• Thriller

Nezvratný osud (2000)

Dalo by se říct, že když jsem viděl nezvratný osud , jako jedničku, tak jsem se domníval že jde o dost dobrej film, který by neměl mít pokračování. A on ho měl, a měl a další..a ne že by bylo lepší, horší, prostě se jedná o asi pětilogii nebo kolik toho je, že ty filmy jsou každej inej, každej dost vymazlenej, takže se prostě musej sjet všechny, a hotovo. Páč na každym bych našel něco, čím to můžu schodit, nebo vytáhnout před ty ostatní. A to bych nerad, páč se vcelku jedná o promakaný, prorážející téma, nad kterym jistě každej přemýšlí a nevíme si stím tak nějak rady. No a zde to máme dokonale polopaticky osvětlený. Takže jupí čerte, šup do toho, udělejte si den volno a nezvratně se voosudujte.

Den poté (2004)

To bylo tak. Lidem bylo tak dlouho fajn, až si rozbili planetu. A v tomhle filmu to je dokonale znázorněný.

Hráči se smrtí (1990)

Ve svý době hodně těžkej a ujetej film, do dnes mi z něj běhá mráz po zádech. Nejvíc mi v kebuli zůstal ten malej zmrd, toho měli umlátit hned na začátku :-) Film je asi o tom. Parta chytráků se che dostat tam, kam ještě nikdo. Vlastně všici, ale tyhle se chtěj dostat i zpátky. No a tak se jim to povede, trochu se to pojebe, a oni se divěj, co se to děje.. No kdo chce kam, ať si tam de sám.. Plíživá místy děsivá záležitost, která se umí uhnízdit v kebuli a bude vás hlodat, dokud nevyhlodá díru z hlavy až do prdele.

Lovci hlav (2011)

Zapšklej zamindrákovanej prcek s vyčouhlou krasavou, snažíce se svou zaprcatělost vydominovat přechytralostí, kterážto magora postupně dovádí až do nečekaný hluboký zadnice. Super film, kterej má začátek velmi pomalej, je to takovej studenej čumák kterej se postupným dýcháním zahřívá, nepřehřívá, a nakonec vás příjemně olízne.

Zabijáci (2014)

Tahle dvojka poldů je taková nemastná neslaná, táhne se to jak hovno v čaji, a jak se to tak táhne, člověk u toho sedí a civí, skoro se diví že u toho furt sedí, až ho to nenápadně vcucne a bez mrknutí oka přestává dýchat v kolotoči tak nějak nenápadně rozjetýho děje elegantně gradujícího do ohnivého finále.

Odnikud někam (2010)

Na první pokus jsem to nějak moc nepobral, ale rád to někdy zkusím znovu. Asi mi to jen nesedlo..

Bright (2017)

Jo tak to je nářez. Guláš neskutečných píčovin, smíchanej s nesmrtelností a megaakcí. Furt se v tom něco děje, mám pocit že popisovaný svět obývají pouze bezmozci rozdělený na ušáky, hnusáky a zbytek jsou zpitomělý lidi. Pak tam jsou Jasný, ty jsou jasný, a melou se v tom navzájem, až z nich sračky lítaj. Kokotina řekl bych. Velmi zbytečně projebaný čas.

Hlad (2008)

Po filmově umělecké stránce je to fajn. Koukat mě na to moc neba. Je to asi o tomto: Skupina lidí v base je nasraná (se jako nedivim..) a tak vyhlásí hladovku. Dále..Skupina lidí má hlad, a nejí nejí nejí a má hlad... až umřou hlady hlady.

xXx: Návrat Xandera Cage (2017)

Nečekej nic a dostaneš všechno. Barevný, skákavý, nekonečně akční, neohrožený, sem tam rvačka...oprava... sem tam se nervou.. takže super zabiják večerní nudy.

Elektra Luxx (2010)

Hezký. Takový porno pro domácí honiče, kteří myslej myslej co by si dali, a pak..usnou..