PaTeXx

2 body

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>
    • 29.3.2015  21:41
    Vetřelci (1986)

Oproti prvnímu dílu mi na filmu něco chybělo. Zřejmě to byla atmosféra, která nebyla tak vyjímečná, ale přesto si zachovala svých kvalit. Sigourney Weaver, Michael Biehn a malá rozkošná holka tvoří trojci, díky které si podle kritiků film povedl ještě více než první díl. Čím se zmenšují šance na přežití, tím větší atmosféra dodává ten správný impuls. Také finální souboj přinesl cenné procenta a body od kritiků a fanoušků. Ale hlavní příčinou ztráty jedné hvězdy byla méně kvalitní atmosféra a zbytečné scénky, které se ve filmu ukazovat nemusely. Celkový výsledek značí chvályhodnost, ale ne dokonalost.

• 16.3.2015  19:33
    Vetřelec (1979)

Neuvěřitelně atmosférický film s originálním scénářem. Ridley Scott se vyznamenal filmem s největší atmosférou všech dob.

• 15.3.2015  20:30
    Chappie (2015)

Film působí dost emotivně, nemluvě o tom, jak se chovat k dětem, respektive k mladému robotovi s umělou inteligencí. Nečekaný konec přináší to, na co většina lidí čekala.

• 15.2.2015  21:47
    Krok za krokem (TV seriál) (1991)

První série se vyvedly náramně, zbývající byly i tak dost podařené, ale na konci každého dílo mě zklamala jedna velká věc, kvůli které si seriál zaslouží o 15% méně... TRAPNÉ NAUČNÉ SCÉNY, KDY SE SERIÁL ZDÁL SPÍŠE PRO DĚTI DO 12 LET.

• 10.2.2015  18:32
    Lucy (2014)

Celkem zajímavá zkušenost, která pro mě znamená propadák ve všech směrech. I nejlepší herci a herečky s půvabem a šarmem můžou účinkovat v průměrných nebo při nejhorším v podprůměrných filmech. "Pokud budete čekat hodně, nedočkáte se ničeho." Tím by se lidi měli řídit. Scarlett a Morgan si doufám uvědomují, že kdyby přijali nabídku jedné z hlavních rolí v jakémkoliv filmu, určitě by byl lepší. Takovíto herci si můžou vybírat a nemusí zanechávat stopy snímkem, který za nic nestojí.

• 25.1.2015  19:03
    Koleje osudu (2013)

Událost musela být nezapomenutelná, ale film se pod vedením lepších režisérů mohl stát i nezapomenutelným filmem, avšak režisérského žezla se chopil Jonathan Teplitzky.

• 16.1.2015  20:04

Téměř perfektní až na pár detailů jako je např. anglický jazyk v německy mluvených pasážích. Co se týče odhodlání, je na tom Kapitán Amerika dost dobře. Celkové hodnocení se mi víc než zamlouvá. Tím pádem musím marvelovku ohodnotit chvalitebně, na kterém má podíl i Alan Silvestri.

• 15.1.2015  21:06

"Pokud budete čekat víc, dočkáte se zklamání." Od bitvy jsem čekal víc, od konce jsem čekal mnohem víc, od celého filmu jsem čekal víc. Zakončení Tolkienových trilogií se moc nepovedlo. Lehký nadprůměr.

• 15.1.2015  21:00

Stejně jako u Pána Prstenů, se mi nejméně líbil druhý díl. Více mluvení, méně akce a opět špetka humoru.

• 14.1.2015  20:45
    Hercules (2014)

Ze začátku jsem si myslel, že film ohodnotím 1-2 hvězdičkami, průběh mě překvapil, čili musím dát alespoň lehký nadprůměr. Od příběhu jsem moc neočekával, což také nebylo potřeba. Trošku potrhlé dialogy a film je k ničemu shlédnout na velkém plátně, spíš tak na oddech, kdybyste nevěděli na co se podívat. Jsem docela rád, že jsem tento snímek viděl, nebylo to špatné, ani hodně dobré. Aspoň dobrá zkušenost, co se týče Dwayna Johnsona a původního komiksu, který jsem ani nečetl. Doporučuji shlédnout doma, možná tomu třeba ten popcorn nebo studená Cola pomůžou.

• 10.1.2015  13:44
    Fotr je lotr (2000)

Další typická trapná romantická komedie s dobrým obsazením, ohranými dialogy, průměrně vtipnýma "vtípkama" a klasickým béčkovým příběhem. Ben Stiller je v těchto komediích mistr, ale tento snímek se moc nepovedl ani s Robertem De Nirem.

• 9.1.2015  21:52

Dost emotivní část, kdy se Rohan, Gondor, mrtví lidé atd. vydávají do bitvy proti Skřetům. Nemám k tomu moc co říct, zkrátka perfektní bitvy, skvělý soundtrack a úctyhodný příběh. Jeden z největších filmů všech dob.

• 9.1.2015  21:24

Většinou u trilogií a ságách bývá, že první díl je nejlepší. Tak je to i v Pánovi Prstenů. Méně adrenalinu, avšak více mluvení, které většinu z toho napravila finální bitva u Helmova žlebu. Kvůli traileru jsem nebyl překvapen z Gandalfového návratu, který měl být překvapením.

• 7.1.2015  19:44
    Gravitace (2013)

Příběh není hlavní prioritou, které se snažili dosáhnout Cuarónovi, ale pokud ano...nepovedlo se. Okouzlující Sandra Bullock a perfektní vizuální efekty s pozoruhodnou kamerou a nakonec výtečný soundtrack jsou věci, které se povedli na výbornou. Film jsem sice neviděl na velkém plátně, avšak si zachovává svou kvalitu i v noci na velké televizi. Určitě jeden z nejlepších filmů roku 2013.

