PaTeXx

Patrik Šindar

okres Hodonín

2 body

• 14.5.2019  23:47

Fantastické finále s důkazem, že i Rust má nějaké emoce. Někomu se to sice nelíbí, ale mě to dokonce dojalo. Pizzolatto je génius. "It's just one story. The oldest." "What's that?" "Light versus dark."

• 14.5.2019  22:23

Jsem rád, že se dvojka dala zase dohromady, ale už teď vím, že ten duet otravných negroidů mě bude dost srát.

• 14.5.2019  19:09

Přijde mi, že se toho dozvídáme moc a ještě k tomu šíleným tempem. Pomalu to ani nestíhám všechno vstřebávat, stejně jak tu kundu Margaret.

• 14.5.2019  00:37

Už od začátku epizody byla atmosféra neskutečně temná, až jsem měl obrovský strach, že se něco stane, nebo že se dozvím něco, co nechci. A když začal McConaughey filozofovat o časoprostoru a dimenzích, hned mi naskočily flashbacky z Interstellaru.

• 13.5.2019  23:15

V posledních deseti minutách jsem se ani nenadechl. Neskutečný kinematografický zážitek.

• 13.5.2019  13:29

Tenhle seriál má všechno, co potřebuje. Fantastické herecké výkony, atmosférická hudba a o tom střídání dvou časových období ani nemluvím. "...and like a lot of dreams... there's a monster at the end of it."

• 13.5.2019  12:17

McConaughey a Daddario jsou bytosti s darem od boha. I když každý s trošku odlišným darem.

• 11.5.2019  19:30

Parádní pilot. McConaughey jen kypří charizmatem a kombinace s Harrelsonem funguje na jedničku.

• 10.5.2019  19:31
    Luther - Série 2 (série) (2011)

Celkově byla druhá série o chlup lepší než první. Líbily se mi případy (byť jen dva, ale aspoň pořádné), ale tentokrát mi trošku zavazel Johnův vedlejší děj ala starání se o teenku z porna. A Alice tomu hodně chybí.

• 10.5.2019  19:24
    Luther - Epizoda 4 (S02E04) (epizoda) (2011)

Vynikající zakončení s zatím asi nejlepším antagonistou v seriálu. Tohle byl pravý boss.

• 10.5.2019  15:25
    Luther - Epizoda 3 (S02E03) (epizoda) (2011)

Občas mi přijde, že postavy setkávající se s vrahem mají v mnoha případech sníženou inteligenci, což mi trochu sráží dojem. Ale chápu, musí to být nějak zajímavé.

• 10.5.2019  14:05
    Luther - Epizoda 2 (S02E02) (epizoda) (2011)

O něco lepší než otvírák, ale něco mi tam chybělo na pětku a nejsem tak plně uspokojen.

• 10.5.2019  12:44
    Luther - Epizoda 1 (S02E01) (epizoda) (2011)

Zatím taková úvodní zahřívačka, ale rozhodně ne špatná. Líbí se mi, že John má všechny víceméně na své straně a těším se až se do děje zapojí a Alice.

• 8.5.2019  17:32
    Ray Donovan - Série 3 (série) (2015)

Třetí série nezklamala. Zlepšila se v mnoha ohledech (akce, napětí, herecké výkony Marsana a Schreibera...), ale už by to chtělo nějakou změnu, nějaký zvrat, který trochu zamíchá s kartama. Zatím jsme víceméně na stejném bodě.

• 8.5.2019  17:20

Fantastické zakončení třetí série s pořádnou porcí akce. Nebránil bych se podobnému množství ani v dalších řadách, ale hlavně to nepřehnat.

• 7.5.2019  17:34

A Mick se pořád diví, že ho Ray nemá rád..

• 7.5.2019  16:34

Nejvíc je mi líto Donnelena (za nic nemůže a schytá to samozřejmě nejvíc) a Terryho, který musí žít v takové domácnosti, v jaké žije. Snad ale nic neplánuje mezi sebou a Abby, to by moc Raye nepotěšilo.

• 6.5.2019  22:21

Svatební obřad se povedl a epizoda ode mě schytá zase plnou palbu. A těším se až si Ray podá Cochrana i podruhé.

• 6.5.2019  19:10

Nevím, tento díl mě nějak neoslovil. Možná už jsem si odvykl od Aviho nebo mi zkrátka nesedí Finneyho apetit. Ale potěšila mě Bridget, který si snad konečně vybrala dobře.

• 6.5.2019  19:02
    Donnie Darko (2001)

Nikdy jsem neviděl podobný film. Fantastická psycho atmosféra, nepříjemný feel až pod kůží a fakt jsem se každou minutou bál, co se stane. Mladý Jake mi celý dojem z filmu ještě zlepšil.

• 3.5.2019  17:28

Souhlasím, že na pixarovku byl snímek zaměřený až příliš pro děti a nikterak pro starší diváky. S tímhle si měl Pixar poradit líp.

• 2.5.2019  21:37
    Trosečník (2000)

Nejlepší výkon Toma Hankse, jaký jsem kdy viděl. A k tomu ještě Silvestriho hudba a ta Zemeckisova genialita, z čehož vzniká fantastická chemie. Nebudu lhát, slzičky byly v momentě, kdy si Chuck uvědomil, že skutečně ztroskotal až zpátky na pevnině. Fantazie.

• 2.5.2019  15:12
    Turbo (2013)

Nejprůměrnější průměr jaký jde. Ani o ždibek víc.

• 30.4.2019  21:23
    Westworld - Dveře (série) (2018)

Sice o třídu horší série než první, ale i tak se nemůžu dočkat další. Jede se od nuly.

• 30.4.2019  21:12

Jednoduše je toho zbytečně moc. Ale i tak je dost koukatelné.

• 30.4.2019  21:02

Epizoda by neměla sebemenší chybu nebýt Aryi, které si jen tak proběhne a proskočí mezi deseti white walkers, kteří obkličují Brana ze všech stran a NIKDO se nemá šanci přes ně JEN TAK dostat, což samozřejmě rozhodne celou bitvu.

• 30.4.2019  20:42

Ray se prostě nikdy nepodvolí nikomu. Marsanovy a Schreiberovy výkony jdou neustále nahoru.

• 30.4.2019  19:39

Vztah mezi Rayem a Finneyovými začíná eskalovat do nejvyššího stupně. Stále to ale není ono.

• 30.4.2019  17:20

Konečně se to začíná komplikovat mezi Finneyovými a víceméně taky u Mickeyho a arménců. Už teď je jasné, že ho z toho Ray zase nějak vytáhne. Je mi líto Bunchyho, že mu zase upláchla žena, ale teď aspoň ví, z čeho se mu postaví bez viagry, a že ženská submisivita ho fakt neláká. Proti gustu žádný dišputát.

• 29.4.2019  19:00

Neslané, nemastné, nijaké, nevtipné, nezáživné, nudné. Pro mě druhá nejhorší marvelovka hned po černém afričanovi. Nejlepší scéna byly po titulcích, z které mě mrazilo.