Shitonit

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 17.6.2018  19:41
    Den co den (2018)

Začátek mne poněkud rozhodil, coby pseudo puberťácká týnejdžrovská psychosračka. Co by drsoň, kterej má koule přenýst se přezz vlastní názor, vyčkal jsem, co se bude odvíjeti, a dočkal jsem se mírného vzestupu nálady s následným vcelku dost dobrým uspokojením. To tím, že Rhi, i když se zdála býti standartní náctiletou krávou, se daří táhnout děj, a v podstatě to celý táhne chudák holka sama, páč hlavní figura, přes milijardy tváří, se nám, coby divákovi nevokáže. Neva, děj běží jako o život, sem tam se něco stane, dijalogy jsou takový voduševnělý, ale kupodivu s denním odstupem, tomu klíďo dávám vcelku pohodový hodnocení, a to zejména proto, že je to dost dobrý. Konec keců.

• 16.6.2018  21:12
    GANTZ: O (2016)

Mě to nějak ujíždělo, jediný co si vybavuju je, že to strašně moc bliká a mám v tom děsnej guláš :-)

• 11.6.2018  21:16

Finskej film..průser..až do nedávný doby, kdy mě ty marťani nějak voslovili.. Válečnej film...v poslední době samej průser, dost neba..tzn předem schazuju... Film bez nějaký hlavní figury...totální píčovina, vo co bych tam jako měl tak asi zoufat.. No a konečně..vo druhý světový toho byl natočenej fakt mrak hoven a sraček, a všeho, ...co by mě asi mělo upoutat, co ?? NO.................. upoutal mě nějakým zázrakem Neznámej voják, asi že... měl dost procent ? nevim. Každopádně jsem to přežvejkával, poopopopopotáčel, a nějak mi to lezlo ušima, a čím jsem se prokousával ke konci, tím si mě to celkově získávalo,.... Jako Antti je dobrej super sráč, toho bych angažoval i do svýho lajfu,... no a jak to končilo, a co to ve mě jako zanechalo, ...se nedá jako popsat,...a moje myslivna nemá kondici ani voprávnění tenhle humáč skomentovat.. Takže, jedním slovem závěrem..Dostdobrejbijákpičo.

• 10.6.2018  18:26

Téměř zbytečný komentovat. Stáhnout, pustit, prožít..

• 10.6.2018  11:33

Těžkej úder americkým snajprům. Je to jiný, povedený, dějově nápaditý, postavičky příjemný, lez jsem do toho s obavou, a vylez s dobrou náladou.

• 10.6.2018  11:30

Bum bum geng beng utržená noha ruka, enebene flexa, kočka leze ze psa, ať je to ten nebo ten, už jsem dávno z kola ven. Tohle mě poněkud minulo :-)

• 10.6.2018  11:28

Segal Stývn Pičus ve svý typický roli, vcelku zvládnutelný koukatelno, Segal před svým odporným obtloustnutím..

• 10.6.2018  11:25

Pohádka, barevná, hezká, chytlavá, předlooouhá, ale přes všechny nenene co jsem tady četl jsem se do toho pustil, a číhal co bude. A tak jsem nějak pousínal, až se něco stalo, chytlo mě to a se třema přestávkama jsem to zvesela schroupal. Akce je v tom tři řitě, pořád se něco děje, trapnech kydů naštěstí minimum, a celý to skončí právě včas, než to začne nudit. Povedená Marvelofka.

• 14.5.2018  08:28

No ty pyčo, asi mám klyku na dobrý fylmi, v poslední dobje.Tendleten komedyje mně bavyl od začátku aš do konce, tlemil sem se aš sem si prdel natrch. Prostě vobičejná jednoduchá komedije, kerá udělá radost. Bryjan je super pako, a ta buchta je dost dobrá. Vono je taky duležitý si nečíést komentáře vostatních před načmáráním toho svýho komentáře, páč to človjeka muže docela odradit a rozhodit. No a já to nečet. a bavyl se, a teť jak to tak myslím, to je vážně dobrý.Má to prima mafjánskou zapletku, náádhernou krajynu v thajsku asi nebo kde, a je to hesky zamilovaNÝ. Tak, a teť uš jen najit ten knoflík na oprvu chip..kdeje..?!

