Snorlax

Snorlax

Kateřina Horáková

okres Brno
Boni pastoris est tondere pecus non deglubere

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 24.6.2018  21:34

Nádherně a hlavně neotřele budovaná atmosféra a pomalinku odhalované tajemství by spolu tvořily skvělý film. To by ovšem nesměl přijít stupidní konec, který měl zřejmě diváka za každou cenu šokovat. Inu, povedlo se, jsem v šoku a absolutně nechápu, jak někdo může zazdít tak dobrý film takovou pitomostí. Ten, kdo první přišel s nápadem vícenásobných rádobyšokujících zvratů, by měl za trest do konce života sledovat všechny filmy, které se v téhle hlouposti opičí. A zároveň mu přeji dlouhověkost.

• 23.6.2018  19:23

Unylost se střídá s poetičností a nadsázkou, jen té unylosti je nějak nepoměrně víc.

• 23.6.2018  13:44

Famózní úlet plný mazlení se s filmem. Tak trochu jiný pohled, než měli Blierovi Herci, ale pro mě se stejným zaujetím natočená velká poklona velkému filmovému umění.

• 22.6.2018  18:04
    Paddington (2014)

Má to celkem slušnou hudbu a hrozně fajn závěrečné titulky. Tedy já vlastně nevím, jaké jsou, protože jsem to vypnula ještě před jejich příchodem, ale celou dobu jsem se na ně těšila. Závěrečná koulovačka už byla nad mé mentální možnosti. Tak prostinké, že hloupější to snad ani být nemohlo. A místy lepkavější, než mnohokráte zmiňovaná marmeláda.

• 20.6.2018  22:03

Roztomilá satirická jednohubka, do které se bohužel vloudil Kostelka.

• 15.6.2018  21:42
    Dohola (2001)

Nemám ráda komedie bez vtipu.

• 15.6.2018  21:40

Vyhrocená atmosféra, skvělé davové scény a naprosto báječný Pleskot v roli Beneše, který se z rozhodného státníka během chvilky proměnil v zoufalou trosku.

• 15.6.2018  21:37
    Dny zrady I. (1973)

Trošku chladnější předehra se většinou odehrává na politické půdě, zatím nic nevěstí budoucí tragédii naší země.

• 10.6.2018  00:32

Hloupé sci-fi kombinované se sentimentální pohádkou, moc by mě zajímalo, kdo je cílovou skupinou toho snímku.

• 9.6.2018  13:42
    ...a bude hůř (2007)

Zdá se, že hůř už je. Film o fetujících a opíjejících se dětech nemá žádnou nosnou myšlenku. Odmítám se smířit s tím, že bych tuhle bandu zbytečných lidí mohla vidět jako vzor.

• 3.6.2018  22:09

Skvělý film pro mládež, který neglorifikuje příslušníky VB, neřeší krádež slepice a neodehrává se v omšelém prostředí sídliště. Vytkla bych, že na závěr nebyl potrestám alespoň pošklebky nevěřící Satoranského esenbák. Přiznávám, že vzhledem k mému negativnímu vztahu k nejhoršímu českému herci všech dob bych ocenila, kdyby již v úvodu byl Kostelka svrhnut ze skály a tento záslužný čin by se mohl v několika roztomilých flashbacích zopakovat.

• 3.6.2018  13:52

Kdyby film začínal obzvláště brutální vraždou Perryho, mohla to být výborná zábava. Podotýkám, že na jeho mučení bych se ráda podílela. Jedna hvězdička za okouzlujícího Willise coby hospodyňku.

• 2.6.2018  20:07
    Past na kachnu (1978)

První polovina působí jako kvalitní ketamin, druhá už jen jako prostý Rohypnol. Ale probrala jsem se u závěrečné scény na stadionu, neboť jsem se u ní hlasitě smála. A to se ani nechci pídit po tom, čím se dvojnásobného vraha chystal zadržet pan major, zřejmě proklatě nízko zavěšeným megafonem.

• 2.6.2018  01:48
    Barva noci (1994)

Zvažovala jsem, že dám 4, abych alespoň trochu vyvážila nízká hodnocení, ale za ten závěr (nikoliv samotnou pointu), to skutečně nejde, neboť ta záchrana z komína patřila již spíše do kategorie nechtěně komediálních scén.

