Bosé nohy v parku (1967)

Na tenhle film jsme padli s mým tatínkem (ročník 1950) náhodou mezi svátky a tak nějak jsem si řekla, proč ne, když jsem ho ještě neviděla. Za mne: být tam jenom Redford a Fonda, tak mne to asi nenadchne, ale pak tam přišel soused Modrovous alias Charles Boyer kterého miluju a byla jsem ve svém živlu .-) On a matinka to tam skvěle zachraňovali ...

Tisíc chutí ulice (2014) (seriál)

Miluju cestování a ochutnávání místních jídel ...Viděla jsem Bourdaina, Chesnaua ...Ainsley mne tedy nemohl minout. A jsem velice mile překvapena. Skvělý a vtipný průvodce. Nejvíc je díl z Tchaj-wanu a záchodová restaurace :-D To mne fakt pobavil.

Gomora (2014) (seriál)

Musím napsat, že za mne naprostá spokojenost. Nic extrovního jsem nečekala, a dostala jsem celkem nářez. Některé epizody slabší, některé excelentní. Pár postav (teda většina) to do konce nepřežije. Na někoho si zvyknete a bááác ...No ale to asi k mafii patří. Skvěle udělaný přechod, jak mladíci chtěj sejmout a snímají starou gardu. Líbilo se mi, že tam svou úlohu hrály i ženské (jakože jsem ženská:-D). Jediný co mě trochu štvalo, že don Pietro byl celou dobu jak kamen :-D Jako zasmát se poprvé až na konci druhé série, to chtělo hodně odvahy :-D Musím ale uznat, že to zahrál skvěle ...a toho zmetka Cira nesnáším od začátku. Třetí série dle mne má sestupnou tendenci, pořád mne to bavilo, ale vzhledem k absenci některých postav, už to nebylo to počáteční nadšení. Méně akce, méně napětí. Po 4.serii i nadále spokojenost. Za mne nejlepší dílo s mafiánskou tématikou.

Narcos - Sin Salida (2017) (epizoda)

Hodnotím jako nejlepší díl celé 3.série. Nadupaný od začátku do konce.Koukala jsem na to někdy pozdě v noci, a málem mi napětím prdla guma u spoďárů :-D

Narcos - Šach mat (2017) (epizoda)

Kdo tvrdí, že 3.série je nuda a nemá náboj, tak si začněte držet klobouky. Od téhle epizody je to jedna velká napínavá jízda. A neříkám (SPOILER), že mi Gilberta narvanýho mezi odpadovýma trubkama nebylo líto.

Narcos - Season 3 (2017) (série)

Ještě lepší než první dvě série. Rozpačitý začátek, ale ten rozjezd ...lahůdka.PS: Kdo o gentlemenech z Cali nic nevíte, tak si rozhodně nezjišťujte nic před shlédnutím seriálu.Nebo si zkazíte skvělý momenty napětí. Mně málem popraskaly kšandy :-D Doslova ...

Narcos (2015) (seriál)

První dvě série TOP ...i když víte, jak to s Pablem dopadne, tak seriál drží v napětí, skvěle zvládnuté snad vše. Upravuji komentář. Třetí série směle dohání první dvě. Kdo si na začátku řekne, že je to nuda ...tak vydržte. Čtvrtou epizodou to začne mít grády.Čtyři "narkobarony" mám snad ještě radši než jednoho Pabla.

Svět mafie (1999) (seriál)

Zatím jsem u 2.dílu, ale musím říct, že do vypovídací hodnoty je to super. Spoustu infa, které jsem nevěděla. Doporučuji ještě série Doznání mafiánů a Mafiánská esa ...

Nedotknutelní (2011)

Už když jsem viděla upoutávku před uvedením do kin jsem věděla, že to bude pecka. A je ,-)

Nelítostný souboj (1995)

Překvapivě (neboť jsem fakt Pacinova fanynka) se mi tu víc líbí De Niro. A to tak, že hodně, a to tak, že kvůli němu a hudbě a pár scénám tomu dám 5 :-D Ta role mu sedla jako ulitá a možná si to s Alem měli vyměnit. Ale...jak se někde řeší děti, tak u mne to filmu prostě ubírá, navíc by to fakt sneslo kratší stopáž.