Atron

Twitter: atron

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 17.1.2019  22:53

Slaboduchý děj jsem vždycky převinul až k další rock & rollové pecce, tak jedině se to dalo.. takže nakonec příjemná půlhodinka, ale nic víc.

• 17.1.2019  22:44

Po pravdě jsem dlouho hádal, jestli je to romantika, komedie nebo noir... ono tedy nakonec asi ode všeho trochu, i když komedie asi trochu nechtěně a trochu noirové až ke konci. A Deana mi přišla úplně prkenná, jedině zřejmě dokázala slzet na povel skoro pokaždé, když byla v záběru.

• 5.1.2019  10:42

Ten film omlouvá snad jen to, že to ČT dala v pátek večer... jako totální výplach mozku po pracovním týdnu. Hlavně ten konec od scén s letadlem byl srovnatelný snad jen s elektrošoky.

• 12.12.2018  22:45

Tak jsem pořád čekal, kdy z toho bude noir a nedočkal jsem se. Dobrosrdečnost telefoňáka a policajtů to přebila:-).

• 11.12.2018  22:58

Tak asi do dvou třetin dobrý, ale ten konec - něco jako Mimikry. Scénárista zřejmě fungoval na společenskou objednávku nebo se zbláznil. Zase na druhou stranu, 007 v jedné bondovce taky podobně bojoval pod hladinou s harpunami a tohle bylo natočeno zjevně dříve.Ale na víc než dvě hvězdy to nejde, ani když tam byl Armstrong.

• 10.12.2018  16:37
    Kvarteto (2017)

Asi mi unikl smysl filmu, pokud tam tedy nějaký byl, o čemž pochybuji.

• 4.12.2018  22:37

Firma na školení manažerů zveřejní soutěž na školení zdarma pro loosery, aby se o ní psalo.. A přihlásí se H. Fonda, který je nicméně poměrně rezistentní k manažerským kecům. A pak je tam pěkná slečna, takto snoubenka majitele, no a pak si to domyslíte. Žádný zázrak to není, nicméně je to vtipné a kdyby (možná se stalo, nevím) tomu někdo dnes udělal remake, mohlo by to mít taky sukces, protože manažerská školení frčí stále. Navíc mě pořád překvapuje, čím se bavili Američani v roce 42.

• 31.7.2018  20:39

Nedostal jsem se přes začátek...

• 12.6.2018  22:37
    Toni Erdmann (2016)

Schematické, přetažená délka. A na konci už nevěděli, co s tím.

• 30.3.2018  20:23
    Osm a půl (1963)

Třeba jsem to jen nepochopil...

• 12.3.2018  23:07

Tak trochu variace na téma pohádky o kohoutkovi a slepičce... mysteriózní to nebylo a thriller už vůbec ne.

• 7.3.2018  23:01

Anne Bancroft to moc sluší a Lee Marvinovi coby padouchovi vlastně taky, ale jinak je to předvídatelná slabota. Obviněný otec z vraždy, jeho ztracený syn sleduje pravého vraha. Ale zajímavá architektura při závěrečné akci - asi nám Mexičani chtěli ukázat novou univerzitu a to bylo na té akci taky jediné zajímavé. Jsou tam jsou stovky policajtů a všechno řeší hlavní hrdina se svým desetiletým synem. Jednou stačilo.

• 18.12.2017  22:52

Tedy takových keců v jednom filmu už jsem dlouho nezažil. A než vůbec něco začalo, tak to trvalo asi 40 minut. A i když to začalo, tak kecy ne a ne ustat. S nikým si tak nepokecáte, jako s HB coby vůdcem bandy.

• 22.11.2017  07:05
    Backfire (1950)

Nezáživná nuda.

• 16.11.2017  23:25

Je pravda, že za dob mého mládí mi to připadalo o dost napínavější, teď je to spíše zábavná záležitost.

• 16.11.2017  21:18

Na to, jak mám rád Mitchuma, tak stejně za jednu. Děsná nuda, nedal jsem to celé.

• 15.11.2017  21:30

Na rozdíl od některých hodnocení pro mě otevřený konec znamená bodík navíc. Nemusí snad být vždycky hollywoodský happyend...

• 9.10.2017  22:51
    Bába z ledu (2017)

Kdyby to nebylo tak předvídatelné... zejména ten konec.

• 9.10.2017  22:49
    Masaryk (2016)

Rozkouskovaná a na přeskáčku podaná ptákovina.

• 28.9.2017  22:52
    V pasti (1949)

Noir jsem v tom nenašel a ten konec jsem nerozdýchal (hurá, dítě ......), takže u mě za dvě. Nicméně BBG byla dobrá, to jsem nečekal.

• 28.9.2017  20:58
    Pan Majestyk (1974)

Asi reklama na žlutý pickup co projede cokoliv:-). Bronson výborný, ale scénář slabý jak čaj z potřetí vyvařeného pytlíku.

• 28.9.2017  20:51
    Manželé (1970)

Zajímavá myšlenka, ale chtělo by to sestříhat na polovinu. Jestli bylo cílem drásat nervy diváka nekonečnými scénami, tak pro mě to bohužel nebylo.

• 2.8.2017  18:29
    Obsession (1949)

Detektiv mi přišel trochu jako Columbo začátečník, už jsem čekal, že se vrátí od dveří;-). Celkově ale ne moc uvěřitelné, doktor každý den večer několik měsíců vaří nějakou žíravinu a pak někam chodí a nikomu včetně manželky to není nápadné...

• 17.7.2017  22:27
    Nástup (1952)

Když se to bere jako komedie, tak to jde... ale starých pánů mi bylo líto.

• 15.5.2017  22:52

Jasně, že je to ptákovina, ale s povzdechnutím, že něco takového už by dnes nikdo nenatočil. A peníze nesmrdí!

• 5.3.2017  08:07

Bazénová scéna: to musely být docela kvalitní dveře, když odolaly tomu tlaku vody a taky dobře utěsněné, když to kolem nich neteklo ven:-)

• 14.2.2017  22:34

Na poprvé za 4 hvězdy, po pár letech jsem o jednu snížil, asi už na mě byl ten konec poněkud příliš melodramatický. Jako noir bych to fakt neviděl. Dokonce už i má oblíbenkyně BS mě svou rozpolceností stylu "nevím co chci, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu" až vadila. Ovšem Marilyn to v "dělnických" džínách fakt seklo.

• 19.1.2017  20:23
    Zelňačka (1981)

Nechápu kritiky filmu, kteří snižují hodnocení kvůli dabingové verzi, jaky by za to ten film mohl. Proč si neseženete a nepustíte originál s titulky? To je přece něco úplně jiného...

• 15.1.2017  17:17
    Pustina (TV seriál) (2016)

Napětí tam bylo, výkony herců prvotřídní, exteriéry takové, že jsem si říkal, jestli je to vůbec možné, aby to tam bylo tak hnusné (ale asi ano)... ale to jsem jako čekal osm hodin na tak odbytý konec? Kromě toho poslední asi tak 3 díly už to bylo docela nastavované. Udělat z toho jeden dvouhodinový film, byl by to trhák. Takhle ne.

• 14.1.2017  14:34
    Paprika (1991)

Tam si užijete bobrů... ale přece jen něco do sebe to má. A že by věta "Jak hluboko ještě klesnem!" odkazovala na půvabný filmeček "Bože, jak hluboko jsem klesla?"

<< předchozí 1 2 3 4 6 7