PaTeXx

okres Hodonín

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 21.5.2019  11:26
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nepředstavoval jsem si zakončení takového seriálu jako je GoT, aby se z chemie mezi postavami stala sračka, a sračkou taky zůstala celá osmá série. Naštěstí prvních šest bylo vynikajících. Benioffe a Weissi, špatná práce. Martine, díky.

• 21.5.2019  10:59
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Čím míň dílů, tím horší série. Paradoxně jediný seriál, který to tak má.

• 20.5.2019  22:26

Neřekl bych, že to byla taková katastrofa, jak ukazuje hodnocení, ale nějaké mínusy tam samozřejmě byly. Solidní čtverka, ale závěr takovéhoto seriálu jsem si představoval úplně jinak.

• 20.5.2019  20:38

No, mám dost rozpačité dojmy, ale převládají pozitiva. Sice mi některé pasáže přijdou dost nelogické, ale to už delší dobu. Bitka na schodech byla fajn.

• 16.5.2019  12:59

Musím pochválit spoustu věcí vyskytující v první sérce. Dialogy - Všechno co vypustil McConaughey z úst, u mě způsobilo okamžitý orgasmus, ale nemyslím teď jen jeho. Celkově se mi líbila jejich kombinace s nechutným jižanským přízvukem. Exteriér - Pochybuju, že si Pizzolatto s Fukunagou mohli vybrat lepší prostředí než depresivní mokřady a lesy v Louisianě. Tvořily minimálně 30% celé atmosféry. Obsazení - To, že McConaugheyho výkon za roli Rusta je hoden Oscara, je nepopíratelné, o tom se ani nemůžeme bavit. Ale musím ještě pochválit Harrelsona (který podle mě zahrál snad nejlíp, jak mohl) a nesmíme zapomenout ani na Michelle Monaghan, která ztvárnila vychcanou manželku náramně. Scénář - Nesleduju detektivky a kriminálky nějak extra, takže nevím, jak by měl vypadat ideální scénář na toto téma, ale tohle mě zkrátka nadchlo. Prolínání několika časovými obdobími z pohledu dvou rozdílných zmrdů (svým způsobem) zafungovalo na jedničku. Soundtrack - Nenašel jsem moment, kdy jsem neměl obavy z toho, co se stane (možná, když Rust párkrát provokoval Martyho v autě, z čehož vznikal ten jeho nasraný předkus, ve mně vyvolával náznaky smíchu). Samozřejmě to nezpůsobuje pouze hudba, ale dost tomu pomohla. Líbilo se mi vlastně všechno, ale nebudu to tady už dál vypisovat. Jedná se o jednu z nejlepších sérií, jakou jsem kdy viděl.

• 15.5.2019  19:38

Konečně po dlouhé době nějaké ty intriky a šachové partie. Snad zdechne jak Cersei, tak Daenerys.

• 14.5.2019  23:47

Fantastické finále s důkazem, že i Rust má nějaké emoce. Někomu se to sice nelíbí, ale mě to dokonce dojalo. Pizzolatto je génius. "It's just one story. The oldest." "What's that?" "Light versus dark."

• 14.5.2019  22:23

Jsem rád, že se dvojka dala zase dohromady, ale už teď vím, že ten duet otravných negroidů mě bude dost srát.

• 14.5.2019  19:09

Přijde mi, že se toho dozvídáme moc a ještě k tomu šíleným tempem. Pomalu to ani nestíhám všechno vstřebávat, stejně jak tu kundu Margaret.

• 14.5.2019  00:37

Už od začátku epizody byla atmosféra neskutečně temná, až jsem měl obrovský strach, že se něco stane, nebo že se dozvím něco, co nechci. A když začal McConaughey filozofovat o časoprostoru a dimenzích, hned mi naskočily flashbacky z Interstellaru.

• 13.5.2019  23:15

V posledních deseti minutách jsem se ani nenadechl. Neskutečný kinematografický zážitek.

• 13.5.2019  13:29

Tenhle seriál má všechno, co potřebuje. Fantastické herecké výkony, atmosférická hudba a o tom střídání dvou časových období ani nemluvím. "...and like a lot of dreams... there's a monster at the end of it."

