Snorlax

Snorlax

Kateřina Horáková

okres Brno
Boni pastoris est tondere pecus non deglubere

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118
    • 28.10.2017  17:32

Vyzrálý Chabrol se opět snaží sdělit něco, o čem všichni ví, ale málokdo se to snaží domýšlet.

• 28.10.2017  17:29

Solidní fantasy s trapnými bojovými scénami, roztomilým příběhem a moudrým varováním lidstva před drancováním planety.

• 28.10.2017  17:25
    The Visit (2015)

Humor jsem tam tedy nenašla, ale hororu požehnaně.

• 28.10.2017  17:15
    Uranus (1990)

Slavná jména, skvělý námět řešící schopnost politiků nahodile likvidovat kohokoliv, kdo se na ně křivě podívá, druhoplánově polemika na téma odpuštění, viny a schopnosti s ní žít, tohle mohl být skvělý film. Možná by stačil jiný režisér, který by se zbavil provinční ospalosti a dokázal by filmu vdechnout život.

• 28.10.2017  17:12
    Zredigováno (2007)

Emocionální nářez, který je založen na naprosto fantastické filmařině.

• 12.10.2017  21:31

Poetický rodinný film se tváří, jako kdyby se vymknul z Shyamalanova standardu, ale řeší jeho oblíbené téma, jen zcela jiným způsobem, než jsme zvyklí.

• 10.10.2017  23:03
    Rozpolcený (2016)

Smutné je, že nejvíce napětí ztratí horor v závěru, jako kdyby Shyamalanovi došly tvůrčí síly. Ale jinak je to rázné a přímočaré dílo, které si poradí i bez šokujících vizuálních efektů.

• 10.10.2017  22:56
    Na dostřel (1993)

Velmi solidní béčko, které má smůlu, že v něm hraje šmírák Pastorelli, jakmile tento totálně netalentovaný absolutní neherec dostane prostor, začíná filmová katastrofa.

• 8.10.2017  19:40

Tomu říkám umění, takhle promarnit hodně dobrý námět a slušné herecké obsazení, to již chce notnou dávku sebezapření, aby vzniknul takto nezajímavý a nudný film postrádající jakoukoliv atmosféru.

• 7.10.2017  21:45

My, co stále chceme věřit pohádkám, jsme z tohoto filmu nadšení. Vy ostatní nám radost nezkazíte.

• 7.10.2017  21:43

Aha, tak tohle se zřejmě stále snaží v Hollywoodu natočit, když na ně přijde potřeba spáchat akční sci-fi. Já se o toho zcela nesympatického spratka bála, co víc by mohlo svědčit o dokonalosti scénáře i režie. A být v roli Kitala nějaký sympatický herec, mohlo to být za plný počet.

• 7.10.2017  00:27
    Vesnice (2004)

Famózní studie strachu, tohle není žádný obyčejný horor, ale perfektní psychologická sonda do hlubin našich největších strachů.

• 6.10.2017  21:49
    Stalo se (2008)

Jejda, to jsem ráda, že jsem viděla jiný film. Můžete mi závidět, ten můj byl napínavý, pravda, trochu trapně a hlavně nevěrohodně se do něj vloudil romantický prvek, ale to nemůže zakrýt fakt, že jsem se od začátku do konce skvěle bavila.

• 6.10.2017  21:44

Odpadní film si představuju docela jinak, ano, je to zcela nenáročné, nemá to žádnou hlubokou myšlenku, ale je to romantická komedie, od které neočekávám hloubku Sartra, leč právě onu nenáročnou zábavu. Splnilo se mi.

• 6.10.2017  12:45

Blbounké, ale velice roztomilé, občas se tam vyskytne i nějaký vtip.

• 5.10.2017  23:25

Hodně nevyvážený film, začátek je vyloženě nudný, od chvíle, kdy se Julien vrhne na dráhu zločinu, dostává snímek patřičné grády a závěr je opět takový jakýsi nanicovatý. Můžeme poděkovat distributorovi, že nám prozradil pointu, byť tento film určitě neviděl, nebo z něj přestřelky a drsné souboje vystříhal.

