• Krátkometrážní

Alicia (1994)

[kráťas] hmm... aha?

Hanebný pancharti (2009)

ANO!! Zase jednou jsem totálně spokojenej.. :-) Tarrantino ví jak na mě... má cenu vypisovat, jak moc byla dopodrobna promakaná každá situace, osobnost, dialog, jak se nenuceně prolínal nadhled s vážností situace a humorem a bla bla bla? Má. Ale já to dělat nebudu. Já tak maximálně řeknu: JOP JOP!!

Peklo s princeznou (2009)

Voříííškováá... Byla to moc hezká Voříšková pohádka. Hlavně Voříšková pěkně hrála. Také postava, kterou hrála Voříšková, byla Voříškovou výborně vystižena. Rozhodně bych měl zmínit i to, jak to slušelo Tereze Voříškové. Jsem Voříškově objektivní a tak nebudu nadhodnocovat tuhle Voříškovou pohádku jenom kvůli osobním sympatiím k Terezce. Mám svou Voříškovou čest. Nebýt scén, ve kterých Tereza nebyla a toho, že se tam objevili i jiní herci než ona, dám Terezce Voříškové 5* :-)

U mě dobrý (2008)

Víc jak první polovina se táhne v tom typicky českém tragi-komickém duchu, kdy si lidi z okraje společnosti zvykají na nový režim, který mi pomalu leze na nervy. A pak, když už jsem čekal, že tak jak to začalo odnikud tak to nikde i skončí, film nabral obrátky. Taková malá česká tajná operace :-) Film celkově na 3* ale za příjemné překvápko jedna navíc

Únos vlaku 1 2 3 (2009)

Bylo to kůl, bylo to vtipný. Někdy to teda bylo cool, když to mělo bejt vtipný a jindy zase vtipný když to mělo bejt kůl, ale who cares. Rozhodně to ale nebylo napínavý. Já si doteď vlastně nejsem jistej, jestli se mi to líbilo a nebo jestli to byl fakt hroznej shit. Každopádně je dobře, že to po premiéře odcupitalo z červenejch čísel, páč tam to fakt nepatří.. 3.33 periodických hvězdiček

Šinobi (2005)

Překvapivé...

Narušení (1999)

Každej, koho znám, to aspoň jednou napadlo.. Prostě si položil otázku, potichounku, v duchu a to tak že plnou strachu: ,,Jsem blázen? '' A kdo může bejt sakra schopnej to posoudit?? Kdo stanovuje, ve světě plnym subjektivnich pohledu na věc, co je normální a co ne? Když mám vesnici v níž je jeden upír, tak je to on, kdo je vyvrhel. když ale zbyde ve vesnici po roce jeden jediný ,,nenakažený'' na situaci to vrhá trošku jiný světlo.. Kdo pak je teď pan Jiný? Kdo je nemocný.. Aby toho nebylo málo, nikdo z nás neni schopnej sebereflexe dosatečný aby znal sám sebe. Opravdu znal. A co to je opravdu? Shrek mlel něco o cibuli. A měl pravdu.. Neuvěřitelně autentický projev angeliny (RESPEKT!!), Winony (respekt) a nejenom jich, nám umožňuje vidět bitvu epickejch rozměrů, která vede k uzdravení.. uzdravení? Lépe řečeno bitvu provázející cestu od někud, někam...

Rychlí a zběsilí (2009)

Vin je prostě cool. Je to tragickej hrdina se smyslem pro čest, testosteron z něj cáká na všechny strany a aby se ženám mohla kolena roztřást ještě víc, zatímco chlapi uznale přikyvují - ten chlap dokáže projevit i city! Když jsem viděl začátek.. bál jsem se, že strávim přes 100 minut ve společnosti kraviny... Ale přecejenom TO TAM JE... takový to rychlozběsilovský pižmo... rodina, auta, touha, auta, láska k autům, auta, čest, auta, pomsta... Je krásný se promítnout do tohohle světa klukama vysněnýho, kde ste vole prostě hustý, všechny žensky jsou sakra vole kosti a pokuď se někdo naveze do mýho vole bráchy, tak si to šeredně vodskáče!

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Cítím moje kosti, smrdí strachem. Hrdina Zohan se vyhrabal z popela a ani Chuck Norris by ho nemusel porazit. Neni to průměrná komedie a má myšlenku protkanou (skoro) každou absurdní a přehnanou scénkou. Disco! Disco! Good! Good!! :-)

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Malá věčně nepochopená, nespokojená a neopečovávaná holka dostane lekci, ze který bych já slintal ještě ve třiceti letech. Krásně adventurní schéma propracovávání se dějem. Nebo tak to na mě alespoň působilo, no... Každá postava má osobnost.. Vlastně každá věc má v tomhle snímku osobnost. Abstraktní, plné fantazie a divnoty. Já su spokojen