Zuzanka

Zuzana Stohelitská

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 22.11.2017  22:44

To byla vážně velmi povedená německá hádačka ze světa hekrů, za skvělého hudebního doprovodu. Vážně mě to bavilo. A ač jsem měla v půlce jasno, jak to je, vyvedli mě z míry! Že tedy to bylo jinak a pak, ale zase to bylo tak,jak jsem si myslela, ale nakonec stejně né! No toto! Inu, zvládli to vážně skvěle a velký potlesk! Dostali mě na pětku. :)

• 29.10.2017  11:33

Občas jsem se hodně smála, pak tam, ale byla místa, která bych odpálila odpadem. A už vůbec nechápu, proč chvilkami tak přehrávaly, hlavně tedy Táňa. Za sympatie ke Kláře, Ondrovi, Petře, protože ta tu krávu zahrála fakt dobře :), panu doktorovi, takové hezké tři. :)

• 28.10.2017  22:05

A začalo to tak slibně. Vůbec nevím, jak se tvůrcům povedlo, udržet diváka, mě v tak silném očekávání nějakého rozuzlení, či odpovědí. Posttraumatické období podané s maximální nudou. Nic víc.

• 28.10.2017  12:51
    Single Man (2009)

Dovolím si herecký koncert Colina Firtha ohodnotit perlou Williama Blaka, více k tomu není třeba: „Spatřit svět v zrnku písku a nebe v divoké květině. Zachytit nekonečno v dlani a věčnost v jedné hodině.“

• 27.10.2017  11:50
    Milovaná (2010)

Dech beroucí! Spojení krásné hudby s naprosto přesvědčivým výkonem Alicie, horkost ve tvářích, každý pohled, úsměv, radost i bolest, dokázala mě vtáhnout, abych to s ní prožila. Opravdu dokonalý zážitek a ona je prostě nádherná.

• 26.10.2017  12:33
    Štěstí (1998)

Inu, každý hledá kousek štěstí, každý volí cestu svou. Občas je škoda, že na začátku nevidí tu finální spoušť. Dokonalý konec, dostaneme odpověď na vše. :)))

• 9.10.2017  00:33
    Požáry (2010)

Čekala jsem něco "neobvyklého", ale takovou sondu do lidského nitra, kde se Mistrovi Villeneuve povedlo spojit bez příkras nekompromisní, fundamentalistické, rodové tradice s náboženským fanatismem, do tak lidského silného příběhu, to mě zatlačilo do křesla, kde jsem seděla bez dechu a se slzou na tváři ještě pár minut po skončení filmu. Něco takového, by nikdo jiný lépe nezahrál.

• 8.10.2017  19:25
    Judas & Jesus (2009)

Když jsem se na to dívala, měla jsem v hlavě od začátku jasný obrázek. Bureš & Nedělka &............ Engelsová Což by, ale byl bizár bez příběhu, stejně, jako každé porno i to kreslené. Jenže některá jsou vtipná, i když úchylná.A právě ze škatulky kreslených a úchylných, je tohle nejslabší, které jsem kdy viděla a nebýt toho názvu, nikdo se na to ani nepodívá. Z žádného jiného úhlu se tohle hodnotit nedá! A proto odpad. Ano, vím o co zde šlo, ale nad tím tu Brainmasturbation použilo mnoho jiných.

• 8.10.2017  15:21

Co tohle bylo? :D Už tam chyběli jen úhoři jako nunčaky. Zarytí katolíci nedívejte se na to! Míra nenávisti a bolesti, kterou by to ve Vás mohlo vyvolat, bude takřka smrtelná. Pokud tu odvahu seberete, mějte prosím na paměti, že oni Ti zombíci vážně moc kousali a kousali by ještě víc! Co se dalo dělat? :)))

• 26.9.2017  23:20
    Trhliny (2009)

Trhliny, no to ano, byly tam. Má milovaná Eva sebou trhala v přítomnosti mužů celkem okatě.To už začaly mé čivy trhat, že tedy aha, něco tam bude. Pak by asi ráda trhla jednu trhlinku v ještě větší trhlinku - trhlinu, ale že by trhla až tak, to jsem vážně nečekala. Evičko, chtěla jsem alespoň za Tebe trhnout čtyřku, ale netrhnu, je to slabé.

• 24.9.2017  01:06

Nevhodné pro mládež? Pouštějte jim to už na školách!

• 24.9.2017  00:26

Inu, kdo nechce vidět, neuvidí.Rozjíždí se nám tu stejná hra, ale lidé se prostě nepoučí.

• 21.9.2017  22:31

Vážně bych ráda tuhle moc pěknou parodii hodnotila víc. Vtipné to bylo, pravda, ale upřímně nebýt toho obsazení asi by po tom ani pes neštěkl.

