Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Sr*čka všech sr*ček. Doporučuji shlédnout video od Maceho na YouTube, "Dívám se na nejhorší horor všech dob". Taky právě z tohoto videa snímek pouze znám, ale na názor to stačí... Jak film, tak to video je sice hovadina na Ntou, ale právě proto se na těchto dvou tvorbách s chutí ujedete. 😂 Film ale stál za velký kulový. Je vidět, že režisér má oblibu v takovýchto filmech, a to mluvím i o jejich názvech... 🙈👎🦈

Agent v sukni (2000)

Další průměrná americká komedie... Nic k vytržení, ale dívat se na to rozhodně dá. Zasmějete se. 😁 Ale obávám se, že takovéto typy filmů se nebudou vysílat v televizi nikdy jindy, než o víkendu dopoledne či odpoledne a zároveň se krýt s Ordinací nebo Klukama v akci. 😅 Proto uděluji náležitých 53%. 👍

Táta v trapu (2009) (TV film)

Jako malému klukovi se mi to na Disney nebo Jetixu celkem líbilo, to nezapírám... 😁🧒 Teď už na to mám sice jinačí názor, ale budu hodnotit, jako když jsem to viděl poprvé, cca v 9ti letech. Dobrodružné 🚐 dětské téma s občasnou dávkou humoru. Dnes ohodnocuji 65%. 👍

Kněz je poděs (2007)

Typická průměrná americká komedie. Viděl jsem sice jen útržky z filmu, ale na 50% bych to viděl asi, i kdybych to viděl celé. 🙂😄

Strašák (1973)

Poslední dobou sleduji samé téměř neznámé filmy. 😀 Dobrá hlavní herecká sestava (Pacino, Hackman), ale přesto jsem nejen od těchto chlapíků čekal o trochu více, vzhledem k hodnocení. Poslední dobou si vyhledávám filmy speciálně žánru Road movie. Nedávno jsem ho možná i rozklikával, ale pustil si ho až včera v televizním vysílání. Doufal a čekal jsem více silniční atmosféry, víc vůně benzínu či nafty, chtěl jsem více vidět, jak vypadala Amerika (USA) skoro před 50ti lety (např. Kalifornská poušť)... 🇱🇷🛣️🛤️🏜️⛽ To se dle mých představ úplně nesplnilo 😏 i vzhledem k ocenění zlaté palmy. 🏆🏝️ Co bych ale vyzdvihl, jsou kostýmy a až na pár momentů věčné přátelství dvou hlavních postav. 👨‍❤️‍👨 Pro mě dnes lepší průměr, tedy 60%. 😌

Orel Eddie (2016)

Čekal jsem skvělý film, ale až takhle... 😱 Herecký výkon (včetně make upu) hlavního herce Tarona Egertona opravdu velice přesný, na skutečného Eddieho Edwardse. Hugh Jackman mě také příjemně překvapil. 😌😊 Navíc, propracovaná režie i kamera. 👌 Lidem bylo jedno, že jejich oblíbený skočí poloviční vzdálenost oproti ostatním, ale přesto ho prostě zbožňovali. Jeho píle, vůle a nadšení pro sport jsou uctyhodnou povahou této osoby. Furt ale musíme vzít v potaz, že se dokázal i jako antitalent na sporty, kvalifikovat (nejen) na ZOH a zaznamenal britský rekord... 👏👏👏 Čekal jsem, že snímek převezme nějaké, alespoň menší ocenění. 😏 Bezpochyby jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl. Proto uděluji naprosto zasloužených 90%.👌⛷️

Chata smrti (2007)

Odpočinkový béčkový horor. Film jsem neviděl celý, ale na názor mi to asi stačí. Nebýt filmu nahraného na YouTube, tak bych o něm asi jen tak nevěděl... Ale nějak by mě to netrápilo. 😂 Lokalita, ve které se film natáčel, se mi docela líbila. Hodně jednoduchý film ve všech směrech, ale pro jednoduchého člověka jako dělané na míru. 😂 Samozřejmě to byl vtip a film sahal na horší průměrné příčky, nic fenomenálního... I přesto s přihmouřením oka dávám těch ztrápených 45%. 🤨

Karlos Show (2020) (pořad)

Zatím jsem sice viděl pouze 2 díly, ale vlastní názor o této Talkshow jsem si rychle udělal. Mám rád bojové sporty, proto na pořad nahlížím už předem s kladným ohlasem. Je možná trošku pravda, jak zde uvádí první komentář, že je to trochu napodobenina Krause, včetně pití... Ale Karlos narozdíl od něj bude do své show zvát jen sportovce nebo osobnosti spojené s tímto odvětvím. Za mě docela dobrý nápad, Karlose mám rád jako člověka i jako fightera, hodně toho (i mimo ČR) dokázal, jen by měl postupně doladit některé detaily (např. skákání do řeči). Třeba po několika dalších dílech (pokud bude show pokračovat) změním hodnocení, ať už kladně nebo záporně... Prozatím 70%. 😁 Osss 💪👊🥊🏋️

Noční můry z temnot (2019)

Velice solidní nový horor možná trošku až nekonvenčního typu. Hodně podobné myšlenky o 2 roky staršímu snímku "To". 🤡 Zpočátku to vypadalo jako primitivní dětská "Walt Disneyová" lekačková klasika, kde děti budou řešit různé záhady v domě a okolnosti úmrtí, postupně budou mizet děti, což se také vlastně stalo, ale mělo to jiné gradace... 😱 Nakonec z toho ale vzešel velice kreativně vymyšlený scénář po celý film, který je to, co bych zde pozdvihl a neopomenul. Herecké výkony dobré, v lepším průměru. 🙂 Nechcete také někdo napsat příběh Vaší od malička noční můry, na konci doprovázející hlasem, šepotem a pohybujícím se stínem ? 🤔👀💀 Divím se, že tento odkaz není červeně zabarven (70% a výš), ale to je věc názorů... Za mě spokojenost, jednu čtvrtinku si ale dávám přeci jen do rezervy 😀 a uděluji krásných 75%. 👌

Tajemství zakázaného lesa (2016)

Podle počtu hodnocujících si dovolím tvrdit, že se pro 99% populace jedná o neznámý film. Vizuálně populárnějším se ale stane po dnešním televizním vysílání. Bohužel jsem neviděl prvních zhruba 15 minut, ale kořen děje mi myslím si, neutekl. Je to film pro zejména dětskou generaci, dobrodružné téma, slušná kamera a pěkná tajuplná "zápletka", ale opravdu nic k nepochopení. Herci neznámí, ale herečka, která hrála Clairu, mě velice zaujala. :) Je to ten typ filmu, na který se po nějaké době rád podívám znovu, přeci jen se ale nejedná o žádný kinematografický div na ocenění. :) Prostě tuto slušnou dětskou klasiku hodnotím lepším průměrem, tedy 65%.