Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Krimi
  • Drama
  • Akční
  • Animovaný
  • Krátkometrážní

Recenze (1 296)

plakát

Já, padouch (2010) 

V celkovém součtu to špatné nebylo. Místy jsem se nudil, jindy jsem se nadměrně usmíval. Každopádně v neoficiálním souboji mám já osobně jasno. Despicable Me vs. Megamind - 0:1.

plakát

Monstra vs. Vetřelci (2009) 

Velmi, VELMI jednoduchý snímek. Průměrný průměr všech průměrů.

plakát

Zmizení (2013) 

Jedním slovem - drsné. Nemyslel jsem si, že se Gyllenhaal s Jackmanem k sobě budou tak hodit, ale opak je pravdou. Depresivní, ponurá, temná atmosféra je hlavním mottem těchto 153 minut a tito dva tomu umí sakra přispět. Nejsem fanouškem otevřených konců, ale tady mi to ani nijak nevadilo.

plakát

Whiplash (2014) 

U hudebních filmů vždycky čekám na něco, co mi vyrazí dech. Tady to mělo být asi poslední vystoupení, ale že bych z toho cákal? E-e. To by se v podstatě dalo říct o celém filmu. Slibný začátek, nenaplněný potenciál. "Otevřený" konec taky nepomohl. J.K.S. v topu.

plakát

Mlčení jehňátek (1991) 

Pro mě zatím nejvhodnější definice slova "overrated". První půlka se strašně táhla a trošku jsem doufal v zázrak. Film mě začal pořádně bavit až od Hannibalových hrátek v kleci, pak už to běželo krásně. Hopkinsovi dávám paleček vzhůru.

plakát

Mělčiny (2016) 

Obecně mám rád survival filmíky se žraloky a vypadalo to, že názor nezměním. První půlka na čtyři z pěti. Dovolím si tvrdit, že jsem ten strach i užíval. Ale od chvíle kdy Nancy zalehla na šutr, všechno šlo dolů. Obrovsky klišovité momenty (racek, due mexických trkvasů, řeč do kamery). O sci-fi závěru ani nemluvím, to byla komedie. Škoda.

plakát

BoJack Horseman - Série 5 (2018) (série) 

Naprosto spektakulární krasojízda. Blížíme se ke konci a já už teď vím, že depresím nezabráním.

plakát

BoJack Horseman - Přerušený pořad (2018) (epizoda) 

Diane je fakt hrozná kunda a Bojack kvůli ní trošku změkl. Z mého pohledu trošku nečekaný závěr série, do poslední chvíle jsem si myslel, že se Bojack otočí a s lahví vodky zalehne do gauče. Přesto celé toto zakončení série hodnotím velmi pozitivně.

plakát

Shrek: Zvonec a konec (2010) 

Šlo vidět, že ze Shrekova univerza bylo vytřískáno úplně všechno dobré a na čtverku už zkrátka nic nezbylo. Chápu, že muselo být nějaké zřejmé zakončení. Ale teď otázka, jestli nemělo přijít o díl dřív.

Reklama

Reklama