.2018  21:32

Akční scifi dobrodružný...pohádka?? Film, kterýmu já pako jsem se dlouho bránil. Něco mě na tom vadilo, upoutávky mě neoslovily.. Jenže... pak jsem na to vlít, a konstatuji následující::: Ultramaeganádhernej guláš, spletenec všeho dobra, lásky a ultimátního nářezu.Tak barevnou nádheru můj ok ještě nezřel. Je to vo tom: V normálním světě žijou lidi dost podivně, a srkze jakýsi výdobytek modernosti se avatarujou do fantasy, kde můžou býti čím a kde a s kým chtějí. Je to vymakaný a nebudu vo tom raději vícero kvákat. Nutno vidět.

• 21.9.2018  23:31

Jeden z nesmrtelných filmů, dokonalá souhra S a W.

• 21.9.2018  22:54
    Zátah 2 (2014)

Jednička mě dokázala dokonale vyprudit. Asi jako něco...co se čeká, je to fakt od začátku dost čekatelný, a nečekaně se to vyvrtne a zcela neočekávatelně to člověka vystříkne dřív než se chtělo. Jednička byla megamaso který mě moc neba. Zato tahleta megavoprcávačka nabr zwej, přes zoufalou skutečnost, že to má víc procent..nechápu proč...mě dokázala zcela nečekaně vystříknout mozeg někde v první třetině, a to takovým způsobem, že zbytek mě totálně nezajímal. Chybí v tom již jen: Rambo, Terminatore, Anča pravačka, Jan Tleskač a Kabir Bedi.. Pak by to mohlo kandidovat na titul Megasračka. Takhle to je jen Sračka. Indonéská.

• 19.9.2018  23:13
    Synkhole (2017)

Nevím proč dávám čtyry hvězdy, když je to docela obyčejná bezduchá kokotina. Je to tak. Nejdřív se děje velký kulový, místy až big šit, kecy v kleci, až parta neskutečně naivních magorů hupne do nory. Norou se Noři noří smrti vstříc, až do momentu zvratu, kdy zjišťují, že je vše jinak a že jsou totálně v prdeli. Sem tam nenápadný exitus se snaží uspokojit srdce fajnšmekra, a to je snad jediný, na co se těším. Smrt, smrt, chtělo se mi řvát na obrazovku, páč ta nuuuuda byla dost únavná. Pak zvrat. Čas tu je jinej než čas tam. Neskutečně podrobný vyprávění a objasňování, co se jako děje, a když jsem pochopil i já, že rok trvá vteřinu....? Se zjeví jak na zavolanou pralidi, kteří žerou ty naše lidi, který mezitím zachraňuje jinej lid, takovej řekl bych až postmoderněapokalyptickej čahoun. Pak naši zachrání čahouna, a ten je vezme za odměnu na pic-nic .Na to, že jsem to zřel pouze jednou, to vyprávím dost podrobně, což? Bať, však i přes výše uvedené, stojí za to to sjet, sfrknout jak lajnu cukru, cukrů cukrů?? A podělat se z toho radostí může vlastně každej sám dle svého gusta. Gustava?? Co mi to jen dali zahulit ???

• 19.9.2018  22:45
    Calibre (2018)

Nevím který ztěch dvou přiblblíků byl víc přiblblej. Od začátku mi to moc nebralo, kecy o hovně atd.. ale nutno uznati, že autoři po nezbytně nutným představení kdo je kdo a kdo z koho, se bez zbytečnejch hoven, střemhlav pouští do víru děje, roztáčí se promotaná spirála neskutečnýho guláše, kterej má takový grády, že jsem si nedovolil odskočit ani na hajzlik, bo sem měl strach, aby mi cos neušlo. Neušlo, děj je posazenej do kouzelnýho prostředí, kam se rozhodně nechci podívat, bo ty vidláci který těm našim magorům natrhli řitě, byli tak přesvědčivý, že ..jsem se nakonec skoro posral strachy. Bohužel konec byl takovej dost filozofickej, a páč já filozof asi nejsem, tak mi ten konec skoro vykurvil pocit z celýho labůža.

• 19.9.2018  22:38
    Na odstřel (2009)

Co bych k tomu dodal. Je to roztomile dramatický, dokonale vyvážený. Uspokojující veškeré potřeby nejnáročnějšího diváka. Tzn..mě.

• 2.9.2018  18:43

Vážné téma, vcelku superiózní zpracování, pohodová akce a jasně neposraný vztahy. Co si víc přát?? Zajímavý prostředí ?? No tak to je v tomhle akčně špijonážním guláši taky.. Prima kouketalnej biják, snadno doporučitelnej dalším nenasycenejm čumilům.

• 2.9.2018  18:14
    Bushwick (2017)

Kuref sedum.. zmatek nad zmatek, akce, střílení, zápletka vo hovně, ale?? Přežil jsem to!

• 2.9.2018  18:13
    Ochránci (2017)

To mě poser... bych nečekal že zrovna já budu psát kladnej komentář k ruskýmu bůhvíčemu...NO, tzn.. šlohni melodii z mišn imposibl, zabal trochu bonda, přidej pár decek akčních steroidů, zatřepej, hodně moc zatřepej... přidej ruský titule a tlamy-- no a kupodivu vyleze vcelku koukatelná akčňárna ve stylu vyvraždi vše co se hýbe. Pár klaďasů, dík vyčerpávajcí seznamovačce si získalo můj heard, a ten jeden pičus záporák..dostal nakonec docela fajnově natrženou prdel. Prima.

