Temný případ - Pusto a prázdno (2014) (epizoda)

Fantastické finále s důkazem, že i Rust má nějaké emoce. Někomu se to sice nelíbí, ale mě to dokonce dojalo. Pizzolatto je génius. "It's just one story. The oldest." "What's that?" "Light versus dark."

Temný případ - Strašidelné domy (2014) (epizoda)

Přijde mi, že se toho dozvídáme moc a ještě k tomu šíleným tempem. Pomalu to ani nestíhám všechno vstřebávat, stejně jak tu kundu Margaret.

Temný případ - Tajný osud veškerého života (2014) (epizoda)

Už od začátku epizody byla atmosféra neskutečně temná, až jsem měl obrovský strach, že se něco stane, nebo že se dozvím něco, co nechci. A když začal McConaughey filozofovat o časoprostoru a dimenzích, hned mi naskočily flashbacky z Interstellaru.

Temný případ - Kdo chce kam (2014) (epizoda)

V posledních deseti minutách jsem se ani nenadechl. Neskutečný kinematografický zážitek.

Temný případ - Zamčený pokoj (2014) (epizoda)

Tenhle seriál má všechno, co potřebuje. Fantastické herecké výkony, atmosférická hudba a o tom střídání dvou časových období ani nemluvím. "...and like a lot of dreams... there's a monster at the end of it."

Temný případ - Vidění (2014) (epizoda)

McConaughey a Daddario jsou bytosti s darem od boha. I když každý s trošku odlišným darem.

Luther - Série 2 (2011) (série)

Celkově byla druhá série o chlup lepší než první. Líbily se mi případy (byť jen dva, ale aspoň pořádné), ale tentokrát mi trošku zavazel Johnův vedlejší děj ala starání se o teenku z porna. A Alice tomu hodně chybí.

Luther - Epizoda 4 (2011) (epizoda)

Vynikající zakončení s zatím asi nejlepším antagonistou v seriálu. Tohle byl pravý boss.