Shitonit

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55
    • 15.1.2021  17:40

Zajímavý pohled do prostředí, které bývá obvykle velmi skryto běžným kukadlům. Příběh je funkční, bez hlubších nároků na přemýšlení, výborná podvečerní jednohubka s funkčním obsazením.

• 14.1.2021  19:05

Jen jsem začínal mít pocit, že už mě nic neohromí, a bum, narazil jsem na tuhle lahůdku s mistrem v hlavní roli. Anthony mě baví, takže i kdyby to byla sebevětší kokotina tak to má u mě šanci. Solace ale kokotina není ani náhodou, od první vteřiny to letí kam má, napětí se místy dá krájet, táááákže..za mě dobrý !

• 14.1.2021  12:57

Takže na toto dílko jsem byl upozorněn velkým znalcem napínáků, kterýmužto tímto děkovačka, kukačka a líbačka. Film jako takový od prvopočátku zaujal mě především svým dějem, svým Calebem, a v neposlední řadě mne zaujal svým nenápadným napínákem, který rozuzlení nechává až téměř do závěrečného konce. Doufám že jsem na vás nevypustil příliš moudra, páč to bych opravdu nerad.

• 1.1.2021  17:35

Megaprdel :-) jeden z těch poctivejch žabožroutskejch filmečků, na který se nechce zapomenout. Prima je, že... no...Ještě se tam smí běhat jen v kozách a ukazovat bobr.

• 1.1.2021  17:33

Jednoduchý na chápání, zahradníka jsem objevil téměř na začátku, hezky natočený, koukatelný, bez větších potíží do druhého dne zapomenutelný. Doporučuji pro chvíle když fakt nevím co bych..

• 1.1.2021  17:29

Ukecaný dramata bez koulí jsou jako prázdný koule. Můžete s tím šudlat sem tam celej večer, a stejně z toho nic nevycákne.

• 1.1.2021  17:27
    Tunnelen (2019)

Psycho? Kat - astrofycká kokotina ? Jebat zezadu do černý díry je lepší zábava..

• 1.1.2021  17:25
    Breach (2020)

Multisračka: Záměr byl jasnej. Nasrat mě. Dokonale se podařilo. Chvíli jsem měl pocit že se to inspirovalo vetřelcem, a bude se mě to snažit vláčet dějem po stopách ničeho. Bohužel, film se inspiroval ničím, a v dojemné touze po filmovém nebi se plácá sám v sobě. Fajn moment: zjištění, že se na tu hrůzu dá vcelku rychle zapomenout.

• 1.1.2021  16:33

Prvotřídně zahraná postava v prvotřídní, nekonečně dlouhý blbosti !!!

• 28.12.2020  13:56

Začátek mi brzdil nadšení, honička alá Rychle a zběsile mě moc nelákala, zkrotil jsem naštěstí včas své pudy, a dostal jsem prvotřídní nášup, mix obsahující vše o čem již dlouho jsem snil..

• 26.12.2020  22:41

Trochu dětský, trochu hluboký, zajímavé téma, které mě od začátku pilo krev, páč čumět celej film na zafačovanýho mladíka se mi moc nechtělo. Naštěstí jsem přetrpěl přemoudřelý oduchvno na počátku, přenesl jsem se sám přes svou pýchu, a dostal jsem docela fajn nášup, ze kterýho jsem nakonec i slzu uronil.

• 26.12.2020  22:38
    Sešup (2020)

No svatá krávo.. Podle Obsahu jsem se domníval, že Táta jako všechny zklame, a oni mu to dávaj sežrat... Nicméně skutečnost je taková, že Pete je splachovací pičus, kterej se snaží za každou cenu vyhnout konfliktům, což tak to prostě chodí... a ta kráva je fakt totálně překyselená prdel, která chudákovi Petovi dělá ze života peklo. No a k tomu ty dva malý připosraný smradi.. Jedinej kdo v tom filmu má chvíli koule, je ta navoněná čubka při dijalogu v lanovce. Jinak to je hezky natočenej film s horama v pozadí, kterej bez těch hor stojí totálně za vyliž pozadí. (pro zasvěcené...za vyliž Zadek).

• 20.12.2020  22:34

Ať si kdo chce co chce říká, ať si mamka kapesníkem slzy utírá, prkno patří na zadek. Sic mi opět odchází hlavní hrdina nakonec na pravdu boží, přesto se mi to jeví jako příběhově hodně fajný filmek. Takže zamáčknu beďara poctivě zmasenýho strachy o život Jayúf ( Jeyjůf? Jayeouv?..) otřu si zbytky rozlitýho mléka, dopláču nad ulomeným uchem a jdu chrupkat. Dobrou..

