• Thriller

Na špatné straně (2018)

Předlouhá dokonalost, propletená výbornými dialogy, děj který má smysl a film, který přes svou dééélku, letí jako střela přesně do divákovy spokojenosti. Zvrat střídá zvrat, do poslední vteřiny nevím co přijde. Super film.

Blindspotting (2018)

Zvláštní, vcelku hluboký dráma, zabalený do kabátu černý sračky. Je to hodně černý, hodně o černejch, atd,.. ale přes to je to film, černej film, kterej stojí za to, kterej ukazuje že negr.. nemusí být nutně jen černej.

Vinnetou - Vinnetou: Tajemství Stříbrného jezera (2016) (epizoda)

To radši vymrdám ucho lachtanovi, než bych se na to díval znovu. Hrůza. Indiáni jak kdyby právě vyskočili z posilky, Vinetou mluví jako pako a navíc se chová i vypadá jako buzík, a Old šetrnej.. no to mě opět poser kozy. To mi vážně dělat neměli. U něčeho takovýho nasrat diváka jinejma hercema, to by mělo být trestný.

Zlato (2016)

Krajina, příběh, vše je v pohodě, vcelku mě to i bavilo, nahoru dolů, pády a katastrofy, kontrastující s úspěchem.. hlavní je mít sen a jít si kurva za ním, a když ten sen, sen se naplní a začne mít to vše smysl, a koule, a... tak je důležitý se z toho neposrat. A když se to nakonec posere, tak je důležitý se z toho ..neposrat.. a jít dál, neztrácet hlavu.. to je asi poselství, který mi z tohodle Zlata vypadlo....jen mi to po několika dnech nějak vyšumívá, takže tomu chyběl wow efekt.

Alibi na klíč (2017)

Multimegataškařice. Nenáročný, funkční léčivo, pro jakokýkoli druh deprese :-)

Reasonable Doubt (2014)

Úplně normální frajer, se tak nenápadně zamotá do sítě sraček, až to není normální. Ale to je život. Někdy stačí jen malá chvilka nepozornosti, a je průser jak barák. Napětí, děj, kamera, herci,....... hodně dobře vymazlenej koktejl, pro příjemný letní záplavový večer :-)

Země oceli (2018)

Extrémě dokonale detailní kamera, kontrastující s extrémě odpudivým hlavním talentem. Příběh se táhne jako rozehřátá nutella, nebaví... nebaví a zároveň vcucává, napětí pomalu vzrůstá, idiot Donie se pomalu vybarvuje, a po závěrečným zhasnutí ve mě blikla jen myšlenka ve smyslu.. no to mě poser kozy!

Dokonalé repliky (2018)

Noo, co k tomu dodat. Keanu se snaží, hraje jako o život, jednou se to dá přežít vcelku bez úhony, ale zapomění přišlo takovým fofrem, že mě to samotnýho překvapilo. Bylo to tak rychlý jako, jako když se na něco moc moc těšíte. Například. Letím na hajzl, fakt se těším, páč mě to honí už dost dlouho, hovno líže kalhotky a já se moc moc těším na ten zážitek, pocit uvolnění a zároveň naplnění.. najdu hajzl, vlítnu tam, stane se co se stane, je to docela fajn, chvíli mám smíšený pocity, a pak se to spláchne a vim o tom ...hovno.

Bez věcí nad věcí (2018)

Začátek jsem skoro nepřežil, táhne se to o ničem, konec je dost sociálně psychologickej, ale to mezi je megaprdel, nejlepší je samozřejmě hulící babička.. Víš babi, máme všechno, jíme co chceme, můžem co chceme, nemáme válku...a babka na to : Chudinky :-)

Tomboy: Příběh pomsty (2016)

Mě to chytlo, jasnej hlavní hrdina se neskutečně nasere, poté, co zjistí, že mu Siguery ufikla koule, a vyrobila z něj super kočku. No a tak ten ďábel v rouše beránčím chodí, a vraždí všechno okolo..