• 19.9.2017  23:19
    Mrtvá zóna (1983)

Jo,jeden musí mít koule na to, aby dokázal zvolit správně. :) King je prostě King. :)

• 18.9.2017  22:43

Paula Pottse jsem poprvé slyšela v soutěži Británie hledá talent, která mě trkla přes jednu sociální síť. Jeho Nessun Dorma, byla přímo mířená střela do srdce. Přečetla jsem o něm co šlo. Skromnost a pokora vyzařovala z člověka, který si svůj životní úspěch skutečně zasloužil. Dovršil to zážitek v Praze ve Slovanském domě. Bylo to dokonalé a neskutečně povznášející. Jsem ráda, že ve filmu byly použité skutečné záběry z porotcovských lavic,které atmosféru jeho příběhu jen podpořily. Děkuji za opravdový kus lidského života, protkaný hlasem od Boha, jenž otevírá lidská srdce a hojí duši. V takových případech je mi opravdu líto oněch otupělých filmových znalců, kteří si srdcové záležitosti a dobré konce dokáží vysvětlit už pouze jako klišé. Velmi smutné. On to prolomil, co Vy?

• 14.9.2017  23:49

Tady ta dlouhá stopáž celkem uškodila, nebyla to hluchá místa, ale sakra dlouhé intenzivní momenty, které v některých chvílích začaly otravovat a nudit. Momenty lidských pocitů viny, tajností, zloby nad vlastním životem tak, že to bylo uchopitelné malíčkem jedné ruky. Proč? Protože to je tak známé, kdo nemá svá malá tajemství??? Ale útěk od toho se nikdy moc nevyplatí. :)Tak co tedy, na rovinu, nebo oklikou? Co musí stát, aby si člověk uvědomil, jak je pozemský čas vzácný? A na závěr nemohu opomenout mou milovanou Marion, ona je prostě do-ko-na- lá. :)

• 14.9.2017  22:32

Jsem si říkala, jdu se podívat na obdobu oněch událostí u nás, třeba, jako ve filmu Konfindent. Kupodivu se mi před shlédnutím, draly na povrch vzpomínky z dob základní školy, kdy mi kamarádka radila, abych do notýsku napsala, že moji rodiče, jsou určitě v KSČ, protože pak nebudu mít problémy. Nebo, že má babička, tenkrát členka KSČ, taková ta pravověrná, hubovala mého tatínka, že udělal velkou chybu, že členství v KSČ nepřijal, protože holka se nedostane na školu a on bude sledován atd... Pravda, bylo to v ročníku, kdy jsem to ještě úplně nechápala, ale zpět k filmu. Štází byli stejnou obdobou a hybatelem moci v té době. Čekala jsem tedy výše zmíněného Konfidenta, ale dostal se mi tak lidský příběh za doprovodu oněch historických událostí, že nemohu jinak než za pět. Nemám žádných výhrad k hercům, protože to byly skvělé výkony, velice uvěřitelné, právě pro tu opravdovost. A ten konec?..........! Lidskost a zdravý rozum není v žádné době zcela uzemněn.

• 14.9.2017  22:07

Inu, Klepání na nebeskou bránu se to nevyrovná a ač je téma stejné, příběh jede přece jen v jiných kolejích. Bylo to místy vtipné a i dojemné, snad pro to věnování, snad pro ty dva omyly, které oba zúčastnění utrpěli, odstavím se zcela od nebeské brány a dám za čtyři.

• 9.9.2017  20:29

Jak nám ty děti rostou, co všechno umí a jak jsou nadané, viďte paní Kropáčková, dokonce za dohledu starého nácka se i lopaty chopí. A jaký to bylo pocit....? zeptal se dědeček. Z takového nástupu zla docela dost mrazí. Povedené to bylo.

• 9.9.2017  13:14
    Mlha (2007)

No to si dělá p***l, né? Co to kua bylo? Proč, proooč, proooooč????

• 7.9.2017  20:56

Dlouhá, dlouhá to byla stopáž, ale tak povedená a poutavá, že mě držela od začátku až dokonce. Silné téma skvěle zpracované. Konec asi nemohl být jiný, i když jsem si to moc přála. Inu za pět prostě za pět.

