PaTeXx

okres Hodonín

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 18.6.2019  22:01

Fantastická epizoda. Konečně jsme dostali atmosféru konkurenceschopnou té z první série.

• 6.6.2019  13:55
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Nejlepší seriál na světě? Naprosto zaslouženě.

• 6.6.2019  13:47

"That is how an RBMK reactor core explodes."

• 4.6.2019  12:29

Scéna na střeše byla hororovější než všechny díly Insidious dohromady. Tady se nám rýsují Oscary..

• 3.6.2019  23:04

V této epizodě jsem viděl věci, které jsem vidět neměl. Tohle z hlavy jen tak nedostanu.

• 3.6.2019  21:13

Skarsgard s Harrisem jsou fantastičtí stejně jako atmosféra každé minuty. Když se Legasov a Scherbenko dívali ze střechy na prázdný Prypiať, spadla mi huba, nemluvě o poslední scéně.

• 2.6.2019  23:14
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Jediné mínus je ten britský přízvuk, v tomhle souhlasím s kolegy. Ale jinak mám nepřerušovaný orgasmus.

• 30.5.2019  18:40

Na to, že byla ta pauza tak dlouhá, tak přinesla ovoce (většinou to tak nebývá). Opět skvělá série se vším všude. Hlavně, ať jich není až moc.

• 30.5.2019  00:24

Nevím, jak u ostatních, ale za mě se jednalo o nejlepší postavu v seriálu. "Sh'ma Yisrael Adonai Eloheinu Adonai Echad."

• 29.5.2019  11:29

Jediné mínus v téhle epizodě je, že dějová linka Smithových je zatím k ničemunevedoucí a už je čas, aby z toho něco vzniklo. Jinak budu muset dát příště o stupeň míň.

• 27.5.2019  21:47

Mám obrovský strach o Tagomiho, protože každý Árijec se jménem Hans je v kinematografii člověk, který dosáhne všeho co chce (alespoň teda co znám z německých pohádek). V tomhle případě ultimátní vyvražďovač japončíků.

• 25.5.2019  11:50

Přesně jak jsem chtěl, zvrat přišel. A že byl pořádný. Takže jednoho zmrda by jsme měli, teď se ještě popasovat se zbytkem. Dosavadní nejlepší epizoda třetí série.

• 22.5.2019  13:48

Po dvouleté pauze jsem byl dost zmatený, ale už si na všechno začínám vzpomínat a "seznamovat se" s postavami. A nejen to. Už mě pohltila ta senzační atmosféra TMITHC jako předtím.

• 21.5.2019  11:26
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Nepředstavoval jsem si zakončení takového seriálu jako je GoT, aby se z chemie mezi postavami stala sračka, a sračkou taky zůstala celá osmá série. Naštěstí prvních šest bylo vynikajících. Benioffe a Weissi, špatná práce. Martine, díky.

• 16.5.2019  12:59

Musím pochválit spoustu věcí vyskytující v první sérce. Dialogy - Všechno co vypustil McConaughey z úst, u mě způsobilo okamžitý orgasmus, ale nemyslím teď jen jeho. Celkově se mi líbila jejich kombinace s nechutným jižanským přízvukem. Exteriér - Pochybuju, že si Pizzolatto s Fukunagou mohli vybrat lepší prostředí než depresivní mokřady a lesy v Louisianě. Tvořily minimálně 30% celé atmosféry. Obsazení - To, že McConaugheyho výkon za roli Rusta je hoden Oscara, je nepopíratelné, o tom se ani nemůžeme bavit. Ale musím ještě pochválit Harrelsona (který podle mě zahrál snad nejlíp, jak mohl) a nesmíme zapomenout ani na Michelle Monaghan, která ztvárnila vychcanou manželku náramně. Scénář - Nesleduju detektivky a kriminálky nějak extra, takže nevím, jak by měl vypadat ideální scénář na toto téma, ale tohle mě zkrátka nadchlo. Prolínání několika časovými obdobími z pohledu dvou rozdílných zmrdů (svým způsobem) zafungovalo na jedničku. Soundtrack - Nenašel jsem moment, kdy jsem neměl obavy z toho, co se stane (možná, když Rust párkrát provokoval Martyho v autě, z čehož vznikal ten jeho nasraný předkus, ve mně vyvolával náznaky smíchu). Samozřejmě to nezpůsobuje pouze hudba, ale dost tomu pomohla. Líbilo se mi vlastně všechno, ale nebudu to tady už dál vypisovat. Jedná se o jednu z nejlepších sérií, jakou jsem kdy viděl.