• 6.12.2020  19:29
    Černý pes (1998)

oou. Prima béčko na zavraždění dlouhý chvíle, děj je jasnej, takovej ten co se někam žene a nikam nevede, Patrick je prostě ..takovej jakej je, pro někoho idol, pro někoho... cokoli... no a pro mě je tenhle film pouze odkřížknutí ve filmovým deníčku. Nic nedal, nic nevzal. Něco jako když si strčíte do zadku středně velkou vokurku. Nic moc to nedá, neublíží, nenasere...

• 5.12.2020  22:31
    Divize (2020)

Rio, rozmlácený baráky, šedočerný zmatek, tuna mrtvol, a nekonečná hromada policajtů bezradně tápajících ve vlastním chaosu. Fajn film ze kterýho si odnáším ponaučení - nejezdit na karneval!

• 5.12.2020  22:29
    Mosul (2019)

Vydržel jsem to asi pět minut. Podle komentářů to je fajn, podle mě je to ......válečná blbost.

• 5.12.2020  22:26
    Artemis Fowl (2020)

Blbost. Barevná pohádková blbost.

• 4.12.2020  22:42
    Profesionálové (TV seriál) (1977)

NEJLEPŠÍ KRIMI SEROŠ FŠECH DOP ! :-)

• 2.12.2020  22:24
    Podvod (2008)

Podle obsahu bych si myslel, že se jedná o totálně jiný žánr, jiný film, jiný příběh, než kterého se mi dostalo. Docela dlouho trvalo, než jsem se do toho kousl, s příchodem bloncky v metru mi to docvaklo, a pak jsem se už jen nechal unášet dokonale prokoumanou hrou, která nečekaně graduje, a s hlasitým zasténáním deroucím se z hloubi mého nitra vyvrcholuje výkřikem JES KURWA! To jsem přesně potřeboval!

• 1.12.2020  22:02

Asi tak do poloviny to hrajou jak takový ty... herci, co tlačej a vyvalujou voka, jak kdyby chtěli srát a nejde jim to. Tak čekám, co z toho vyleze, jestli Etijen vojede tu mladou čubku, nebo zaškrtí toho magora, co ho do celý tý šlamastiky tak nějak nenápadně svou blbostí nasypal.. Postupem děje a času (naštěstí to není nijak dlouhej biják..) to dostává smysl, a nějakou záhadnou záhadou mě to začíná bavit, sna pro absenci krve a přemrštěnýho dramatu, jsem se rozhodl že to dojedu a nakonec se vojedu. --- To je blbost .. ?? No, abych to ucelil, frajer Etijen se domnívá, a vo tom to aci celý to poučení je, že za peníze si koupí vše, jako že rozprodá svůj život a koupí si za to svůj ŽIVOT, to je takový dost hluboký poučení, jenže až ke konci seznává, že ty nejlepčí věci sou zadarmo. Například sebevražda. Která měla bejt z basy zdrh.. no celkově to je fakt fajn, je třeba však dávat bacha, a mít zorky dostatečně votevřený, páč inak se může stát, že nepochopíš děj, a to by mohlo mít vliv na celkový hodnocení..Takže celou dobu čekám, kdo ještě bude chtít s Etijenem vyjebat, a nekonec mi došlo, že s Etijenem vyjebal sám Etijen, Škoda, že ne ta malá čubka, páč to by dávalo docela fajn smysl. Tak Pa.

• 1.12.2020  08:10
    Mstitel (2009)

Kecy v kleci a okousaný nehty nudou. To mi z toho zbylo. Jakože mám rád starý Segalovky,u kterých jsem se kdys dávno učil opíjet nudou u filmu, tak mě to docela bavilo, páč jsem do se zlil hnedle na začátku a tím jsem v pohodě přežil zbytek této akční bezvýznamnosti..

• 1.12.2020  08:03
    Bestie (2020)

No to mě poser kozy a pochči mě ve vaně! To je jako kurwa coo ?? To se má jmenovat La Želva, poněvadž želvu mi připomínal hlavní ošklivec. Děj vypuštěn, nějaká zajímavost též chybí, jakýkoli pokus o odlišení od podobných srágor též není, tak se dá těšit snad na ty rvačky, který jsou semotamo světlá skulinka v tomto černočerným hnusu. Teda dalo by se těšit, kdyby kvalita a provedení akčních scén nepřipomínala pošťuchování fakanů ve školce. Italové maj točit chobotnice a špagetti westerny, případně Fantociho, tohle je skutečně totální sračka. Dvě hvězdy dávám fakt jen že mi to ujelo při hodnocení( prostějsemsenetrefilnajednuhvězdu..) a nehodlám kvůlivá týhle kokotině vynakládat energii na opravu, tedy přehodnocení do kategorie sračka.