• 13.5.2018  20:59
    Mezi vlky (2011)

Vlčí filmy nemám rád, bojím se jich a do lesa nelezu aby mi ty kurvy chlupatý nesežrali zadek.Liam je dost dobrej, toho mám rád, má pěknej zadek. No a ten film..jako Mezi vlky, prostě to je film o tom...kdo s koho, kdo koho sežere, případně kdo komu natrhne zadek..a jak to dopadne?? No to si musí každej zvážit a pokoumat sám, páč to je dobrej film, ale ne pro každýho. Rozhodně ne pro někoho, kdo se bojí vo svou prdel.

• 13.5.2018  20:53
    Zrádce (2008)

Samo že všude vládne teror a cpát to do filmů je humus, ale asi se to požaduje, a má-li to trochu hlavu a patu, tak to umí i bavit. A Zrádce mě vyloženě nezradil, film táhne a baví, napíná, a nijak zvlášť nesere, tzn, těsně po skončení dávám pět hvězd, teď s odstupem bych mu i nějakou šlohnul, páč to zapadlo tak nějak už netuším přesně vo čem to, ale kladný pocit zůstává,a posrat to a poslat do hlubin filmové řiti to fak nechci, takže těch pět nechám, hlavně asi proto, bych tomu zvednul sledovanost, páč si to zaslouží. ..Jsem nikdy netušil, jak psát o hovně je namáhavý..

• 13.5.2018  20:48
    Villa Capri (2017)

komedie sic tak nějak bez ducha, naštěstí v záplavě ostatních srtaček lehce překonává očekávání, uspokojí náročného flákače, a bez sebemenšího zaváhání mě dovedla ke spokojenýmu konci, takže ..za mě dobrý.

• 13.5.2018  20:46
    Darc (2018)

Darc je film, kterej si absolutně na nic nehraje, po pár seznamovacích momentech kde divák nachází dokonalý vysvětlení co a jak..nezbytné pro pochopení následující řežby, se bleskově vrháme do nekompromisní vyvražďovačky, kde super sympaťák lehce poznamenanej minulostí, nerozbitnej jak T1000, s přehledem masakruje všemimožnými způsoby vše, co se kolem jen mihne.

• 13.5.2018  20:06

Působivá, funkční... srdcovka.

• 12.5.2018  21:21

Čekal jsem, že se to nějak posere, a celá trilogie se tím nějak vykurví. Překvapilo mě to, mile, v podstatě to asi líp nešlo, a přes pár na první pohled zbytečně rozcáplých scén.. viz tělocvična a kydy o sobě...To nakonec hravě dalo smysl a dorazilo mě to sestřihem při závěr.titulkách.. tzn je to super :-)

• 11.5.2018  20:10
    Nepohodlný (2005)

Jo. Tak to bylo docela dobrý, je to něco ve smyslu kdo chce kam, ať si tam táhne sám. Prostě ta kráva neměla furt vysírat, a mohlo bejt vše v cajku, že jo. Ale ne, ne a ne, nic jí nebylo dobrý, nechápala zákonitosti našeho vylízaně zkorumpovanýho světa, tak to trochu vodsrala, a ten magor manžel, nejenže si tu krávu vzal, navíc do toho ďoubal taky, sral a sral ten podělanej svět kolem...no mezi náma sem se divil jak jsou v Najrobi rozvinutý, jako ty chajdy atd... fakt se těším až se nám sem najrobáci nakvartýrujou, pozval bych je všechny, .... no prostě si to ten manžel posral taky a nakonec se s milou krávou potkali v nadrženým najrobským nebi.

• 11.5.2018  20:06
    Čtverec (2017)

To mě poser, zas mám kliku na melodramatický píčoviny?? Určitě pro někoho děsně zajímavej film plnej rozkvetlých frází a probarvenýho děje, mě to od začátku tak sralo, nebo ani ne že by vyloženě sralo... spíš tak nějak nijak nudilo až jsem to nevydržel, vzal jsem bouchačku, narval jsem si ji do pusy.. a pak jsem ji raději vyndal, a narval jsem si ji do prdele... no a pak jsem to ještě přemyslel, a narval jsem si ji znova do pusy,... no a pak to naštěstí skončilo, a já to nějakým zázrakem přežil, ale vo čem ta famózní sračka vlastně měla bejt, to netušim. Z celýho mi zbyl jen takovej ten divnej pocit, taková divná chuť, snad pachuť,.. v ústech..

