Snorlax

Snorlax

Kateřina Horáková

okres Brno
Boni pastoris est tondere pecus non deglubere

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116
    • 1.5.2017  16:26
    Jersey Boys (2014)

Film přesně korespondoval s tím, jak vnímám The Four Seasons. Skvělá hudba, kterou kazí eunuchův kvil.

• 1.5.2017  16:15
    Kuba (1979)

Tomuhle říkám promarnit šanci. Skvělý námět o střetu mezi Batistou a Castrem z pohledu amerických podnikatelů na Kubě se dal zpracovat určitě záživně a nemusel být vůbec nudný. Adamsové to hodně sluší po boku elegantního Conneryho. Což je vlastně i jeden z důvodů k opovržení tímto snímkem, která žena by chtěla zůstat s upozaděným tajtrdlíkem a neodešla by s krásným majorem?

• 1.5.2017  16:05
    Zelenáč (1990)

Tenhle film je víc trapný, než zábavný, ale jednou se vidět dá. Trvám na tom, že jen jednou.

• 1.5.2017  16:02
    Já, robot (2004)

Velmi drsně drsný hlavní hrdina se svým drsně drsným pohledem a patřičně drsně odpruženým krokem nehne ani brvou, i když by klidně mohl při happyendu významně pozdvihnout obočí a drsně pronést, že nám to říkal. Mě by spíše zajímalo, co by na to říkal Asimov.

• 1.5.2017  15:55

Ach jo, já jsem takový chudák, zase jsem viděla něco úplně jiného. V tom filmu, který jsem viděla já, Damon pobíhá před kamerou, občas se tam střílí a občas se Damon s někým popere. Proč tak ten dobrý muž činí, není jasné, ale je to vlastně úplně jedno.

• 1.5.2017  15:52
    Zardoz (1974)

Bohužel tím nejzajímavějším na celém filmu je polonahý Connery, tedy vlastně popravdě je to to jediné zajímavé.

• 21.4.2017  22:39

Chudák Robin Hood dostal od Američanů pěkně na zadnici. Kdo se nechá zlákat obsazením, bude trpce zklamán. Herci totiž nemají co hrát a tak před kamerou pobíhá rozvrkočený Connery a Hepburnová coby jeptiška nebo zabíraná hodně zdálky. Z čehož vyplývá, že si ani jedna část divácké obce nespraví oko, když už bude mít otrávený večer z ubohosti tohoto snímku.

• 21.4.2017  22:30

S Connerym se zřejmě skvěle spolupracuje, protože s naprosto různorodými kolegy vytvořil skvělé páry. Nejinak je tomu zde s Fordem, jiskří to mezi nimi a přitom jim člověk věří, že se mají vzájemně velice rádi. Ve filmu je mnoho nezapomenutelných scén (zkoumání rozbité vázy seniorem, boj juniora proti tanku a hlavně tři postavičky smutně koukající za tankem) i vynikajících hlášek.

• 21.4.2017  22:22
    Highlander (1986)

Čím začít? Prostinkým scénářem, otřesným Lambertem, odpudivým osmdesátkovým lookem, nevhodnou hudbou, amatérskou režií, nebo rovnou konstatovat, že tohle byla skutečná ztráta času, když jsem se na to dívala.

• 21.4.2017  15:31

4/5 filmu se neskutečně vlečou, opatrně a pomalinku nás seznamují s trojicí hlavních postav. Pak se rychle odehraje napínavá část a přijde rozuzlení. Nebýt naprosto špatného scénáře, mohl to být hodně dobrý film.

• 21.4.2017  15:16

Nesnáším neprůstřelné hrdiny, kteří předstírají, že bez potíží pouhým pohledem svého osmdesátiletého oka omráčí třicátníka plného svalů. Kvituji s velkým povděkem, že hlavní hrdinové tohoto filmu se neberou příliš vážně. Bohužel i přes značný nadhled se snímek neubrání mnoha stereotypům, takže v druhé polovině už začíná diváka spíše nudit.

• 21.4.2017  15:11

Mnohokráte zpracovanému syžetu dodává na zajímavosti nemalé množství sarkasmu hlavního hrdiny.

• 21.4.2017  15:06

Dokonale zapomenutelný snímek, pro který je škoda tak dobré hudby.

• 20.4.2017  13:03

Ha ha komedie šmrncnutá bum bum akcí zajisté nadchne všechny, kteří se již dvacátým rokem urputně snaží dokončit první třídu základní školy.

• 20.4.2017  13:00

Téměř zádumčivý film rozplácnutý mezi několik žánrů, v nichž rozhodně nevítězí ten exploatační. Až na ten závěr, kde již si tvůrci evidentně nevěděli moc rady, velmi dobře koukatelný horor.

