Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Komedie

Recenze (1 314)

plakát

Hannibal - Amuse-Bouche (2013) (epizoda)

Bohužel si seriálu zatím nemůžu přijít na chuť. Paradoxně očekávám víc vnitřnostních lahůdek, ale zatím se mi žádné nedopřávají. No, uvidíme, jak to bude dál.

plakát

Hannibal - Apéritif (2013) (epizoda)

Psycho představy hlavního hrdiny mě spíš matou, něž že by mi měly něco přiblížit. Moc taky nechápu tempo, které se mi zdá někdy až uspěchané. Na pilota nic přesvědčivého.

plakát

Afrika - Kalahari (2013) (epizoda)

Pouštní zoufalství o kapku vody smícháno s vychcaností dronga a s famózním duelem žirafích samců. Absolutní kino.

plakát

Rick a Morty - Promortyus (2020) (epizoda)

Facehuggers mi připomněli Alienskou dobu, což je vždy dobrá věc. Asi optimální epizoda na poměry čtvrté série. Na ty předchozí by to pravděpodobně nestačilo.

plakát

Zmrzlá planeta (2011) (TV seriál)

Na první pohled vás dokument úplně nezláká, protože na Antarktidě a Arktidě přece nejsou žádná zvířata, takže se nemůžete plně bavit. Opak je pravdou. Z minima bylo vytěženo maximum. Vlastně i zasrané roztání řeky vám vyrazí dech. Pecka. Jen těch tučňáků by tam nemuselo být tolik.

plakát

Zmrzlá planeta - Na tenkém ledě (2011) (epizoda)

Lidské živobytí mě paradoxně asi baví i víc než některé patálie zvířecích životů. Ideální tečka za skvělou sérií.

plakát

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Někdy začínám litovat přesunu štábu do Netflixu. Pátá série už zkrátka není Black Mirror, to už je soubor vztahových a těžko stravitelných slátanin. Chceme temnotu, napětí, deprimující atmosféru. Yikes.

Ovládací panel
2 body