• 14.5.2019  23:47

Fantastické finále s důkazem, že i Rust má nějaké emoce. Někomu se to sice nelíbí, ale mě to dokonce dojalo. Pizzolatto je génius. "It's just one story. The oldest." "What's that?" "Light versus dark."

• 14.5.2019  00:37

Už od začátku epizody byla atmosféra neskutečně temná, až jsem měl obrovský strach, že se něco stane, nebo že se dozvím něco, co nechci. A když začal McConaughey filozofovat o časoprostoru a dimenzích, hned mi naskočily flashbacky z Interstellaru.

• 13.5.2019  23:15

V posledních deseti minutách jsem se ani nenadechl. Neskutečný kinematografický zážitek.

• 13.5.2019  13:29

Tenhle seriál má všechno, co potřebuje. Fantastické herecké výkony, atmosférická hudba a o tom střídání dvou časových období ani nemluvím. "...and like a lot of dreams... there's a monster at the end of it."

• 13.5.2019  12:17

McConaughey a Daddario jsou bytosti s darem od boha. I když každý s trošku odlišným darem.

• 11.5.2019  19:30

Parádní pilot. McConaughey jen kypří charizmatem a kombinace s Harrelsonem funguje na jedničku.

• 10.5.2019  19:24
    Luther - Epizoda 4 (S02E04) (epizoda) (2011)

Vynikající zakončení s zatím asi nejlepším antagonistou v seriálu. Tohle byl pravý boss.

• 8.5.2019  17:32
    Ray Donovan - Série 3 (série) (2015)

Třetí série nezklamala. Zlepšila se v mnoha ohledech (akce, napětí, herecké výkony Marsana a Schreibera...), ale už by to chtělo nějakou změnu, nějaký zvrat, který trochu zamíchá s kartama. Zatím jsme víceméně na stejném bodě.

• 8.5.2019  17:20

Fantastické zakončení třetí série s pořádnou porcí akce. Nebránil bych se podobnému množství ani v dalších řadách, ale hlavně to nepřehnat.

• 7.5.2019  17:34

A Mick se pořád diví, že ho Ray nemá rád..

• 7.5.2019  16:34

Nejvíc je mi líto Donnelena (za nic nemůže a schytá to samozřejmě nejvíc) a Terryho, který musí žít v takové domácnosti, v jaké žije. Snad ale nic neplánuje mezi sebou a Abby, to by moc Raye nepotěšilo.

• 6.5.2019  22:21

Svatební obřad se povedl a epizoda ode mě schytá zase plnou palbu. A těším se až si Ray podá Cochrana i podruhé.

• 30.4.2019  20:42

Ray se prostě nikdy nepodvolí nikomu. Marsanovy a Schreiberovy výkony jdou neustále nahoru.

• 28.4.2019  20:27

Měli jsme možnost k vidění celkem tři rozbité rypáky, dvě lahodné "masturbace" (nevím, jestli sex s postelí je úplně plnohodnotný) a jednu Abby vyloženě žadonící, aby se Ray vrátil zpátky, což mi dělá neskutečně dobře. Co víc si přát?

• 27.4.2019  20:51
    Ray Donovan - Série 2 (série) (2014)

Atraktivnější, emotivnější, napínavější. Jednoduše ještě lepší než první řada a to už je co říct.

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21