• 13.5.2019  12:17

McConaughey a Daddario jsou bytosti s darem od boha. I když každý s trošku odlišným darem.

• 11.5.2019  19:30

Parádní pilot. McConaughey jen kypří charizmatem a kombinace s Harrelsonem funguje na jedničku.

• 10.5.2019  19:31
    Luther - Série 2 (série) (2011)

Celkově byla druhá série o chlup lepší než první. Líbily se mi případy (byť jen dva, ale aspoň pořádné), ale tentokrát mi trošku zavazel Johnův vedlejší děj ala starání se o teenku z porna. A Alice tomu hodně chybí.

• 10.5.2019  19:24
    Luther - Epizoda 4 (S02E04) (epizoda) (2011)

Vynikající zakončení s zatím asi nejlepším antagonistou v seriálu. Tohle byl pravý boss.

• 10.5.2019  15:25
    Luther - Epizoda 3 (S02E03) (epizoda) (2011)

Občas mi přijde, že postavy setkávající se s vrahem mají v mnoha případech sníženou inteligenci, což mi trochu sráží dojem. Ale chápu, musí to být nějak zajímavé.

• 10.5.2019  14:05
    Luther - Epizoda 2 (S02E02) (epizoda) (2011)

O něco lepší než otvírák, ale něco mi tam chybělo na pětku a nejsem tak plně uspokojen.

• 10.5.2019  12:44
    Luther - Epizoda 1 (S02E01) (epizoda) (2011)

Zatím taková úvodní zahřívačka, ale rozhodně ne špatná. Líbí se mi, že John má všechny víceméně na své straně a těším se až se do děje zapojí a Alice.

• 8.5.2019  17:32
    Ray Donovan - Série 3 (série) (2015)

Třetí série nezklamala. Zlepšila se v mnoha ohledech (akce, napětí, herecké výkony Marsana a Schreibera...), ale už by to chtělo nějakou změnu, nějaký zvrat, který trochu zamíchá s kartama. Zatím jsme víceméně na stejném bodě.

• 8.5.2019  17:20

Fantastické zakončení třetí série s pořádnou porcí akce. Nebránil bych se podobnému množství ani v dalších řadách, ale hlavně to nepřehnat.

• 7.5.2019  17:34

A Mick se pořád diví, že ho Ray nemá rád..

• 7.5.2019  16:34

Nejvíc je mi líto Donnelena (za nic nemůže a schytá to samozřejmě nejvíc) a Terryho, který musí žít v takové domácnosti, v jaké žije. Snad ale nic neplánuje mezi sebou a Abby, to by moc Raye nepotěšilo.

• 6.5.2019  22:21

Svatební obřad se povedl a epizoda ode mě schytá zase plnou palbu. A těším se až si Ray podá Cochrana i podruhé.

• 6.5.2019  19:10

Nevím, tento díl mě nějak neoslovil. Možná už jsem si odvykl od Aviho nebo mi zkrátka nesedí Finneyho apetit. Ale potěšila mě Bridget, který si snad konečně vybrala dobře.

• 6.5.2019  19:02
    Donnie Darko (2001)

Nikdy jsem neviděl podobný film. Fantastická psycho atmosféra, nepříjemný feel až pod kůží a fakt jsem se každou minutou bál, co se stane. Mladý Jake mi celý dojem z filmu ještě zlepšil.

• 3.5.2019  17:28

Souhlasím, že na pixarovku byl snímek zaměřený až příliš pro děti a nikterak pro starší diváky. S tímhle si měl Pixar poradit líp.

• 2.5.2019  21:37
    Trosečník (2000)

Nejlepší výkon Toma Hankse, jaký jsem kdy viděl. A k tomu ještě Silvestriho hudba a ta Zemeckisova genialita, z čehož vzniká fantastická chemie. Nebudu lhát, slzičky byly v momentě, kdy si Chuck uvědomil, že skutečně ztroskotal až zpátky na pevnině. Fantazie.

• 2.5.2019  15:12
    Turbo (2013)

Nejprůměrnější průměr jaký jde. Ani o ždibek víc.

• 30.4.2019  21:23
    Westworld - Dveře (série) (2018)

Sice o třídu horší série než první, ale i tak se nemůžu dočkat další. Jede se od nuly.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21