Shitonit

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35
    • 9.12.2018  18:25
    Trestanec (2017)

Jak ze slušného občana vyrobit šéfa těch nejtvrdších magorů?? Zavřít do nápravného ústavu..

• 9.12.2018  18:17

Jeden z nejlepších českých komiksofilmů, klasika na kterou se nedá plivnout, ve své době neskutečná paráda a s odstupem doby ?? Nádherný požužláníčko, návrat do doby, intensivní mix nálad, postav, dialogů.. prostě tip top film, který kdyby někdo natočil dnes, tak bude hitem zas.

• 9.12.2018  18:05
    Oko bere (2008)

Před dávnými a dávnými lety jsem se k 21 dostal čirou náhodou, a nějak mi to vypálilo do palice infošku, že to je dobrej, film, vcelku koukatelnej, má to děj, a hlavně, lidi, má to informaci, že: se nesnažte vodrbat kasíno, páč kasíno je nevodrbatelný.

• 9.12.2018  17:50
    Matrix (1999)

Na věky věků sám, svůj, jedinečný..Matrix. Co víc dodat..

• 9.12.2018  17:49

Trochu silná káva, řekl bych, vzhledem k tomu, že se jedná o vánoční čistě santovsky založený film, budiž. Celkově to funguje, přenesl jsem se přes nekonečně marnou snahu na začátku vysvětlit mi vo co de.. a šup do saní. A pak ? Totální guláš, háci báci pátý přes devátý až mě to chvílema tak sralo, že jsem to chtěl,... toužil tak vosolit abych to každýmu, fakt každýmu zhnusil.. Ale do rána se mi to rozleželo, a teď když vo tom mám tak něco vyplodit, mi něco slabě našeptává, že to není úplně blbý. Atmoška v tom je, Santa je, dárky sou, záporňáci se mihnou, skřítci co se chovaj jak mí milovaní Mimoni sou v tom taky, tak vo co gou ??

• 7.12.2018  22:46
    Diktátor (2012)

Jebat diktátora. To je můj sen! Ten pičus to dotáh k dokonalosti a jak jsem se tlemil, ..natrh jsem si smíchy zadek! Tak bych to tomu pičusovi rád voplatil. Alladin je můj sen, Alladina chci jebat jen, Alladin mi radost dá, Alladin je lá-ska-má !!

• 7.12.2018  22:38

Debilní film o debilní krávě, debilním debilovi a debilním ujetým milenci. Spolu dohromady tvoří debilní trojku, film je protkán debilníma kecama a až na několik málo okamžiků kdy jsem čekal že se NĚCO konečně stane ( stalo se hovno) je to film, který se snaží složitě popsat atmošku nešťastný pindy, která touží po něčem, neví po čem a nedá pokoj dokud to nedostane... tzn je to taková hovadina, že lituju, opravdu velmi lituju okamžiku, kdy jsem z nějakého mě neznámého popudu dostal nápad tím zabít čas. Kdybych zabil sebe, udělal bych líp.

• 6.12.2018  23:19

Kilo vijagry a znásilním Roccovi prdel.. A možná i bez.. :-)

• 6.12.2018  23:07
    22. míle (2018)

No to mi potěš zadek.. Režije akce herci kamera na jedničku, výprava atd super, dějově i námjetovje tipi topo, je to vo tom, že se od první minuty do poslední fteřiny děj nezaství, nezaškobrtne, palba, likvidace, profi střihy, vcucávajícně jsem byl totálně v prdeli..ne..vlastně v ději, valil sem bulvy že mi praskali brejle a nakonec ten konec... to vážně byla docela pecka, Wahlberg je pro mě dycky příslibem, ale todle mě dostalo... jupí čerte :-) Mile 22 mě mile překvapilo.

• 6.12.2018  18:02

Pomalu se vlekoucí průběžně stupňující se honička za vlastním vocasem. Pět hvězd jsem tomu napálil z prvního dojmu po sledování, ale s odstupem času je v tom dobrej asi jen ten Liam, a to proto, že je dobrej.

• 5.12.2018  22:19

Francouzská krimi... rozříznu-li pytel s krimoškama, tak největší podíl toho fakt krimošsky dokonale vymakanýho představují frantíci. To je fakt... pak z pytlíku nečekaně vypadnou Švédi, sem tam nějakej Skopčák ala místo činu atd.. a dále snad několikero amerických podařenin typu nesmrtelnej Clint. A jedna z těch opravdu vypečenejch lahůdek vo fízlech je právě Válka policajtů. Snad jen škoda, že v tom nebyl nacpanej Belmondo.. Každopádně Depardie hraje jako vo holej lajf, a já.. já si to snad šlehnu jiščo raz.. Jako začínaj se mi z toho čumění na telel přepalovat závity..Nechápu kde na to berou čas a sílu borci, který maj desetisíce komentářů...

• 5.12.2018  22:07

Jedna z nejparádnějších filmových lahůdek všech dob.

• 5.12.2018  22:06

Čínská pamparáda, čekal jsem cirkus vo hovně, a dostalo se mi velmi milé potěšení, kteréžto zabavilo, dostatečně se vyvražďovalo, a dopadlo to... no .. dobře. Dost dobře.

• 5.12.2018  22:01
    Lukas (2018)

Točený je to jak takový to pivo, co Vám moc nechutná, ale jste rádi, že máte čím zapít (zabít) nudnej večer.. Chvílema se to jeví jako..jako přitroublá PC hra, kulky však lítaj :-) a hlavní čurda to tak nějak zvládá bez mrknutí zmrtvičnatělý bulvy, celkově jsem to přežil a to je asi tak vše.

