• Thriller

Trosečník (2000)

Wilsnééééé :-) No to mě poser, natočit takovej skvost tak snadno, s pár rekvizitama a stejně se to vrazilo do srdce každýho ...snad úplně každýho...

Zamilovaná do vraha (2002)

Co bych pro Tebe neudělala... :-) No tak u týhle béčkový píčoviny jsem se taky chvílema dusil smíchy, nevím jestli mě víc mordovali supervtipný hlášky, nebo prostej fakt - díra v kytaře.. to mě pronásleduje doteďkonc, páč se to celý situuje pořád dokola kolem jedný turboobjetavý blbky, která díky svý tuposti velmi něžně dusí diváka smichem :-)

Vražda v Paříži (2023)

Vyvraždit všechno co dejchá :-) Megaprdel, multivrahounství, superpříběh, co dodat? Třešnička na akčněkomediálnímdortu.

Pokrevní pouto (2013)

Pomalu se táhnoucí poctivá filmařina, přesně trefa do Černýho pro milovníka tohodlentohoto žánru :-) Radostí bych snad i zakvoxal naposledy.

Noční agent (2023) (seriál)

Od sedmého dílu to začalo Looostovat, hlavně mě začali srát ty začáteční připomínače co bylo v předtímdílech...jako bych byl debil, a zapoměl jsem na něco, co před minutou skončilo ?? Jinak až na totálně divný lidi, to má super děj, uteklo to jakvoda, nacpat tendle příběh do filmu by asi nešlo, a rozmrdat to do dalších serijí by bylo též dost nemoudré, tudíž dle mého stopáž akurátní, akce/děj/zábava 100procentní (nevim kde mám znak procent..) Zamotánoli do krátkého schrnutí: Jedná se o jedinej zatím seroš, kterej sem sjel poctivě celej, nenasral mě, dokonce mě každej díl bavil a utnulo se to přesně kde mělo, takže za mě chalani a robky - very gud.

Honba za diamantem (1984)

Jakože jeden z mejch toptenů. Na Dijamanty můžu koukat celý dny, a po pravdě se u nich můžu honit celý tejdny..

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jako gut, gut Hobit, Gut hobití svět, gut všechny ty mrňavý zmrdi, Chvílemi jsem jim záviděl, páč já do sebe musim každej den narvat sedum piv, abych byl jako gut, ale myslim, že Těm pidisráčům by bohatě stačila decka, asi i na sprchování v pivu, a tím čímžtopádem ušetřej, nemusej tolik hákovat a maj víc času na vymejšlení Hobitích píčovin.

Švýcarák (2016) odpad!

PIčo! Turbosračka! :-)

Všechno, všude, najednou (2022)

Jsou chvíle, kdy mi po shlédnutí takovýhle filmový apokalypsy přijde na um něco ve smyslu... není důležitý filmu rozumět. Je důležitý zaplatit za vstupný do kina. Což se naštěstí v mým případě stát nemůže, takže zůstávám pouze u potupného povrtívání kebule semotamo s mírným občasným zatměním před okama, a s přitroublým úsměvem se utěšujíc že jako neva, nejsi v tom sám, zapomínám na tento nejapný pokus o provrtání šedý kůry mozgový a se slastným vydechnutím pomalu v x-té dimenzi mého nanaplněného já...usínám...

Hezké vstávání (2010)

Neurazí nenasere ani vyloženě nepotěší. Píčovina našvihaná blejskavejma jménama, která nenápadně vyšumí dřív než skončí. Něco jako když šuká a nemá koule..