• 11.5.2018  20:01

Přenudněle kyselá slátanina vo hnědým, hnědohnědým, snad i tmavěhnědým hovně.

• 11.5.2018  20:00

Barevný zajímavý divný ale určitě ne pro mě..

• 8.5.2018  18:15

Dva islámský zmrdi dokážou zmobilizovat celý město.. Koordinace záchranných složek vcelku trága, jinak docela dobrej pohled za oponu.

• 6.5.2018  19:51

No to mě fakt poser..! O Johnovi Le carrem jsem v životě neslyšel, než..jsem dostal knihu Noční recepční. Tlustá, hnusně tlustá knížka, tak se začtu, a nějak jsem to nedával, moc info, milijarda stránek přede mnou.. no a tak koukám, zkrátím to ?? Je snad film? je. A hned 6 dílů, po hodině.. tak jsem to sjel téměř nonstop, a je to dobrý ?? Dost.. No a tak hledám co kde podobnýho.. A dostávám se ke Zrádci mezi námi.. pěkně mě to chytlo za prdel, bez chybičky řekl bych.. no a tak koukám co ještě John sesmolil.. no a je toho dost, takže papapá, mám moc moc práce..

• 6.5.2018  11:55
    Případ SK1 (2014)

Vrhnul jsem se do toho s chutí a po hlavě, na základě vašich komentářů jsem měl pocit, že to bude fakt fajn. Asi i bylo, příběhově snad i dobrý, grilovačka na fízlácký střeše je vtipná, ale jinak to je tak strašně užvaněný, že jsem někde v půlce totálně vytuhnul, a po probuzení..samozřejmě s příchodem závěrečných titulí... jsem si slíbil, že na to navždy zapomenu.

• 3.5.2018  20:38

Dokonalej Steve, film kterej dokáže tak nějak pohodově plynout a naplnit.

• 3.5.2018  20:37

Legenda, film ze kterýho se vykradlo snad úplně všechno, film s nekonečnými honičkami, které dnes mohou připadat trapné, klišovité atd, film který i díky Stevemu je Filmem.

• 3.5.2018  19:33

Děj super, hudba příběh postavy super, vtipu v tom tři prdele, origoš dostačující, celkově bezchybná parodie na kdejakou přehlubokou bijografickou píčovinu. Jes.

• 3.5.2018  19:31

Bez sebemenších pochyb pět hvězd. Za co ? Má to spád, na nic si to nehraje, zamotanost přezamotaná, celý to vysvětlení z toho vypadne až na konečnej konec, nikdo mě v tom nesral, a ten co mi byl malinko protivnej se stal na konec mým hrdinou. Je to dost dobrý.

• 1.5.2018  19:14
    The Ashram (2018)

Ač se nejedná o vyloženě můj šálek, dokázal jsem to s chutí vysát až do dna. Jak tam tak ťapká a hledá tu krávu pitomou mě moc nebralo, grády to nabralo v pionýrským táboře když se rozjíždí magie, taje, kouzla, a ta vyjebaná protivná stará svině se marně snaží dostat na vrchol hory poznání. Nu a nakonec.. Hepáč jako prase.

• 1.5.2018  19:09

Očekával jsem takovou tu nafouklou sračku kde někdo krade něco, a všeci chců vyjebati se všemi, víceméně s tisíckrát omletým dějem. Nu, a nakonec to nafouklo mě, radostí štěstím a láskou k bližnímu, páč se jednalo o snímek kde se vyjebávali tak dokonale, že nenacházím slov který by popsal rozkoš pronikající mou palicí skrz naskrz.

• 11.3.2018  16:30

Tak toto je jeden z filmů který můžu mlet pořád dokola. Zbytečný komentovat více. Třešnička na dortu.

• 11.3.2018  16:26

Naprostá konverzační pecka. To se musí vidět a pak v mozkovně pořádně požužlat.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30