• 2.1.2015  19:53

Kniha byla famózní, s filmem už to podle některých nebylo ono, ale stále si udržoval jsou kvalitu hlavně vynikajícím ztvárněním skutečné události. Film byl dost emotivní a občas jsem byl i dost šokován. Romantika nepatří mezi mé oblíbené žánry, tento film ano. Velice se mi líbil Gusův (Ansel Elgort) optimismus, od něhož se odvíjí negativita zamilované Hazel Grace, co se týče rakoviny. Film si zaslouží solidních 85%. Dnešní zfilmování best-sellerů už není tak kvalitní jako dříve, každopádně jsem rád, že se film víc než povedl a zaslouží si velmi dobrých 85%.

• 1.1.2015  21:30

Sice jsem v životě viděl jen pár španělských filmů, ale tento je jednoznačně nejlepší! Na začátku jsem si říkal "Ojé...zase nějaký průměrný film", ale někdy vypadly oči z důlků. Adrenalin koloval v krvi dost, nemluvě o hereckých výkonech a propracovém příběhu. Nejsem expert, ale po dosledování filmu jsem okamžitě nahlédl na ČSFD a podíval se na procenta. Podle mě by si film měl zasloužit minimálně o 5% více a dostat se do žebříčku 300 nejlepších filmů. Jak už jsem se zmiňoval, nejsem expert (neříkám, že bych se jedním nechtěl stát), ale každý má svůj názor.

• 30.12.2014  12:08

Sice se už nic podobného nevyrovná PÁNOVI PRSTENŮ, ale Jackson se tomu snažil alespoň přiblížit. 13 trpaslíků se vydává zachránit svou vlast a zabít strašlivého draka Šmaka... Alespoň na nich nezávisí osud celého světa. Opět perfektní soundtrack, vydařené bojové scény se špetkou humoru a slušné herecké výkony. Tomuto filmu dávám přenádherných 90%.

• 14.12.2014  19:58

Po Catherine Hardwicke převzal žezlo Chris Weitz. Milostné scény jsou pořád stejně nudné a směšné, ale svět vlkodlaků tomu dodává úplně jiný náboj. Ikdyž se ve filmu vlkodlaci mění, kdy chcou a ne při úplňku, musím Weitze pochválit za (oproti minulému dílu) perfektně propracovaný bojový systém vlkodlaků a slušný soundtrack Alexandra Desplata (jak už je u něj zvykem). Stephenie Meier tak zachránila best-seller od propadáku.

• 14.12.2014  10:07
    Stmívání (2008)

Hardwicke se rozhodla zfilmovat alespoň první díl známé Twilight ságy. Zdá se, že ne všechny best-sellery jsou zfilmovány dobře. Herci absolutně nevěděli do čeho jdou, avšak stejně smlouvu podepsali. Většina kritiků tento film hodnotila spíše negativně a tak je toho i u mě. Nepropracovaný bojový systém a až trapný milostné scénky, u kterých jsem se spíše smál než je prožíval. Ovšem baseballová scéna byla perfektní a za to si Hardwicke zaslouží uznání. Zbytek... už je něco jiného.

• 13.12.2014  19:55

Dashnerova předloha byla perfektní. Wes Ball obsadil několik mladých talentovaných herců jako jsou např.: Will Poulter, Kaya Scodelario nebo Dylan O'Brien známý hlavně ze seriálu TEEN WOLF. Dle mého se film vyvedl víc než dost. Narozdíl od většiny filmů, vás úvod hodí hned do akce a dá se říct, že téměř ani nevíte, co se děje. Doufejme, že tento best-seller se dočká zfilmování dalších čtyř pokračování. Zatím jen víme, že v říjnu příštího roku se dočkáme SCORCH TRIALS.

• 9.12.2014  17:31
    8. míle (2002)

Vcelku zajímavé drama s velice motivačním příběhem v nejnebezpečnějším městě spojený států s nejznámějším rapperem Eminemem se podle mě povedlo.

• 9.12.2014  17:29

Příběh podle skutečné události se snažil vést v hlavní roli veleůspěšný Tom Hanks, dále mě překvapily výkony nezkušených somálců. Povedené drama, při kterém se až do konce dívalo s vykulenýma očima a otevřenou pusou. Úkol splněn.

• 9.12.2014  17:27

Bay si zřejmě myslí, že neustálé výbuchy a exploze jsou jěště "in". Není tomu tak, obzvlášť, když se tak trochu udiveně zeptáte: "Kde je Sam?" Tato otázka v hlavě koluje každému dobrému fanouškovi Transformers. Tento kousek si Wahlberg za rámeček nedá...

• 9.12.2014  17:25
    Avengers (2012)

Fanoušci Kapitána Ameriky, Hulka, Iron Mana, Thora a agentů z SHIELDU nemůžou být zklamaní. Charismatický Robert Downey Jr. a legendární Samuel L. Jackson dodávají nepřemožitelnému týmu ten pravý "šmrnc".

• 9.12.2014  16:47

Po skvělé a fanoušky milované knihy Hobit, se Tolkien o několik let později napsat druhé pokračování, z čehož byl ještě větší trhák a stal jedním z nejprodávanějších a nejúspěšnějších best-sellerů. Jackson se toho ujmul a v roce 2001 začal s natáčením prvního třetiny knihy s podtitulem Společenstvo prstenu. Jackson se snažil uplatnit (v té době) méně známého herce Elijaha Wooda, válečného veterána Christophera Leea anebo také Iana McKellena, který (zdá se) nezažil vše. Určitě Jacksonův doposud největší úspěch.

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>