PaTeXx

okres Hodonín

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 5.8.2020  17:35

Úvodní otvírák a hned tu máme ty krásné depresivní žvásty, což naprosto miluju. Z telefonátu s maminkou dokonce běhal mráz po zádech.

• 5.8.2020  13:58

Svátkové speciály jsou samy o sobě na hovno, ale u BoJacka jsem viděl potenciál ke změně mého tvrzení. A asi se to nezměnilo. Neuškodilo mi to, ale už znovu ne, díky. "Well, that sucked."

• 5.8.2020  13:01

Scénář v některých situacích naivně odfláknutý, ale proti všemu zbylému nemám vůbec co říct. Opičí holocaust byl krutý a nemilosrdný, CGI na hraně fiktivity s realitou a morální stránka postav je víc než lidská. Tohle všechno dělá abnormálně podařený snímek, i když jsem od začátku věděl, jako skončí (stejně jako všichni, kdo viděli originální Planetu opic z roku 1968).

• 5.8.2020  11:34

Paradoxně dokonce lepší než jednička. Bitvy tady byly epicky zpracované, postavy nebyly špatné a ten hlavní děj taky ušel. Žádná hitparáda, ale shlédnutí nelituju.

• 5.8.2020  11:24
    Hollywood (TV seriál) (2020)

Až za roztomile hloupou se tahle minisérie dá považovat. Přímočarost, občasná nestabilita, mrdání gayů. Tohle by měly být hlavní tagy. Každopádně epizody někdy až moc trpí na takovou jednotvárnost a nezajímavost, což je u mě hlavní důkaz poklesu hodnocení. Ale i tak obstojné.

• 5.8.2020  10:57

Bohužel se tento díl topí v LGBT odkazech a v protirasistických "kampaních". V předešlých epizodách mi to nevadilo, ale v tomhle množství mě to už sere. Škoda.

• 25.7.2020  19:07
    Hollywood - Meg (E06) (epizoda) (2020)

Takový závěr by si zasloužil lepší hudební doprovod. Takhle mi to všechny emoce nechalo v klidu, ale i tak epka dost solidní.

• 25.7.2020  18:17
    Hollywood - Skok (E05) (epizoda) (2020)

Přijde mi, že v posledních epizodách tu máme až moc velký počet citových výlevů. Trošku mi to sráží tu šílenost, kterou seriál oplývá.

• 25.7.2020  16:32

Epizoda, v které se nic moc nestalo. Asi jsem si zvykl na to neustálé mrdání po předchozí epizodě. Moc se mi nelíbilo, že se řešilo jen černošské utlačování, chtělo by to více Rock (a Henry) vs Jack.

• 25.7.2020  12:14
    Elysium (2013)

Nebylo to špatné ale sráží to důležitý základ. Už jen to, že se vám film snaží vnutit, že na Elysiu jsou všichni pracháči antagonisti, kteří si nezaslouží tam být, a na zpustošené Zemi jsou všichni nemocní a hodní. Pak tu máme nějakou scénáristikou osnovu, která prostě není dodržena. Přijde mi že hodinu a dvacet minut trvá úvod a pak najednou finále. Vizuálně to všechno zapadá do extratřídy, o tom není sporu. Líbilo se mi i celkové obsazení, rozmanité postavy, akční pasáže. Naopak mi přišla kamera místy chaotická a o tom nejdůležitějším už byla řeč. Škoda.

• 24.7.2020  18:56
    Hollywood - Psanci (E03) (epizoda) (2020)

Jim Parsons je s jeho hláškama absolutní maniak. Velká část epizody se odehrávala na šukací party, což zní určitě moc pěkně, ale pro nás ženomrdače, to bylo trošku obtížnější skousnout (tím nijak nesnižuju kvalitu tohoto dílu). Každopádně tahle epizoda měla pětkové parametry, ale posraly to "srdceryvné" projevy lásky, správného chování a dalších pičovin.

• 24.7.2020  17:42

Příště prosím méně narážek na rasismus, děkuji. Akorát to kurví hodnocení.

• 24.7.2020  15:39

Velmi svižný a přímočarý rozjezd. Hudební doprovod jako z učebnice a líbí se mi, jak seriál odhaluje intimitu. I když bych radši viděl kundy než černé klučičí prdele.

• 24.7.2020  11:48
    Totáln! sezona (TV seriál) (2019)

Velká čest klukům ze Slavie, že jsem jim povedlo natočit dokument evropského kalibru. Místy se některé pasáže velmi přepískávaly (Součkův medailonek, dlouhé oslavy doublu), ale vykompenzovaly legendární momenty typu děkovačka na Chelsea a prodloužení proti Seville. Dokument koresponduje s aktuální kvalitou Slavie.

• 24.7.2020  11:44
    Dycky Sunderland (TV seriál) (2018)

Jasný záměr tvůrců byl, že měla být jedna série, ve které bude značný boj o postup. Nakonec se to vyvrbilo špatně (pro Netflix dobře) a mohlo se přemýšlet o reparátu. Tenhle dokument si oblíbí každý fanoušek anglického fotbalu a možná proto ho bereme tak emotivně.

