jirin_cz

jirin_cz

Jiří Nápravník

okres Pelhřimov

homepage
Twitter: JiriNapravnik

4 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 5 6
  • 8.7.2019  22:06

  Dle hodnocení zde mi evidentně něco uchází... Pro mě nuda, nezajímavý děj, ani soundtrack mě nenadchl a grafika taky nijak uchvátná, pomalu jak osmdesátkové komiksy. Hvězdička jen za komiksovost filmu s bublinami apod. ač mě to spíše otravovalo, ale nápad je to zajímavý.

  • 7.7.2019  21:27

  Pro X-meny mám slabost, ale filmová zpracování pro mě šla postupně dolů. Nicméně přišel Dark Phoenix, ten příběh mě chytl už v komiksech a byl jsem spokojen. Moc mi sice neseděli mimozemšťani, ale jako celek to pro mě fungovalo. A Fassbender jako Magneto (a vlastně i Magneto v celém tomhle filmu) je prostě pecka. 90%

  • 7.7.2019  21:22

  Horory nijak extra nevyhledávám, přijdou mi většinou tupější a plné lekaček. Překvapuje mě, že většina lidí kritizuje i tady, že tam bylo dost lekaček, ale já osobně jich tam nějak moc neviděl a přišel mi to spíše jeden z těch inteligentních hororů, kdy se člověk bojí celý film a je vtáhnutž atmosférou....

  • 7.7.2019  21:16

  Pojetí internetu a jednotlivých portálů bylo parádně vymyšlené. Myslím si, že je to pomalu více film pro dospělejší než pro děti, protože kontext asi moc nepoberou. Příjemné překvapení.

  • 7.7.2019  21:14

  Zezačátku jsem se nudil, bylo to táhle a pomalé. Ale už při problémech s Gemini mě to vtáhlo a nepustilo. Při startu Saturnu V jsem měl nehoráznou husí kůži a přistání na Měsíci byla bomba. Nevěděl jsem, že to bylo tolik neúspěchu kolem, líbila se mi syrovost celého filmu. Plný počet hvězd bez pochyby...

  • 16.4.2016  22:59
  Tvoje tvář má známý hlas (TV pořad) (2016)
  odpad!

  Nevím, jeslti jsem divný já nebo většina národa. Láme to divácké rekordy, na ČSFD, které bývá kritické tak 44%?? Nepobírám, v teleivzi jsem viděl pár minut konce jednoho dílu, a pak jsem si říkal, že dám tomu šanci, tak jsem začal sledovat od začátku, dal jsem dvě vystoupení Jima Carreyho a Stevena Tylera a vypnul. Připadal jsem si jak u estrád s Pavlem Novotným či podobně (přiznávám, jako puberťák jsem je měl i rád:), několik let zpět v televizní zábavě. Co je cílem tohohle pořadu? To má být karaoke? Travesti? Karneval? Pokud by to bylo stylem StarDance, někdo kdo neumí zpívat jde zpívat, tak proč ne, prostě nejaká SuperStar pro nezpěvácké celebrity. Ale tohle nechápu, to vypadá jak soutěž maskérů. Jinak mám rád Sokola, ale teda tady jako moderátor mě teda taky neoslovil. Kohák už se přejídá, a co dělá v porotě Ledecký, jsem myslel, že má trochu soudnosti ne? Pak jsem viděl i několik vystoupení, co jsem dostal tip na youtube, ale ani to mě nijak nenadchlo, ano někdo umí zpívat, ale tady jde asi více o tu scénku, masku apod.

  • 5.2.2016  21:53

  Rozjezd byl slabý a i nudil. Nějak jsem tu postrádal drama. Pak se to zlomilo a ke konci to dostávalo sílu. A pokud se člověk zamyslí nad tím, čím si museli ty rodiny, co se vzdají dítěte v jeho prospěch prožít je to clekem slušná darda... Líbili se mi celkem i židovské obřady/tradice. Opravdu nechápu proč i zde musely být sexuální scény.

