BoJack Horseman - Série 4 (2017) (série)

Asi jsem chadnokrevný a bezemoční nerd, ale závěr série mě nedostal tak, jako ty předchozí. Asi je to tím, že mi úplně nesedl BoJackův vztah s jeho maminou a Hollyhock mi nepřišla nijak zvlášť sympatická. I tak se ale dost těším na další sérii.

BoJack Horseman - Kolik je hodin? (2017) (epizoda)

Emotivní nádech z pohledu "otce a dcery" bylo moc hezké vyvrcholení čtvrté série. Asi mi ale do epizody moc neseděl Todd a jeho storyline, nebudu lhát.

Vikingové - Ztracené duše (2020) (epizoda)

Sračkoidní a nikam nevedoucí kecání v hlavní roli (jak už jsme si v šesté sérii zvykli). Skaneho osud byl až moc předvídatelný. A ta velryba na konci? Nesmyslné scifi.

Ledová archa - Tak se točí dokola jeho svět (2020) (epizoda)

Bohužel se jedná o jednu z nejhorších "bitev", jaké jsem ve světě kinematografie viděl. Zpracování bylo šíleně matoucí a nepřehledné, a ta Laytonova řeč byla vrcholem cringe. Za návrat Stevena Ogga jsem rád. Dvě hvězdy s velmi přivřenýma očima.

Ledová archa - Vesmír je lhostejný (2020) (epizoda)

Až moc zřejmé nucení našich myšlenkových pochodů, abychom brali určité postavy jako kladné (Layton, teen zrzka, Till) a některé jako záporné (Melanie, vedoucí ochranky). Každý slušný člověk si ale udělá názor sám, a ten můj je úplně jiný.

Ledová archa - Trable chodí vždycky nevhod (2020) (epizoda)

Wiz Khalifa je zpátky a opět mi svým chováním lehce lezl na nervy. Překvapuje mě, že zrovna drobunká vlakvedoucí jde řešit technickou závadu na spodku vlaku. Ale co už. Hodně věcí mi tady nedává smysl.

Ledová archa - Spravedlnost nikdy nenastoupila (2020) (epizoda)

Závěr soudního procesu až moc předvídavý. Jinak dějová linka kolem Josie se dala zkousnout, ale trochu se bojím, že až se do tempa dostane Layton, tak půjde kvalita seriálu dolů.

Ledová archa - I bez svého tvůrce (2020) (epizoda)

Hurá. Něco se začalo dít a máme tu první redukci ansáblu. Ta korektnost mě ale začíná srát. Seriál je naprosto ideální pro černé trans vegany, kteří mají zálibu v ubližování bílých. Alespoň verbálně.

Ledová archa - Přístup je moc (2020) (epizoda)

Postavy jsou extrémně nesympatické (až na Melanie), a to mi nalévá lávu do očí, pokaždé když dochází na nějaké hlubší prolínání mezilidských vztahů. Závěr by mohl trošku oživit děj do dalších epizod. Nedávám tomu moc šancí, ale je to kurevsky potřeba.