• 4.10.2017  20:17

Smutné psychologické drama s perfektně vystavěnou atmosférou. Já Alexe naprosto chápala, proč se nemůže rozhodnout.

• 4.10.2017  02:12

Kdo by čekal akční řež, bude zklamán, asi by měl raději kouknout na nesestříhanou verzi přenosu ze hry bingo z oblíbeného domova důchodců. Tohle je čistokrevné drama o soudržnosti jedné rodiny.

• 3.10.2017  20:29

Bez Harrise by z tohoto filmu byla půlka, ale díky němu jsem prostě musela Frankovi fandit.

• 3.10.2017  20:26
    Shalako (1968)

Hloupoučký scénář uspěl v očích diváků díky castingu hlavních rolí, obě poloviny publika mají na co koukat, ale to je bohužel asi to jediné pozitivní na tomhle filmu.

• 3.10.2017  20:23

Vyčpělé jak týden otevřené pivo.

• 3.10.2017  20:02

Tento hodně melancholický film zajisté doporučí 9 z 10 sebevrahů. Drsné, jako život sám, jen jsem nečekala až tak pohádkově dobrý konec. Alespoň ten závěr nepřipomínal Ibsena.

• 3.10.2017  00:54

Romantická komedie s neotřelou zápletkou a mnoha vtipnými momenty.

• 2.10.2017  23:40

Úplně nestranný film to není, Židé jsou ti hodní, kteří si přišli vzít zemi, kterou jim jiné země věnovali s drobným opomenutím, že v té zemi už pár stovek let bydlí někdo jiný. Tvůrcům však nelze upřít snahu o nalezení smíru mezi znesvářenými stranami. Technické provedení připomíná televizní produkci osmdesátých let, špatná barevná korekce, odfláknutá práce kameramana i zvukaře. Škoda, protože scénář měl určitě navíc.

• 2.10.2017  23:25
    Iluzionista (2006)

Nejlepším iluzionistou tohoto filmu je Neil Burger, téměř dvě hodiny předstíral filmové umění. Marně.

• 2.10.2017  01:29
    K (1997)

Napínavé, mrazivé, dynamické, zkrátka výborné, jenže to vše do prvního zvratu, pak najednou film ztrácí tempo a postupně se plácá sám v sobě. Divákovi naznačí, méně chápavému zopakuje a tomu nejhloupějšímu pro jistotu řekne, čeho si měl všimnout. Dvě třetinu filmu jsou skvělé, poslední mizerná. Mimochodem, kdyby v Berlíně tak často a tak intenzivně pršelo doopravdy, jezdilo by se v něm v gondolách.

• 1.10.2017  21:53
    Bumerang (1996)

Nemám ráda Stránského sebelítost, která ho neopouští ani ve velmi požehnaném věku. Bočan se stal již dávno takovým tím televizním režisérem, co scénář nezkazí, ani mu nepomůže. Zlí jazykové by mu s nádechem opovržení vmetli do tváře, že je ubohý rutinér. Navzdory těmto negativům se podařilo hercům a Stivínovi stvořit celkem zajímavý film.

• 1.10.2017  17:57

Vždycky jsem brečela u Dvou mužů ve městě, ale abych prořvala celý film, to se mi stalo poprvé. Fantasticky a přitom jednoduše natočený příběh dvou kluků utíkajících před smrtí. Výjimečně se mimořádně povedl i český dabing, ano, říkám to hlavně proto, že mého oblíbeného Patricka Bruela mluví svým sametovým hlasem Jirka Dvořák.

• 1.10.2017  17:48

Romantické to asi je, Damon má alespoň roztomilý úsměv, Bluntová se tváří, že se jí právě otevřel bércový vřed. A tak spolu pobíhají filmem od ničeho k ničemu a já naprosto nechápu, proč by se tento nesourodý pár měl mít rád.

• 30.9.2017  20:12

Film, ve kterém nešlo fandit nikomu, ale přece jen asi vyhrál ten nesprávný. Jinak skrumáž rychle se střídajících nelogičností vyvrcholí závěrečnou komickou sublimací bomby a jejím autosugestivním přesunem na jiné místo. To už jsem se neudržela a smála se nahlas.

<< předchozí 1 2 3 4 30 60 89 118