• 24.7.2020  11:36

Je pravda, že BoJack má dost specifický styl humoru a trošku mi trvalo na něj přijít a zvyknout si. Jak jsem však do toho spadl, nemůžu si stěžovat ani hovno. Druhou půlku série bych vymrdal smíchy a to je v ní ještě obsažena velká porce depresivních chvilek.

• 24.7.2020  11:31

Už od skoku z mostu červeného koně (zapomněl jsem jméno) bylo jasné že epizoda bude pojatá depresivním způsobem. To se splnilo, ale nový Smoodie byznys mě nějak extra nerozesmál.

• 24.7.2020  11:26

Jako velký fanoušek herní série říkám, že tohle byla scénáristicky jedna velká slátanina. Jakákoliv posloupnost byla chaotická a film byl celkově bez hlavy a paty. Cotillard nesympatická, její otec nezajímavý, Fassbender dobrý jako vždy, ale jakoby se do toho univerza úplně nehodil. Co mě ale zklamalo extrémním způsobem, je soundtrack. Čekal jsem emotivní dobový hudební doprovod hodný 15. století (jako v AC 2) a místo toho tu máme nějaký hard rock kdo ví z kama. Na druhou stranu cením práci kamer a vizualizaci Andalusie. Nečekal jsem od toho mnoho, ale i to málo, co jsem dostal, mě zklamalo. "Nothing is true. Everything is permitted. We are Assassins."

• 23.7.2020  20:56

Líbilo se mi jak slávisti při losování LM nevěděli, jestli se smát štěstím nebo smutkem. Výborné zakončení.

• 23.7.2020  17:50

Opět stejná písnička. Jsou tu lokace nebo pasáže, které vás vyloženě baví (motorky, opera, podvodní sekvence), ale zbytek je jednoduše nuda. McQuarrie naprosto přesně navázal na práci Brada Birda. Neposunul se totiž v ničem.

• 23.7.2020  17:43

Epizoda především o oslavách z doublu, ale v tomto případě je to až na škodu. Půlhodinka by byla ideální.

• 23.7.2020  11:23

Nový majitel vypadal velmi nadějně ze všech hledisek. Společně z ředitelem měli vizi, ekonomické schopnosti, plány a sami o sobě byli fanoušci klubu. O to horší pro všechny musí být, že se to zase nepovedlo. Chris Coleman měl zůstat, za tím si stojím.

• 23.7.2020  11:18

Zase to prokleté Wembley. Vtipné je, že nejhorší sezóna v historii Sunderlandu právě teď probíhá.

• 23.7.2020  11:16
    Terminál (2004)

První polovina filmu velmi dobře provedená, v některých momentech i strašlivá a dostatečně depresivní. Od začínajícího románku s letuškou však přišly na scénu klišovité momenty a opakující-se elementy z amerických romanťáren. I tak jsem se dost zasmál. Tucci s Hanksem jsou fantastičtí. První půlka - 5/5, druhá půlka 3/5.

• 22.7.2020  23:52

Úplně jsem zapomněl, že třetiligové týmy hrají Checkatrade Trophy, ale to, že se finále hraje ve Wembley, to jsem nevěděl vůbec. I přesto si dokáže k tomuhle najít cestu 85 tisíc lidí. Anglie je v tomhle prostě jinde a seriál nám to krásně ukazuje.

• 22.7.2020  20:46

Maja si už dává žabí stehýnka ve Francii a Sunderland je opět bez hroťáka. Já sám za sebe jsem překvapený, že se ryba nakonec chytla, ale osobně si myslím, že to ovoce nepřinese. Každopádně... Will Grigg's on fire!

• 22.7.2020  20:39

Druhý nejslabší díl. Antagonista nevýrazný, Cruisův tým nudný. A to, že se z Brandta vyklube agent, asi těžko mohlo někoho překvapit (i když se o to asi tvůrci snažili), těžko by Rennera obsadili pouze jako analytika. Uznávám, že Dubaj byla zajímavá pasáž (Burj Khalifa, dvě vyjednávání zároveň, písečná bouře), Moskva a Indie byly však nudné. Těžký podprůměr.

• 22.7.2020  18:33

Trošku mi tady chybělo větší napětí a víc zápasových sestřihů. Příště očekávám opět začínající krizi, protože bez Maji bude tým poloviční.

• 22.7.2020  18:29

Šmicera mám rád, ale asi by tvůrci nemuseli zaznamenávat jeho komentář po celou dobu zápasu. A Deli s jeho hláškama je neskutečný frajer.

• 22.7.2020  11:15

Dokonalý úkaz, jak klíčoví a ovlivňující dokáží být hráčští agenti u mladých nezkušených pušek. Šance, že Maja zůstane, je podle mě na třiceti procentech. Co si budem. Ten kluk má na Premier League.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36