Burák a Bludička (2006)

Slušný kraťas s dobrou pointou. Pixarovská klasika.

Zrodila se hvězda (2018)

Jako režisérský debut samozřejmě rozkošné, nicméně určitě ne průlomové a už vůbec ne film roku. Gaga potěšila = moje erekce.

Narcos - Sleduj tok peněz (2017) (epizoda)

O třídu lepší než předchozí epizoda, avšak stále se nemůže rovnat minulým dvěma sériím. Absence Pabla a Murphyho je znatelná.

Bohemian Rhapsody (2018)

Občas se najdou filmy, ke kterým zkrátka nevím co napsat, a Bohemian Rhapsody je přesně ten případ, a proto svůj zážitek zformuluju do jedné věty. Film jsem si užil (i když nejsem nějakým extra fanoušek Queenu), ale na pět kousků to není. Nicméně nikdo si celý rok nezaslouží toho Oscara víc než Rami. Za tím si budu stát.

Život brouka (1998)

Na Pixarovku až příliš dětské. Jedna z jejich méně povedených.

Coco (2017)

Sice už mám té španělštiny v poslední době dost (vzhledem k tomu, že mám za týden za sebou dvě série Narcos a teď se chystám na třetí), ale emotivní a dechberoucí animák od Pixaru mě fakt neomrzí. Hvězdičku srážím za humor, kterému jsem úplně nepřišel na chuť.

Narcos - Cali KGB (2017) (epizoda)

No, tvůrci mají co dělat, aby nás dostali na úroveň, na kterou jsme byli zvyklí.

Narcos - Bossí strategie (2017) (epizoda)

Pablo a Steve seriálu chybí víc než jsem si myslel. Snad se najde vhodná náhrada. "The enemy of my enemy is my friend, until he becomes my enemy again. When that happens, God help them."