PaTeXx

okres Hodonín

2 body

• 2.5.2019  15:12
    Turbo (2013)

Nejprůměrnější průměr jaký jde. Ani o ždibek víc.

• 29.4.2019  19:00

Neslané, nemastné, nijaké, nevtipné, nezáživné, nudné. Pro mě druhá nejhorší marvelovka hned po černém afričanovi. Nejlepší scéna byly po titulcích, z které mě mrazilo.

• 24.2.2019  15:42
    Láva (2015)

Tady si hlavní animátoři z Pixaru vzali volno a zastoupili je nějací kluci, co kreslí obrázky v Malování. A ženský vulkán se hrubě nepovedl. Široký propadák pro Pixar.

• 24.2.2019  14:02

Ajajaj. Tak na tohle nejsem u Pixaru zvyklý. Snímek o ničem a bez ničeho.

• 23.2.2019  14:23

První takový pochmurnější, depresivnější snímeček od Pixaru. Nebyl nejhorší, ale do topu ho taky nedám.

• 23.2.2019  14:04

Nějak se začínat musí. Ani si nedokážu představit, jak na to v 84' lidi hleděli.

• 28.8.2018  18:14

Když jsem kdysi napsal, že marvelovce už z principu prostě nemůžu dát míň než tři hvězdy, tak jsem opravdu nečekal, že někdy přijde tohle. Mrzí mě, že jsem se toho vůbec dožil, ale nemůžu jinak. Velká slabota.

• 17.11.2017  13:58

Ikdyž se mi téměř všechny filmečky a skeče od Peťana líbí, tenhle k nim nepatří.

• 9.11.2017  15:46

Ajaj, tak to se nepovedlo, dámy a pánové.

• 6.11.2017  00:19
    záviSLASTI (studentský film) (2017)

No... Řekněme, že potenciál mohl být využit i líp.

• 26.10.2017  23:46

Chtěl bych se mýlit, ale na Wana podprůměrná novodobá sračička.

• 26.9.2017  14:49
    Vánoční přání (amatérský film) (2015)

Co měl doprdele znamenat ten konec. Nebo spíš vím co znamená, ale proč kurva??

• 26.9.2017  01:06

Chválím hudbu. To stejné se nedá říct a monolozích a vlastně celému zbytku filmu.

• 26.9.2017  00:45
    Kamufláž (studentský film) (2014)

Poslední záběr byl asi jediný moment, který mě zahřál u srdíčka.

• 26.9.2017  00:38
    Černý Petr (studentský film) (2012)

Nápad samozřejmě slušný. Ale zpracovat se to dalo úplně jinak.

• 25.9.2017  23:31
    Ahoj Coco! (studentský film) (2011)

Pochopil jsem co se dalo pochopit. Ale nějak mi stále hlava úplně nebere.

• 25.9.2017  23:23
    Všechny krásy světa (studentský film) (2011)

Tak to se nepovedlo, dámy a pánové. "Film o ničem"

• 25.9.2017  22:30
    Dlouhá kaše (studentský film) (2006)

Líbili se mi herci a vizuální stránka. Ale samotná pointa je tak trochu o ničem.

• 25.9.2017  14:40
    Dokument o hypnóze (studentský film) (2010)

Několik zajímavých momentů, ale víc nic.

• 25.9.2017  13:36
    2084 (2017)

Pointa je naprosto jasná. Jen se ani z poloviny nevyužil potenciál jaký bych si představoval.

• 25.9.2017  12:14

Úplně mi kazil zážitek ten zkurvený amatérský americký akcent, že jsem skoro ani nevnímal o čem se baví.

• 24.9.2017  17:01

Škoda, že samotný film byl sám o sobě tak trochu cringe. Tak jak popisoval pan Venclík.

• 21.7.2017  14:30

Ono by to třeba nebylo zas tak špatné. Ale jen kdyby první půlka nebyla totálně nudná a úplně o hovně. Potom už se to začalo zlepšovat a ASPOŇ nabírat tu zkurvenou hororovou atmosféru (hlavně třetí čtvrtina filmu). Od meetingu s Rogersonem se to přehouplo do fáze paranormálních pičovin a jakýkoliv "příběh", který tam byl ztratil smysl. O stupeň horší než jednička.

• 16.7.2017  22:46

Neskutečně tupý scénář, obsazení hrozné, tragické postavy (ano, Ethan a jeho terminátorský styl taky). Ani Zimmerova hudba tomu dvakrát nepomohla. Hanba.

• 24.5.2017  16:42
    12 opic (1995)

Sorry lidi, ale pro mě to byla jen šílená psycho scifi nuda se skvělým Pittem. Nezlobte se.

• 1.5.2017  17:24

Ježiši. Tolik akce, střílení, vybuchování a všech těch bum bum bum hovadin bylo až fakt moc. Bodíky odečítám za moc kladných i záporných postav, supermanskou výdrž Vina Diesela (a vlastně všech klaďasů, kteří by normálně umřeli, když se v jejich autě 95626625x protočí a spadnou vrškem na zem) a to nemluvím o Rockově železné ruce, když si ji "vytáhne" ze sádry, seskoky mezi mrakodrapy (kde mi před očima problikávaly jen americké dolárky z rozpočtu), stupidní, ale opravdu stupidní scénář a za ikonickou roli Rondy (i když ji miluju) a Kurta, který se tam prostě nehodil. A samozřejmě jako v každém americkém blockbusteru na konci nesmí chybět nějaké naučné kecy o rodině a přátelích a bla bla bla. To však nemění nic na tom, že v závěrečném sestřihu Paula jsem se málem rozbrečel.

• 22.4.2017  00:31
    Annabelle (2014)

Podprůměrný horor s průměrnými jumpscary, průměrnými hereckými výkony, průměrnými postavami, obyčejným soundtrackem, zpackaným scénářem, neskutečně trapným koncem, minutovými kamerovými záběry jako v telenovele ze sedmdesátek, zoufalým pokusem o dobovou retro atmosféru a s celkově zamrdaným zrežírováním. Filmeček akorát vhodný pro zabití devadesáti minut drahocenného času stráveného večer na gauči s přítelkyní.

• 9.4.2017  17:47
    Blade Runner (1982)

Popravdě mi tento film nic neřekl. Prostě policajti najmou týpka, který pro ně kdysi pracoval (samozřejmě byl nejlepší ve svém oboru), aby zabil pár týpků s vylepšenými schopnostmi. Achjo... První Ridleyho film, u kterého jsem se vyloženě nudil, na čemž má taky podíl i zbytečně dlouhá stopáž. Dvě hvězdy dávám za celkovou vizualizaci a atmosféru, ale když to pominu, tak jsem dvě hodiny života mohl zabít rozhodně jinak.

• 21.2.2017  21:39

Líbilo se mi pár dialogů, Mila Kundis a... to je vlastně všechno. Jinak to byla typická romantická komedie s typickým průběhem, s typickou zápletkou, s typickým vyvrcholením. Jestli čekáte něco lepšího vzhledem k tomu, jak je tento film oblíbený, tak ne. Zkuste to jinde. Ale jestli je ti 14 a jsi nadržená ze sixpacků tvých spolužáků, tak jsi tu správně. Čeká tě homemade porno, klišé a několik trapných dialogů (ne všechny, některé byly dobré). Have fun!

• 10.9.2015  16:08

Dvě hvězdy dávám za kvalitní výběr hudby, vodní bitvy a za Rona Perlmana. Vše ostatní bylo (slušně řečeno) pro smích.