Dark - Vše se děje teď (2017) (epizoda)

O dost pomalejší tempo a pár přebytečných scén. Všechno se to vlastně točilo kolem dvou milfek, což zní sice fajn, ale spíš jsem fanoušek toho cestování časem.

Dark - Jak zaseješ, tak sklidíš (2017) (epizoda)

Poprvé mám důvod k plnému počtu. Senzační casting, vizualizace, atmosféra. Jak je Ulrich v celé epizodě hlavní postavou, tak to šlape jako hodinky.

Dark - Rozcestí (2017) (epizoda)

Propojení časových linií začíná fungovat bezvadně. Ale jestli se do toho zapojí další, tak s tou orientací budeme mít co dělat. Celkem se ztrácím už teď.

Dark - Sic Mundus Creatus Est (2017) (epizoda)

Na konci jsem opět skoro přestal dýchat. Atmosféra je stále famózní, ale to rychlejší tempo by opravdu trošku prospělo.

Dark - Pravdy (2017) (epizoda)

Závěr v topu. Ale všechno to zkrátka trvá dýl, než by bylo zdrávo. Lehce přidat na tempu, neubírat na twistech, a plný počet je zaručen.

BoJack Horseman - Tvář deprese (2019) (epizoda)

Upřímně jsem až takové emoce v této epizodě neměl. Možná to lehce pokazili Mr. PB a jeho depresivní kamarád/ka.

BoJack Horseman - Hledá se ledvina (2019) (epizoda)

Toddova backstory mě nějak nenadchla, naopak odpor asistentek se povedl na výbornou. U BoJacka by to chtělo, aby se už odpoutal od svého gejského terapeuta.

Dark - Dvojí životy (2017) (epizoda)

Asi jako u všech, mi ta osmdesátková linka sedí víc. Ale nic nevzdávám, věřím, že zlepšení je na cestě.

Dark - Minulost a současnost (2017) (epizoda)

Moc moc moc tento díl bavil. Tento depresivní podzimní nádech s pomalým průběhem prostě miluju. Trošku mi pomohl i závěr, který odhalil, kdo je kdo. Upřímně mám v těch německých jménech trošku Gulashsuppe.

BoJack Horseman - Trochu nerovnoměrný (2019) (epizoda)

Diane bojující (a prohrávající) s nedotknutelným konglomerátem byla naprostá slast. Nevadilo mi ani, že jsme si dali trošku oddych od PC a Mr. PB.

Ovládací panel
3 body