  • 5.2.2016  21:50

  Jsem křesťan-katolík. Jsou mi blízcí kněží stylu otec Pablo, a přijde mi, že mám na ty mladší a pozitivnější celkem štěstí. Jsem optimista a věřím, že tohoto ražení je kněží čím dál více. Očekával jsem spíše film na motivy života kněze, tady jde spíše o dokument. Celkem by mě zajímalo, kde brali ty respondenty - i když pravda, asi stačí vyjít jen ven a poptat se i v ČR a ten názor na církev je holt asi všude stejný.

  • 21.1.2016  21:04
  Silicon Valley (TV seriál) (2014)
  ***

  Hodně těžké pro mě hodnotit. Téma je super, je mi blízké baví mě sledovat startupy apod. ALE strašně vadí velká sprostota, sexuální narážky všeho možného. Taky mi vadí jedna postava, která je satanista a ty věci kolem toho, to fakt jako křesťan sledovat nechci! Pro ty co čekají komedii ve stylu TBBT nebo IT crowd tak to tady opravdu ne, občas tam je nějaký vtípek, ale trhat se smíchy u toho nebudete. Je to spíše blízko nějakému dramatu, ale zase něco jako film The Social Network nečekejte, spíše něco jako Pirates of Silicon Valley, případně možná i jako jOBS. Pokud bych měl hodnotit hlavní téma a prostředí byl by to skoro plný počet, ale toho satanismu a halvně sprostoty je tam přespříliš...

  • 3.1.2016  00:16
  Fair Play (2014)
  ****

  Svým způsobem nemám rád filmy týkající se komunismu, protože se u nich vtždycky naštvu a nechápu jak dodnes může tahle cháska sedět v parlamentu abýt placená z našich daní. Tady tomu nebylo jinak a obzvláště konec byl opravdu hodně krutý... Hlavní je však, že film samotný mě vtáhl a byl jsem zvědavý jak to skončí a to se počítá. Přitom opravdu nejsem sportovní fanoušek. Líbili se mi herecké výkony - obzláště stbák Bareš a i trenér. Nicméně přišly mi některé linie nedovyprávěné. Stejně tak nechápu, proč i zde musejí být erotické, sexuální a nahé scény...

  • 20.12.2015  00:35

  Od té doby co jsem se dozvěděl, že se má točit nové SW jsem byl napjatý a nadšený, ač jsem nebyl skalní fanda, ale mám je rád. Když jsem se dozvěděl, že to vezem do rukou J.J. Abrams těšil jsem se ještě více. Po dlouhé době jsem dnes usedl před plátno a jak se rozjeli titulky na začátku s hudbou dostavila se první husí kůže. I celý díl byla prostě pecka. Těžká nostalgie, ale nejen to, skvělé šlape celý film od začátku do konce. Je pravda, že mě celke mnudí dlouhé bitvy a tak když se ničila celá planeta, tak mi to přišlo už celkem únavné. Stejně tak mě trochu už iritovalo vtipkování Hana Sola, ač ho mám rád. A při scéně na mostě jsem jen čuměl! Parádní podívaná, stejně tak noví hrdinovémi sedí, povedené vtipkování, hrozěn se mi líbili scenérie z různých planet. Super a už aby byl další díl, protože ten otevřený konec je celkem naprd:-) Trochu výtka směruje k tomu, že ten motiv samotný je celkem poskládaný z epizdo IV-VI a obodbné principy tam, nicméně funguje to, a dále se jistě vymyslí něco nového.

  • 5.12.2015  15:51
  Autobazar Monte Karlo (TV seriál) (2015)
  **

  Některé díly povedené, ač tedy žádná řachanda to není. Ale některé jsou hodně slabé a plné zbytečných vulgáren, sexismu (a vlastně i pornografie...)

  • 5.12.2015  15:48

  Babiše opravdu nemám rád, ale bylo to hodně zaujaté proti němu a dát po promítnutí prostor k obhajobě to mi nepřijde jako poctivý dokument...

