Ondis

Ondřej Sedláček

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 21.2.2017  10:13

Za mě opravdu nejslabší díl. Zmatenej miš-maš bez adekvátní, stěžejní linie... 65%

• 2.12.2012  21:30

Nostalgické vzpomínky na zlaté kluky Wengerovy éry. Jo, bejvával to ale mančaft ;-)

• 12.12.2010  23:29

Opravdu zvláštní. Ze začátku jsem si na tento ztřeštěný počin dlouho zvykal, ale nakonec se mi to moc líbilo. Pěknej barevnej relax;-) 75%

• 10.12.2010  22:30
    Na doraz (2010)

Moc jsem se těšil po dlouhé době do kina a od této komedie jsem čekal pohodičku... Neuvěřitelnej nářez, jízda jízda!!! :-D V kinosále snad neutichl ani na minutu smích a ja se snad 15 minut v kuse svíjel v křeči. Bravo kluci - Zachu i Robetre! Bože dej, ať Galifianakis nadále spolupracuje s režisérem Phillipsem...na vás bych koukal furt! :-)

• 24.4.2010  01:23

Bohužel tohle není nic pro mě. 18. století v Anglii je doba, která zůstává mnou absolutně nepochopena. Já jen kroutil hlavou a obracel trapností oči v sloup. Každopádně musím uznat, že Keira zahrála úžasně, a to patří spíš k mým méně oblíbeným herečkám. Mrzí mě to, ale dávám 2*...prostě špatná volba.

• 10.4.2010  16:33
    Borci z Blue Mountain State (TV seriál) (2010)

Ale ano, tohle se mi líbí! ;-) I když silně perverzní, tak megazábavné situace mě hodně baví a nasměju se jako nikdy. Takové ty tradiční situace z teen komedií, kdy se největší loser zamiluje do královny plesu tu už bohudík nejsou a seriál je vlastně vyloženě pánskou jízdou.....vlastně až na postelové scény :-) Po 13-ti dílech krásných a nečekaných 75%!

• 1.2.2010  23:54
    Bitch Slap (2009)

Děsnej shit, bez příběhu! Jedna * za brutální mařky:-) Stejná pí..vina jako "Zombie Strippers".

• 21.1.2010  23:32

Hodně zvláštní film. Ze začátku, jak se Kline, hlavní hrdina, vydává hledat pro něj neznámého, záhadného muže do jihovýchodní Asie, vypadal snímek na zajímavý akčňák. Jenže postupně se šíleně zamotáváme, zvláštní scéna střídá další úchylnou, nechutnou a tuším, že tohle není nic pro mě. Režisér chtěl dát hodně na dojem, ale v mých očích je to jedním slovem "zmatené". 65%

• 13.1.2010  02:13
    Glee (TV seriál) (2009)

Tak mám dokoukaných 13 dílů a jsem nadšen. Tento seriál mě dokáže nabít neuvěřitelnou energií a optimismem:-) Skvěle vybraná parta děcek, nejúžasněji zazpívané songy! Je pravda, že se nějakých těch trapných scén a dialogů taky dočkáme, ale to moje nadšení mírní jen minimálně. Už se těším na květen a s ním i další díly "GLEE"! Přišly nové díly a opadlo nadšení. Dějové linie, které mě během první části seriálu vtáhly jsou pryč a zbyly jen ubrečené a lítostivé konverzace...

• 12.1.2010  01:07
    Dvanáct (2007)

Zklamání. Film působil lacině a předlouhé vyprávění a dialogy nudně a směšně. A o tohle tu v žádném případě jít nemělo. S noblesou podaný originál, který je opavdu famózní a dechberoucí, to je úplně jiná kategorie. Michalkov může být skvělý režisér, ale tímhle neoslnil. Maximálně 70%

• 9.1.2010  23:01

Chris je neuveřitelnej chlápek, velkej sympaťák. Jeho lezení je opravdu královské. Blázen ve správném slova smyslu, který se vydává po celém světě na nadherná místa a nejtěžší skály a převisy. Krásný dokument, který skloubí jak Sharmovu biografii, tak i přírodu a zěměpis navštívených míst.

• 5.1.2010  19:34
    Pevné pouto (2009)

Přesně to, na co Jackson vsázel a chtěl tím publikum oslnit se mi nelíbilo. Celý tenhle dojemný, barevný, emočně přesycený pohled na tohle ožehavé téma mě nudil. 70%

• 2.1.2010  01:13
    Camino (2008)

Skvěle natočené slzavé drama s výbornými herci a silně pochmurnou atmosférou. Přesto při dlouhé stopáži jsem si všiml hluchých místeček. Nevychválím v prvé řadě časté přecházení do zvláštních snů, které dávaly Camino tolik energie do bojů s těžkou nemocí. No a pak scénář matky, který byl neuvěřitlně fanatický až tomu nešlo věřit... Závěr moc pěkný, líbily se mi dvousmysly jejích posledních slov. 85%

• 26.12.2009  01:48

Sandra Bullock jak ji neznáme. Svědomitá máma, která by se pro svoje děti rozdala. Má tak dobré srdce, že si vezme pod svoje křídla i opuštěného mlčouna "Big Mika", kterému za pomoci své rodiny dopřeje jak bydlení, tak i základní vzdělání. Nejlepší byla první půlka filmu, kdy se Michael se svou novou rodinou poznával. Opravdu příběh, který dojme. 100% Sandra, The Blind side 85%