• 1.6.2018  22:08

Primitivní scénář, o kterém je lepší pomlčet, ale přesto se z toho vyklubal parádní akční úlet a já se dobře bavila.

• 28.5.2018  19:16
    Catch .44 (2011)

Říkejte si co chcete, mně se ta hra na Tarantina líbila. Ne že by se ten závod dal vyhrát, on se Tarantino nedá ani dohonit, ale poslyšte, já nebyla na závodech, já se jen bavila u filmu. A je mi vlastně celkem fuk, že mi tvrdíte, že jsem se bavit neměla.

• 27.5.2018  20:34
    Poldové (2010)

Trapnosti tvé jméno je Tracy Morgan. Vedle kreací tohoto pána s obličejem podobným velmi nepovedenému orangutanovi bledne i humor Zdeňka Trošky a aspiruje na uchování na čestném místě v Klubu náročného diváka. Willis je děsně chamtivý a tudíž ochotný účastnit se něčeho takového. Tfuj!

• 27.5.2018  13:42
    Mercury (1998)

Tenhle film je lepší zapomenout, naštěstí se o to postará sám, jelikož v něm není jedna jediná zapamatování hodná scéna.

• 26.5.2018  15:09
    Náhradníci (2009)

Akční tento film příliš není, napínavý také moc ne, přes přítomnost Willise postrádá humor, ale na jedno podívání je to neurážlivé.

• 26.5.2018  15:07
    17 dívek (2011)

Rebelie z nudy? Asi ano. Těhotenství jako důkaz rebelie? Hmm, prý ano. Písničky zpívané anglicky ve francouzském filmu? To rozhodně ne, tfuj.

• 22.5.2018  15:09

Jak já ty jednostranné snímky nemám ráda! Extrémně zlí, zákeřní a sadističtí policisté proti abnormálně klidným, tichým mírotvůrcům na straně druhé. Ze snímku čiší touha manipulovat s divákem, donutit ho možná i dávit a hlavně soucítit s ... no s kým vlastně? S demonstranty, kteří vlastně nebyli demonstranty, protože podle Vicariho byli novináři. Úsměvné. Z principu bych byla na straně demonstrujících proti G8. Ale po téhle tupé filmové manipulaci svůj postoj zřejmě přehodnotím.

• 19.5.2018  16:57

Pointa je bohužel jasná minimálně od poloviny značně nezáživného filmu.

• 19.5.2018  11:34

Určitě znám i méně vtipné komedie, jen si teď na žádnou zrovna nemůžu vzpomenout.

• 17.5.2018  19:51

Asi nejvíce mě bavila variace na téma Mašíni a to především díky skvěle hnusnému Luďkovi Munzarovi. Příliš si s nimi nezadal souboj Hrušínský kontra Řehoř. Romantizující prostřední povídka úplně nezapadá do schématu překonání vlastního strachu.

• 17.5.2018  17:45
    Hacker (2015)

Naštěstí je hlavní hrdina nejen geniální hacker, ale také je skvělý v boji muže proti muži. Ze začátku ten film ani nevypadal, že bude tak hrozně hloupý.

• 16.5.2018  20:54

Jen chvílemi jsem neměla pocit, že jsem na nějakém hodně špatném politickém školení. Myšlenky vytrhané z kontextu nedávají smysl, tak by mě celkem zajímalo, proč je vlastně autoři do filmu tak násilně tlačili.

• 16.5.2018  20:49
    Proměna (2009)

Solidní mysteriozní drama, ve kterém bych uvítala více Marceau a méně Bellucci, která mi obzvláště zde přišla poněkud ordinérní.

• 16.5.2018  20:45

Nudný rebel s příčinou může klidně i nadále zůstat osamělý.

• 8.5.2018  19:25
    Dveře (TV film) (1976)

Tohle byla skutečně komedie?

• 8.5.2018  16:40

DiCaprio konečně našel filmovou partnerku v podobně Rooney Mara, také nemá mimické svaly a dívat se na ni je stejně fyzicky náročné jako koukat na něj. Docela mě mrzí, že ji v prvních minutách filmu Zeta-Jones třebas nezastřelila, nebo přes ni někdo nepohodil alespoň nějaké prostěradlo. Pak by vzniknul napínavý film, na nějž by se dalo bez potíží velmi dobře dívat.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120