• 2.9.2018  18:08

Takovej vylepšenej a ne tak vymrdanej king kong a gappa dohromady. Je to vo tom, jak je fajnová gorila, co jí jebne, pak není zcela okej, a pak když sežere tu nafoukanou trapnou bloncku, tak je zas very okej a pomůže lidstvu vyhladit další zmagořelý zvířáky.

• 2.9.2018  18:06
    Upgrade (2018)

Šel jsem do toho a věděl prd, co mám čekat..komentáře jako vždy takový a makový, tzn zapnu čumim a nakonec mě to vyhodilo do totálně spokojenýho stavu, páč..prostě je to divný ale dobrý..

• 30.6.2018  20:13

To je hovno, a ne film. A nebo je to film na hovno.

• 26.6.2018  23:47
    Zmrzlá zem (2013)

Zajímavý film, kterej má super spád, super děj, a stejně mě ..dokázal super uspat..

• 17.6.2018  19:41
    Den co den (2018)

Začátek mne poněkud rozhodil, coby pseudo puberťácká týnejdžrovská psychosračka. Co by drsoň, kterej má koule přenýst se přezz vlastní názor, vyčkal jsem, co se bude odvíjeti, a dočkal jsem se mírného vzestupu nálady s následným vcelku dost dobrým uspokojením. To tím, že Rhi, i když se zdála býti standartní náctiletou krávou, se daří táhnout děj, a v podstatě to celý táhne chudák holka sama, páč hlavní figura, přes milijardy tváří, se nám, coby divákovi nevokáže. Neva, děj běží jako o život, sem tam se něco stane, dijalogy jsou takový voduševnělý, ale kupodivu s denním odstupem, tomu klíďo dávám vcelku pohodový hodnocení, a to zejména proto, že je to dost dobrý. Konec keců.

• 16.6.2018  21:12
    GANTZ: O (2016)

Mě to nějak ujíždělo, jediný co si vybavuju je, že to strašně moc bliká a mám v tom děsnej guláš :-)

• 11.6.2018  21:16

Finskej film..průser..až do nedávný doby, kdy mě ty marťani nějak voslovili.. Válečnej film...v poslední době samej průser, dost neba..tzn předem schazuju... Film bez nějaký hlavní figury...totální píčovina, vo co bych tam jako měl tak asi zoufat.. No a konečně..vo druhý světový toho byl natočenej fakt mrak hoven a sraček, a všeho, ...co by mě asi mělo upoutat, co ?? NO.................. upoutal mě nějakým zázrakem Neznámej voják, asi že... měl dost procent ? nevim. Každopádně jsem to přežvejkával, poopopopopotáčel, a nějak mi to lezlo ušima, a čím jsem se prokousával ke konci, tím si mě to celkově získávalo,.... Jako Antti je dobrej super sráč, toho bych angažoval i do svýho lajfu,... no a jak to končilo, a co to ve mě jako zanechalo, ...se nedá jako popsat,...a moje myslivna nemá kondici ani voprávnění tenhle humáč skomentovat.. Takže, jedním slovem závěrem..Dostdobrejbijákpičo.

• 10.6.2018  18:26

Téměř zbytečný komentovat. Stáhnout, pustit, prožít..

• 10.6.2018  11:33

Těžkej úder americkým snajprům. Je to jiný, povedený, dějově nápaditý, postavičky příjemný, lez jsem do toho s obavou, a vylez s dobrou náladou.

• 10.6.2018  11:30

Bum bum geng beng utržená noha ruka, enebene flexa, kočka leze ze psa, ať je to ten nebo ten, už jsem dávno z kola ven. Tohle mě poněkud minulo :-)

• 10.6.2018  11:28

Segal Stývn Pičus ve svý typický roli, vcelku zvládnutelný koukatelno, Segal před svým odporným obtloustnutím..

• 10.6.2018  11:25

Pohádka, barevná, hezká, chytlavá, předlooouhá, ale přes všechny nenene co jsem tady četl jsem se do toho pustil, a číhal co bude. A tak jsem nějak pousínal, až se něco stalo, chytlo mě to a se třema přestávkama jsem to zvesela schroupal. Akce je v tom tři řitě, pořád se něco děje, trapnech kydů naštěstí minimum, a celý to skončí právě včas, než to začne nudit. Povedená Marvelofka.

• 14.5.2018  08:28

No ty pyčo, asi mám klyku na dobrý fylmi, v poslední dobje.Tendleten komedyje mně bavyl od začátku aš do konce, tlemil sem se aš sem si prdel natrch. Prostě vobičejná jednoduchá komedije, kerá udělá radost. Bryjan je super pako, a ta buchta je dost dobrá. Vono je taky duležitý si nečíést komentáře vostatních před načmáráním toho svýho komentáře, páč to človjeka muže docela odradit a rozhodit. No a já to nečet. a bavyl se, a teť jak to tak myslím, to je vážně dobrý.Má to prima mafjánskou zapletku, náádhernou krajynu v thajsku asi nebo kde, a je to hesky zamilovaNÝ. Tak, a teť uš jen najit ten knoflík na oprvu chip..kdeje..?!

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31