• 25.12.2009  00:53
    Líbánky (2003)

Jasný, je to hloupost, ohrané klišé a mizernej scénář, ale aspoň byla sranda. Mě to takhle na pobavení stačí-55%. Odpočívej v pokoji, krásko....;-(

• 17.12.2009  14:29
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Kriminálky sleduji minimálně a taky k tomuhle seriálu jsem se dostal spíš omylem (čekal jsem něco jiného), ale sympaťák Castle mě neuvěřitelně chytl. Nejlepší scénky jsou z Rickova soukromí a jeho narážky na krásnou detektivku Kate. Hodnoceno po první sérii- 85%. Komentář přesně dle mého gusta: novoten

• 14.12.2009  23:44

Určitě Mádl a Kotek, to byly nejepší povídky. Pak se mi líbila i ta se skákajícími myškami, či co to bylo...:-) Krásné 3*.

• 14.12.2009  02:46

Tak tohle se mi moc líbilo. Skvělej mix válečného dramatu s komediálními prvky a vtipnými prvky a hláškami. Mám z téhle "jiné" Tarantinovky báječný, blažený pocit; ještě teď se usmívám:-)

• 13.12.2009  01:10

Neuvěřitelný náběh na 5* film. Jenže v situaci, když si naše hrdinka (bez spoileru řečeno) oholí hlavu se nám to nějak zadrhne:-( To napětí a velké tajemno mizí. Neklape to, zdá se mi to až příliš umělé a se spoustou nenávisti. Je to zvláštní mysteriózní film, který nemá protivníka, ale přesto nedošel potenciálu, který ho naplňoval...P.S. ÚŽASNÁ, ještě jednou ÚŽASNÁ Natalie Portman.

• 10.12.2009  15:24
    Ozzákova škola kalení (TV seriál) (2008)

Ale jo, párkrát jsem se smál. Nejvíc asi, když jsem spatřil krásně zprzněný znak ČR, kde stálo "PIVO VÍTĚZÍ!" :-D

• 10.12.2009  01:47

Až záhadně stejnej příběh a "nečekané" vyvrcholení jako u předchozích dílů :-D. Místama to bylo tak trapný, že jsi si zakrýval oči dlaněma. Je neuvěřitelný, jak amíci tuhle ostudnou show zvanou "cheerleading" milují a jsou z ní nadšený. Mezi 1 a 2*

• 4.12.2009  20:18

Moc se mi líbilo, že tento velmi zváštní, ale oddaný architekt dokázal pomoci lidem, kteří ztratili svoje domovy po silném zemětřesení. Jeho idea je silně pokroková, snad se "earthships" budou vyskytovat na naší planetě v čím dál větším množství!

• 1.12.2009  00:52

Ano, koukalo se na tuhle vizuální estrádu krasně + (velké plus) je Milla a Bruce, bez kterých by byl snímek poloviční. Jenže dějově mě opravdu Bessonův scénář tolik nezaujal; málo rozmanité. Zkoukl jsem mnoho lepších sci-fi, a to nejsem zdaleka fanoušek tohohle žánru. Zatím od Bessona jasně vede Leon. Pátý Element pro mě kolem 70%.

• 30.11.2009  00:14

Hodně vtipnej "tanec" :-D Takový šlapání zelí. Možná to příště zkusím na diskotece, třeba budu "IN" :-)

• 30.11.2009  00:05
    Make It or Break It (TV seriál) (2009)

Teenage komedie nasekaná na jednotlivé díly pro seriál. Příliš americké; holky jednají jako mrchy, kamarádství jde stranou. Snaží se udělat maximum pro vítězství, na "lidskost" se zapomíná. Já už tomuhle seriálku víc šancí nedám. Telenovela plná emocí. Sorry všem fanouškům podrazů a intrikánství...:-( Mezi 2 a 3 *

• 26.11.2009  00:19
    Saw 6 (2009)

Neviděl jsem 4. a 5. díl, ale byl jsem zvyklý na nečekaný konec se zajímavou pointou. Tentokrát je díl skvěle nadupaný, nenudí a pořád nechává diváka psychicky nadeptaného. Ale nic víc, žádná třešnička na dortu, kterou by mě scénáristi překvapili. Moje hodnocení jsou akorát 3*, rozumnej střed. Téhle hodiny a půl určitě nelituji, ale také vím, že jsem šesté pokračování viděl naposledy.

• 30.10.2009  00:22

Obě dvě hvězdičky za úžasnou mladičkou, krásnou herečku Selenu:-) Jinak film je to neuvěřitelně ohranej a trapnej.

• 26.10.2009  10:12

Půlhodinový akční nářez na konci mě už šíleně nudil.

• 26.10.2009  10:07

Příjemná, milá pohádka. Sympatické herečky. Děj je jednoduchý, přesně víme, jak to celé skončí. Lepší 3*

• 20.10.2009  00:02
    Antikrist (2009)

Umělecký dojem si u mě opravdu nenašel pochopení. Dosti nechutné scény nám režisér servíruje jak na běžícím pásu. Radši, kdyby děj byl více promyšlený, ne takhle strohý. Je i pravda, že více než 45 minut nudil. Děkuji "úžasný Dáne" u mě jsi skončil.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12