• 4.12.2018  18:08

Jednička i dvojka a nakonec i trojka.. tohle se musí hodnotit jako celek, a dle mého názoru, se jedná o pooomalu se táhnoucí děj, který je nutno sledovat, vstřebávat, chápat a neodbíhat. Tzn Jako celek se jedná o neskutečně napínavej příběh o boji dobra se zlem. Dokonale vybraný postavy a neskutečně povedená postava Lisbeth, kterou hraje zvláštně okouzlující Noomi. Tak.

• 4.12.2018  18:07

• 4.12.2018  18:06

• 4.12.2018  18:03

Byla jednou jedna chudá dívka a ta měla milého. Chudák jí vzal na výlet, a jak na potvoru se ukáže, že to je kurvabohatej princ. Chudinka samozřejmě bohatá být nechce a........ nu je to taková čínská Popelka, ale i tak moc hézká :-)

• 25.11.2018  19:52

Sjetej a vožralej bych to jistě pochopil.. Pseudopankově ujlítlý vyprávění, o jednom nasraným starci, kterýho pohodovej život uprostřed odpadků, rozhodila rozdupnutá plechovka. Nápad s ufiklou kebulí a následným tancem v gejzíru krve je dobrej, kečupu v tom stříká dostatečně, brutus nekompromisní a smilování jak jest na začátku filmu řečeno v tomto díle též nehledejte. Je to přebarvený, připitomělý ale diváckou základnu to jistě najde.

• 24.11.2018  19:43

Toto téma nejde lépe zpracovat :))

• 24.11.2018  19:42

Z mého pohledu nezaměnitelný příběh s nezaměnitelnou atmoškou a nezaměnitelnou very vtipnou pohodou. Jeden z nejlepších Willlisů. A vlastně jeden z mých nejvoblýbenějších filmů.

• 24.11.2018  19:40

Co jako ?? Fan Dam není bůhví co, ale filmy s tímto týpkem jsou chcala lechce předvídatelný. TZN tím chci říci, že snad jasně vim do čeho du, a a s tímto pocitem si to vyžeru do konce. A Páč že Fan Dám neurazí ani vyloženě nenadchne, s čímžto sem do toho šel, tak jsem v poho. Noa ? Noa VY??

• 24.11.2018  19:34
    Akční park (2018)

Přesně. Na tohle musíte milovat Johnyho a bejt sladěný s tímhle stylem humoru. A pokud to máte v cajku, poserete se smíchy. Pokud to úplně v cajku nemáte, poserete se nudou a v tom případě..jděte do prdele .-)

• 24.11.2018  19:31

To se nedá, film kerej klíďo zapadne v zapomění, ale jak mám možnost si to šoupnout tak cítím, že to je ..fak hodně dobrý...

• 24.11.2018  19:27

Pat a Mat jsou megaborci, a sebevětší kokotina o nich je megapovedená :-) To se snad ani nedá vykurvit... Buďte rádi že je máme.

• 24.11.2018  19:23

No to mě poser kozy. Sem si chtěl dneska zatopit, hodím polínko do krbu a šáhnu po dalším, a co se nestane, do prstíčku si vrazím třísku dlouhou jak tejden před vejplatou a přímo pod nehet prstíku, co se s ním vokazuje fakáč. Tak si pustím Meg, bych se trocha sklidnil, páč ananas v Legendariu mi moc nepomoh. Koukám na tu pitominu, a jak se mi tak klížej voka pod tíhou alkoholu, koukám, že to je docela dobrej trajler. Nejlepší byl ten čínskej tlusťoušek s kruhem kolem nafouklýho bříška.. No a tak sem to celý sjel, dostal jsem se k tomu díky Jásoňovi a doporučení. Nebo tak nějak. No a chci Vám tímto říct, že sjet Meg bylo tisíckrát lepší, než si vrazit megatřísku pod nehet prstíku, kerým vobvykle vokazuju přechodníkům fakáč...

• 24.11.2018  19:17

Segale ! Ty kokokokote !!!

• 17.11.2018  22:04

Moc hezký kousek, pokud chcete něco z takový tý starý šedý doby, kde se všici jebů a nejrdši by se jebali navzájem..Natočený je to moc hezky, a přes to vše jsem u toho dokázal někde v půli, po čtvrtý dvanáctce Krušovic, směle vytuhnout. Ještě že to je vo prohybycy. Jo. Takle tvrdej jsem byl..

• 17.11.2018  21:53

Prdel plnou, měl zřejmě pan Martin, dyž napsal tudle sračku. Naštěstí to Fukua zrejžoval tak blrilantně, že z toho mám fak dost hustej pocit, přes to, jak to pan šedivá Julie Roberts vymrdává svým nic neříkajícím facem. tzn, bych to shrnul na jednu hromadu, je to přesně to, co mi vrazilo prd do zadku, vytřeštilo voko, a vyřešilo quesčn, estli se dá jiščo pofajndovat něco kloudnýho na vočum. Je to takový koukatelný prázdno. P.S. pokud někdo hledá opravdu trejfnej komentík, nechť počte kolegu Verbala, páč ja to tak fajně prostě nedal.

• 17.11.2018  21:47

Jednoho rána, jsem si své oblíbené grilované hovno namazal voňavou čerstvě chcíplou ropuškou, vobložil jsem to hadíma jazýčkama a přilil do smradlavýho keloše pintu vyblitýho piva. No a pak jsem si to tak celý mazlil až do večera, znáte ten pocit jak se na něco těšíte a pak si to celý ladně polknete..takže jsem si k tomu labůžu naladil A kejs of jů, no a čekal jak mi ten hit natrhne prdel.. Asi kdybych zůstal u tý zmíněný laskominky, udělal bych léééépe.

<< předchozí 1 2 3 4 10 18 27 35