Atron

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 20.4.2020  10:21

Já bych ten film tak příkře nesoudil... je to prostě o lidské blbosti a o tom, jak to dopadá, když se sejde víc pitomců pohromadě.

• 4.4.2020  17:12

Emoce od zdi ke zdi... nenávidím, miluji, nenávidím, miluji... až do konce. Ke konci právě až trochu moc, i když finále opravdu pěkné.

• 26.3.2020  11:47
    Zelig (1983)

Nápad jistě zajímavý, ale po půlhodině už pro mě stereotypní s několika dobrými chvilkami - třeba ta s Hitlerem pobavila. Nadšení ostatních tady bohužel úplně nesdílím.

• 25.3.2020  18:56

Že se nám ty slušivé oblečky s respirátory po letech hezky vrací a to ani ne ve filmu... Musel jsem si to zase po letech v době koronavirové pustit. Ty nelogičnosti sedmdesátek nutno zřejmě odpustit, jinak ale dost dobré.

• 28.2.2020  19:34
    Lured (1947)

Film typu noir si představuji docela jinak a když už krimi, tak napínavé asi jako vytahané tepláky. Uprostřed mě zmohla dřímota a o nic jsem nepřišel...

• 26.2.2020  14:13

Barevné, výpravné, nudné.

• 5.2.2020  13:33

J. Harlow děsná a příběh hodně vycucaný z prstu...

• 1.11.2019  15:02

Ke konci, jak sílilo tempo filmu, tak ve mě prvotní nadšení sláblo. Zkrátit o půl hodiny a mohlo to zůstat výborné, takhle mě to vlastně začalo nudit.

• 17.1.2019  22:53

Slaboduchý děj jsem vždycky převinul až k další rock & rollové pecce, tak jedině se to dalo.. takže nakonec příjemná půlhodinka, ale nic víc.

• 17.1.2019  22:44

Po pravdě jsem dlouho hádal, jestli je to romantika, komedie nebo noir... ono tedy nakonec asi ode všeho trochu, i když komedie asi trochu nechtěně a trochu noirové až ke konci. A Deana mi přišla úplně prkenná, jedině zřejmě dokázala slzet na povel skoro pokaždé, když byla v záběru.

• 5.1.2019  10:42

Ten film omlouvá snad jen to, že to ČT dala v pátek večer... jako totální výplach mozku po pracovním týdnu. Hlavně ten konec od scén s letadlem byl srovnatelný snad jen s elektrošoky.

• 12.12.2018  22:45

Tak jsem pořád čekal, kdy z toho bude noir a nedočkal jsem se. Dobrosrdečnost telefoňáka a policajtů to přebila:-).

• 11.12.2018  22:58

Tak asi do dvou třetin dobrý, ale ten konec - něco jako Mimikry. Scénárista zřejmě fungoval na společenskou objednávku nebo se zbláznil. Zase na druhou stranu, 007 v jedné bondovce taky podobně bojoval pod hladinou s harpunami a tohle bylo natočeno zjevně dříve.Ale na víc než dvě hvězdy to nejde, ani když tam byl Armstrong.

• 10.12.2018  16:37
    Kvarteto (2017)

Asi mi unikl smysl filmu, pokud tam tedy nějaký byl, o čemž pochybuji.

• 4.12.2018  22:37

Firma na školení manažerů zveřejní soutěž na školení zdarma pro loosery, aby se o ní psalo.. A přihlásí se H. Fonda, který je nicméně poměrně rezistentní k manažerským kecům. A pak je tam pěkná slečna, takto snoubenka majitele, no a pak si to domyslíte. Žádný zázrak to není, nicméně je to vtipné a kdyby (možná se stalo, nevím) tomu někdo dnes udělal remake, mohlo by to mít taky sukces, protože manažerská školení frčí stále. Navíc mě pořád překvapuje, čím se bavili Američani v roce 42.

• 31.7.2018  20:39

Nedostal jsem se přes začátek...

• 12.6.2018  22:37
    Toni Erdmann (2016)

Schematické, přetažená délka. A na konci už nevěděli, co s tím.

• 30.3.2018  20:23
    Osm a půl (1963)

Třeba jsem to jen nepochopil...

• 12.3.2018  23:07

Tak trochu variace na téma pohádky o kohoutkovi a slepičce... mysteriózní to nebylo a thriller už vůbec ne.

• 7.3.2018  23:01

Anne Bancroft to moc sluší a Lee Marvinovi coby padouchovi vlastně taky, ale jinak je to předvídatelná slabota. Obviněný otec z vraždy, jeho ztracený syn sleduje pravého vraha. Ale zajímavá architektura při závěrečné akci - asi nám Mexičani chtěli ukázat novou univerzitu a to bylo na té akci taky jediné zajímavé. Jsou tam jsou stovky policajtů a všechno řeší hlavní hrdina se svým desetiletým synem. Jednou stačilo.

• 18.12.2017  22:52

Tedy takových keců v jednom filmu už jsem dlouho nezažil. A než vůbec něco začalo, tak to trvalo asi 40 minut. A i když to začalo, tak kecy ne a ne ustat. S nikým si tak nepokecáte, jako s HB coby vůdcem bandy.

• 22.11.2017  07:05
    Backfire (1950)

Nezáživná nuda.

• 16.11.2017  23:25

Je pravda, že za dob mého mládí mi to připadalo o dost napínavější, teď je to spíše zábavná záležitost.

• 16.11.2017  21:18

Na to, jak mám rád Mitchuma, tak stejně za jednu. Děsná nuda, nedal jsem to celé.

• 15.11.2017  21:30

Na rozdíl od některých hodnocení pro mě otevřený konec znamená bodík navíc. Nemusí snad být vždycky hollywoodský happyend...

• 9.10.2017  22:51
    Bába z ledu (2017)

Kdyby to nebylo tak předvídatelné... zejména ten konec.

• 9.10.2017  22:49
    Masaryk (2016)

Rozkouskovaná a na přeskáčku podaná ptákovina.

• 28.9.2017  22:52
    V pasti (1949)

Noir jsem v tom nenašel a ten konec jsem nerozdýchal (hurá, dítě ......), takže u mě za dvě. Nicméně BBG byla dobrá, to jsem nečekal.

• 28.9.2017  20:58
    Pan Majestyk (1974)

Asi reklama na žlutý pickup co projede cokoliv:-). Bronson výborný, ale scénář slabý jak čaj z potřetí vyvařeného pytlíku.

• 28.9.2017  20:51
    Manželé (1970)

Zajímavá myšlenka, ale chtělo by to sestříhat na polovinu. Jestli bylo cílem drásat nervy diváka nekonečnými scénami, tak pro mě to bohužel nebylo.

<< předchozí 1 2 3 4 6 7