• 1.9.2017  22:13

Ano, jeden život se skládá z mnoha smrtí. Když opouštíme starou práci a jdeme do nové, když končí vztah, nový může začít, když prožíváme orgasmus i tam svým způsobem umíráme, když opouštíme staré vzorce, které již nepotřebujeme a jdeme dál trošku jiní, poučenější. Proč by tedy po té velké smrti těla, nemohl mít život pokračování v jiné podobě? To je koloběh života ve světě hmotném i nehmotném. Krásný film o neobyčejných zážitcích obyčejných lidí a ještě k tomu bravurně zahrané s dokonalým hudebním doprovodem. Dnes mi to tedy sedlo skvěle a s větší slovní chválou budu tentokrát šetřit, abych si ponechala prožitek.

• 26.8.2017  23:19

Já se nechala unášet příběhem a bylo to skutečně dobrodružství. Srdce mě sice párkrát zabolelo, slzy se mi do očí vehnaly, ale spíše z morálního pohledu, z lítosti nad lidskou hrdostí a slabostí, ale zároveň nad člověčenstvím a dobrotou srdce. Svěrákům se ten kousek moc povedl. Bez patosu podaný příběh jedné rodiny. Herci bez výjimky perfektní a Oldřich, toho bych vyzdvihla. Děkuji.

• 20.8.2017  19:25

Veliký respekt před těmito malými, velkými lidmi. Pavol Barabáš je Mistr ve svém oboru. Děkuji za to dobrodružství.

• 23.7.2017  21:44

Vůbec nedokáži slovy popsat čím přesně mě tento příběh jedné rodiny tak uchvátil. Možná pro to člověčí putování každodenním životem. V srdci jsem byla po celou tu dobu s nimi, jakoby chvilkami vyprávěli můj vlastní život ve více rolích. Bez rozmýšlení za plný počet.

• 23.7.2017  21:35

Láska je mocná čarodějka. Adéle milovala celou svou bytostí muže, který její lásku neopětoval a tak se z ní stala posedlost. Bylo mi jí nesmírně líto. Silná potřeba naplnění tím nejčistším citem a zároveň nerespektování postoje protějšku jí přivedl na pokraj šílenství ze kterého není cesty zpět. Každý, kdo zažil neopětované city ví,jak křehká je hranice onoho zlomu. Isabelle Adjani zahrála roli dcery Viktora Huga naprosto bravurně. Krásné drama jednoho skutečného života.

• 17.7.2017  14:00

Stále jen pláče, jak to mal ťažké. A pózu povrchnosti, kterou si na tom postavil dává na odiv. Na konci jsem si myslela, že se jede vrátit úplně ke kořenům. Asi by se mu tam moc nelíbilo, ale hlavně, že po nich tolik plakal. Když jednou zase plakal, jak je nerešpektovany ako cigan, jak je to pinižujúce, tak doufám, že si uvědomuje, že je i z části gádžo tenhle čávo, co má to bávo. Moc toho neumí a chytrý také moc není, prefíkaný hej. No snad mu ten film pomohl úspěšně završit autoterapii. TYHLE děti to maly ťažké, Paťo! http://www.reflex.cz/clanek/zajimavosti/80631/zahanbena-matka-prodava-deti-70-let-stara-fotografie-z-usa-skryva-desivy-pribeh.html

• 14.7.2017  18:30
    Ten kluk (2007)

Velmi smutný film. Jaká je cena lidského života? V dětství udělat něco takového to už samo o sobě vyvolává spoustu otázek a rodinné poměry, ze kterých chlapci vyšli je jednou z nich a ty nebyly vskutku ideální. Ten kluk za svůj čin dostal trest a po 14ti letech druhou šanci na dobrý,lepší život. Vážně se mu to dařilo a já mu to tak přála. Ovšem lidské "ukřižuj" nemá nikdy dost, když nezná odpuštění. Možná z bolesti, ze zloby, sebelítosti, nenávisti, kdo ví. A tak je znovu konfrontován s minulostí. Nejtěžší ovšem je odpustit sám sobě a za takových podmínek ještě těžší.

• 14.7.2017  12:48

Moc se mi tento rozkošný snímek líbil. Lea Massari je nádherná žena. Vše to bylo takové...... čisté.

• 14.7.2017  11:14
    Strach (2013)

Dokáži pochopit záměry ukázat, kam až dojde lež. I ta sebemenší má chapadla delší než chobotnice o to horší, když je to realita. Ale toto je cíleně promyšlená propaganda! O případu jsme slyšeli. Z jakého důvodu byl pro téma strachu ze špatného svědomí zneužit právě tento reálný příběh? Jako zasadit semínko kolektivní rasistické viny? Nenechte se vysmát! O tom čeho se dopouštějí oni, filmy točit nemusíte pravda, tahle realita je totiž tak smutná, rozlezlá a na každodenním pořádku, že by vám na nic jiného nezbyly kotoučáky. Jedna hvězda a to jen za Jenovéfu, protože jí mám ráda.

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10