Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Akční
  • Drama

plakát

Trash Town (2019) (studentský film)

Docela by mě zajímalo, kdo to stříhal. Po střihačovi se asi slehly titulky. Ten střih byl na tom asi nejhorší, nemluvě o kameře, která byla většinou sklopená dolů. Hodně zmatečné a nesledovatelné.

plakát

Dračí prsten (2018) (TV seriál) odpad!

Ono je na tom asi nejpitomější to, že si ty postavy hrají na něco, co zkrátka nejsou. Výsledek potom vyznívá docela trapně. Ať už je to hlavní hrdinka, která musí chodit s frňákem nahoru, obrněnej černovous s nastydlým krkem, nebo sedlák s rýmou. A když tam proběhne nahej tlusťoch s liščím ohonem a hláskem uvadlé kopretinky, tak přemýšlím nad tím, jestli to nemá být spíš parodie.

Milada (2017) odpad!

Zbytečné. V podobě jaké to je, by to stačilo na televizní film.

plakát

Neskutečné Vánoce (2016) (amatérský film)

Skvělý námět, ale provedení už horší.

plakát

K čertu! (2018) (amatérský film)

Scény u skály jsou nejlepší. Těch ku**v je tam na mě trochu hodně, ale možná se mi to jen zdá. Každopádně mě to pobavilo i na ten slovník. Bez toho by to asi nebylo ono. Děti v pytli jsou perfektní. Fajn pointa.

Po strništi bos (2017)

Právě proto, že je to Svěrák mu dávám jenom jednu hvězdu. Od Svěráka jsem totiž zvyklý na daleko, daleko lepší podívanou. Tohle bylo zklamáním. Byť to obrazově nebylo špatné, přišlo mi, že tentokrát to prostě haprovalo. Čekal jsem Kaiserům bombastický herecký výkon, který tu všichni vyzdvihují k Českému lvu a do nebes, ale s veškerou úctou k panu Kaiserovi, kterého mám rád, mi to tak úžasné nepřišlo. Ne proto, že by to byla jeho chyba, ale proto, že tam jenom neměl takový prostor. Většinou tam jenom prošel, hodil psovi klacek, pobídl koně, vysmrkal se do ruky, trhal okurky... A to souvisí i s tím, že takhle to s těmi dalšími postavami je podobně. V těch útržcích (asi) si prostě divák nevytvoří k postavám vztah. V podstatě mi bylo celou dobu jedno, co se s kým stane, nebo stalo. Přestože kamerově to nebylo špatné, opět si říkám, že od pana Smutného jsme zvyklý na lepší. Tady to bylo takové utopené. Nakonec i hudební doprovod, tak jako všechno, zanikal.

plakát

Show Jana Krause (2010) (TV pořad)

Kvalita pořadu slábne. Určitě se ještě sem tam rád podívám, zvlášť jeli tam někdo, kdo mě zajímá. Ale ty tři hvězdy dávám spíš s ohledem na předchozí díly, které nebyly až tak moc zaujaté, jako nyní.

Ovládací panel