• Thriller

Mechanik (2004)

Trevor = pěknej magor. Film plnej magorů, z kterých jsem skoro zmagorovatěl. Film průběžně nudí a znovu bleskově probouzí všechny smysly. Dost dobrý.

Tajemné okno (2004)

Taková chajda na břehu jezera. Žít tam musí být ukrutně romantický, pohodový, prostě klííídek, který si člověk tak užívá až usne. No a jak se občas probouzí, sám se v tý chatě může poztrácet, a snad i ..zešílet ? Já pořád špekuloval, co to za hajzla, ten Shotter.. Ale každopádně jak s nima se všema Morty vyjebal, bylo hodně povedený :-) Nejvíc se mi zamlouvala lopata. Do ksichtu ..

Sledování (1998)

Zajímavý. Střídaly se u mě stále dokola pocity nepochopení, spokojenosti, divnosti, tak nějak nevím co si z toho mám odnést. Asi si to pustím znovu. Určitě fajnově koukací film, s dějem. Zvláštním dějem.

Správci osudu (2011)

Nebudu si lhát. Jeden z nejhezčích filmů který jsem viděl. Viděl...spíš jsem si ho užil. Prožil..

Sázka na nejistotu (2015)

No jak mě baví filmy z burzovního prostředí, tak tenhle, tenhle mě bavil úplně dokonale. Je zde popsaná celá ta sebranka všech vychcánků takovým způsobem, že snad nikdo nemůže zůstat na pochybách, že celý tenhleten náš podivnej svět, čeká velký krach - krach.

Memento (2000)

Ježíši ! To je magor !!! To jsou magoři ? Já tomu vůbec nerozumím, ale je to dokonalý :-)

Oprávněné vraždy (2008)

Nic nehledat, nic moc nečekat. Tak asi s tímhle jsem do toho šel. Nakonec jsem se super bavil, napětím jsem nedýchal a dalo by se říci, že mě to posadilo nádherně na prdel, a nenechalo 97min zapochybovat, že by se mělo jednat o film kategorie "sračka" atd. Super pecka, zařazuji do svých Top ten. .. Nemám jich tam už moc??

Gang v útoku (2006)

Rock je přerostlej kokot, hraje v příšernejch kokotinách, ale stejně si filmy, kde hraje přiblblý, mile akční hrdiny, vždycky rád slíznu. Shlídnu.

Kontrakt (2006)

Špatný, dobrý, já myslím že to úplně blbý není, zajímavej (však fakt hodně jednoduchej) děj mě vtáhnul do hry v prvních deseti minutách. To jde. Pak to už docela frčí, samozřejmě se musí přivřít obě oka..hodně přivřít obě oka, aby se divák neposral smíchy z těch maličkostí jako že však všici víme z kterejch.. Určitě polezu po takový skále v dešti a bez jištění, že jo, snad kdybych se chtěl zbavit syna? To by šlo, no atd, nemám teď sílu ty sračky teď vypisovat. Jenže, pak se to nějak celý převtělilo do totálního napínáku, masakr kde každej chce sejmout každýho a nikdo vlastně netuší před čím má zdrhat (to ví pouze zasvěcený divák) a ..jo a fakt je důležitý neřešit ty detily a píčoviny... a celý se to zamotává a já dostával jednu pecku a změnu za druhou..Na koho to střílí? Na mě..kdo to střílí? Přítel..spíš jen známý... Je to živý, vtipný, dramatický, super příroda,.... Prostě je to tak: Kdybych se chtěl někdy znova zabavit v rámci nelítostně nudnýho nedělního odpolka, tak si to s klidem ve vyhřátým pelechu a s dostatkem dobrot kolem sebe pustím zas a fakt vůůůbec toho nebudu litovat..

Hledá se hrdina (2008)

Někdy stojí za to žít, pro věci, pro který se umírá.. Jinak docela přešíleněnej děj, obrazy a scény který zmateně matou diváka a jako celek se to probudí až téměř na konec. Popelář jako charakterní přizdisráč, kterej díky svýmu zamindrákovanýmu já, vyvraždí co se dá..