• 20.4.2017  12:52
    Ekipaž (2016)

Smích prý prodlužuje život, proto mám ráda některé katastrofické filmy. A tady na ostrově bylo hodně veselo.

• 20.4.2017  12:47

Zbytečně dobré obsazení pro příliš banální film.

• 23.3.2017  19:37

Těžko říci, jestli si cynický pan neznámý více užil znásilnění, nebo přebarvení městečka.

• 23.3.2017  19:30

Autobus T 34 je asi to jediné, na co se dá po několika sekundách po skončení filmu vzpomenout.

• 23.3.2017  19:20

Artuš neprojde kvůli paroží Camelotem, neboť Guinevera je zamilována do cukrouše Lancelota. Naprostá tragédie a fraška, která nebýt Conneryho, byla by absolutně nekoukatelná. Vzhledem k celkovému vyznění filmu považuji za velmi překvapivé, že Lancelot nevyznal lásku Artušovi a neodcválal s ním v dál uzavřít registrované partnerství.

• 23.3.2017  18:57

Krásně hořká komedie s koncem, který vlastně zdaleka není tak tragický, jak se na první pohled může zdát. V lehkém tónu se Lumetovi podařilo natočit solidně hluboké psychologické drama o rodičovské a prarodičovské lásce. Na druhou stranu však musím dodat, že od takového režiséra bych očekávala, že s společně s takovými herci ve mně vzbudí trošku více emocí.

• 23.3.2017  18:50
    Neúplatní (1987)

Ness nejednal s padouchem na střeše zcela podle pravidel, ale přesně jako kdyby se mě zeptal.

• 23.3.2017  18:37
    Goldfinger (1964)

Gert Fröbe mě tady bavil víc než šéf autodopravy ve 100.000 dolarech na slunci, ale ani to nepomůže scénáři, který stojí na hliněných nohou bezduchých komiksů. Musím však uznat, že některé akční scény mají i po letech své kouzlo a nezdá se mi, že by vyčpěly. Takže jedna hvězdička za ně, jedna za Conneryho a jedna za klobouk.

• 23.3.2017  18:04

Tvrzení, že Crichtonovy knihy jsou literárními skvosty, by bylo poněkud odvážné. Po převodu na filmové plátno vzniklo cosi, co mohlo stavět na neotřelém námětu o střetu dvou odlišných kultur, nebo na zajímavě nastaveném vztahu vyšetřovatelů. Nestalo se, dvě hodiny kolem vás plyne film, u kterého je vám úplně jedno, kdo vraždil, proč vraždil a jestli ho detektivové dopadnou. Drobným zpestřením je pár akčních scén, které však nemohou probrat diváka z letargie.

• 23.3.2017  17:46

Asi nejnapínavější na celém tomto filmu je pro mě hledání důvodů, proč se do něčeho takového nechali obsadit herci takového kalibru jako Connery a Harris. Tento snímek by neobstál ani jako parodie, čestnou výjimku tvoří pouze závěrečný krokodýlí twist, který je skutečně povedenou taškařicí.

• 14.3.2017  20:39

-Golf je nádherná hra. - Ano, musíte to někdy zkusit. To byla jediná vtipná replika, která se nedopatřením vloudila do mimořádně plytkého scénáře s humorem hodným teen komedie. Connery je správný Skot, pro penci by si možná nenechal vrtat koleno, leč zřejmě by to bylo lepší, než kvůli honoráři býti jediným hercem mezi tlupou amatérů v této nepovedené taškařici.

• 12.3.2017  00:11
    Metro (2013)

Jsem vděčná za absenci vědce, který to všechno prorokoval, poté došlo na jeho slova, což mu vlilo do žil takového elánu, že všechny zachránil. Konstatuji, že množství nepravděpodobných šťastných náhod odpovídá americkému standardu. Ale závěrečný happy end neprobíhá za mohutného potlesku náhodných kolemjdoucích. A dokonce skupinka prchající před vodou nevystoupí z kanalizace v suchých a nažehlených šatech s thymolinovým úsměvem na rtech.

• 11.3.2017  23:59
    Gauneři (1992)

Ani mě tak nezaráží skromná výprava, jako velmi málo prvků exploitation, když Tarantino začínal, nebyl zdaleka tak zábavný.

• 11.3.2017  23:46
    VALL-I (2008)

Připouštím, že je to infantilní a děj vede k odpudivě rozjásanému happy endu, ale já se přesto dobře bavila.

• 11.3.2017  23:39

Jedna hvězdička za povedenou bitku ve vlaku je možná až příliš vzhledem k tomu, že jsem po zbytek filmu ukrutně nudila.

<< předchozí 1 2 3 4 30 59 87 116