  • 6.11.2015  23:33

  Jsem křesťan (katolík). A proč tedy jen 3*? Zážitek maléhé Coltona je samozřejmě super, dechboroucí a nadějeplný. Ale není mu na můj vkus příliš věnováno a je tam hodně věcí, které od toho hlavního odvádí, přišlo mi tam hodně takových hluchých míst, které tam být nemusely. Ale chci si přečíst i knihu.

  • 6.11.2015  23:32

  Super, nemám slov. Trochu jsem se obával akademických debat, zda mě to neunudí, ale bylo to zajímavé. No a ten samotný závěr byl opravdu pecka a super. Výtku mám k tomu, že mi některé linie přišly nedotažené, a kdoví jestli všechny ty linky byly uzavřené, ale možná jsem byl jen nepozorný... Jen pro úplnost jsem katolický křesťan.

  • 5.10.2015  13:46
  Marťan (2015)
  *****

  Chtěl jsem prvně přečíst knihu než půjdu na film. I jsem si ji koupil, ale nestihl se ani začíst. Na film byly velké reference, na knihu taky, tak jsem měl i velké očekávání. A odcházel jsem spokojen. Film šlapal, žádné dlouhé úvody, ale byly jsme vrhnuti přímo do děje. Matt Damon byl výborný a seděl mi tam pěkně. Kupodivu se mi hodně líbili různé vtípky a špičkování mezi posádkou. I ten určitý nadhled, kdy jste v háji a přesto zůstává humor. Bavila mě i hodně ulítla hudba. Jordánsko, kde se natáčelo má fakt úchvatné scenérie. --SPOILER--Vzhledem k tomu, že se snažil být celý film realistický, tak samotný konec a vlastně záchrana mi přišel celkem nereálný. Pochybuji už o samotném vrácení na Mars, kdy je větší ztráta než příadný jeden astronaut. Ale budiž, nicméně vrcholem mi přišlo Iron manovo ltání, kdy si propíchl skafandr a kyslíkem se pohyboval a doletěl k velitelce a zachytili se ve volném kosmu.... Taky mi přišlo absurdní, během několika minut mají udělat bombu, proč ne, to asi chemik zvládnout může, ale že by si dal práci s tím aby blikala? --KONEC SPOILERU-- Taky mi přišlo místami trochu hluchá místa. Celkově je to pěkných 90%, rád se podívám znovu, ale abych to řadil mezi TOP filmy u sebe, to asi ne.

  • 14.7.2015  00:56
  Želvy Ninja (2014)
  ****

  Byl jsem spokojen. Čekal jsem popravdě spíše něco ve stylu klasických komiksových filmů, pochipil jsem však, že jde tady hlavně o komediální stránku a bavil jsem se, účel splněn. Je pravda, že po necelém týdnu nevím, o čem tobylo, ale u tohohle je to celkem jedno.

  • 14.7.2015  00:49
  Kung Fury (2015)
  ****

  Pokud budete brát jako komedii či vzpomínku na osmedesátky, tak super. Více od toho nečekejte, jo vlastně ještě parádní soundtrack. Nechápu však jak se na to mohl vybrat takový balík...

  • 14.7.2015  00:46

  Tady opravdu nejde jinak. Kdo má rád superhrdiny, a obecně sci-fi, tak bude spokojen. Příjemný a inteligentní animák.

  • 7.7.2015  01:04
  Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)
  ***

  Těžko hodnotit. Nápad celkem dobrý, ale pojem reality show je v tomhle kontextu opravdu směšný. Opravdu těžko věřit, když někoho odvede gestapo, že to s ním špatně dopadne, či se odněkud nevrátí apod. Vážně to brala snad jen babička:-) Naopak děda - ten by v reálu zase neměl s tímhle vystupováním šancí přežít. Ale jedná se zkrátka spíše o hraný dokument, ale proč už tam rovnou nemohli být herci? Nicméně pokud se od tohoto člověk oprostil, a snažil se spíše vžít do situace, kterou se to snažilo navodit, tak to je zajímavé. Kladně určit hodnotit i dobové záběry a zachycení opravdu reálných situací, zkátka, že ta reality-show šla spíše stranou.