• 29.11.2020  19:13
    Boss Level (2020)

Lehce, i přes počáteční nesympatie tomu dávám pět hvězd,a to zejména proto, že se mi prostě chce. Začátek filmu působí jako typický prdelovleznovýmovie, opakující se až k nasrání stále dokola. Někde kolem třetitny to začíná člověka tahat za koule (v případě že člověk koule má..) a pak už to frčí bez zakopnutí jako multiakční jednohubka, splňující vše co se očekává. Akci, krev, trochu děj, lehkou až zvrácenou bezmozkovost a nakonec vyvrcholení v podobě zapeklitě zamlženýho, otevřenýho, nejasnýho závěru. Takže pac a pusu bez rámusu, sejdeme se co nejdřív u slastného pokračování ??

• 29.11.2020  18:54
    Odříznutí (2018)

Jako supr film. Podle obsahu jsem se domníval, že to bude kokotina která se honí sama za svým ocasem.. Ale vcelku nečekaně jsem se do toho šupnul, tak jsem dostal nečekaně kvakvalitní zážitek. Obsah je asi vo tomto: Herzfeld je patolog. Do života se mu nečekaně vmáčkne Ingver, nebo jaxe menuje.. no a ten se mi jeví jako dost podezřelej, v souvislosti s těma mrtvolkama co se průběžně nacházej.. Ingver krom toho že je podezřelej, je i superbohatej a má príma Medvěda, bez kterýho by byl ten film v hajzlu téměř od začátku,... takže patolog s Ingverem lítaj s medvědem po všech čertech, sbíraj indície na dost divnejch místech, zamotávaj se postavy, a fakt jsem se těšil na Lindu, páč s tou byla vždycky docela prdel.. No je to vážně guláš, ale tak pamparádně poskládanej, že mi to bralo dech, prdel mi strachy cvakala, a pořád jsem nemohl přijít na kloub tomu, kdo je zahradník.. No nakonec to dopadlo úplně jinak než jsem tušil, patolog ufik hajzlovi prstíky a poslal ho do prdele. Teda do Zadku, žejo.. no fakt že jíst bych u toho asi nechtěl, ledažebytopouštěli u mekáče při čekání ve frontě na pěkně vypečenej krvavej bramburgr.

• 1.11.2020  15:40

Filmově je to úplně v pohodě, jediný co mi na to vadí, je, že Charlie není v gangu mejch kámošů ! Takovýho týpka bych umiloval k smrti! :-)

• 29.10.2020  18:16
    Botoks (2017)

Patrik staví příběh (příběhy) na místy až nechutně intesivních pohledech..porod mě fakt zaskočil.. humor je nahrazován hlubokými sondami do nitra takových obyčejných zachránců životů. Pokud je v tom deset procent pravdy, tak to mi tedy pochči kozy, a od teď no špitálu ani nepáchnu.

• 29.10.2020  18:12

Přešlapuju na místě a nevím jak to pospat.. Takový to jednička Borat je super a tohle je divný se mi nechce psát. Tak to úplně není. Něco ve smyslu.. někomu došly prachy a tak vytočil todleto... snad je výstižnější, ale tak to taky úplně není. Je v tom pár fakt super vtipných kousků, víceméně uvařených z vody, táhne se to tak divně, že jsem ke konci usnul,... ale to je asi moje vina. Je to pokračování kultu, který stále dokola naráží samo do sebe.

• 28.10.2020  08:45

Chceš kladivo nebo vrtačku ? Některý hlášky jsou nezapomenutelný, brutall záběry parádní, je to mozaika všehochuti, která se naštěstí průběžně fajn spojuje. Jednička je asi lepší, každopádně Vega za hrst prdů opět zabodoval.

• 28.10.2020  08:43
    Ondine (2009)

Do mé negativistické části nervové soustavy to narazilo asi po 20 min, čímžto jsem to vzdal, páč mě to těžce neba. Moje chyba. Sakrble.

• 25.10.2020  17:57

Multimegaprdel, ve který se najde snad každý z nás :-)

<< předchozí 1 2 3 4 15 28 42 55