  • 26.6.2015  23:31

  To byl ale hnus, až se divím, že jsem to dokoukal. Totálně trapný Jack Black. Spousta typicky rádoby směšných amerických skečů, které jsou trapné - např. Gulliverovo močení. Hrůza... Odpad to snad není, ale víc jak hvězdičku stěží mohu dát.

  • 19.5.2015  15:28

  Dvě hvězdy jen za závěr, který byl fakt drsný a ještě nějakou chvíli po filmu jsem měl husí kůži. Ale zbytek filmu byla pro mě převážně nuda, ono ostatně místo v rakvi a jen telefony, nic moc extra nenabízí. Na druhou stranu, poud se to srovná se Schumacherovou Telefonní budkou, tak to je hodně podobné, ale vtáhlo mě to tedy mnohem více do děje.

  • 19.5.2015  15:13
  Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)
  **

  Youtubery v podstate nesleduji, jen velmi zridka. Videl jsem dva dily, jeden byl strasny, druhy celkem slusny, tak si to aspon ty dve hvezdy zaslouzi. Nicmene myslim, ze mali kluci, co je zerou, to budou jiste milovat...

  • 19.5.2015  00:12
  Hyde Park Civilizace (TV pořad) (2012)
  *****

  Asi to nejlepší na 24, většinou výborní hosté (často zahraniční), obzvláště různí vědátoři stojí za to, výborný moderátor. Snad málokdy jsem byl zklamán.

  • 19.5.2015  00:10
  DobroDRUH (TV pořad) (2015)
  **

  Viděl jsem asi tři díly, včetně legendární Papuy. Hodnocení je spíše za místa, na která se dostal, ale jako cestopis slabé. První díl s Afrikou se mi ještě celkem líbil, ale pak mě to přestalo bavit..

  • 18.5.2015  23:57
  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)
  **

  Sprostý, samý sex, dost často nechutnosti, i samotné schopnosti někdy už samotné podviné, nic, co by mělo být k obdivu. Hvězdička za nápad dát superschopnosti lidem, u kterých bychom to nečekali a za objevení Nathanovi schopnosti na konci první série.

  • 11.5.2015  23:44

  Jendička mě tedy mnoho nechytla, ano byla slušná, ale pro mě žádný TOP a v první fázi Marvelu byly pro mě některé filmy o dost lepší. Ale Avengers Age of Ultron mě opravdu bavilo! Scéna s kladivem pecka, bitka Hulk vs. Hulbuster, finále, vývoj ohledně dvojčat, parádní Vision, nádherná Scarlett Johansson. Těžko hledat nějaké negativum...

  • 13.4.2015  13:03

  Nejnavštěvovanější komedie roku? Vážně? To jsme na tom tak špatně? Komedie, kdy se člověk dvakrát zasměje? Jedna hvězda za linku s nemocí Vilmy, i když má tohle být na druhou stranu v komedii? SPOILER: scéna nad rakví mi pomalu přišla až nechutná a za hranou. Opravdu nechápu Lva pro Balzarovou, mě tam spíše iritovala.

  • 27.2.2015  23:13
  Griffinovi (TV seriál) (1999)
  *

  Neviděl jsem celé série, či kusy, spíše několik různých dílů a opravdu mě to neupoutalo. Vtip člověk aby stěží pohledal, jasně pár gagů se podaří, ale je to spíše svátek. V porovnání se Simsponama, kde se směj učasto, tady zřídka. Často na mě až moc vulgární, či zesměšňující mojí víru. Tohle rádoby šokování je spíše trapné. Zvažoval jsem i odpad, ale tak jedna hvězda za občasný fór snad může být...

  • 25.2.2015  23:22

  Pouze 4* jen díky tomu, že srovnávám se seriálem, který je zkrátka delší, a tak se tam vešlo více věcí a jsou tak některé dovyprávěné.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace